Ruci Tours

Ruci Tours

Comments

MIR DITA kur mund te niset linja per ne vlore
falenderoje axhentn e agjensise ruci lajne qe me ndimoje me letrat te kaloja per itali ..flm
Thank you, Merry Christmas, Happy and Safe Driving New Year!
Telefonat e greqis
Agjensia e udhetimeve Ruci tours ju vjen ne sherbimin tuaj ne cdo moment kjo agjensi ofron cileci siguri dhe korektesi udhetimi eshte i qete dhe komod udhetoni me mire dhe me lire respekt dhe mirnjohje per stafin e mrekullueshem zoti i bekofte
mire dita. kanje shoke italiane qe na athina ka deshire te shkoj ne sarande... a ko ndo nje linje athine-sarande na ruci?
RUSI TOURS NJE NGA AGJENCIT TURISTIKE ME TE MIRE PER NE SHQIPERI DHE PERBALL GJIRUA ME E MIRE DHE ME E LIRE SI DHE KAFE NE DORE PER VETEM 1,50 EURO ΣΟΥΒΛΑΚΙ-ΓΥΡΟΣ –ΚΑΦΕΣ στην έξοδο του Μετρό ‘’Σταθμός Λαρίσης" και απέναντι από τον κεντρικό Σταθμό των Τρένων της Αθήνας πολύ κοντά στον Ο ‘’Σταθμός’’ βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, στην έξοδο του Μετρό ‘’Σταθμός Λαρίσης" και απέναντι από τον Σταθμό των Τρένων στο πάρκο ,σε ένα όμορφο περιβάλλον με δένδρα και λουλούδια. Εκεί απολαύσαμε παραδοσιακές νοστιμιές: σουβλάκι(χοιρινό-κοτόπουλο), γύρο (χοιρινό-κοτόπουλο), κεμπάπ, λουκάνικο, καφτεδάκια, και κοτομπεικον , μπιφτέκια με τυρί ή σε πίτα ,ή σε σάντουιτς ή σε μεγάλο πιάτο με χειροποίητο τζατζίκι και σώς. Ακόμη παϊδάκια αρνίσια , μπριζόλες χοιρινές ,κοτόπουλο παϊδάκια ,όλα ψημένα στα κάρβουνα Τα συνοδεύσαμε με φρέσκιες σαλάτες, πατάτες ,φέτα μαζί μέ παγωμένη μπύρα ,κρασί , ούζο , τσίπουρο. αναψυκτικά και χυμούς Μπορείτε να σερβιριστείτε στο χώρο εντός ή στην πλατεία ή στο χέρι . Ακόμη καφέδες όλων των ειδών και στο χέρι με 1.50 ευρώ .Μία γευστική ,φθηνή και χαλαρωτική πρόταση.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
Tolle Busse, Grüße vom Team der Fachzeitschrift Bus-Fahrt mit Busziele & Clubziele, die Gruppenreiseplaner Medien für Busreisen. Ihr gruppenreise-navi.com
Kushe munde te me thot ne ca vendi niset nga milanua ...
Kushe nunde te me thote ne ca vendi niset ruci nga Milan us
Mio figlio parte con Ruci Tours

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Operating as usual

E keni pergatitur dhuraten per Vitin e Ri? Nese po, atehere paketojeni dhe beheni gati per ta nisur ne Vlore🥳. RUCI TOURS do te jete ne dispozicionin tuaj per transportin e porosive diten e Merkure ne 30 Dhjetor nga ATHINA per ne VLORE - DHERMI - HIMARE🎁
Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni diten e merkure duke filluar nga ora 18:00 deri ne 21:00.

Mos harroni te lajmeroni te afermit tuaj se shperndarja e porosise do te filloje nga ora 11:00 deri ne 15:00 te dites se enjte. Gjithashtu personi qe do te kryeje terheqjen e porosise patjeter te kete dhe nje dokument identifikimi.

Ky vite do te mbyllet me kete transport per ilacet, dhuratat apo pakot e ndryshme. Shpresojme qe viti qe po vine te na riktheje te gjitheve ne normalitet.

Festa te gezuara! 🎉🎊💌🎅🏻🎆🌟❄️☃️🎄🌺🎀🎁🚌🥂🧸

Te nderuar udhetare!

Me ane te ketij postimi kerkojme tju informojme se, duke patur parasysh afrimin e festave te fundvitit, agjencia jone ka menduar te vendos ne sherbimin tuaj per linjen e Torinos nje tjeter dite per udhetime dhe per te derguar porosite tuaja.
Gjithashtu linjat e Genoves dhe Perugias do te jene ne dispozicion me nisje nga Vlora ne diten e enjte dhe kthim nga Italia diten e shtune.

