Aulona Travel & Tours

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

[02/25/18]   💕Promocionet me të mira me nisje nga💕 #Tirana ⚡ #Prishtina ⚡ #Podgorica ⚡ #Shkupi
💕Tiranë – Budapest 35€
⚡Tiranë – Amsterdam 49€
💕Tiranë – Stamboll 55€
⚡Tiranë – Athine 79€
💕Tiranë – Izmir 79€
⚡Tiranë – Ankara 79€
💕Tiranë – Tel Aviv 95€
⚡Tiranë – Bruksel 95€
💕Tiranë – Munich 99€
⚡Tiranë – Frankfurt 99€
💕Tiranë – Vienne 99€
⚡Tiranë – Cologne 99€
💕Tiranë – Copenhagen 99€
⚡Tiranë – Basel 99€
💕Tiranë – Dusseldorf 99€
⚡Tiranë – Hamburg 99€
💕Tiranë – Stockholm 99€
⚡Tiranë – Moske 99€
💕Tiranë – Barcelona 99€
⚡Tiranë – Geneva 99€
💕Tiranë – Stuttgart 99€
⚡Tiranë – Prag 99€
💕Tiranë – Zurich 99€
⚡Tiranë – Berlin 99€
💕Tiranë – Marseille 99€
⚡Tiranë – Bukuresht 105€
💕Tiranë – Londër 109€

💕Tiranë – Milano 60€
⚡Tiranë – Pisa 60€
💕Tiranë – Bologna 60€
⚡Tiranë – Venezia 60€
💕Tiranë – Bari 60€
⚡Tiranë – Ancona 60€
💕Tiranë – Verona 60€
⚡Tiranë – Bergamo 60€
💕Tiranë – Perugia 70€
⚡Tiranë – Rimini 70€
💕Tiranë – Treviso 70€
⚡Tiranë – Brindisi 70€
💕Tiranë – Cuneo 70€
⚡Tiranë – Napoli 80€
💕Tiranë – Firenze 80€
⚡Tiranë – Pescara 80€
💕Tiranë – Genova 80€
⚡Tiranë – Torino 85€
💕Tiranë – Rome 85€

🌼Prishtinë – Budapest 15€
⚡Prishtinë – Londër 49€
💜Prishtinë – Geneva 55€
⚡Prishtinë – Basel 55€
🌼Prishtinë – Berlin 59€
⚡Prishtinë – Zurich 69€
💜Prishtinë – Paris 85€
⚡Prishtinë – Copenhagen 85€
💜Prishtinë – Munich 105€
⚡Prishtinë – Stuttgart 105€
🌼Prishtinë – Dusseldorf 115€
⚡Prishtinë – Hanover 175€
💜Prishtinë – Hamburg 185€

⚡Podgoricë – Stockholm 25€
🌺Podgoricë – Londer 25€
⚡Podgoricë – Milano 25€
💜Podgoricë – Memmingen 29€
⚡Podgoricë – Berlin 35€
🌺Podgoricë – Katowice 35€ (Qershor)
⚡Podgoricë – Bruksel 35€
💜Podgoricë – Warsaw 39€ (Qershor)

🌺Shkup – Venezia ‎29€
⚡Shkup – Friedrichshafen ‎29€
💜Shkup – Bratislava 29€
⚡Shkup – Barcelona ‎29€
🌺Shkup – Berlin 35€
⚡Shkup – Vaxjo 35€
💜Shkup – Memmingen 35€
⚡Shkup – Gothenburg 35€
💜Shkup – Copenhagen 35‎€
⚡Shkup – Stockholm 35€
🌺Shkup – Londër ‎35€
⚡Shkup – Malmo ‎35€
💜Shkup – Oslo 35‎€
⚡Shkup – Basel ‎35€
💜Shkup – Malta 39€
⚡Shkup – Paris 39€
🌺Shkup – Cologne ‎39€
⚡Shkup – Bruksel ‎39€
💜Shkup – Hanover 45€
⚡Shkup – Eindhoven 45€
🌺Shkup – Rome 45€
⚡Shkup – Nuremberg 45€
💜Shkup – Frankfurt ‎49€
⚡Shkup – Dortmund ‎55€
🌺Shkup – Hamburg 75€

