Jeta eshte jona

Greek Music to the Max

Lets Dance a Hasapiko 😀

Mille Ave Maria Apostoli della Pace

Vlora

Shikoheni deri në fund dhe shpërndajeni! 😍

Nisma #Thurje

Game of Clowns, seria 1, episodi 1.

Nje video nga Prometeu

Presheva.com

Këtu i fshehni paratë...👇

Dite S'dite Provo Spaku

Nisma #Thurje

Një video që vlen sa 10mijë fjalë!

Vlora

Plaka mbi taka (Parodi) 😂😂
Shpërndajeni sa më shumë!

Një mendje e bukur

Kemi mbledhur në një video, thëniet ë të pëlqyera nga lexuesit tanë gjatë muajit dhjetor. Shpresojmë t'ju pëlqejnë. Faleminderit që na ndiqni

Tirana Today

Shpërndajeni/Sa të lashtë jemi në këto troje ne shqiptarët Ja se ç’thonë studiuesit

သုသရသအျဖာျဖာ

​ေခြးကိုကယ္ဖို႔ သားပိုက္​​ေကာင္​န႔ဲ boxing ထိုးရသူ😂

Elvis Naçi

Mos paragjyko askënd! Historia e cila tronditi zemrat!

Ora News

Kur mendon se i dashuri po të tradhton, por në fakt po organizon surpriza për ty... 😂😂

Morali

Cdo njeri, cdo gje largohet...

Morali

newsbomb.al

Publikohet për herë të parë, Kadri Roshi: Merruni vesh në një pikë o ju hëngërt dreqi ju hëngërt...

The Amazing World

SYRI.net

Gjermania hap dyert per te huajt, miratohen dy projektligjet per emigrimin e punetoreve

Për më tepër informacione klikoni në www.syri.net

Një mendje e bukur

I pasuri dhe i varfëri
Një histori tejet domethënëse :)

World Nature Gallery

youtube.com

CONQUEST 1453 (Battle of the Empires) English Dubbed

Conquest 1453 Director : Faruk Aksoy Producer : Faruk Aksoy Production Co : Aksoy Film Screenplay: Atilla Engin - Second screenplay: İrfan Saruhan Diroctor O...

Dogs Life

Cute kids playing with dog
Like Comment And Share watch more videos ==> Dogs Life

Kompact Play

Dasmat Shqiptare

Vetem makinat ne kete dasem kapin shifren mbi 1 milion dollar!

Shkolla e Jetës

U zemërua me nënën e tij sepse ajo nuk i jepte para… në këmbim të tyre mori atë që s’e priste!

Video Mjekesore

Në këtë video të animuar përshkruhen karakteristikat e njeriut në shifra...

Ndryshe

Çka i ndodh trupit dhe trurit kur bëni një sy gjumë?

gazetaexpress.com

Mos e përdorni telefonin në shtrat para se të flini

gazetaexpress.com Telefoni i mençur nuk preferohet të përdoret para gjumit.

Shkolla e Jetës

Një grua e moshuar vendosi t’i bëjë vetes një dhuratë me rastin e ditëlindjes së saj të 70-të...😂👏💓

Ndryshe

Suedia, vendi më i mirë për të qenë prind!

life.bldaily.com

如何讓食物保存時間更久?教你七個簡單卻很有效的妙招

life.bldaily.com 在市場或是超市採買回家的食材,每次用剩後,如何保存的問題總是困擾著大部份的人,煮太多也不行,留太多沒煮又怕過期,實在是兩難,通常都是保鮮膜包好放冰箱冷藏,若是要長期存放,則放冷凍。 我們都知道低溫和...

PlayGround BR

Freiras que exportam cannabis para curar o mundo.

Zeri

Këto janë 10 arsyet pse Japonia është vendi më i zhvilluar në botë ⤵️

"Në Japoni nga klasa e parë deri në klasën e gjashtë, mësohet një lëndë që quhet “Rruga për tek Morali”, ku nxënësit mësojnë për sjelljet me njerëzit"

CNN Greece

Μάτι παραλία live

Radio Travel

Nje video nga "National geographic" per Shqiperine!
Le ta promovojme Shqiperine duke i bere SHARE kesaj Video!

Kosalbi

Kalle Kalle

Julio Iglesias' video channel

Julio Iglesias & Mireille Mathieu - El amor / La tendresse
Instrumental version 👉 https://youtu.be/9A21yyPIhDg 👈

Muzik Shqip Fan Club

Bujar Qamili ft Luana Vjollca - Mi dhe flake mallit tim

Planetnoises

Recognise these two? 👀They’re Donald Trump and Kim Jong-un lookalikes. 👬 The impersonators met in Singapore ahead of a US-North Korea summit in Singapore next week.
Follow us @planetnoises

But are they fooling anyone? 🧐#north korea #donaldtrump #kimjongun #prank #singapore

U.S. Department of State

Watch President Donald J. Trump meet with North Korean leader Kim Jong Un in Singapore. #SingaporeSummit

Mrizi i Zanave Agroturizëm

Rremuje e madhe😱.
Leng me fruta stine,mjalte,katunloversa❤️etj..

newsbomb.al

Pse po ikin të rinjtë? Dëgjoni mesazhin e këtij djali nga Saranda dhe binduni!
“Na kanë tradhtuar prindërit”...

Ora News

Rita Ora 'e djeg' me vallen e Tropojës
Beni like Ora News
Na ndiqni ne www.oranews.tv

Shkolla e Jetës

Një test i FUQISHËM psikologjie. Personalisht, unë jam e bindur, se është shumë i vërtetë!♥️

Lolita.

Duhet ta beja.

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar - LSHB

Madhështore: Një këngë e bukur arvanitase kënduar nga Spiro Brepo, komuna ANO-LIOSIA (Greqi)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Rruga Xhebro Gjika
Vlora
LAGJA RILINDJA
Other Travel Agencies in Vlora (show all)
Agjensi Imobiliare Joti Agjensi Imobiliare Joti
Vlore
Vlora, 9400

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Trips 4 Fun Trips 4 Fun
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9400

TRIPS FOR ALL , ALL FOR FUN We are a Travel Agency located in Vlora ,We offer daily trips and personalized trips around Vlora.

Colombo Tours Colombo Tours
Vlore
Vlora

Vlore - Karabrun

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Visit Vlora - Albania Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania
Vlora, 9401

Vlora Albania - Events and Favorite Places such as Restaurants, Cafe, Beaches or Attractions in Vlora. REGISTER FOR FREE:http://visitvlora.com/?ptype=login

Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)

Best Travel Best Travel
Pavarsia
Vlora, 9401

Agjensi Udhetimesh