Pra udhetime nga Vlora per ne qytetet Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jene çdo te Merkure dhe te Shtune. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi do jete cdo te Marte dhe te Shtune. Çmimet per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Ancona do te jene 60€, nga Marota deri ne Bologna do te jene 70€ dhe nga Modena deri ne Torino 80€.

Vlore-Rome-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova. Çmimet do te jene 60€ per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri në Rome, 70€ nga Orte deri ne Firenze-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri ne Genova.

Vlore-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do te jete diten e enjte. Nisjet nga Italia do te jene cdo te shtune. Çmimet per ne keto destinacione do te jene 60€ nga Shqiperia deri ne Rome dhe 70€ per destinacionet nga Fiano Romano deri ne Arezzo-Valdarno.

Kerkojme tju informojme se akoma nuk eshte e mundur te udhetohet drejt italise vetem me passaporten Shqipetare pra me 3 mujorshe.

Te nderuar udhetare,

Perseri, do te jemi ne dispozicionin tuaj per transportin e porosive, diten Premte ne 25 Dhjetor nga ATHINA per ne VLORE-DHERMI-VUNO-HIMARE🎄 Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni duke filluar nga ora 18:00 deri ne 21:00.

🎁 Mos harroni te lajmeroni te afermit tuaj se shperndarja e porosise do te filloje nga ora 11:00 deri ne 15:00 te dites se shtune. Gjithashtu personi qe do te kryeje terheqjen e porosise patjeter te kete dhe nje dokument identifikimi.

Per cdo pyetje shtese jemi te gatshem tju informojme, ju thjesht na kontaktoni🎅🏻

Te nderuar pasagjere,

Tashme jemi ne pragun e festave te fundvitit🌲Meqenese udhetimet nuk filluan edhe per kete periudhe, deshirojme tju qendrojme prane ne keto dite duke vendosur ne sherbimin tuaj transportin e porosive nga VLORA per ne ATHINE, ne dy dite te javes.

🔴 Diten e Diele, me date 20 Dhjetor, pranimi i porosive do te behet nga ora 12:30 deri ne 15:30 (me oren shqipetare).
🔴 Diten e Merkure, me date 23 Dhjetor ne po te njejtat orare.

➡️ Per te bere te mundur dergesen, duhet me patjeter te dispononi nje dokument identifikimi si karte identiteti apo pashaporte.
➡️ Ju lutemi te lajmeroni personin qe do te kryeje terheqjen e porosise se shperndarja e tyre do te behet diten pasardhese te udhetimit nga momenti qe mberrin autobusi ne mengjes rreth ores 05:00 deri 07:30 (me oren greke) pasi zyra ne Athine vazhdon te qendroje e mbyllur.

🦃 Gjithashtu ju mund te dergoni porosite edhe nga Himare-Vuno-Dhermi per ne Athine, te cilat do te grumbullohen diten e Shtune 19 Dhjetor.

📞 Per informacion me te permbledhur mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ne zyren e Vlores apo ate te Athines.

Ju urojme nje dite te mbare☀️

Ruci Tours's cover photo

Te nderuar pasagjere,

Perseri edhe kete te premte me date 18 Dhjetor do te jemi ne dispozicionin tuaj per te derguar porosi nga ATHINA per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire me pasagjer nuk ka filluar akoma. Gjithashtu si javen e kaluar, i vetmi rregull eshte se ne porosine qe do te dergoni duhet te shkruani te gjitha te dhenat e personit qe do te beje terheqjen e dergeses. Ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 18/12 duke filluar nga ora 17:30 deri ne 21:00. Per cdo informacion shtese, mos ngurroni te na kontaktoni!

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS, faleminderit per besimin tuaj🚌

Te nderuar udhetare!

Me ane te ketij postimi kerkojme tju informojme se, duke patur parasysh afrimin e festave te fundvitit, agjencia jone ka menduar te vendos ne sherbimin tuaj per linjen e Torinos nje tjeter dite per udhetime dhe per te derguar porosite tuaja.
Gjithashtu linjat e Genoves dhe Perugias do te jene ne dispozicion me nisje nga Vlora ne diten e enjte dhe kthim nga Italia diten e shtune.

Pra udhetime nga Vlora per ne qytetet Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jene çdo te Merkure dhe te Shtune. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi do jete cdo te Marte dhe te Shtune. Çmimet per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Ancona do te jene 60€, nga Marota deri ne Bologna do te jene 70€ dhe nga Modena deri ne Torino 80€.

Vlore-Rome-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova. Çmimet do te jene 60€ per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri në Rome, 70€ nga Orte deri ne Firenze-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri ne Genova.

Vlore-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do te jete diten e enjte. Nisjet nga Italia do te jene cdo te shtune. Çmimet per ne keto destinacione do te jene 60€ nga Shqiperia deri ne Rome dhe 70€ per destinacionet nga Fiano Romano deri ne Arezzo-Valdarno.