❌ Për data të caktuara në #Mars #Prill ❌

️🎯Përfshihet:
1- Bileta avionit vajtje 😍
2- Bagazh në varësi të kompanisë😍
3- Taksat Aeroportuale😍


🌼Pagesën mund ta bëni nga cdo qytet në degat e Credins Bank pa komisione nga ora 08:00 - 18:00 .
💞 Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesen mund ta bëni në cdo degë të "Wester Union" ose "Money Gram"
💞Per me shume informacion na kontaktoni ne Facebook, Instagram, Viber ose Whats App ose ne Nr e telefonit
🏣Adresat Vlorë Albania
☎ 0698575669

📫E-mail: ✉ [email protected]
♥️ Aulona Travel ju Falenderon qe beheni pjese e jona!

Aulona Travel & Tours's cover photo

[09/27/17]   Oferta per fluturim nga me te lirat #TETOR️ & #NENTOR
️Shënim : JO të gjitha datat me ofertë
• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •
️Tiranë ✈ Bari €45
️Tiranë ✈ Milano €55
️Tiranë ✈ Ancona €55
️Tiranë ✈ Bergamo €60
️Tiranë ✈ Bolonja €55
️Tiranë ✈ Firenze €55
️Tiranë ✈ Rimini €65
️Tiranë ✈ Verona €63
️Tiranë ✈ Venecia €60
️Tiranë ✈ Pisa €65
️Tiranë ✈ Genova €85
️Tiranë ✈ Torino €75
️Tiranë ✈ Rome €75
️Tiranë ✈ Pescara €80
️Tiranë ✈ Perugia €80
Tiranë ✈ Cuneo €63 (Nga 9 Dhjetori)

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️🦋 Tiranë ✈ Budapest €40
️🦋 Tiranë ✈ Amsterdam €49
️🦋 Tiranë ✈ Paris €76

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️🐞 Prishtinë ✈ Londër €55
️🐞 Prishtinë ✈ Paris €60
️🐞 Prishtinë ✈ Gjeneve €70
️🐞 Prishtinë ✈ Berlin €80
️🐞 Podgoricë ✈ Milano €40
️🐞 Podgoricë ✈ Memmingen €60
️🐞 Podgoricë ✈ London €45
️🐞 Podgoricë ✈ Stockholm €45
️🐞 Podgoricë ✈ Bruksel €55
️🐞 Podgoricë ✈ Berlin €90

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️🐚 Oher ✈ Basel €35
️🐚 Oher ✈ Londer €40
️🐚 Shkup ✈ Bruksel €35
️🐚 Shkup ✈ Copenhagen €40
🐚 Shkup ✈ Paris €40
️🐚 Shkup ✈ Berlin €40
️🐚 Shkup ✈ Koln/Bonn €35
️🐚 Shkup ✈ Dortmund €35
️🐚 Shkup ✈ Frankfurt €35
️🐚 Shkup ✈ Friedrichshafen €35
️🐚 Shkup ✈ Hamburg €35
️🐚 Shkup ✈ Hannover €35
️🐚 Shkup ✈ Memmingen €30
️🐚 Shkup ✈ Nuremberg €35
️🐚 Shkup ✈ Malta €35
️🐚 Shkup ✈ Eindhoven €35
️🐚 Shkup ✈ Oslo €40
️🐚 Shkup ✈ Bratislava/Vienna €35
🐚 Shkup ✈ Barcelona €35
️🐚 Shkup ✈ Gothenburg €40
️🐚 Shkup ✈ Malmo €40
️🐚 Shkup ✈ Stockholm €40
️🐚 Shkup ✈ Vaxjo €40

