KALEMI TRAVEL

Kalemi Travel & Tours

🗼Paris & Disneyland, 11 Shkurt, 5 dite, 449€

Ne cmim perfshihet:
🚌Transferta Tirane Podgorice me autobus komod.
🛫Fluturimi direkt nga Podgorica ne Bruksel.
🏩Akomodimi ne hotele me 3* me mengjes.
🚌🧔City Tour Paris dhe Bruksel.
👉Vizitat sipas programit.
🚌Transfertat si ne program
🧔Guide Profesionale

👍Per programin e plote klikoni ne linkun me poshte:
https://kalemitravel.com/paris-2/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

😍Dubai, 14 Shkurt & 7 Mars, 5 Ditë €599 💕

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.

⚠️Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

👉Per programin e plote dhe me shume info, klikoni mbi linku me poshte:
https://kalemitravel.com/dubai-5-dite/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

😍😍Santorini kete Shen Valentin 160 eur/person 😍😍

📅Datat 13-16 Shkurt
🏨Akomodimi ne Petri Suites 3*

✈️Me nisje nga Athina 160 eur/person
✈️Me nisje nga Tirana 320 eur/person
✈️Me nisje nga Selaniku 300eur/person

‼️Cmimi momental ‼️

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Nje liste e gjate me udhetime per #Shen_Valentin
Klikoni ne foto per te gjitha programet dhe detajet:
► Mavrove, 2 dite, €40
► Kolashin, 2 dite, €55
► Brezovice & Prevalle, 2 dite, €55
► Meteora-Metsovo, 2 dite, €55
► Ski në Bogë, 2 Ditë, €69
► Ski ne Bitola, 2 ditë, 55€
► Dardhë, 14 Shkurt, 3 Ditë, €89
► Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 3 dite, €99
► Beograd, 3 ditë, €109
► Selanik, 3 ditë, €89
► Dubrovnik, 3 ditë, €99
► Vjenë – Budapest – Beograd, 13 Shkurt, 5 dite, €199
► Stamboll – Selanik – Sofje, 5 dite, 139€
► Sofje, 3 dite, €99
► Dubai, 5 Ditë €599
► Venecia – Verona, 5 dite, 249€
► Bukuresht, 5 dite, €199
► Budapest, 4 Ditë €299 (me avion)
► Verona – Venecia, 4 dite, €399 (me avion)
► Amsterdam, 4 dite €399
► Paris & Disneyland, 5 dite, 449€
► Rome, Firenze, 4 dite, €399
► Vjenë, 3 Ditë €299 (me avion)
► Viene, Prage dhe Karlovy Vary, 12 Shkurt, 5 dite, €419 (me avion)
► Stamboll (me autobus), cdo te enjte, 4 dite, €99

Klikoni ne foto per detajet!

Kalemi Travel & Tours

Klikoni ne foto per te gjitha paketat e organizuara per #Krishtlindje & #Vitin_e_Ri

... dhe mos harrroni, kete vit, 1% e vleres qe ju do shpenzoni per udhetimet tuaja prane Kalemi Travel do te shkoje per bamiresi per Festat e Fundvitit :)
#Udheto_dhe_Dhuro!

Kalemi Travel & Tours

Dubai

Kalemi Travel & Tours

4 vendet e fundit per udhetimin me te bukur te organizuar nga Kalemi :)
Nisja 23 Nentor - 0698885656
Klikoni ne foto per programin dhe detajet!

Kalemi Travel & Tours

Ne shume udhetime kane mbetur vendet e fundit, ndaj nxitoni te rezervoni ;)
Udhetime me autobus:
► Venecia – Verona, 5 dite, 249€
► Bari – Alberobello – Monopoli, 3 dite, 199€
► Bukuresht, 5 dite, €199
► Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 3 dite, €89
► Beograd, 3 ditë, €109 (me mengjes + darke)
► Liqeni Matka, 2 ditë, €55
► Meteora, 2 Ditë, €49
► Mostar – Medjugorje, 2 dite, €60
► Stamboll – Selanik – Sofje, 5 ditë €159
► Selanik, 3 ditë, €89
► Sofje, 3 ditë, €99
► Dubrovnik, 3 ditë, €99
► Vjenë – Budapest – Beograd, 5 dite, €199
► Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë, €259
► Stamboll, 4 dite, €109
► Amsterdam, 8 Ditë €399
► Paris, 7 dite, €349
► Rome, 5 dite, 28 Nentor, 249€
► Struge – Oher hotel 5*, 28 Nentor, 2 dite, €59
► Portugali dhe Spanje, 20 Nentor, 13 Dite €629
►Bianca Resort 5* ne Kolashin (me transport), 28 Nentor, 3 dite €135

