LOGAN Travel

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from LOGAN Travel, Tour Agency, L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P, Vlora.

[05/06/18]   Për çdo informacion ju lutem na shkruani në :
+355696362249
+355695879061

cntraveler.com

Roman Colosseum's Top Level to Open for First Time in 40 Years

cntraveler.com Sometimes, the best views are in the nosebleeds.

[09/22/17]   🖼🖼Oferta per fluturim te lira #TETOR️ & #NENTOR🖼🖼
️🏷Shënim : JO të gjitha datat me ofertë / 0696362249/0695879061🏷
• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •
️ Tiranë ✈ Bari €45
️ Tiranë ✈ Milano €55
️ Tiranë ✈ Ancona €55
️ Tiranë ✈ Bergamo €60
️ Tiranë ✈ Bolonja €55
️ Tiranë ✈ Firenze €55
️ Tiranë ✈ Rimini €65
️ Tiranë ✈ Verona €63
️ Tiranë ✈ Venecia €60
️ Tiranë ✈ Pisa €65
️ Tiranë ✈ Genova €85
️ Tiranë ✈ Torino €75
️ Tiranë ✈ Rome €75
️ Tiranë ✈ Pescara €80
️ Tiranë ✈ Perugia €80
Tiranë ✈ Cuneo €63 (Nga 9 Dhjetori)

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️🦋 Tiranë ✈ Budapest €40
️🦋 Tiranë ✈ Amsterdam €49
️🦋 Tiranë ✈ Paris €76

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️ Prishtinë ✈ Londër €55
️ Prishtinë ✈ Paris €60
️ Prishtinë ✈ Gjeneve €70
️ Prishtinë ✈ Berlin €80
️ Podgoricë ✈ Milano €40
️ Podgoricë ✈ Memmingen €60
️ Podgoricë ✈ London €45
️ Podgoricë ✈ Stockholm €45
️ Podgoricë ✈ Bruksel €55
️ Podgoricë ✈ Berlin €90

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️ Oher ✈ Basel €35
️ Oher ✈ Londer €40
️ Shkup ✈ Bruksel €35
️ Shkup ✈ Copenhagen €40
Shkup ✈ Paris €40
️ Shkup ✈ Berlin €40
️ Shkup ✈ Koln/Bonn €35
️ Shkup ✈ Dortmund €35
️ Shkup ✈ Frankfurt €35
️ Shkup ✈ Friedrichshafen €35
️ Shkup ✈ Hamburg €35
️ Shkup ✈ Hannover €35
️ Shkup ✈ Memmingen €30
️ Shkup ✈ Nuremberg €35
️ Shkup ✈ Malta €35
️ Shkup ✈ Eindhoven €35
️ Shkup ✈ Oslo €40
️ Shkup ✈ Bratislava/Vienna €35
Shkup ✈ Barcelona €35
️ Shkup ✈ Gothenburg €40
️ Shkup ✈ Malmo €40
️ Shkup ✈ Stockholm €40
️ Shkup ✈ Vaxjo €40

👉 PERFSHIHEN :
1- Bileta Vetëm Vajtje
2- Të gjitha taksat
3- Cante Dore

#Logan_Travel, oferta më pare kalon nga ne.

🎀 Kontakt:
☎ +35533400009
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë Teatrit "Petro Marko",tek Rinia ,Vlore

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora
9401
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

Yacht Albania Yacht Albania
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Gerveni Travel Gerveni Travel
Porti Detar Vlore
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C