Discover Vlora Albania

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Operating as usual

18/05/2020
14/05/2020

#jale

10/05/2020

Photos from Discover Vlora Albania's post

08/05/2020

#perendim #Lungomare #vlore #vlora

08/05/2020

Sh*tet Apartament 1+1 57m2 perballe Stadiumit Flamurtari Vlore (sipër bankës Credins)

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 me ashensor. Nuk ka qene asnjehere i banuar me pare dhe eshte dhene vetem 2 muaj per turizem ne booking.com ne vitin 2019. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit se Vlores dhe eshte shume i sistemuar dhe i paster.

07/05/2020

Vlora Lungomare

07/05/2020

Sh*tet Apartament 1+1 57m2 perballe Stadiumit Flamurtari Vlore (sipër bankës Credins)

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 me ashensor. Nuk an qene asnjehere i banuar me pare dhe eshte dhene vetem 2 muaj per turizem ne booking.com ne vitin 2019. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit se Vlores dhe eshte shume i sistemuar dhe i paster.

01/03/2020

Vlora

24/02/2020
14/02/2020

Vlora

Gëzuar Shën Valentinin nga Vlora!
Tag personit ❤
Shkolla Industriale "Pavarsia" Vlore
Bashkia Vlorë

11/02/2020

Vlora

💯%❤

10/02/2020

PEPA RENT A CAR

Albania, The Hidden Corner of Europe!

#TopAlbania #VisitAlbania

https://peparentcar.al

09/02/2020

Vlora

Live ❤

07/02/2020

Ja dhe Vlora nga sipër ❤️❤️

05/02/2020

Lungomare Vlora

03/02/2020

Discover Vlora Albania's cover photo

03/02/2020

Bashkia Vlorë

VL❤️RA

03/02/2020

Hotel Paradise Vlore

02/02/2020

Vlora #sunset #vlora #vlore #albania

01/02/2020

Mirmengjes nga Lungomare Vlore

27/01/2020

Lungomare Vlorë

26/01/2020

Mirmbrema #vlroa

26/01/2020

Summer 2020 is coming.. #summer2020 #vlora

26/01/2020

Mirmengjesi #VLORA #vlore

09/01/2020

Vlora

Live!
Nëse ju pëlqejnë fotot komentoni me një ❤
Foto By Marjus Seiti

24/03/2019
25/02/2018

NJOFTIM:

Kerkohet apartament me qera ne zonen e Lungomares Vlore 1+1, mundesisht i pa mobiluar dhe me kontrate afatgjate.

Te interesuarit te lene kontakt ne koment ose te dergojne mezazh ne faqen tone.

04/11/2017

Vlora 🌞

10/03/2017

Vlore Albania

Discover Vlora Albania

Tourism has become a major industry in recent years, with many hotels, recreational centers, and vast beaches. The city has a good view over the Bay of Vlorë, which is considered the frontier between the Adriatic Sea and the Ionian Sea. The Island of Sazan is close by, at the entrance to the bay. Italy is just 80 kilometres (50 miles) away. With 300 sunny days per year is a good location to stay for business or vacations. Some nearby beaches include Palasë, Dhermi, Vuno, Himara, Qeparo and Borsh. The bay offers good conditions for navigation at sea and anchorage of ships. Other attractions include food, wine, mountains and sports.

Videos (show all)

Location

Address


Vlorë
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car" Info Vlora "Travel Agency" & "Rent a Car"
Lagja "Uji Ftohte",Rruga:"Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.