👉 PERFSHIHEN :
1- Bileta Vetëm Vajtje
2- Të gjitha taksat
3- Cante Dore

🎀 Kontakt:
☎ +355698575669
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa:Vlore

[12/04/16]   Sarajeve 3 dite €99 Hotel Hollywood 4 *

Data E Udhetimit : 24-26 Dhjetor

​Vizitohet : Sarajeve , Mostar , Medjugore
----------------------------------------------------------------------
►Dita 1:

Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare. Vizite e shkurter dhe pushim kafeje ku mund te konsumohet nje mengjes i lehte ne Nikshiq. Pas ketij pushimi do te nisemi te bejme nje vizite ne Megjugorje ose vendi I Gospa Mira ( Zonja e Paqes) ku do te vizitojme Katedralen e Shenjte dhe shijojme bukurite e ketij vendi te bekuar. Nisja per ne Sarajeve. Mberritja ne Sarajeve dhe akomodimi ne hotel. Kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit pishina olimpike e mbyllur banja turke xhakuzi etj. Darka.

(Per shkak te hapsires se pamjaftueshme kohore, kush deshironi te vizitoje Kryqin, mund ta realizoje vetem me taksi, qe eshte me pagese ekstra, 10 euro vajtje-arrdhje per 4 persona)

►Dita 2:

Mengjesi. Fillojme vizitat ne oborrin e familjes Mbreterore te Hasburgve ne Ilizha dhe pas kesaj vizite transferohemi ne Vrela Bosna ose Mushkerite e Sarajeves.( pagese extra 1 euro) .Nisemi per vizitat nr Bashqarshi,Xhamite dhe Kishat e Sarajeves,qe jo me kot eshte quajtur Jeruzalemi i Europes. Ne marreveshje me grupin mund te organizohet shopping ne qendrat e medha tregtare si SKENDERAJ, OBI, VISA ose ROBOT. Kohe e lire dhe konsumimi i drekes ne nje nga lokalet e qendres se qytetit. Kthimi ne hotel dhe shfrytezimi i ambienteve te hotelit. Ne varesi te deshires se grupit mund te organizohet darke festive me pagese shtese 2.5 euro/person.

►Dita 3:

Ora 07.30-08.00 Mengjesi. Pas mengjesit nisja per ne shqiperi . Ne rrugen e kthimit do te fillojme vizitat ne Mostar ose qyteti i Menekshese ku do te kemi mundesine te shohim Uren e famshme te Mostarit,rrugen e dyqaneve te mjeshterve te vjeter,Xhamine e Madhe dhe Katedralene e Betonte te Mostarit ( e vetmja ne bote). Pas perfundimit te vizites ne Mostar . Nisja per ne Tirane. Gjate rruges pushime te shkurtera kafeje. Mberritja ne Tirane ne oret e vona te darkes dhe fundi i sherbimeve tona.
---------------------------------------------------------------------------
Ne cmim perfshihen:

1.Udhetim me autobus komod AC Tirane-Sarajeve-Tirane.
2.Akomodimi ne Hotel Hollywood 4* per 2 nete qendrimi.
3.Mengjeset dhe darkat.
4.Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.
5.Shfrytezimi i pishinave dhe xhakuzit ne ambjentet e brendshme te hotelit.

Ne cmim nuk perfshihet:

1.Kerkesat ekstra jashte programit.
2.Siguracioni jetes (jo i detyrueshem).
3.Vizita tek kryqi ne Medjugorje.
4.Mbremja festive (2.5 euro/person).

SHENIM:
-Krevati mund te mos jete dopio, por 2 krevate tek te bashkuar.

-Personi tek, ne dhome dyshe, paguan 30 Euro shtese.

-Zbritja per transport individual eshte 20 Euro.

