Natyr-AL

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Vaji ushqimor i perdorur eshte nje mbeturin qe vjen nga skuqja e vajit me origjin bimore, shume ralle nga vaji i ullirit.Temperatura e larte ne te cilen perdoren keto vajra me baz bimore shkakton nje modifikim te structures polimetrike, oksidohet dhe thith substancat ndotese qe rrjedhin nga karbonizimi i mbeturinave ushqimore. Kjo substance ka pamjen e nje lengu viskoz e te dendur, me ngjyre te verdhe ne te kuqe - geshtenje dhe nje ere te pa pranushme, duke humbur nga origjina pastertin dhe natyrshmerin: eshte transformuar ne nje mbeturin speciale shkak I ndotjeve te medha. Ne qofte se nuk e mbledhim ai eshte nje rezik I vazhdushem per ambientin perreth. Ne jemi ne gjendje ta marim dhe ta depozitojme kete material me kosto 0 lek duke shperndar ene me perdorim falas per ta mbledhur ate, duke ber dhe terheqjen periodike

[12/20/14]   BUON NATALE a tutti
BUON NATALE!!
Auguri alle persone emarginate dalla superficialità, dalla cattiveria e dall’egoismo.Auguri ai miei amici e ai miei nemici, auguri con tutto il cuore, perchè la vita riesca a regalarvi sogni realizzati e desideri esauditi e vi faccia percorrere l’avventura della vita con il sorriso sulle labbra e con la speranza nell’anima. Auguri a tutti gli sguardi tristi del mondo, a tutti gli occhi pieni di lacrime,alla gente felice,come anche a quella che si accontenta e combatte ogni giorno la battaglia dura del quotidiano…Auguri ai bambini di tutto il mondo, affinchè la vita possa illuminare sempre il loro cuore e il loro cammino rendendolo meno difficile quando la strada diventa impervia ed oscura…Buone Feste!!

[12/06/14]   I tuoi fan
54%
Tutti gli utenti di Facebook
Paese
I tuoi fan
Albania
854
Italia
37
Stati Uniti d'America
24
Serbia
14
Grecia
9
Francia
7
Regno Unito
6
Spagna
5
Germania
3
Slovenia
3
Brasile
2
Svizzera
2
Kosovo
2
Turchia
2
Pakistan
1
Indonesia
1
Repubblica Ceca
1
Argentina
1
Paesi Bassi
1
Angola
1
Cina
1
Montenegro
1
Monaco
1
Sudafrica
1
Mozambico
1
Belgio
0
Austria
0
Città
I tuoi fan
Valona, Albania
575
Vlora, Vlore
120
Tirana, Albania
92
Durazzo, Albania
9
Fier, Albania
8
Milano
8
Valona, Vlore
6
Lushnjë, Albania
6
Lecce, Puglia
6
Londra, Inghilterra, Regno Unito
5
Treviso, Veneto
5
Fieri, Fier
5
Prizren, Serbia
5
Las Vegas, Nevada, Stati Uniti d'America
5
Los Angeles, California, Stati Uniti d'America
5
New York, New York (Stato), Stati Uniti d'America
4
Kamenicë
4
Madrid, Spagna
4
Atene, Grecia
4
Sconosciuto
4
Elbasan, Albania
3
Durrësi, Durres
3
Roma, Lazio
3
Parigi, Francia
3
Firenze, Toscana
2
Miami, Florida, Stati Uniti d'America
2
Lubiana, Slovenia
2
Lione, Francia
2
Berlino, Germania
2
Prishtinë
2
Kórinthos, Korinthia
2
Dukat-Fshat, Vlore
2
Coriza, Albania
2
Hoover (Alabama), Alabama, Stati Uniti d'America
1
Gujranwala, Punjab, Pakistan
1
Koretin
1
Zurigo, Canton Zurigo, Svizzera
1
Pistoia, Toscana
1
Scutari, Albania
1
Horní Suchá, Repubblica Ceca
1
McAllen, Texas, Stati Uniti d'America
1
Gjirokastra, Gjirokaster
1
Piacenza, Emilia-Romagna
1
Giacarta, Indonesia
1
Miami Beach, Florida, Stati Uniti d'America
1
Lepanto, Grecia
0
Ballsh, Albania
0
Brooklyn, New York (Stato), Stati Uniti d'America
0
Copparo
0
Fjeri, Fier
0
Drenas
0
Babicë, Vlore
0
Virginia City, Nevada, Stati Uniti d'America
0
Bra, Piemonte
0
Garanhuns, Pernambuco, Brasile
0
Croia, Albania
0
Komoran
0
Manchester, Inghilterra, Regno Unito
0
Pisa, Toscana
0
Brema, Germania
0
Himara, Valona, Albania
0
Torino, Piemonte
0
San Giovanni Valdarno, Toscana
0
Principato di Monaco, Principato di Monaco
0
Dukat, Vlore
0
Pretoria, Sudafrica
0
Stambul, Istanbul
0
Saranda, Valona, Albania
0
Laçi, Diber
0
Rroskoveci, Fier
0
Ginevra, Canton Ginevra, Svizzera
0
Clearwater, Florida, Stati Uniti d'America
0
Bishan, Vlore
0
Colle di Val d'Elsa, Toscana
0
Amsterdam, Olanda Settentrionale, Paesi Bassi
0
Regione di Bruxelles-Capitale, Belgio
0
Washington, Stati Uniti d'America
0
Lingua
I tuoi fan
Albanese
710
Inglese (USA)
116
Italiano
89
Inglese (Regno Unito)
54
Greco
5
Spagnolo
3
Francese (Francia)
2
Portoghese (Brasile)
1
Ceco

