Daily tours - Vlora

We organize daily trip from Vlora to all touristic destinations in Albania.

Operating as usual

World Vet perseri me ne edhe kete vit. Falenderim per punen e tyre dhe qe zgjodhet bashkepunimin me ne.

Fillon sezoni i udhetimeve te pranveres. Dje dhe sot gjate udhetimit ne Shkup. Ju mirepresim. Javen tjeter ne Janine.

E diele ne syrin e kalter , Sarande

Live from Ioannina.
Sot me ata qe zgjodhen udhetim ditor per turizem dhe shopping ne Janine.

Fundjava se bashku me vizitoret qe zgjodhen "Daily Tours" per te shijuar bukurine e Butrintit, Gjirokastres, Beratit, Apollonise e Krujes. Nje falenderim te madh per te gjithe keta njeres te mrekullueshem. Jeni kurdohere te mirepritur.
Per grupe te vogla : Ndertoni turin sipas kerkesave tuaja. Ne e kthejme ate ne realitet.

Dje me klientet tane nga USA ne nje vizite no Llogara dhe Zvernec. Faleminderit !

Per te gjithe te interesuarit "Daily tours - Vlora" organizon cdo te shtune vizite ditore dhe shoping tour ne Janine. Nisja nga Vlora ne oren 6.00 dhe kthimi nga Janina ne oren 17.00. Udhetimi me mjete komode dhe me grupe te vogla vizitoresh. Per te gjithe te interesuarit te telefonojne ne nr 0694041001 ose ne nr 0699570378. Gjithashtu mund te dergoni mesazhe ne kete faqe.
Cmimi: 25 euro.
Faleminderit!

Pamje te ofruara nga klientet tane qe udhetuan per dy dite ne Meteora dhe Janine. Udhetimi i ardhshem ne date 17 mars, diten e shtune.

Udhetimi i pare i ketij viti. Me trupen e teatrit "Petro Marko" ne Kosove. Daily Tours. Ekskursion dhe ture turistike.

travelandleisure.com

15 Up-and-coming Destinations Around the World

http://www.travelandleisure.com/trip-ideas/up-and-coming-countries

travelandleisure.com Serious improvement in a number of categories has made these 15 countries the world's next up-and-coming destinations. Intrepid travelers should put these spots on their bucket list.

Vlora bay June 2017.

Timeline Photos

[06/18/17]   We offer a lot of excursions, every day, starting from Vlora to...(your destination)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Vlorë
Other Cruise Agencies in Vlorë (show all)
Intours vlora Intours vlora
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania
Vlorë, 9405

Intours Vlora Agjensia me e re ne qytetin Bregdetar e cila ju ofron nje game te gjere sherbimesh Paketa turistike, Udhetime me kompanite ajrore me te mira

TEUTA BOAT TOURS TEUTA BOAT TOURS
Porti Vlore
Vlorë, 9401

Boat tours in Vlorë Bootsausflüge in Vlorë Gite in barca a Valona Shëtitje me anije ne Vlorë

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C