Femijet:

0-2 vjec jane falas;
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 Euro zbritje;
mbi 12 vjec paguan si i rritur.
nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
-----------------------------------------------------------------------------------
Per me shume informacion dhe rezervim kontaktoni ne +355695662506

[12/04/16]   🔷Fundjave Budva - Kotorr - Podgorice 2 Dite 49€

🔷Data e Udhetimit : 10-11 , 24-25 Dhjetor

🔷Vizitohet : Budva - Kotorr - Podgorice

​#Shenim : 5-10 % Zbritje per rezervime 2 jave para nisjes .

--------------------------------------------------------- #Programi -----------------------------------------------------------------

►Dita e pare:Nisja ne mengjes ne oren 05:00 ne drejtim te Malit te Zi. Ndalese rruges per kafe perpara se te kalojme pike kufitare te Muriqanit.Pasi te kalojme ne token Malazeze ndalesa e pare do te jete ne ShenStefan. Ndalese per fotografi e ishullit te famshem te Shen Stefanit, per te vazhduar me pas udhetimin ne Budva.Akomodimi ne hotel Bracera 4* ne zemer te qytetit te Budves , nga ku keni mundesine qe te vizitoni edhe ne menyre individuale pikat me te mira te qendres se Budves Si porti i jahteve , Pedonalja buze detit , Qytetin e vjeter, Kalane dhe Qendrat tregtare qe ndodhen ne afersi te zones. Darka ne Hotel

►Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt Kotorrit.Kohe e lire per te vizituar qytetin e Kotorrit si portin turistik te jahteve dhe kalane vjeter . Vizite Kishes se Kotorrit dhe te Citadelles.
Pas vizites ne Kotorr nisja per ne Podgorice. Ndalese ne Ujevaren e Niagares ne Podgorice per kafe dhe fotografi.Kthimi per ne Shqiperi , mberritja ne Tirane ne darke . Fundi i sherbimit tone !

------------------------------------------------- Ne Cmim Perfshihet ---------------------------------------------------------

• Transporti me autobus komod

• Akomodimi ne hotel

• Mengjesi + Darka

• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .

------------------------------------------------- #Politikat e Femijeve -------------------------------------------------------

• 0-3 vjec jane falas;
• 4-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 50% Ulje .
• Mbi 12 vjec paguan si i rritur.
• Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

#SHENIM

►Vendet ne autobus caktohen sipas momentit te rezervimit

►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar .

►Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.

►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

------------------------------------------------ #Kontakt --------------------------------------------------------

Rezervoni ne 📞+355695662506

[12/04/16]   Stamboll - Selanik - Sofje 6 dite 199 Euro

Data e Udhetimit : 29 Dhjetor -3 Janar

Vizitohet : Selanik (1 nate) - Stamboll (3 nete) - Sofje (1nate)

#SHENIM : 5-10% zbritje per rezervime 2 jave para nisjes

--------------------------------------------------------- #Programi -----------------------------------------------------------------

►Dita e Parë, 29 Dhjetor 2016: Nisja në oren 05.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik. Sistemimi në Hotel.Draka ne hotel

►Dita e Dytë, 30 Dhjetor 2016: Mengjesi në hotel. Paradite, Vizitë panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Vazhdon udhëtimi për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Stamboll. Sistemimi në Hotel. Draka ne hotel

►Dytë e Trete, 31 Dhjetor 2016: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Pallati mbreteror I Topkapis, Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha ( kodra e të dashuruarve).Vizita e pazarit te vjeter Osman Kapalli Carshi .

Opsionale nata e vitit te ri……

►Dita e Kater, 1 Janar 2017: Mengjesi ne hotel. Opsionale shetitje me anije nen drejtimin e guides ku do te behet kalim panoramik i gjithe ngushtices te Bosforit . Me pas do te bejm vizite ne aquariumin ne Floria dhe ne nje nga qendrat tregetare ne Stamboll. Draka ne hotel.