[10/11/14]   sot ndeshje me rendesi
do fitosh ti shqiperi
papa ty te bekoi
elbasanin te inagurojm

pasterti

pasterti

pasterti

Natyr-AL

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

youtube.com

SPECIALE LLOGORA kamera NAUN LASKU

http://youtu.be/H9GVC4PylxM

youtube.com

Emisioni Gjurmet - Orikumi - Zone e mbrojtur - ZAMIR DEDEJ

http://www.youtube.com/watch?v=GOrsDlmM20c

youtube.com Emisioni Gjurmet - Orikumi - Zone e mbrojtur - ZAMIR DEDEJ

Le Iene

Le Iene

Riuscirà Anna Tatangelo a cantare?

Timeline Photos

Timeline Photos

[04/22/13]   Me A&B NATYRAL per nje Shqiperi te paster....

Natyr-AL

Timeline Photos

[03/28/13]   Natyr-AL
Ti piace · Martedì

Aggiungi una descrizione
Tagga la fotoAggiungi posizioneModifica
Mi piace · · Condividi · Modifica

Natyr-AL ndryshim nga natyr-al ne A e B NATYRAL
Martedì alle 11.10 · Mi piace

Timeline Photos

[03/11/13]   FALEMINDERIT TE GJITHVE JUVE QE PO JEPNI PELQIMIN E KESAJ FAQJE

****E vetmja ne zemren time****

Gezuar 8 Marsin,Te gjitha Femrave,Nenave,
Motrave,Vajzave,Shoqeve...
qe cdo dite i japin kuptim jetes
Zoti ju bekofe!

[02/16/13]   nisia per ne shqiperi sot..

natyr-al.com

NATYR-AL | GALERIA

NATYR-AL | GALERIA
www.natyr-al.com/galeria.html - Traduci questa paginaCondividiMbledhim vajra të përdorur ushqimor. Mbledhim vajra të përdorur ... menca dhe fura buke etj.) Grumbullim vajrash bimorë të djegur; Transport; Eksport vajrash ...

natyr-al.com Mbledhim vajra te perdorur ushqimor

La Banca Delle Risate

ti aspetto da La Banca Delle Risate

Timeline Photos

Natyr-AL

po te doni na respektoni

Timeline Photos

Timeline Photos

[02/03/13]   per klientat kontati i ri eshte [email protected]........
se shpejti u japim te gjitha te dhenat dhe sqarimet

[04/16/12]   http://natyr-al.com/

natyr-al.com

NATYR AL | FAQJA E PARE Mbledhim vajra te perdorur ushqimor Vlore

http://natyr-al.com/

natyr-al.com Mbledhim vajra te perdorur ushqimor

Per nje natyre me te paster

Natyr-Al

Natyr-AL's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë
9400
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

SERN Agency & Rent a Car SERN Agency & Rent a Car
Lagja "Uji Ftohte", Rruga "Dhimiter Konomi"
Vlorë, +355

1-Info Vlora- Agjensi Udhetimi-Makina me qera-Guida Turistike-Siguracione. 2-Info Vlora- Travel Agency-Rent-a-Tourist Guide-Insurances.

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..

Realdo Tourist Travel Vlore Realdo Tourist Travel Vlore
Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com