Kerkojme tju informojme se akoma nuk eshte e mundur te udhetohet drejt italise vetem me passaporten Shqipetare pra me 3 mujorshe.

Te nderuar udhetare,

Duke pare se situata per levizjen e lire akoma nuk ka ndryshuar dhe udhetimet nuk po vazhdojne, marrim shkas nga kerkesat tuaja nepermjet telefonit apo mesazheve per dergimin e ilaceve apo porosive te ndryshme & kerkojme tju informojme se; diten e premte me date 11/12 do te jete e mundur te dergoni porosite tuaja nga Athina per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Ne porosine qe do te dergoni duhet te shkruani te gjitha te dhenat e personit qe do te beje terheqjen e dergeses. Ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 11/12 duke filluar nga ora 17:00 deri ne 20:00. Per cdo informacion shtese, do jemi ne dispozicionin tuaj!

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS🚌

Te nderuar pasagjere,

RUCI TOURS kerkon tju informoje se kete te diele me date 13/12/20 do te vendoset ne sherbimin tuaj nje autobus per te derguar porosite nga VLORA per ne ATHINE. Bashkangjitur porosise duhet te jene te shenuara te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra, emer-mbiemer dhe numer telefoni. Per te bere te mundur dergesen, duhet te paraqiteni ne zyren e Vlores diten e diele duke filluar nga ora 13:00 deri me 16:00.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!🚌

Te nderuar udhetare,

Duke pare se situata per levizjen e lire akoma nuk ka ndryshuar dhe udhetimet nuk po vazhdojne, marrim shkas nga kerkesat tuaja nepermjet telefonit apo mesazheve per dergimin e ilaceve apo porosive te ndryshme & kerkojme tju informojme se; diten e premte me date 11/12 do te jete e mundur te dergoni porosite tuaja nga Athina per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Ne porosine qe do te dergoni duhet te shkruani te gjitha te dhenat e personit qe do te beje terheqjen e dergeses. Ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 11/12 duke filluar nga ora 17:00 deri ne 20:00. Per cdo informacion shtese, do jemi ne dispozicionin tuaj!

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS🚌

Të nderuar udhëtarë!

Për të gjithë pasagjerët që duan të udhëtojnë për në Itali ju njoftojmë se vazhdojnë udhëtimet drejt destianacioneve;

👉Vlorë-Romë-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova nisja bëhet çdo të Enjte. Kthimi nga Italia për në Shqipëri do të jetë çdo të Shtunë. Çmimet do te jenë: 60€ për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri në Romë, 70€ nga Orte deri në Firence-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri në Genova.

👉Vlorë-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do të jetë çdo të shtunë. Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jetë në ditën e Hënë. Çmimet për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri në Ancona do të jetë 60€, nga Marota deri në Bologna do te jenë 70€ dhe nga Modena deri në Torino 80€.

👉Vlorë-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do të jetë ditën e enjte. Nisjet nga Italia do të jenë cdo të shtunë. Çmimet për në këto destinacione do të jenë 60€ nga Shqipëria deri në Romë dhe 70€ për destinacionet nga Fiano Romano deri ne Arezzo-Valdarno.

Duke patur parasysh situatën aktuale dhe se rregullat ndryshojnë nga momenti në moment për më shumë informacion ju lutemi të na kontaktoni të pakten një ditë përpara udhëtimit si për rezervimet ashtu edhe për përditësimet e kushteve të udhëtimit.

Kërkojmë tju rikujtojmë se nuk mund të udhëtojnë drejt shtetit fqinj ata pasagjerë që disponojnë vetëm passaporten Shqipëtare, pra me 3 mujorshe.

FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!🚌

Te nderuar pasagjere,

Me ane te ketij postimi Ruci Tours kerkon tju informoje se udhetimi i planifikuar per tu kryer neser me date 06/11 nga Athina për ne Vlore ne oren 23:00 do te pesoje ndryshim ne orarin e nisjes. Duke u bazuar ne vendimin e qeverise greke per kufizimin e orareve te levizjes jemi te detyruar qe udhetimin ta zhvendosim ne oren 08:00 ne mengjes. Per pjesen e dergeses te porosive duhet te paraqiteni duke filluar nga ora 06:30 deri ne 08:00 qe behet nisja. Ju kerkojme qe kete informacion ta shperndani dhe me te afermit tuaj qe nuk perdorin Facebook dhe ti informoni per ndryshimin e orarit te nisjes.

Ju falenderojme per besimin tuaj!🚌

Të nderuar udhëtarë!

