Aquamarine Adventure Vlore

Aquamarine Adventure Vlore - Udhëtim ditor me anije Eksplorojmë së bashku plazhet e Karaburunit dhe misteret e Ishullit të Sazanit! Daily Boat Trip Vlore Celular: +35569 711 4050

"I wanted freedom, open air and adventure. I found it on the sea."
Aquamarine Adventure Vlore

🏞Udhetim ne Parkun Natyror Kombetar te Valbones 🏞
🌸2 dite #All #Inclusive 8500 leke/personi 🌸
🗺Vizitohet 👉🏻 Liqeni i Komanit, Valbone, Prizren 🗺
📆Datat e udhetimit 📆
👉🏻 11, 18, 25 Maj ☀️
🏞☀️🏔🏞☀️🏔🏞

👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Transporti me automjet komod 🚌✅
📌 Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Mengjesi ☕️+ dreka 🍲+ darka 🥗 ✅
📌 Bileta e tragetit Koman-Fierze 🏷 ✅
📌 Guida gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/ prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

😎 Good morning sea lovers 😎
https://www.youtube.com/watch?v=QsuTjx_yosA

Nëse ende se keni vendosur se çfarë do të bëni më 25 Maj, bashkohuni me @selectumboatparty në një super party🎉
👉🏻 www.selectum.al

Nëse ende se keni vendosur se çfarë do të bëni më 25 Maj, bashkohuni me @selectumboatparty në një super party🎉
👉🏻 www.selectum.al

⛵️ A jeni gati per Aquamarine Adventure te rinise lundrimet ?! Filloni count down ⛵️

Jeta është më e bukur ndërkohë që lundron me varkë ⛵️
Bëj tag personin që do marrësh me vete më 25 Maj në #SelectumBoatParty ⚓️

🌸Pranvere ne #Meteora 2 ditë vetëm 55€🌸
📅 Datat e udhetimeve 📅
👉 4 ,11 , 18 , 25 Maj 👑
(Tashme nisjet nga Tirana & Durresi)
☀️🌸🧳☀️🌸🧳☀️

👉 Perfshihet ne cmim 👇
📌 Transporti vajtje ardhje 🚌✅⠀
📌Akomodimi ne hotel 🏨✅⠀
📌Mbremje festive per personat qe zgjedhin darken ne hotel 🎊🎉✅
📌 Mengjes ☕️+ darke 🥗 (sipas zgjedhje tuaj) ✅⠀
📌 Guida Shqiptare ✅

👉 Kontaktoni per info/prenotim 👇
📲 +355697114050
📧 [email protected]

🌼 Time for traveling plans 🧳 Spring on Dubrovnik-Budva-Kotorr => 99€/personi🌼
🌴 3 dite 🧳 🌴
📆 Datat e udhetimit 📆
👉🏻 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 Maj => 🌷
🌼🧳🌴🌼🧳🌴🌼
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetimi vajtje-ardhje me automjet komod 🚌 ✅
📌 Akomodimi ne Hotel Park 4 (Hercegnovi) 🏨 ✅
📌 mengjesi ☕️ + darka 🥗 ✅
📌 Perdorimi i faciliteteve SPA ✅
📌 Guide gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/ prenotim👇🏻
📲 +355687114050
📧 [email protected]

Fundjava juaj do të duket kështu më 25 Maj 😍😍😍

#SelectuamBoatParty
⛵️🌊👑🌊👑🌊⛵️

Fundjava juaj do të duket kështu më 25 Maj 😍😍😍

#SelectuamBoatParty

youtube.com

Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)

https://youtu.be/QdVgdZEruSk

Video Edit By Star Music Videos: Kristina Yarovaya - Shuffle Dance Leslie Malave - Shuffle Dance genousse - ShuffleCutting Shapes Deep Breath (Feelin' Me) - ...

