Agjensi Imobiliare Joti

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Agjensi Imobiliare Joti

Sh*ten dy prona te palujtshme ,nje toke 13 600 m2,tek qendra tregetare TEG,dhe nje vila qe brenda saj ka dy lokale dhe nje banese te madhe.Vila eshte ne nje nga ruget me kryesore te Tiranes.Nese jeni te interesuar,jame i gatshem qe te kontaktoj

[02/23/15]   Sh*ten dy prona te palujtshme ,nje toke 13 600 m2,tek qendra tregetare TEG,dhe nje vila qe brenda saj ka dy lokale dhe nje banese te madhe.Vila eshte ne nje nga ruget me kryesore te Tiranes.Nese jeni te interesuar,jame i gatshem qe te kontaktoj

[02/23/15]   nese jeni te interesuar per Webfaqe Profesionale per aktivitetin tuaj ose SISTEME KAMERASH DUKE FILLUAR NGA 350 EURO ose alarmesh, apo cfare do lloj programi menaxhimi FINANCIAR per SH*TJE SHUMICE PAKICE, BAR RESTORANT HOTEL MARKET PROGRAM PER MENAXHIMIN E LIBRARISE, KLINIKAVE, FARMACI ETJ Ofrojme email marketing me mbi 170.000 adresa. Dizain katalog, fletpalosje, menu, kartvizita (dizaini falas per printim mbi 1000 cope). Ne ju ofrojme cmimet me te arsyeshmet ne treg.

[02/23/15]   Kerkohet te blihet dyqan ne Vlore , rruga vlore - skele , rruga kosova ,trasballkanike te kapelja dhe rruga deri te 6 kateshi

[02/23/15]   shtepi perdhese + truall me sip.totale 329 m2 ( ndertesa ze 107 m2) ne Lgj.D.haxhire ,Elbasan .Shtepia ka 3 dhoma gjumi + guzhine + soxhorno te madhe + WC + 1 dhome tharje te vogel + oborr me peme e lulishte para saj + depo + parking si dhe ndodhet ne nje zone te qete per banim .Rikonstruksioni total i shtepise eshte bere me punime cilesore dhe bashkekohore ne 5 vitet e fundit . * Cmimi sh*tjes 16.000.000 leke

[09/16/14]   sh*tur nje dyqan 72 m tek komuna e parisit,ne tirane.dyqani eshte me 3 fazor,me banjo,me dy dyer me dy dalje,tel.aktualisht e kemi mobileri me porosi.cmimi 80.000 euro.per cdo informacion te metejshem mund te komunikoni

Agjensi Imobiliare Joti's cover photo

Agjensi Imobiliare Joti

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Vlore
Vlora
9400
Other Vlora travel agencies (show all)
Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

Rentals In Albania Rentals In Albania
Rruga Rush*t Gorishova
Vlora, 9400

Click 'About' for Holiday homes for rent in Vlora and South coastline of Albania. Vacation accommodations in Vlora region. Albania properties for sale or holiday rental and management. www.holidayhouseinalbania.com www.century21danushi.com

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

Visit Vlora - Albania Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania
Vlora, 9401

Vlora Albania - Events and Favorite Places such as Restaurants, Cafe, Beaches or Attractions in Vlora. REGISTER FOR FREE:http://visitvlora.com/?ptype=login

Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

Visit Vlora Today Visit Vlora Today
Aleksander Moisiu
Vlora, 9400

This page served for promotion of the city .

Rent in Vlora Rent in Vlora
Rr. Gaq Visha Nd.56,H.2, Ap.3
Vlora, 9401

Rent in Vlora. Short and long term rentals in Vlora. Studios, apartments. Penthouses, Villas for rent in Vlora

Trips 4 Fun Trips 4 Fun
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9400

TRIPS FOR ALL , ALL FOR FUN We are a Travel Agency located in Vlora ,We offer daily trips and personalized trips around Vlora.

Sole Agjensi Turistike Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora, 96

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete dhe auto -Sh*tje-blejrje ambjentesh -Ambjente me qera

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

EKS-DDD "FRIENDSHIP AND LOVE" EKS-DDD "FRIENDSHIP AND LOVE"
VLORE
Vlora

It's choice - not chance - that determines your destiny...I need nobody to make me somebody.

About   Privacy   Login C