Për të gjithë pasagjerët që duan të udhëtojnë për në Itali ju njoftojmë se vazhdojnë udhëtimet drejt destianacioneve;
👉Vlorë-Romë-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova nisja bëhet çdo të Martë-të Enjte dhe të Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do të jetë çdo të Hënë-të Enjte dhe të Shtunë.
Çmimet do te jenë: 70€ për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri në Firence-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri në Genova.

👉Vlorë-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do të jenë çdo të Enjte dhe të Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jetë në ditën e Hënë dhe të Shtunë.
Çmimet për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri në Bologna do te jenë 70€ dhe nga Modena deri në Torino 80€.

👉Vlorë-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do të jetë ditën e enjte dhe të shtunë.
Nisjet nga Italia do të jenë cdo të shtunë dhe të henë.
Çmimet për në këto destinacione do të jenë 70€

Duke patur parasysh situatën aktuale dhe se rregullat ndryshojnë nga momenti në moment për më shumë informacion ju lutemi të na kontaktoni të pakten një ditë përpara udhëtimit si për rezervimet ashtu edhe për përditësimet e kushteve të udhëtimit.

FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!🚎

Te nderuar pasagjere,

Edhe kete te premte me date 23/10 do te vazhdoje udhetimi nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-Vlorë.
Nisja do te te behet ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi.
Per te bere te mundur dergesen e porosive ju lutemi duhet te paraqiteni diten e premte duke filluar nga ora 20:30 deri ne 22:30.
Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj!

Te nderuar udhetare,
Me kete postim kerkojme te informojme gjithe pasagjeret qe duan te udhetojne drejt italise se linja; Vlore-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do te vazhdoje dhe diten e shtune. Pra ju mund te udhetoni drejt ketyre destinacioneve ne dy dite te javes, diten e enjte dhe te shtune.
Nisjet nga italia do te jene cdo te shtune dhe te hene.
Per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.
Faleminderit per besimin tuaj.

Te nderuar udhetare,

RUCI TOURS kerkon tju informoje se edhe kete te premte me date 16/10 do te vazhdojne udhetimet nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE. Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Per te dorezuar porosite ju lutemi te paraqiteni duke filluar nga ora 20:30 deri ne 22:30.

Deshirojme tju sqarojme per me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

Te nderuar udhetare,

👉🏻 Mos haroni udhëtimin e radhës!🚌

Ju njoftojme se diten e premte 09/10 kompania RUCI TOURS do te vazhdoje kryejen e udhetimit nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi - Palase te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe bileta do te jete vetem vajtje pasi linja e rregullt nuk ka filluar akoma.

Per te bere te mundur dergesen e porosive, ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 09/10 duke filluar nga ora 20:30 deri me 22:30.

Per rezervime ose per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit qe udhetoni me RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

Ju njoftojme se diten e premte 09/10 kompania RUCI TOURS do te vazhdoje kryejen e udhetimit nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi - Palase te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe bileta do te jete vetem vajtje pasi linja e rregullt nuk ka filluar akoma.

Per te bere te mundur dergesen e porosive, ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 09/10 duke filluar nga ora 20:30 deri me 22:30.

Per rezervime ose per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit qe udhetoni me RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

👉🏻Mos harroni udhëtimin e rradhës!

Me ane te ketij postimi kompania RUCI TOURS kerkon tju informoje se edhe kete te premte me date 02/10 do te vazhdojne udhetimet nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE.Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

Të nderuar udhëtarë!

Për të gjithe juve që doni të udhëtoni drejt Italisë rezervoni biletat te numrat e agjensis tonë
👉🏻 033228699 ose 0696811333

Nisja nga Shqiperia për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlore-Romë-Siena-Poggibonsë-Firenze-Genova ështe çdo të Martë - Enjte - Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jete çdo të Hene-Enjte-Shtunë
Çmimet që do t’ju ofrojë Firma jonë aktualisht do te jenë: 60€ për të gjitha destinacionet nga Shqipëria drejt Firence-Prato dhe 70€ nga Altopascio deri në Genova.

Nisja nga Shqipëria për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlorë-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jetë çdo të Enjte & të Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jet çdo të Hënë & të Shtunë.
Çmimet për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri ne Bologna do te jenë 60€ dhe nga Modena deri në Torino 70€.

FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

Me ane te ketij postimi kompania RUCI TOURS kerkon tju informoje se edhe kete te premte me date 02/10 do te vazhdojne udhetimet nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE.Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

BLACK PEARL Albania BLACK PEARL Albania
Radhime,Vlore,Albania
Vlorë

Black Pearl Albania,kompleksi turistik i vendosur ne Radhime,Vlore,Albania BAR | RESTORANT | HOTEL | UDHETIM ME ANIJE INFO & CONTACT | +355

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car" Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car"
Lagja "Uji Ftohte",Rruga:"Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Vlorë

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Travel Club Albania Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë, 9401

Travel & Tours

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C