Best Travel

Agjensi Udhetimesh

Timeline Photos

Prage, 14 Maj, 5 Ditë €349 (me avion) Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:

1. 🛫🛬Udhëtimi vajtje – ardhje me avion,
2. 🚌Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. 🏩Akomodim në hotel,
4. 🍪☕️Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. 🤗👍Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Budapest, 25 Maj, 4 Ditë €299 Nisje me ,25 Maj

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. 🛫🛬Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
2. 🚌Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. 🏩Akomodim në hotel.
4. 🍪☕️Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. 👍Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. 🧳Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Amsterdam, 17 Maj, 21 Qershor, 4 dite €449 Nisja më 17 Maj, 21 Qershor

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. 🛫🛬Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. 🚌Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. 🏩Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. 🍪☕️Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. 👍Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Stamboll me avion, 4 Ditë, cdo te enjte dhe te premte ne Maj, €249 Datat e tjera te nisjeve:
► 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24 Maj Nisja më çdo të Enjte dhe të Premte në Prill dhe Maj.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-🛫🛬Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-🏩Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-☕️🍪Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-🚌Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-👍Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-🚌Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

(🤗) MOS E HUMBISNI KETE VIZITE NE ISTANBUL (🤗) Stambolli I ka të gjitha: mbi 2500 vjet të histori, kulturë dhe tradita, monumenteve mahnitëse, jetën e natës së gjallë dhe pikëpamjeve të cilat të lënë pa frymë.(❤️🤗) (❤️🤗) Tani keni mundesine te perfitoni (🌞) (🌞) SUPER PAKETEN (🌞(🌞) e cila perfshin • Fluturim komod me nisje nga Tirana • Akomodimin ne Peninsula Galata Boutique Hotel (⭐️) (⭐️) (⭐️) (⭐️) • Mengjesin per te gjitha ditet e qendrimit (💎) (💎) Tani per vetem 199 euro /personi (💎) (💎) Data 20 – 22 Maj Peninsula Galata Boutique Hotel (🌷) (⭐️) (⭐️) (⭐️) Bed and Breakfast Perfitoni nga ofertat tona.(phone) Cel: +355 697607659 @ Best Travel

Pershendetje nga Vasdream & Best Travel Kryeqendra e civilizimit modern dhe vendi me dhjetra muze, teatro, akademi etj ka vetem nje emer (🌷🌷) (❤️) AMSTERDAM (❤️) (🌷🌷) Qyteti I bicikletave eshte I mbushur me shtepite e ngushta karakteristike dhe banesat e ndertuara mbi sistemet e perpunuara te kanaleve… (👍) Ju ftojme te ben pjese e ketij udhetime me cmimin 309 EUR / personDT 6-8 Maj (🛫🛬) Fluturimi nga Tirana(🏩) KINGS HOTEL (⭐️) (⭐️) (⭐️) (🍪☕️) Mengjeset te perfshira (👍) Cmimet jane momentale Perfitoni nga ofertat tona🤗 @ Best Travel

Pershendetje nga Vasdream & Best TravelKryeqendra e civilizimit modern dhe vendi me dhjetra muze, teatro, akademi etj ka vetem nje emer (🌷) AMSTERDAM (❤️) (🌷) Qyteti I bicikletave eshte I mbushur me shtepite e ngushta karakteristike dhe banesat e ndertuara mbi sistemet e perpunuara te kanaleve… (🤗) Ju ftojme te ben pjese e ketij udhetime me cmimin 299 EUR / person DT 6-8 Maj (🛫🛬) Fluturimi nga Tirana(🏩) KINGS HOTEL (⭐️) (⭐️) (⭐️) (☕️🍪) Mengjeset te perfshira (🤗) Cmimet jane momentale Perfitoni nga ofertat tona.

RAYMAR HOTEL/ SIDE ANTALYA 05/08/2019 -11/08/2019 💏 1150 EURO CIFTI 🤗 @ Best Travel

SUPER OFERTE PER (🤗) ROMEN (🤗) Roma, destinacioni qe duhet rezervuar per te shijuar mrekulline qe fal (❤️) Colosseu, magjine Fontana di Trevi, atmosferen dhe kopshtet e mrekullueshem te Vaticanit dhe plot surpriza te tjera qe do t'i zbuloni nje nga nje sa here te vizitoni qytetin perandorak (🤗) Oferta e Dites:Datat 22-24 Maj(🛫🛬) Fluturimi vajtje-ardhje direkt nga Tirana(💎) PINEWOOD HOTEL ROME 4STAR (⭐️) (💓💓) (🍪☕️) Mengjes i perfshire ne cmim209 euro/person (🤗) Fluturim+Hotel (🛫🏩) PER NJE EKSPERIENCE TE PAHARRUESHMEROMA IS AMOR. Perfitoni nga ofertat tona 🤗🤗