Udhetime me avion:
► Prage dhe Karlovy Vary, 27 Nentor, 5 dite, €419
► Stamboll me avion 3 dite, 23, 28 Nentor, Hotel 5*, 259€
► Berlin, 5 Ditë €379
► Tajlande, Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079
► Stamboll, 3 dite, €259 Hotel 5*
► Strasburg – Shtutgart – Zyrih, 7 Ditë €549
► Amsterdam, 5 Ditë, €449
► Izrael, 5 ditë, 599€
► Dubai dhe Abu Dhabi, 8 dite, 729€

Kalemi Travel & Tours

Petra, nje nder destinacionet me te vizituara te botes 🌙✨🌌🐫

Vizitoni Jordanine per cmime duke filluar nga 280 euro personi(per paketa na kontaktoni)💕

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Nje liste e gjate me udhetime per festat e Nentorit. Klikoni ne foto per detajet! Rezervimet kane filluar!

Udhetime me autobus:

► Venecia – Verona, 5 dite, 249€
► Bari – Alberobello – Monopoli, 3 dite, 199€
► Bukuresht, 5 dite, €199
► Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 3 dite, €99
► Beograd, 3 ditë, €109 (me mengjes + darke)
► Liqeni Matka, 2 ditë, €55
► Meteora, 2 Ditë, €49
► Mostar – Medjugorje, 2 dite, €60
► Stamboll – Selanik – Sofje, 5 ditë €159
► Selanik, 3 ditë, €89
► Sofje, 3 ditë, €99
► Dubrovnik, 3 ditë, €99
► Vjenë – Budapest – Beograd, 5 dite, €199
► Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë, €259
► Stamboll, 4 dite, €109
► Amsterdam, 8 Ditë €399
► Paris, 7 dite, €349
► Rome, 5 dite, 28 Nentor, 249€
► Struge – Oher, 28 Nentor, 2 dite, €59
► Portugali dhe Spanje, 20 Nentor, 13 Dite €629
►Bianca Resort 5* ne Kolashin (me transport), 28 Nentor, 3 dite €135

Udhetime me avion:

► Stamboll me avion 3 dite, 23, 29 Nentor, Hotel 5*, 239€
► Paris & Disneyland, 5 dite, 449€
► Berlin, 5 Ditë €379
► Tajlande, Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079
► Stamboll, 3 dite, €259 Hotel 5*
► Strasburg – Shtutgart – Zyrih, 7 Ditë €549
► Amsterdam, 5 Ditë, €449
► Izrael, 5 ditë, 599€
► Dubai dhe Abu Dhabi, 8 dite, 729€

Kalemi Travel & Tours

🦋🐨Kane ngelur vetem 3% e biletave gjithsesj te karnavaleve ne Rio pa sh*tur
😱😱
🌴🐒Mos e humbisni mundesine per te perjetuar, karnavalet, plazhin, xhunglen e Amazones....
Te gjitha ne nje udhetim te vetem

🍍1250 euro personi

5-13 mars

💕Ne cmim perfshihet:

🐟Bileta e avionit me nisje nga Tirana
🌷Akomodimi ne hotel Atlântico Rio 4*, e ke ne zonen me te mire te Rios dhe afer plazhit
🦌Mengjeset e perfshira
🌻Bileta e karnavaleve

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

🔴 UDHETIMET PER KETE JAVE - kliko ne foto 🔴
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
➡ #Lefkada (8 Qershor, 3 dite, 110€), (10 Qershor, 5 dite, 199€), (10 Qershor, 8 dite, 369€)
➡ #Budva, 9 Qershor, 2 dite, 59€
➡ #Meteora, 9 Qershor, 2 dite, 49€
➡ #Theth, 8 Qershor, 3 dite, 89€
➡ #Valbone, 9 Qershor, 2 dite, 75€
➡ #Riviera_Shqiptare, (8 Qershor, 3 dite, 89€), (10 Qershor, 6 dite, 270€)
➡ #Parku_Blinit, 9 Qershor, 2 dite, 59€
➡ #Korfuz (8 Qershor, 5 dite, 129€), (8 Qershor, 8 dite, 219€), (12 Qershor, 4 dite, 119€), (12 Qershor, 8 dite, 219€)
➡ #Halkidiki (8 Qershor, 5 dite, 129€), (8 Qershor, 8 dite, 219€), (12 Qershor, 4 dite, 119€), (12 Qershor, 8 dite, 219€)
➡ #Parga_Preveza (8 Qershor, 5 dite, 119€), (8 Qershor, 8 dite, 199€), (12 Qershor, 4 dite, 99€), (12 Qershor, 8 dite, 199€)
➡ #Riviera_Olimpike (8 Qershor, 5 dite, 119€), (8 Qershor, 8 dite, 199€), (12 Qershor, 4 dite, 99€), (5 Qershor, 8 dite, 199€)
_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected]l.com ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

5 Dite ne Stamboll – Selanik – Sofje, 16 Maj, €159

Perfshihet:
🚌 Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz.
🏩 Akomodimi në hotele me 4 yje ne Stamboll per 2 nete, me 4 yje per 1 nate ne Sofje, dhe 3 yje per 1 nate ne Selanik.
🍩☕ Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
🚎 Shëtitjet me autobus (sipas programit).
🚶 Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjitha ditët e qëndrimit.
🛳 Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën dhe Azinë.

Programi i detajuar: https://kalemitravel.com/stamboll-selanik/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

GRUPI I KONFIRMUAR! Budva – Ulqin – Kotor, 2 dite 55€

Përfshihet:
🚌 Transporti vajtje-ardhje.
🏩 Akomodim në hotel per 1 nate qendrimi.
☕🍩 Mëngjesi dhe darka
🚶 Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

Programi i detajuar: https://kalemitravel.com/budva-ulqin-2/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

4 Dite ne #Vjene, 5 Maj, 355 euro

⚠ KUJDES! Çmimi është momental.

Në çmim përfshihet:
✈ Bileta e avionit vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
🏨 Akomodimi në hotel Pension City Rooms 4*.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.

🎈 Opsionale:
Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport.
Ture me guidë vendase në atraksionet kryesore të qytetit.

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

🎈 Fundjave ne Dubrovnik, 31 Mars, €89

Ivka 3* - 89 euro
Adria 4* - 99 euro

Perfshihet:
🚌 Udhëtimi vajtje - ardhje dhe shëtitjet me autobuz.
🏩 Akomodimi ne nje nga hotelet e mesiperm.
☕🍩 Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
🚶 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Programi i detajuar: https://kalemitravel.com/dubrovnik-3dite/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

ADRIA FERRIES

Porto di Bari, venerdì 23 febbraio, ore 7.44, pilota a bordo, manovra iniziata. 👨🏻‍✈️🚢

#adriaferries #affrancesca #ferry #agency #ferries #onboard #video #friday #ontime

Kalemi Travel & Tours

Meteora dhe Metsovo, çdo të Shtunë, 2 ditë, €55

Përfshihen:
🚌 Transporti komod me autobus Tiranë – Meteora – Metsovo – Tiranë.
🏩 Hoteli në Kalambaka me mëngjes dhe darkë.
🚶 Shoqërues gjatë gjithë udhëtimit.

Programi i detajuar: http://kalemitravel.com/metsovo-meteora/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Mavrovë, çdo të Shtunë, 2 Ditë, €39

Akomodimi në hotel Exclusive 4* – 39€/person
Akomodimi në hotel Mirage me pishinë, sauna, Jakuzzi, banjo turke – 55€/person

Përfshihet:
🚌 Transporti vajtje - ardhje.
🏩 Akomodimi ne hotel për 1 natë qëndrimi.
🍴 Mëngjesi dhe darka.
🏊 Pishina, Sauna, Jakuzzi për grupin në hotel Mirage.

Programi i detajuar: http://kalemitravel.com/ski-ne-mavrove3/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Kolashin, çdo të Shtune, 2 Ditë, €55 👣

Përfshihet:
🚌 Transporti vajtje - ardhje.
🏩 Akomodimi në hotel në Podgoricë për 1 natë qëndrimi.
🍴 Mëngjesi dhe darka.

Programi i detajuar: http://kalemitravel.com/ski-ne-kolashin2/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Cilin prej qyteteve deshironi te vizitoni? K̲̲̲l̲̲̲i̲̲̲k̲̲̲o̲̲̲n̲̲̲i̲̲̲ ̲̲̲n̲̲̲e̲̲̲ ̲̲̲f̲̲̲o̲̲̲t̲̲̲o̲̲̲ per datat dhe detajet!

– Budapest, 4 dite 9̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Paris, 4 dite, 1̲̲̲3̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Rome 4 dite, 1̲̲̲9̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Verona 4 dite, 1̲̲̲7̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Milano 4 dite, 1̲̲̲8̲̲̲5̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Venecia, 3 dite, 1̲̲̲8̲̲̲5̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Firence, 3 dite, 1̲̲̲8̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲
– Barcelone 4 dite, 1̲̲̲5̲̲̲0̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Stamboll 4 dite, 1̲̲̲5̲̲̲7̲̲̲€̲̲̲
– Cappadocia, 4 dite, 1̲̲̲9̲̲̲5̲̲̲€̲̲̲
– Amsterdam, 3 dite, 1̲̲̲9̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Dubai 5 dite, 5̲̲̲5̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Prage 4 dite, 2̲̲̲6̲̲̲1̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Viena 4 dite, ̲ ̲̲̲2̲̲̲7̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Stokholm, 4 dite, 1̲̲̲8̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲ ̲
– Berlin, 4 dite, 1̲̲̲7̲̲̲0̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Oslo, 4 dite, 1̲̲̲8̲̲̲0̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲ ̲
– Kopenhagen, 4 dite, 2̲̲̲5̲̲̲5̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Bruksel, 3 dite, 1̲̲̲9̲̲̲9̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Punta Cana, Republika Domenicane, 8 dite, 1̲̲̲2̲̲̲0̲̲̲0̲̲̲ ̲̲̲€̲̲̲ All Inclusive
– Kairo & Sharm El Sheikh, 9 dite, 9̲̲̲5̲̲̲0̲̲̲€̲̲̲ ̲̲̲
– Tajlande (Bangkok + Phuket) 8 netë €̲̲̲1̲̲̲1̲̲̲2̲̲̲0̲̲̲ ̲̲̲
– Kuba, Maldives, Jamaica, Zanzibar, Mauritus etj – kontaktoni me agjentet tane!

K̲U̲J̲D̲E̲S̲:̲ Cmimet jane momentale dhe referenciale. Cmimet rriten cdo dite me sh*tjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per te gjetur oferten me te mire per ju.
.
Jemi vleresuar si agjensia me e mire ne Shqiperi per 2017 nga World Travel Awards sepse sjellim gjithmone cmimet me te mira ne treg
.
Kalemi Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
.
Kontakt: 0695884999 044319999 ose [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Durres
Durazzo
Other Tour Agencies in Durazzo (show all)
Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme

RIVA Travel RIVA Travel
L.4 Rruga SKENDERBEJ
Durazzo

Genius Mind Genius Mind
L.12 RR.DESHMORET
Durazzo, 2000

Auto Transport  Itali-Shqiperi AT Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia
Durazzo

Transport automjetesh Itali-Shqiperi

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi.Saranno indimenticabili.

FUFI Travel FUFI Travel
Durazzo, 2001

ODIS" Travel Agency ODIS" Travel Agency
Lgj Nr.4,Rr."Deshmoret",brenda Shesh*t Tek Stacioni I Trenit,Durres
Durazzo, 2000

Seatrade Travel Agency Seatrade Travel Agency
Rruga Skenderbej, L 4, Durres, Tek Hyrja E Pasagjereve Te Tragetit...
Durazzo, 2001