🌹 Lost in Istambul 🕌 🌹
🕌 Udhetim ne Stamboll 😍 4 dite 99 €/ personi 🕌
📆 Datat e Udhetimit 📆
👉 2-5, 9-12, 16-19, 23-26 Maj 👑
👉🏻 Vizitohen 👉🏻 Stamboll - Selanik - Kastoria ❤️
🕌🌹🕌🌹🕌
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetimi vajtje ardhje me automjet komod 🚌 ✅
📌 Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Mengjesi ☕️ per ditet e qendrimit ✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/ prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

Kujtimet janë thesare të shpirtit ❤️

Kujtimet janë thesare të shpirtit ❤️

⛵️⚓️ Kur ti e dashuron detin 🌊 ne cdo pike 💧te tij atehere do dashurosh cdo moment ne udhetimin me Anijen Aquamarine Adventure ⚓️⛵️
👑 Udhetimet me anije fillojne shume shume shpejt 👑
🌊 Kontaktoni per info/prenotim 🌊

🥇📋 Aquastaff trajnimi per bazat i new entry aquastaff📚 Pozitiviteti eshte çelsi i suksesit 📋🥇#ActNow! 🔗
🥇Nje udhetimi i gjate nis nga nje hap i vetem... nje sipermarrje fillon nga nje ide abstrakte... ideja fillestare qendron te mesosh te ecesh nga 1 drejt 10 🥇

☀️ Good Morning ☕️ from Santorini ☀️

🏄‍♂️🏄‍♀️ Argëtim pafund me Aquamarine Adventure Vlore këtë verë. ⛵⛱🌊☀️😍

Selectum Boat Party

Bëhuni gati për një party siç nuk e keni parë kurrë më parë 🔥

Më datë 25 Maj, ora 20:30 nisemi nga qyteti i Vlorës 🏝

Rezervoni vendin tuaj direkt në website: www.selectum.al

🏞Spring on ☀️Pranevere ne Parkun #Krka Split- Zadar-Dubrovnik 🏞
🌸3 dite per vetem 109 €/personi (Nisja nga Tirana) 🌸
📆Datat e nisjes 📆
👉🏻 27 Prill ; 17 Maj 🧳
🏞🧳☀️🏞🧳☀️🏞
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetim me automjet komod 🚌✅
📌 Akomodimi ne Hotel me 3* Superior ne Trogir 🏨✅
📌 Mengjeset ☕️+ darkat 🥗✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

🕊⛲️Fontana di Trevi 🙏🏻 Make a wish ⛲️
🌹Roma 😍 Amor 🌹
🌺Pranevere ne Rome- Firenze-Venezia-Rijeka 🌺5 dite 271 € 🌺
😍 Don’t you love LOVE ?! 😍
🥰 Kur ti e deshiron dicka me shume se veten atehere ajo deshire e gjen nje menyre per tu realizuar 🥰

📆Datat e nisjes📆👇🏻
👉🏻 15-19 Maj ⏳
🍀🌸🍀🌸🍀
👉🏻Perfshihet ne cmim👇🏻
📌Transporti me automjet komod 🚌 ✅
📌Bileta e tragetit Durres-Bari 🛥 ✅
📌Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻Kontaktoni per info/prenotim 👇🏻
📲+355697114050
📧[email protected]

Udhëtim ditor me anije ⛵⚓Eksplorojmë së bashku plazhet🏖 e Karaburunit dhe misteret e Ishullit🏝 të Sazanit! 📸
😍🏝️🏖️🌞 Daily Boat Trip Vlore ⛵🌊⚓🏝
www.aquamarine-adventure.al
Celular: +35569 711 4050

youtube.com

Aquamarine Adventure Vlore - Udhëtim ditor me anije Karaburun Sazan

https://www.youtube.com/watch?v=B9spzjvvnZc

Aquamarine Adventure Vlore Daily Boat Trip - Udhëtim ditor me anije 2018 Eksplorojmë së bashku plazhet e Karaburunit dhe misteret e Ishullit të Sazanit! webs...

vimeo.com

Aquamarine Adventure Vlore 2018 - Full day

https://vimeo.com/307207055

vimeo.com AQUAMARINE ADVENTURE Daily Boat Trip Vlore How about spending your day nicely on a boat sailing across the beautiful Karaburun-Sazan National Marine Park coastline?…

As soon as I saw you I knew an adventure was going to happen.

Miremengjesi A ju ka marr malli për këtë vend? 😍
Do you miss this place?
Vera po afron mos humbisni ofertat e reja te Aquamarine Adventure
Boat Party 💋 🇦🇱
Udhëtim ditor me anije ⛵⚓Eksplorojmë së bashku plazhet🏖 e Karaburunit dhe misteret e Ishullit🏝 të Sazanit! 📸 @aquamarine.adventure.vlore
😍🏝️🏖️🌞 Daily Boat Trip Vlore ⛵🌊⚓🏝
www.aquamarine-adventure.al
Celular: +35569 711 4050

How about spending your day nicely on a boat sailing ....

☀️ A GOOD Good morning ☕️ From Bali #Indonesia 🇮🇩 ☀️

🌼 Time for traveling plans 🧳 Spring on Dubrovnik-Budva-Kotorr 🌼
🌴 3 dite 🧳 🌴
📆 Datat e udhetimit 📆
👉🏻 27-28 => 99€/personi 🌷
🌼🧳🌴🌼🧳🌴🌼
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetimi vajtje-ardhje me automjet komod 🚌 ✅
📌 Akomodimi ne Hotel Park 4 (Hercegnovi) 🏨 ✅
📌 mengjesi ☕️ + darka 🥗 ✅
📌 Perdorimi i faciliteteve SPA ✅
📌 Guide gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/ prenotim👇🏻
📲 +355687114050
📧 [email protected]

😍Udhetimet njeditore ne destinacione brenda vendit 😍Duhet te njohim mbrekullite e vendit tone pasi jane te panumerta dhe te magjishme 😍
📆Datat e udhetimeve📆
📌 27-28 Prill 🌷
👉🏻 Liqeni i #Boviles 1 dite 1000 leke/personi🌹
👉🏻 Kepi i #Rodonit 1 dite 1200 leke/personi ☀️
👉🏻 #Voskopoje 1 dite 1500 leke/personi 🌸
👉🏻 Kanionet e #Osumit 1 dite 1700 leke/personi 🗺
👉🏻 Banjat e #Benjes 1 dite 1900 leke/personi 🥰
☀️🗺📆☀️🗺📆☀️
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Transporti me automjet komod minibus/autobus 🚌✅
📌 Guida shoqeruese ✅

👉🏻Kontaktoni per info/prenotim👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

🌸🌿 Spring on ☀️ Traveling lovers in 🌿🌸
🏞Udhetim ne Theth - Shkoder 🏞 2 dite all inclusive 7000 leke/ personi 🏞
📆 Datat e udhetimit 📆
👉🏻 27-28 Prill ⏳
📆 Datat e rradhes📆
👉 4 , 11 , 18 Maj 👑
🏞☀️🏞☀️🏞☀️🏞
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetimi me automjet komod 🚌✅
📌 Akomodimi ne Bujtinen me te mire te zones ne dhoma 2-she,3/4-she 🏡✅
📌 Mengjesi ☕️ + dreka 🥘 + darka 🥗 ne bujtine ✅
📌 Guide gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]
📧 [email protected]

youtube.com

Pedro Capó - Calma (Official Video)

Mirëmëngjesi, Dobro jutro, God morgen, Bonjour, Guten Morgen, Kaliméra, Buongiorno, Ohayō gozaimasu, Dobro utro, God morgen, Dzień dobry, Bom dia, Dobroe utro, Dobro jutro, God morgon, Günaydın, Dobrogo ranku,

https://www.youtube.com/watch?v=8EFalFXALEA&list=RD8EFalFXALEA&index=1

Disfruta de mi Nuevo Video “Calma” Quiero ver tu comentario abajo! Música Disponible: Pedro Capó – Calma All DSPs: http://smarturl.it/PCCalma iTunes: http://...

🌊🌴 Summer loading ☀️ Pashket ne Halkidiki 🌴🌊
☀️ 3 dite 99 €/personi 🧳 ☀️
📆 Datat e Udhetimit 📆
👉🏻27-29 Prill 🌸
🗺 Vizitohet 👉🏻 Selanik - Halikidiki 🌴
🌴🌊☀️🌴🌊☀️🌴
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Akomodimi 2 nete ne Hotel Kriopigi 4* 🏨 ✅
📌 Transport komod ✅
📌 Mengjeset ☕️ dhe darkat 🥗 ✅
📌 Shoqerues shqiptar ✅

👉🏻Kontaktoni per info/prenotim 👇🏻
📲+355697114050
📧[email protected]

😍Pranvere ne Mostar #Medjugore 2 dite 1 nate 60 €/ personi 😍 (Me nisje nga Tirana )😍
⛪️Podgorice-Mostar-Medjugorje⛪️
📅Datë e udhetimeve📅
👉27-28, 28-29 Prill 🌹
📅Datat e nisjeve te rradhes📅
👉 4-5, 11-12, 18-19 Maj 🍀
🍀🗺️🌹🍀🗺️🌹🍀

👉 Perfshihet ne cmim 👇
📌 Transporti vajtje-ardhje me automjet komod🚌✅
📌 Akomodimi ne hotel 🏨✅
📌 Mengjesi ☕️ + darka 🥗 (1 pije e perfshire 🥤)✅
📌 Darke festive me muzike 🎊🎉✅
📌 Guida Shqiptare ✅

☀️Good morning ☕️ from #Madrid☀️
🌸 Ju urojme nje jave te mbare🌸

Aquamarine Adventure Vlore
kerkon staf per promocion.
Paga e kenaqeshme,
Orari fleksibel.
Te interesuarit te kontaktojne ne inbox ose ne cel +355697114050.

Vera po afron mos humbisni ofertat e reja te Aquamarine Adventure
Boat Party 💋 🇦🇱
Udhëtim ditor me anije ⛵⚓Eksplorojmë së bashku plazhet🏖 e Karaburunit dhe misteret e Ishullit🏝 të Sazanit! 📸 @anxhela.daci
😍🏝️🏖️🌞 Daily Boat Trip Vlore ⛵🌊⚓🏝
www.aquamarine-adventure.al
Celular: +35569 711 4050

How about spending your day nicely on a boat sailing ...🌊 #keepitwild #simplyadventure #wildernessculture #lifeofadventure #liveoutdoors #beautifuldestinations #discoverearth #wherewillwegonext #makemoments #exploremore #stayandwander #goexplore #destinationearth #exploringtheworld #lovelifeoutside #staywild #wildalbania #seaquotes #visitalbania #wonderfulalbania #beautiful_albania #quoteoftheday #albaniannature #sharealbania #adriaticsea #goyourownway #sealife #exploringalbania #coloursofalbania #visitalbania__ @visitalbania__ @ Karaburun Peninsula, Albania

☀️ Pranevere ne Struge-Oher ⛵️ 2 dite 35€/personi ☀️
📆 Datat e Udhetimit 📆
👉🏻 27-28, 28-29 Prill 🌸
👉4-5, 11-12, 18-19, 25-26 Maj 👑
👉🏻 Vizitohen 👉🏻Struge-Oher-Shen Naum ❤️
🕌🌹🕌🌹🕌
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetimi vajtje ardhje me automjet komod 🚌 ✅
📌 Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Mengjesi ☕️+ darka 🥗 ✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/ prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]☀️

🌹 Lost in Istambul 🕌 Traveling lovers time for romance 🌹
🕌 Udhetim ne Stamboll 😍 4 dite 99 €/ personi 🕌
📆 Datat e Udhetimit 📆
👉🏻 25-28, 26-29 Prill 🌸
👉 2-5, 9-12, 16-19, 23-26 Maj 👑
👉🏻 Vizitohen 👉🏻 Stamboll - Selanik - Kastoria ❤️
🕌🌹🕌🌹🕌
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetimi vajtje ardhje me automjet komod 🚌 ✅
📌 Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Mengjesi ☕️ per ditet e qendrimit ✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/ prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

🌊☀️ Good morning ☕️ from #Karaburun Peninsula ☀️🌊
👑 Ju urojme nje dite te mbare 👑

🌹 Paris is always a good idea 🌹
👑 3 dite per vetem 203 €/personi 👑
📅 Datat e udhetimit 📅
👉 23-25 Maj 🌸
🌹👑🤩🌹👑🤩🌹

👉 Perfshihet ne cmim 👇
📌 Bilete avioni linje direkte nga Tirana ✈️✅
📌 Bagazhe dore 👜✅
📌 Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Sherbimi baze i Hotelit ✅

👉Kontaktoni per info/prenotim 👇
📲 +355697114050
📧 [email protected]

☀️Miremengjes ☕️ from #Vlora 🇦🇱☀️
🏖 Ju urojme nje fundjave te kendshme 🏖

🌸Pashket ne Selanik-Meteora- Katerini ☀️3 dite 99€/personi 🌸
☀️Vizitohet Selanik- Meteora- Kastoria- Ujvara Edesa- Katerini ☀️
📆Datat e udhetimit 📆
👉🏻 27-29 Prill 🌹
☀️🌸🧳☀️🌸🧳☀️

👉🏻Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Transporti me automjet komod 🚌✅
📌Akomodimi ne Hotel 🏨✅
📌 Mengjes ☕️+ darka 🥗✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻Kontaktoni per info/prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

🌊🏝 Good morning ☕️ from #Maldive 🏝🌊

's cover photo

🏞Spring on ☀️Pranevere ne Parkun #Krka Split- Zadar-Dubrovnik 🏞
🌸3 dite per vetem 109 €/personi (Nisja nga Tirana) 🌸
📆Datat e nisjes 📆
👉🏻 27-29 Prill ; 17-19, 24-26 Maj 🧳
🏞🧳☀️🏞🧳☀️🏞
👉🏻 Perfshihet ne cmim 👇🏻
📌 Udhetim me automjet komod 🚌✅
📌 Akomodimi ne Hotel me 3* Superior ne Trogir 🏨✅
📌 Mengjeset ☕️+ darkat 🥗✅
📌 Shoqerues shqiptar gjate udhetimit ✅

👉🏻 Kontaktoni per info/prenotim 👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

🚤Speedboat trip 🏝 grup i konfirmuar 🚤
🏝Vizitohet gadishulli I Karaburunit dhe Shpella e Haxhi Alise per vetem 2500 leke/personi 🏝
☀️❎Dy vendet e fundit per ne dt 19 dhe vendi i fundit per ne udhetimin e dt 20 ❎☀️
📆Datat e udhetimit📆
👉🏻 19 , 20 Prill 🏖
☀️🚤🏝☀️🚤🏝☀️
😎Nje dite ndryshe me Aquamarine ngelet gjate ne memorien tuaj😎

👉🏻 Kontaktoni per info/prenotim👇🏻
📲 +355697114050
📧 [email protected]

⛵️ Lumi i Shales 1 dite 2800 Leke ⛵️
🛶 Tajlanda shqiptare 🛶
👉 Vizitohen: Lumi i Shales , Liqeni Komanit , Blini Park🌸
📅Datat e udhetimeve📅
👉 4 , 5 , 11 , 12 , 18 , 19 , 25 , 26 Maj🍨
🌸🤩🍨🌸🤩🍨🌸

👉 Perfshihet ne cmim 👇
📌 Transporti vajtje ardhje 🚌✅
📌 Varka , Koman - Blini Park - Koman ⛵️✅
📌 Guida ✅

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Cave of Haxhi Ali
come dive with us ...

Location

Telephone

Address


Port Of Vlore
Vlorë
9401
Other Tour Guides in Vlorë (show all)
BLACK PEARL ALBANIA- original page BLACK PEARL ALBANIA- original page
Porti I Vlores
Vlorë, 9401

•♡♡Daily Boat Tour!♡♡ •Udhetime turistike ne Gadishullin e Karaburunit dhe ne ishullin e Sazanit! •Provoni nje eksperience unike me anijen Black Pearl!☆

GUIDA Turistike ME SKAF GUIDA Turistike ME SKAF
VLORE
Vlorë, .1.

" GUIDA TURISTIKE ME SKAF " TRANSPORT PASAGJERESH PRENOTIME TE NDRYSHME CEL:0692199867 ose CEL:0693921791