►Dita e peste , 02 Janar 2017: Mëngjesi në Hotel.Nisja nga me autobus në drejtim të Sofies. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel.

►Dita e Gjasht ,03 Janar 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror blv.Vitosha, St. George Rotanda, Presidenca, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski. Pas vizites niset kthimi per ne tirane, gjate kthimit dhe nje vizite te shkurter ne Shkup.

------------------------------------------------- Ne Cmim Perfshihet --------------------------------------------------------

• Transporti vajtje - ardhje dhe shetitjet perkatese me autobus komod.

• 5 nete akomodim ne hotele ne qender te qyteteve perkates ( 1 Selanik , 3 Stamboll, 1 Sofje ).

• Darkat ne 2 nete ne hotelin .

• Shfrytezimi i Pishines Dimerore , saunes dhe banjos turke ( per ata qe zgjedhin paketen 189 Euro)

• Mengjesi, per te gjitha ditet e qendrimit.

• Guida shqipetare gjate gjithe udhetimit.

---------------------------------------------- Ne Cmim Nuk Perfshihet ---------------------------------------------------
• Drekat .
• Hyrjet ne muzeume.
• Siguracioni i shendetit ne udhetim ( rekomandohet)
• Cdo gje e papermendur ne rubriken perfshihet .
------------------------------------------------- #Politikat e Femijeve -------------------------------------------------------
• 0-3 vjec eshte falas
• 3-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 50% zbritje
• Mbi 12 vjec paguan si i rritur
• Nese nuk i ka mbush 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

#SHENIM

►Vendet ne autobus zihen sipas biletes . Ato percaktohen ne saj te kohes qe ju beni rezervimin prane zyrave tona .

►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar .

►Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.

►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

------------------------------------------------ #Kontakt --------------------------------------------------------

Rezervoni ne 📞+355695662506

[12/04/16]   🌟Ski & Lux ne Mavrove 2 dite 43 Eur/person🌟

Data e Udhetimit 2 Ditor : Dhjetor ► 3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 & 25-26

Janar ► 1-2 , 7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29

Shkurt ► 4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26

Data e udhetimit 3 Ditor :Dhjetor► 24-26

Janar ►6-8 , 13-15 , 20-22 , 27-29

Shkurt ► 3-5 , 10-12 , 17-19 , 24-26

Hotel Diplomat & Exclusive -2 Dite 43 Euro , 3 Dite 69 Euro

​Hotel Mirage 4* LUX SPA - 2 Dite 55 Euro , 3 Dite 80 Euro

#Shenim : 5-10 % Zbritje per rezervime 2 jave para nisjes .

--------------------------------------------------------- #Programi -----------------------------------------------------------------

►Dita e pare: Ora 05:00 nisja nga Tirana per ne Struge. Vizite ne Struge dhe ne Oher. Akomodimi ne hotel . Pasditja e lire.Darka ne Hotel .

►Dita e dyte: Ora 07-00 – 08-00 mengjesi. Pas mengjesit nisemi per ne Mavrove. Kohe per te bere ski deri ne ora 15.30 . Nisja per Tirane. Fundi i sherbimit tone.

------------------------------------------------- Ne Cmim Perfshihet ---------------------------------------------------------

• Transporti me autobus komod

• Akomodimi ne hotel

• Mengjesi + Darka

• Perdorimi i pishines dhe sherbimet SPA ( Per personat qe rezervojn ne hotel Mirage )

• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .

------------------------------------------------- #Politikat e Femijeve -------------------------------------------------------

• 0-3 vjec jane falas;
• 4-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 50% Ulje .
• Mbi 12 vjec paguan si i rritur.
• Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.

#SHENIM

►Vendet ne autobus caktohen sipas momentit te rezervimit

►Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar .

►Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.

►Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

------------------------------------------------ #Kontakt --------------------------------------------------------

Rezervoni ne 📞+355695662506

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Vlorë
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C