Ruci Tours

Ruci Tours

Comments

MIR DITA kur mund te niset linja per ne vlore
falenderoje axhentn e agjensise ruci lajne qe me ndimoje me letrat te kaloja per itali ..flm
Thank you,
Merry Christmas, Happy and Safe Driving New Year!
Telefonat e greqis
Agjensia e udhetimeve Ruci tours ju vjen ne sherbimin tuaj ne cdo moment kjo agjensi ofron cileci siguri dhe korektesi udhetimi eshte i qete dhe komod udhetoni me mire dhe me lire respekt dhe mirnjohje per stafin e mrekullueshem zoti i bekofte
mire dita. kanje shoke italiane qe na athina ka deshire te shkoj ne sarande... a ko ndo nje linje athine-sarande na ruci?
RUSI TOURS NJE NGA AGJENCIT TURISTIKE ME TE MIRE PER NE SHQIPERI DHE PERBALL GJIRUA ME E MIRE DHE ME E LIRE SI DHE KAFE NE DORE PER VETEM 1,50 EURO
ΣΟΥΒΛΑΚΙ-ΓΥΡΟΣ –ΚΑΦΕΣ στην έξοδο του Μετρό ‘’Σταθμός Λαρίσης" και απέναντι από τον κεντρικό Σταθμό των Τρένων της Αθήνας πολύ κοντά στον Ο ‘’Σταθμός’’ βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, στην έξοδο του Μετρό ‘’Σταθμός Λαρίσης" και απέναντι από τον Σταθμό των Τρένων στο πάρκο ,σε ένα όμορφο περιβάλλον με δένδρα και λουλούδια. Εκεί απολαύσαμε παραδοσιακές νοστιμιές: σουβλάκι(χοιρινό-κοτόπουλο), γύρο (χοιρινό-κοτόπουλο), κεμπάπ, λουκάνικο, καφτεδάκια, και κοτομπεικον , μπιφτέκια με τυρί ή σε πίτα ,ή σε σάντουιτς ή σε μεγάλο πιάτο με χειροποίητο τζατζίκι και σώς. Ακόμη παϊδάκια αρνίσια , μπριζόλες χοιρινές ,κοτόπουλο παϊδάκια ,όλα ψημένα στα κάρβουνα Τα συνοδεύσαμε με φρέσκιες σαλάτες, πατάτες ,φέτα μαζί μέ παγωμένη μπύρα ,κρασί , ούζο , τσίπουρο. αναψυκτικά και χυμούς Μπορείτε να σερβιριστείτε στο χώρο εντός ή στην πλατεία ή στο χέρι . Ακόμη καφέδες όλων των ειδών και στο χέρι με 1.50 ευρώ .Μία γευστική ,φθηνή και χαλαρωτική πρόταση.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
Tolle Busse, Grüße vom Team der Fachzeitschrift Bus-Fahrt mit Busziele & Clubziele, die Gruppenreiseplaner Medien für Busreisen. Ihr gruppenreise-navi.com
Kushe munde te me thot ne ca vendi niset nga milanua ...
Kushe nunde te me thote ne ca vendi niset ruci nga Milan us
Mio figlio parte con Ruci Tours

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Operating as usual

24/02/2021

Te nderuar pasagjere,

Me ane te ketij postimi kerkojme tju informojme se, edhe kete jave do te jemi ne dispozicionin tuaj me sherbimin e transportit te porosive.
🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 26 Shkurt 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Premte duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30 (me oren greke). Terheqja e porosive te derguara nga Athina per ne Vlore do te jete e mundur diten e Shtune 27/02 duke filluar nga ora 11:00-15:00.
🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Diele ne daten 28 Shkurt 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00 (me oren shqipetare). Ne momentin e dorezimit te porosise duhet te dispononi nje dokument identifikimi si passaporte ose karte identiteti (jo fotokopje).
🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e Shtune ne daten 27 Shkurt 2021.

✏️ Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📦 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, personi qe do te kryeje terheqjen e porosive duhet te paraqitet duke filluar nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 1 Mars, diten e Hene. Pasi per shkak te kushteve aktuale nuk eshte e mundur hapja e zyres ne Athine, shperndarja e pakove do te kryhet nga shoferat tane ne orarin e theksuar me larte dhe ne stacionin tone.
🛑 Kerkojme te theksojme se, vazhdon te jete i ndaluar kalimi i autobusave ne kufij me pasagjere!

📞 Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

10/02/2021

Te nderuar pasagjere,

Megjithese kushtet e momentit nuk jane te favorshme, ideuam te kemi perseri nje nisje kete fundjave. Keshtu do te jete e mundur edhe dergesa e ilaceve apo produkteve ushqimore per te afermit tuaj.

🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 12 Shkurt 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Premte duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30 (me oren greke). Terheqja e porosive te derguara nga Athina per ne Vlore do te jete e mundur diten e Shtune 13/2 duke filluar nga ora 11:00-15:00.
🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Diele ne daten 14 Shkurt 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00 (me oren shqipetare). Ne momentin e dorezimit te porosise duhet te dispononi nje dokument identifikimi si passaporte ose karte identiteti (jo fotokopje).
🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e Shtune ne daten 13 Shkurt 2021.

✏️ Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📦 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, personi qe do te kryeje terheqjen e porosive duhet te paraqitet duke filluar nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 15 Shkurt, diten e Hene. Pasi per shkak te kushteve aktuale nuk eshte e mundur hapja e zyres ne Athine, shperndarja e pakove do te kryhet nga shoferat tane ne orarin e theksuar me larte dhe ne stacionin tone.

📞 Per me shume informacion do te jemi ne dispozicionin tuaj.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

[02/05/21]   Te nderuar udhetare,

Ne baze te lajmerimit te fundit nga qeveria greke ne lidhje me levizjen e lire ne Athine, per te ndryshuar orarin e levizjes se qytetareve, jemi te detyruar edhe ne te ndryshojme orarin e nisjes qe ishte caktuar per diten e neserme. Per te derguar porosite tuaja, orari i ri do te jete duke filluar nga ora 14:30 deri ne 17:30. Ju lutemi lajmeroni dhe te afermit tuaj te cilet nuk kane nje llogari ne facebook.

Faleminderit për mirekuptimin!

03/02/2021

Te nderuar udhetare,

Per here te dyte kete jave do te jemi ne sherbimin tuaj per te derguar porosite. Pas dites se Hene, ne baze te kerkesave tuaja te shumta per dergesa te ndryshme, vendosem qe te kemi edhe nje nisje tjeter.

🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 06 Shkurt 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Shtune duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30.

🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Hene ne daten 08 Shkurt 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00 (me oren shqipetare).

🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e Diele ne daten 07 Shkurt 2021.

📌 Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📌 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, shperndarja e porosise do te jete e mundur vetem nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 09 Shkurt, diten e Marte.
⚠️ Nderkohe vazhdon te jete e pezulluar linja e rregullt pasi nuk lejohet kalimi i autobusave ne kufi me pasagjere.

☎️ Per me shume informacion do te jemi ne dispozicionin tuaj, mos hezitoni te na kontaktoni.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

31/01/2021

Te nderuar udhetare!
Me ane te ketij njoftimi kerkojme tju informojm se vazhdojne te panderprera udhetimet nga Shqiperia drejt Italise ne keto destinacione;
Vlore-Rome-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova, nisja behet çdo te Merkure. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi do te behet diten e Shtune. Çmimet perkatese sipas destinacioneve do te jene keto; 60€ per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Rome, 70€ nga Orte deri ne Firenze-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri ne Genova.

Vlore-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jete diten e merkure dhe te premte. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi behet ne diten e Shtune dhe te Marte. Çmimet per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Ancona do te jete 60€, nga Marota deri ne Bologna do te jene 70€ dhe nga Modena deri neTorino 80€.
Vlore-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do te jete diten e merkure. Nisjet nga Italia do te jene cdo te shtune. Çmimet per ne keto destinacione do te jene 60€ nga Shqiperia deri ne Rome dhe 70€ per destinacionet nga Fiano Romano deri ne Arezzo-Valdarno.

Kerkojme tju rikujtojme se nuk mund te udhetojne drejt shtetit fqinj ata pasagjere qe disponojne vetem passaporten Shqipetare, pra me 3 mujorshe. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!

27/01/2021

Te nderuar udhetare,

Vazhdojme te jemi ne dispozicionin tuaj per dergesat e porosive te ndryshme.

🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 01 Shkurt 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Hene duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30.

🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Merkure ne daten 03 Shkurt 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00.

🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e Marte ne daten 02 Shkurt 2021.

📌 Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📌 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, shperndarja e porosise do te jete e mundur vetem nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 04 Shkurt, diten e Enjte.
📌 Kerkojme te theksojme se linja e rregullt per udhetimet e pasagjereve vazhdon te jete e pezulluar.

Per me shume informacion do te jemi ne dispozicionin tuaj. Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

19/01/2021

Te nderuar udhetare,

Edhe kete jave do te jemi ne sherbimin tuaj per transportin e porosive.

🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 22 Janar 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Premte duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30.

🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Diele ne daten 24 Janar 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00.

🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e shtune ne daten 23 Janar.

📌 Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📌 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, shperndarja e porosise do te jete e mundur vetem nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 25 Janar, diten e Hene.
📌 Kerkojme te theksojme se linja e rregullt per udhetimet e pasagjereve vazhdon te jete e pezulluar.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

14/01/2021

Proud of our fleet and facilities!