Timeline Photos

Best Travel

Best Travel

Best Travel

Kenaquni mendoni sikur keni te drejt 🤣🤣🤣🤣🤣

Kenaquni mendoni sikur keni te drejt 🤣🤣🤣🤣🤣

🙏🙏🤗🤗🛫🛬👍

Timeline Photos

(🏝🏖) Blue Mediterranean Seas are waiting for you (🏝🏖) Costa Brava krenohet me disa nga plazhet më të bukura në Spanjë, Të cilat janë zbukuruar me brigjet e gjata të rërës së artë në limane të fshehura shkëmbore dhe plazhe të izoluara,te cilat mund ti arrini vetëm në këmbë. (🤗) Costa Brava është gjithashtu shtëpia e disa plazheve më të pabesueshme që ia vlen ta eksploroni🤗Tani keni mundesinë te përjetoni 8 dite unike dhe në relaksine maksimale .(🌷) SUPER PAKETE (🌷) .(🌞) (🌞) Perfitoni Fluturim +Hotel + Mengjes +Darke (🌞) (🌞) (🤗) (🤗) Per vetem 375euro/personi (🤗) (🤗) Rezervoni Tani (📲) (📲) Data 20-27 JUNE ACAPULCO HOTEL (🌟) (🌟) (🌟) (🌟)

Nese jeni duke kerkuar per nje pushim kulturor, te mbushur me ushqime fantastike , diell dhe det por dhe jeten e nates plot gjalleri, GOZO I ka te gjitha 👍👍👍Shijoni tani 7 dite argetuese NE ISHULLIN E MALTES te mbushura plot diell sepse ne kemi menduar te ju ofrojme (💎) (💎) Fluturimin + Hotelin ne Half Board (💎) (💎) (🤗) (🤗) Per vetem 650 euro /personi (🤗) (🤗) Rezervoni Tani (📲) (📲) Data 9-16 QershorGRAND HOTEL (🌟) (🌟) (🌟) (🌟) HALF BOARD (mengjes + darke) Rezervoni tani per pushimet te paharrueshme. @ Best Travel

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Sot kemi perzgjedhur per ju djepin e Kultures toskane te Italise,(😘) (❤️) FLORENCE (❤️) Florence eshte nje nga qytetet me te bukurnë Itali, plot histori, arte dhe arkitekture te bukur, te gjitha te servirura me nje ndjenje familjare te qetesise dhe sigurise.(👍) (👍) (❤️) (🤗) Tashme per vetem 235euro/personi(🤗) (🤗) (l🛫) Fluturim vatje-ardhje nga Tirana (like) ALINARI HOTEL (🌟) (🌟) (🌟) (🍪☕️🍩) Mengjeset e perfshira ne Hotel

Happy

Happy

Timeline Photos

Βlue dhe jeshile PARGAKonsiderohet si një nga destinacionet më ekzotike brenda Greqisë(❤️) (❤️) ; kodrat e gjelbërta(goodluck) (goodluck) , plazhet e gjata të mbrojtura me ujëra të kulluar dhe limane të fshehta(💎) (💎) (💎) , janë vetëm disa nga karakteristikat e vendbanimit që natyra i ka ofruar Pargës (❤️) Rezervoni tani dhe perzgjidhni nga opsionet që ne kemi menduar t’ju propozojme • Hotel Parga Princess (🌟)(🌟)(🌟)  29 euro nata /person Me mengjes të perfshirë (🤗) (🤗) • Racconto Boutiqe Design Hotel (🌟)(🌟)(🌟)(🌟)43 euro nata /person (🤗) (🤗) Me mengjes të perfshirë • Parga Beach Resort (🌟)(🌟)(🌟)(🌟)  87 euro nata/për person (🤗) (🤗) Me mengjes të përfshirë• Salvator Villas & Spa Hotel (🌟)(🌟)(🌟)(🌟)99 euro nata /për person (🤗) (🤗) Me mengjes dhe darkë të perfshirë

Na kontaktoni per te realizuar udhetimin tuaj ,cdo gje e bukur nis nga nje udhetim i bukur dhe i lire 🤗🤗Jeta eshte nje udhetim , kush udheton jeton dy here 👍🤗🛫🛫🛫🛫

Na kontaktoni per te realizuar udhetimin tuaj ,cdo gje e bukur nis nga nje udhetim i bukur dhe i lire 🤗🤗Jeta eshte nje udhetim , kush udheton jeton dy here 👍🤗🛫🛫🛫🛫

Fluturo direkt (🤗) drejte destinacioneve me te preferuara per muajin Prill (🤗) !(🛫) Tirana – London  28 Eur/person(🛫) Tirana – Budapest  18 Eur/person (sunflower) Tirana – Amsterdam  46 Eur/person (🛫) Tirana – Roma  42 Eur/person(🛫) Podgorica – Brussel  28 Eur/person(🛫) Podgorica – Vrocuav  21 Eur/person

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Pavarsia
Vlora
9401
Other Travel Agencies in Vlora (show all)
Tisa Tours Tisa Tours
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi .Per cdo informacion qe ju duhet mund te na kontaktoni. :)

Visit Vlora - Albania Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania
Vlora, 9401

Vlora Albania - Events and Favorite Places such as Restaurants, Cafe, Beaches or Attractions in Vlora. REGISTER FOR FREE:http://visitvlora.com/?ptype=login

Gerveni Travel Gerveni Travel
Prane Portit Detar
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Agjensi Imobiliare Joti Agjensi Imobiliare Joti
Vlore
Vlora, 9400

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Trips 4 Fun Trips 4 Fun
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9400

TRIPS FOR ALL , ALL FOR FUN We are a Travel Agency located in Vlora ,We offer daily trips and personalized trips around Vlora.

Colombo Tours Colombo Tours
Vlore
Vlora

Vlore - Karabrun

Jeta eshte jona Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika
Vlora, LAGJA RILINDJA