Caronna Albania Bus Italia

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

LIVE - #BAMIRESIANUKTEVARFERON sapo morem nje pjes te qytetareve te durresit per ti drejtuar drejt PRIZRENIT

Cdo te shtune Tirane VOR SUKTH DURRES KAVAJE CEREM LUSHNJE FIER VLORE-PER-BRINDISI BARI NAPOLI FROSTINONE ROME VALDARNO FIRENZE PRATO EMPOLI PONTEDERA CASHINA PISA LIVORNO SESTRI RAPALLO GENOVA DHE KTHIMI CDO TE HENE 0697235306 00393293581714

Te shtunen TIRANE VORE SUKTH DURRES KAVAJE CEREM LUSHNJE FIER VLORE-BRINDISI BARI NAPOLI FROSTINONE ROME VALDARNO FIRENZE PRATO EMPOLI PONTEDERA CASHINA PISA LIVORNO SESTRI RAPALLO GENOVA DHE KTHIMI CDO TE HENE 0697235306 00393293581714

Cdo te shtune per Brindisi Bari Napoli Rome Valdarno Firenze Prato Empoli Pontedera Cashina Pisa Magra Sestri Rapallo Genova . Me kthim cdo te hene .

24.07.2019 . Nisje te merkuren per genova dhe kthim te premten ne mengjes nga genova 3293581714 3293581723

Linj e re cdo te hene nga shqiperia dhe cdo te merkure nga italia. Brindisi bari napoli frostinone rome valdarno firenze empoli ponte dera pisa cashina sestri rapallo genova. 3293581714 3293581723

Cdo te Hene per Brindisi
Bari
Napoli
Frostinone
Rome
Areco
Valdarno
Firenze
Empoli
Cashina
Pontedera
Pisa
Cdo te enjte kthim nga italia .
0697235306 3293581714 3293581723

Rezervoni tani .
Cdo te enjte cdo te shtune nga shqiperia.
0697235306 0692398342

Autobuzi i dites se enjte 19.07.2018
Tirane - Genova

Cdo te enjte dhe cdo te shtune nisje nga shqiperia. Cdo te shtune dhe te hene nisje nga italia .

Caronna Albania Bus Italia sherben per klientet ne linjen Shqiperi Itali Shqiperi duke filluar dhe diten e enjte . Cdo te enjte nga shqiperia dhe cdo te shtune nga italia. 0692398342 00393293581714

Timeline Photos

Timeline Photos

Tirane Durres Kavaje Lushnje Fier Vlore Brindisi Bari Napoli Rome Firenze Empoli Pontedera Cashina Pisa Sestri Rapallo Genova . Udhetojm cdo te enjte dhe te shtune nga Shqiperia dhe cdo te shtune dhe te henen nga italia . ALB 0692398342 0697235306 ITA 3293581714 3293581723

Autobuzi me kthim te marten 13.03.2018 udhetim te mbare !

Autobuzi te shtunes per genova .

Per momentin e shtuna ngelet dita jon. TIRANE -GENOVA- TIRANE

Autobuzi i te martes me kthim nga genova

Timeline Photos

Te dashur miq kompania CARONNA ALBANIA BUS ITALIA ju uron gezuar vitin e ri 2017 . Qofte nje vit I mbare e plot shendet ne familjet tuaja.

Pershendetje te dashur miq qe udhetoni me Caronna Albania Bus Italia!Duam t' ju bejme te ditur se duke filluar nga dita e merkure date 14/12/2016 si dhe çdo te shtune siç ka qene gjithmone do te udhetojme drejt Italise duke u nisur nga qytetet:Tirane -Durres -Kavaje - Lushnje -Fier - Vlore - Brindesi - Napoli -Frosinone(Cannarina) - Rome(Annanina+ Tributina)Val Darno(Terranuova) Firenze(Santa Maria Novela-Fortesa).Prato(MC DONALDS) Empoli(COOP) -Ponte Dera - Cashina - Piaza(Hotel Galileo) -La Specia -Sestri Levante - Rapallo -Genova(Piaza della Victoria).Ju urojme te gjitheve udhetim te kendshem dhe faleminderit qe keni zgjedhur Caronna Albania Bus Italia!

[12/12/16]   Pershendetje te dashur miq qe udhetoni me Caronna Albania Bus Italia!Duam t' ju bejme te ditur se duke filluar nga dita e merkure date 14/12/2016 si dhe çdo te shtune siç ka qene gjithmone do te udhetojme drejt Italise duke u nisur nga qytetet:Tirane -Durres -Kavaje - Lushnje -Fier - Vlore - Brindesi - Napoli -Frosinone(Cannarina) - Rome(Annanina+ Tributina)Val Darno(Terranuova) Firenze(Santa Maria Novela-Fortesa).Prato(MC DONALDS) Empoli(COOP) -Ponte Dera - Cashina - Piaza(Hotel Galileo) -La Specia -Sestri Levante - Rapallo -Genova(Piaza della Victoria).Ju urojme te gjitheve udhetim te kendshem dhe faleminderit qe keni zgjedhur Caronna Albania Bus Italia!

dhe pak dit dhe linja e re do te jet aktive .
brindis bari napoli rom firenze 50 euro
pisa la specia genova 60 euro

Timeline Photos

Timeline Photos

Merzedez-benz 404
Vazhdojm me cmimet me konkuruese

vazhdojm te jemi aktiv ne linje me cmimet me konkuruese 50 dhe 60 EURO .

live

GN

albania bus italia

Italia me ne vetem nje hap larg dhe per 50 euro . Jeni te mirepritur.

ITALIA me ne me si asnjeher tjeter !!
Me cmimet 50 dhe 60 EURO .

[05/20/16]   caronna bus vazhdon me cmime 50 euro dhe 60 euro . marim porosi me cmime teper konkuruese . linja e rregullt cdo te shtun nga Shqiperia dhe cdo te henen nga Italia . udhetoni me ne udhetoni te sigurt !!!!

[05/06/16]   BRINDISI BARI NAPOLI FROSINONE ROMA FIRENZE PRATO ARECO EMPOLI PONTEDERA CASCINA PISA LIVORNO LA SPECIA SESTRI RAPALLO GENOVA . CDO DESTINACION PER VETEM 50 EURO.

Live

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë
9400
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.