11/01/2021

Te nderuar pasagjere,

Edhe kete te premte do te jemi ne sherbimin tuaj per transportin e porosive.
🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 15 Janar 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Premte duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30.

🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Diele ne daten 17 Janar 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00.

🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e shtune ne daten 16 Janar.

📌 Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📌 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, shperndarja e porosise do te jete e mundur vetem nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 18 Janar.
📌 Kerkojme te theksojme se linja e rregullt per udhetimet e pasagjereve vazhdon te jete e pezulluar.

Per me shume informacion do te jemi ne dispozicionin tuaj. Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

02/01/2021

Te nderuar pasagjere,

RUCI TOURS kerkon tju informoje se do te rikthehemi ne dispozicionin tuaj per te derguar porosi ne kete fillim viti.

Nisja e pare nga ATHINA per ne Vlore-Dhermi-Vuno-Himare do te jete ne daten 08 Janar 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Premte duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30.

Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Diele ne daten 10 Janar 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00.

📌 Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni. Gjithashtu nevojitet nje dokument identifikimi ne momentin e dorezimit te porosise por edhe ne momentin e terheqjes.
📌 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora per ne Athine, shperndarja e porosise do te jete e mundur vetem nga ora 05:00 deri ne 08:00 ne mengjesin e dates 11 Janar.

Kerkojme te theksojme se linja e rregullt per udhetimet e pasagjereve vazhdon te jete e pezulluar me vendim nga qeveria Greke. Per me shume informacion mos ngurroni te na kontaktoni.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!🚌

31/12/2020

Ndersa ky vit i veshtire perfundoi, ne deshirojme te urojme te gjitheve shendet, dashuri dhe force per vitin e ri!

2020 nuk ishte nje vit i lehte per ne, por provuam se ne kushte jo te favorshme tu qendrojme besnik klienteve tane dhe ti trajtojme kerkesat e tyre me respekt, duke pasur parasysh kufizimet e ashpra.

Le te shpresojme qe ne vitin 2021 padrejtesia qe pesuan linjat nderkombetare te autobuseve do te ndreqet dhe rrjedhimisht, ne se bashku me ju te udhetojme perseri me siguri dhe dinjitet.

Faleminderit per mbeshtetjen tuaj te vazhdueshme gjate ketyre muajve te veshtire pandemie dhe per gjithe keto vite se bashku. Ne emer të kompanise RUCI TOURS ju urojme per shume vite Gezuar! 🎄

Καθώς αυτή η δύσκολη χρονιά έφτασε στο τέλος της, θα θέλαμε να ευχηθούμε σε όλους εσάς υγεία, αγάπη & δύναμη για το νέο έτος!

Το 2020 δεν ήταν μια εύκολη χρονιά για εμάς, αλλά αποδείξαμε ότι κάτω από αντίξοες συνθήκες παραμένουμε πιστοί στους πελάτες μας & αντιμετωπίζουμε με σεβασμό τις ανάγκες τους, δεδομένων των σκληρών περιορισμών.

Ας ευχηθούμε το 2021 να αποκατασταθεί η αδικία που έχουν υποστεί οι διεθνείς λεωφορειακές γραμμές και συνακόλουθα όλοι εσείς & εμείς ατομικά, ώστε να ταξιδέψουμε και πάλι μαζί με ασφάλεια και αξιοπρέπεια.

Σας ευχαριστούμε για τη συνεχή υποστήριξη όλους αυτούς τους μήνες της πανδημίας, όλα αυτά τα χρόνια. Εκ μέρους της εταιρίας RUCI TOURS σας ευχόμαστε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! 🎄

27/12/2020

E keni pergatitur dhuraten per Vitin e Ri? Nese po, atehere paketojeni dhe beheni gati per ta nisur ne Vlore🥳. RUCI TOURS do te jete ne dispozicionin tuaj per transportin e porosive diten e Merkure ne 30 Dhjetor nga ATHINA per ne VLORE - DHERMI - HIMARE🎁
Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni diten e merkure duke filluar nga ora 18:00 deri ne 21:00.

Mos harroni te lajmeroni te afermit tuaj se shperndarja e porosise do te filloje nga ora 11:00 deri ne 15:00 te dites se enjte. Gjithashtu personi qe do te kryeje terheqjen e porosise patjeter te kete dhe nje dokument identifikimi.

Ky vite do te mbyllet me kete transport per ilacet, dhuratat apo pakot e ndryshme. Shpresojme qe viti qe po vine te na riktheje te gjitheve ne normalitet.

Festa te gezuara! 🎉🎊💌🎅🏻🎆🌟❄️☃️🎄🌺🎀🎁🚌🥂🧸

23/12/2020

Te nderuar udhetare!

