Agjensi Imobiliare Joti

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Agjensi Imobiliare Joti

Sh*ten dy prona te palujtshme ,nje toke 13 600 m2,tek qendra tregetare TEG,dhe nje vila qe brenda saj ka dy lokale dhe nje banese te madhe.Vila eshte ne nje nga ruget me kryesore te Tiranes.Nese jeni te interesuar,jame i gatshem qe te kontaktoj

[02/23/15]   Sh*ten dy prona te palujtshme ,nje toke 13 600 m2,tek qendra tregetare TEG,dhe nje vila qe brenda saj ka dy lokale dhe nje banese te madhe.Vila eshte ne nje nga ruget me kryesore te Tiranes.Nese jeni te interesuar,jame i gatshem qe te kontaktoj

[02/23/15]   nese jeni te interesuar per Webfaqe Profesionale per aktivitetin tuaj ose SISTEME KAMERASH DUKE FILLUAR NGA 350 EURO ose alarmesh, apo cfare do lloj programi menaxhimi FINANCIAR per SH*TJE SHUMICE PAKICE, BAR RESTORANT HOTEL MARKET PROGRAM PER MENAXHIMIN E LIBRARISE, KLINIKAVE, FARMACI ETJ Ofrojme email marketing me mbi 170.000 adresa. Dizain katalog, fletpalosje, menu, kartvizita (dizaini falas per printim mbi 1000 cope). Ne ju ofrojme cmimet me te arsyeshmet ne treg.

[02/23/15]   Kerkohet te blihet dyqan ne Vlore , rruga vlore - skele , rruga kosova ,trasballkanike te kapelja dhe rruga deri te 6 kateshi

[02/23/15]   shtepi perdhese + truall me sip.totale 329 m2 ( ndertesa ze 107 m2) ne Lgj.D.haxhire ,Elbasan .Shtepia ka 3 dhoma gjumi + guzhine + soxhorno te madhe + WC + 1 dhome tharje te vogel + oborr me peme e lulishte para saj + depo + parking si dhe ndodhet ne nje zone te qete per banim .Rikonstruksioni total i shtepise eshte bere me punime cilesore dhe bashkekohore ne 5 vitet e fundit . * Cmimi sh*tjes 16.000.000 leke

[09/16/14]   sh*tur nje dyqan 72 m tek komuna e parisit,ne tirane.dyqani eshte me 3 fazor,me banjo,me dy dyer me dy dalje,tel.aktualisht e kemi mobileri me porosi.cmimi 80.000 euro.per cdo informacion te metejshem mund te komunikoni

Agjensi Imobiliare Joti's cover photo

Agjensi Imobiliare Joti

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Vlore
Vlora
9400
Other Travel Agencies in Vlora (show all)
Colombo Tours Colombo Tours
Vlore
Vlora

Vlore - Karabrun

Best Travel Best Travel
Pavarsia
Vlora, 9401

Agjensi Udhetimesh

Jeta eshte jona Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika
Vlora, LAGJA RILINDJA

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Visit Vlora - Albania Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania
Vlora, 9401

Vlora Albania - Events and Favorite Places such as Restaurants, Cafe, Beaches or Attractions in Vlora. REGISTER FOR FREE:http://visitvlora.com/?ptype=login

Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)

Trips 4 Fun Trips 4 Fun
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9400

TRIPS FOR ALL , ALL FOR FUN We are a Travel Agency located in Vlora ,We offer daily trips and personalized trips around Vlora.