Linja Shkoder - Tirane - Sicili

Me ne udhetoni qete dhe kendshem.... Prenotoni ne 3495512073 - 3240708057 - 3240708058 - 3240708059 Autobusi i linjes sone niset cdo te enjte dhe te shtune nga Shqiperia ne drejtim te Sicilise dhe pershkon qytetet e meposhtme: Shkoder - Lezhe - Lac - Tirane - Durres - Kavaje - Lushnje - Berat - Fier - Vlore - Brindisi - Taranto - Policoro - Sibari - Spezzano Albanese - Cosenza - Lamezia Terme - Rossano - Villa San Giovanni - Messina - Taormina - Giardini Naxos - Acireale - Catania - Lentini - Francofonte - Vizzini - Coffa - Comiso - Vittoria - Ragusa - Santa Croce - Marina di Ragusa - Scicli

Operating as usual

Se shpejti linja Shkoder - Sicili do te behet 2 here ne jave. Per me shume info 0692020428

Gati si gjithmone per udhetimin e neserm nga Shqiperia per ne Sicilia dhe anasjelltas. Per rezervime kontaktoni ne 0672034123 ose 0692020428. Per nisjen nga Italia per ne Shqiperi kontakt +393200726999 ose 3495512073.

Linja Shkoder - Tirane - Sicili's cover photo

Ne Catania.....

[01/15/15]   Prenotoni udhetimin tuaj ne numrat 3240708057 - 3240708058 - 3240708059

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Valona?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Lef Sallata, 117
Valona

Opening Hours

Monday 07:00 - 22:00
Tuesday 07:00 - 22:00
Wednesday 07:00 - 22:00
Thursday 07:00 - 22:00
Friday 07:00 - 22:00
Saturday 07:00 - 22:00
Sunday 07:00 - 22:00
Other Tour Agencies in Valona (show all)
Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Rruga Murat Terbaci Lungomare
Valona, 9401

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjitha përbërësit e nevojshme për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja.

Pasqua in Albania Pasqua in Albania
Via Princesha Rugjine
Valona, 9426

Ritorna anche quest'anno l'imperdibile viaggio alla scoperta dei riti della Pasqua Ortodossa in Albania! A sud-est dell'Albania, la più caratteristica.

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C