Me ane te ketij postimi kerkojme tju informojme se, duke patur parasysh afrimin e festave te fundvitit, agjencia jone ka menduar te vendos ne sherbimin tuaj per linjen e Torinos nje tjeter dite per udhetime dhe per te derguar porosite tuaja.
Gjithashtu linjat e Genoves dhe Perugias do te jene ne dispozicion me nisje nga Vlora ne diten e enjte dhe kthim nga Italia diten e shtune.

Pra udhetime nga Vlora per ne qytetet Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jene çdo te Merkure dhe te Shtune. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi do jete cdo te Marte dhe te Shtune. Çmimet per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Ancona do te jene 60€, nga Marota deri ne Bologna do te jene 70€ dhe nga Modena deri ne Torino 80€.

Vlore-Rome-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova. Çmimet do te jene 60€ per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri në Rome, 70€ nga Orte deri ne Firenze-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri ne Genova.

Vlore-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do te jete diten e enjte. Nisjet nga Italia do te jene cdo te shtune. Çmimet per ne keto destinacione do te jene 60€ nga Shqiperia deri ne Rome dhe 70€ per destinacionet nga Fiano Romano deri ne Arezzo-Valdarno.

Kerkojme tju informojme se akoma nuk eshte e mundur te udhetohet drejt italise vetem me passaporten Shqipetare pra me 3 mujorshe.

20/12/2020

Te nderuar udhetare,

Perseri, do te jemi ne dispozicionin tuaj per transportin e porosive, diten Premte ne 25 Dhjetor nga ATHINA per ne VLORE-DHERMI-VUNO-HIMARE🎄 Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni duke filluar nga ora 18:00 deri ne 21:00.

🎁 Mos harroni te lajmeroni te afermit tuaj se shperndarja e porosise do te filloje nga ora 11:00 deri ne 15:00 te dites se shtune. Gjithashtu personi qe do te kryeje terheqjen e porosise patjeter te kete dhe nje dokument identifikimi.

Per cdo pyetje shtese jemi te gatshem tju informojme, ju thjesht na kontaktoni🎅🏻

16/12/2020

Te nderuar pasagjere,

Tashme jemi ne pragun e festave te fundvitit🌲Meqenese udhetimet nuk filluan edhe per kete periudhe, deshirojme tju qendrojme prane ne keto dite duke vendosur ne sherbimin tuaj transportin e porosive nga VLORA per ne ATHINE, ne dy dite te javes.

🔴 Diten e Diele, me date 20 Dhjetor, pranimi i porosive do te behet nga ora 12:30 deri ne 15:30 (me oren shqipetare).
🔴 Diten e Merkure, me date 23 Dhjetor ne po te njejtat orare.

➡️ Per te bere te mundur dergesen, duhet me patjeter te dispononi nje dokument identifikimi si karte identiteti apo pashaporte.
➡️ Ju lutemi te lajmeroni personin qe do te kryeje terheqjen e porosise se shperndarja e tyre do te behet diten pasardhese te udhetimit nga momenti qe mberrin autobusi ne mengjes rreth ores 05:00 deri 07:30 (me oren greke) pasi zyra ne Athine vazhdon te qendroje e mbyllur.

🦃 Gjithashtu ju mund te dergoni porosite edhe nga Himare-Vuno-Dhermi per ne Athine, te cilat do te grumbullohen diten e Shtune 19 Dhjetor.

📞 Per informacion me te permbledhur mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ne zyren e Vlores apo ate te Athines.

Ju urojme nje dite te mbare☀️

14/12/2020

Te nderuar pasagjere,

Perseri edhe kete te premte me date 18 Dhjetor do te jemi ne dispozicionin tuaj per te derguar porosi nga ATHINA per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire me pasagjer nuk ka filluar akoma. Gjithashtu si javen e kaluar, i vetmi rregull eshte se ne porosine qe do te dergoni duhet te shkruani te gjitha te dhenat e personit qe do te beje terheqjen e dergeses. Ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 18/12 duke filluar nga ora 17:30 deri ne 21:00. Per cdo informacion shtese, mos ngurroni te na kontaktoni!

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS, faleminderit per besimin tuaj🚌

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

BLACK PEARL Albania BLACK PEARL Albania
Radhime,Vlore,Albania
Vlorë

Black Pearl Albania,kompleksi turistik i vendosur ne Radhime,Vlore,Albania BAR | RESTORANT | HOTEL | UDHETIM ME ANIJE INFO & CONTACT | +355

Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.

Travel Club Albania Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë, 9401

Get tips & inspiration for your city trip to Vlora, Albania. Learn what to do & where to go in Vlora. Book guided tours & more.

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car" Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car"
Lagja "Uji Ftohte",Rruga:"Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Vlorë

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë