Eurosky Travel

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore. Eurosky Travel ofron keto sherbime: 1. Bileta avioni, trageti, autobuzi ne te gjitha linjat. 2. Sigurim te makines, prones, jetes. 3.

Paketa udhetimesh. 4. Makina me qera.

Operating as usual

Agjensia ARKUS

😳😂🇦🇱🍾👩‍🎤👨‍👨‍👧‍👧🤣🥰🥳🤩
Faleminderit
Bashkia Vlore AZA Electronics Big Market Italian Sound Vlora Hotel Regina Group Vlore Jaffa Champion K.A. Trading Uji Mineral Natyral Vlora Klinika Bakaj Studio Sai Arjoli Restorant Riviera Blu @Auto Mataj Eurosky Travel Urdhri i Infermierit të Shqipërisë

Lundroni me anijen me te mire ne linjen VLORE-BRINDISI!
Lundro me PRINCE!
Per me shume informacione na kontaktoni ne inbox, ne emailin tone : [email protected] ose ne whatsapp ne numrat e meposhtem : 00355692273091, 00355695634268 , 00355695632843 .

Book your trip now with the best ship in VLORA-BRINDISI line!
For more informations dont hesitate to send us a message , email us at [email protected] or contact us at (whatsapp): 00355692273091, 00355695634268 , 00355695632843 .
#euroskytravel

Super Oferta Biletat e Avionit muaji #Qershor me nisje nga #Shkupi !
Oferta Momentale, nxitoni të rezervoni!
🍀Shkup - Friedrichshafen 20€
🍀Shkup - Venecia 34€
🍀Shkup - Bratislava 34€
🍀Shkup - Frankfurt 35€
🍀Shkup - Hannover 35€
🍀Shkup - Dortmund 35€
🍀Shkup - Berlin 36€
🍀Shkup - Berlin 36€
🍀Shkup - Hamburg 36€
🍀Shkup - Cologne 36€
🍀Shkup - Bruksel 36€
🍀Shkup - Munich 38€
🍀Shkup - Paris 39€
🍀Shkup - Basel 39€
🍀Shkup - Gothenburg 39€
🍀Shkup - Malmo 41€
🍀Shkup - Londër 41€
🍀Shkup - Bergamo 41€
🍀Shkup - Oslo 41€
🍀Shkup - Copenhagen 46€
🍀Shkup - Barcelona 48€
🍀Shkup - Eindhoven 48€
Të përfshira në çmim:
1- Të gjitha taksat aeroportuale
2- Bagazhe dore 5 kg
3- Bileta vetëm vajtje per muajin Qershor
Kontakt:
☎️0692273091
📩[email protected]
📫Rruga Hektor Shyti, ne hyrje te portit Vlore.

💙💜Nxitoni të përfitoni nga fluturimet ekonomike me nisje nga Tirana!
🔰Tiranë - Bari 45€
🔰Tiranë - Verona 47€
🔰Tiranë - Malpensa 65€
🔰Tiranë - Bologna 65€
🔰Tiranë - Venecia 65€
🔰Tiranë - Pisa 65€
🔰Tiranë - Perugia 65€
🔰Tiranë - Rimini 65€
🔰Tiranë - Treviso 65€
🔰Tiranë - Ancona 65€
🔰Tiranë - Firenze 75€
🔰Tiranë - Genova 75€
🔰Tiranë - Bergamo 75€
🔰Tiranë - Torino 75€
🔰Tiranë - Romë 77€
🎁Të përfshira në cmim :
1- Bileta Vetëm Vajtje,data te caktuara muaji Maj.
2- Të gjitha Taksat Aereoportuale
3- Bagazh dore 10 kg.
---------------------------------------------------------
🎈Tiranë - Budapest 30€
🎈Tiranë - Stamboll 45€
🎈Tiranë - Amsterdam 49€
🎈Tiranë - Paris 62€
🎈Tiranë - Athinë 64€
🎈Tiranë - London 69€ (Korrik)
🎈Tiranë - Stuttgart 69€ (Korrik)
🎈Tiranë - Këln 99€
🎈Tiranë - Bruksel 89€
🎁Të përfshira në cmim :
1- Bileta Vetëm Vajtje.
2- Të gjitha Taksat Aereoportuale
3- Bagazhe në varësi te kompanive.
-----Kontakt -----
📱Cel:0692273091
⛳ Adresa:Rruga Hektor Shyti , ne hyrje te portit Vlore.

Eurosky Travel's cover photo

💫Muaji #Qershor vjen me super çmime për biletat e avionit me nisje nga #Shkupi
💫Shkup - Venecia 35€
💫Shkup - Bratislava 35€
💫Shkup - Bruksel 36€
💫Shkup - Nuremberg 39€
💫Shkup - Dortmund 39€
💫Shkup - Frankfurt 36€
💫Shkup - Bergamo 40€
💫Shkup -Hannover 36€
💫Shkup - London 42€
💫Shkup - Basel 43€
💫Shkup - Barcelona 45€
💫Shkup - Oslo 44€
💫Shkup - Gothenburg 43€
💫Shkup - Copenhagen 43€
💫Shkup - Frankfurt 38€
💫Shkup - Munich 49€
💫Shkup - Cologne 49€
💫Shkup - Frankfurt 40€
Të përfshira :
1- Bileta vetëm Vajtje data të caktuara #Qershor
2- Cantë dore 5 kg
3- Taksat aeroportuale
Kontakt:
☎️0692273091
📩[email protected]
📫Rruga Hektor Shyti, ne hyrje te portit Vlore.

❤️ Super Oferte, 2 dite 30 Euro #Mavrove
▶️4,11 13,14,Shkurt .
❄️Hotel Exclusive 2 Dite €30❄️
❄️Hotel Diplomat 2 Dite €30❄️
❄️Hotel Ambient 2 Dite €30❄️
--
❄️Hotel Exclusive 3 Dite €59❄️
❄️Hotel Diplomat 3 Dite €59❄️
❄️Hotel Ambient 3 Dite €59❄️
--------Mavrove--------
✅Ne cmim perfshihet :
• Akomodimi ne hotel
• Mengjesi + Darka
• Transporti vajtje - ardhje plus vizitat .
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
-------- #Kontakt ----------
☎ Per Rezervime: +355 69 22 73 091 / +355 69 56 34 268 / +355 69 56 32 843

❤️Ski dhe Lux Ne Mavrove❤️
❄️Hotel Mirage 4* 2 Dite €45❄️
❄️Hotel Izgrev 5* 2 Dite €49❄️
❄️Hotel Mirage 4* 3 Dite €75❄️
❄️Hotel Izgrev 5* 3 Dite €85❄️
#Mavrove #Struge #Oher
▶️4-5 Shkurt
⚠️Vendet e Fundit ⚠️
✅Ne cmim perfshihet :
• Akomodimi ne hotel
• Mengjesi + Darka
• Transporti vajtje - ardhje plus vizitat .
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .
• Perdorimi i Pishines ,Saunes,Fitness
☎ Per Rezervime: +355 69 22 73 091 / +35569 56 34 268 / +35569 56 32 843
📧: [email protected]

Eurosky Travel

🎀 Europa Vajtje-Ardhje 🎀
Kontaktoni tani ne :
0692273091 / 0695634268 / 0695632843
ose ne emailin tone : [email protected]
🎈Tirane - Bari-Tirane 79€
🎈Tirane - Rome - Tirane 115€
🎈Tirane - Amsterdam - Tirane 140€
🎈Tirane - Paris - Tirane 145€
🎈Tirane - Zurich - Tirane 155€
🎈Tirane - Marseille - Tirane 155€
🎈Tirane - Londer - Tirane 160€
🎈Tirane - Berlin - Tirane 165€
🎈Tirane - Frankfurt -Tirane 155€
🎈Tirane - Munich - Tirane 140€
🎈Tirane - Madrid - Tirane 175€
🎈Tirane - Barcelone - Tirane 180€
🎈Tirane - Geneva - Tirane185€
🎈Tirane - Nice - Tirane 199€
🎈Tirane - Moske - Tirane 230€
Të Përfshira në cmim :
1- Bileta vajtje - ardhje për disa data të caktuara të muajit Shkurt
2- 23 kg bagagzhe dhe 8 kg cante dore
3- Te gjitha taksat aeroportuale.

🎈Super Oferta per nisje nga Tirana!!
🎀 Italia vetem vajtje 🎀
Kontaktoni ne numrat e meposhtem:
0692273091 / 0695634268 / 0695632843
ose ne email: [email protected]
🎈Tirane – Firenze 59€
🎈Tirane –Bergamo 59€
🎈Tirane – Pisa 59€
🎈Tirane – Bari 65€
🎈Tirane – Pescara 65€
🎈Tirane – Rimini 79 €
🎈Tirane - Malpensa 69€
🎈Tirane – Ancona 79€
🎈Tirane – Cuneo 89€
🎈Tirane – Rome 89€
🎈Tirane – Bologna 89 €
🎈Tirane – Genova 89€
🎈Tirane – Torino 89€
🎈Tirane – Verona 89€
🎈Tirane –Venezia 89€
🎈Tirane – Treviso 89€
Të Përfshira në cmim :
1- Bileta vetem vajtje për data të caktuara të muajit Shkurt
2- 10 kg cantë dore
3- Të gjitha taksat aeroportuale.

Eurosky Travel ofron:
1.Sigurimin e automjeteve me targa shqiptare.
2.Sigurimin e automjeteve me targa te huaja qe hyjne ne Shqiperi.
3.Sigurimin e shtepise ose biznesit tuaj.
4.Sigurimin e shendetit.

VLORE BRINDISI
DUKE FILLUAR NGA 25 EURO!!

Eurosky Travel

Our Story

Eurosky Travel ofron keto sherbime :

1.Bileta Avioni, Autobuzi, Trageti.

2.Sigurim automjeti, prone, biznesi dhe shendeti.

3.Makina me qera.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Rruga Hektor Shyti
Vlorë
9400
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
orikutours orikutours
Orikum Vlore
Vlorë, 9426

agjensi turistike imobiliare

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Ener Travel Ener Travel
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9401

Travel & Tourism Agency Tour Operator

Shpresa Travel & Tours Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 25
Vlorë, 9402

Ne agjensine tone do te gjeni keto sherbime: 1) Bileta autobusi - avioni - trageti 2) Siguracione makinash dhe shendeti 3) Perkthime - Noterizime 4) Makina me qera 5) Agjensi Imobiliare

Ideal Travel Agency Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë, 9401

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.

Realdo Tourist Travel Vlore Realdo Tourist Travel Vlore
Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

Eloise&Dad Travel Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit.
Vlorë, 4901

Are you visiting Albania in 2020? Are you looking for tradition, adventure, relaxation, history, activities, parties, excursions, etc? Call, write, comment

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Vlorë

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C