Agjensi ELI

Agjensi Eli ju mundeson dhoma dhe apartamente per te kaluar pushimet (vacanza)

Sh*tet ap i mobiluar ne zonen e plazhit Ap eshte 1+1 kati i peste me ashensor 60 m/2. Ap ndodhet afer pistes Kosova (Teuta) Plazh Durres. Cmimi 49.000€

Sh*ten 60 m2 dyqan ne katin e dyte Dyqani ndodhet ne nje zone shume te populluar eshte pozicion shume i mire per cfardo lloj bisnesi Dyqani ndodhet ne Plazh Durres

Sh*tet Dyqan kati i dyte 60m2 ne zonen e plazhit Durres

Sh*tet 400 m2 toke e rrethuar me mure ne lagjen 13 plazh Durres

https://maps.app.goo.gl/KdHDMHNYkgMjWUpf6. Sh*tet 1000m2 toke te gjiri i Lalzit. Lejohet ndertimi deri ne 4 kate. Toka ndodhet shume afer detit e pershtetshme per biznes. Ndodhet prane plazhit San Pietro

Sh*tet ap 1+1 kati 2 i mobiluar 70m2 ap ndodhet ne Hekurudha Plazh Durres. Cmimi 34.000€

Sh*ten ap 1+1 dhe 2+1. Pallati ndodhet ne Hekurudha Plazh Durres

Photos from Agjensi ELI's post

Sh*tet ap 1+1 kati 8 pallati eshte 10 katesh sip 75m2. Ap ndodhet Teuta Plazh Durres. Cmimi 39.000€

Sh*tet ap 38 m2 kati 3 Ap ndodhet prane Pista Kosova Plazh Durres. Cmimi 19.500€

Sh*tet ap 58m/2 kati 1 i banimit afer hotel Palaco plazh Durres. Cmimi 28.000€

Sh*tet shtepia 122m/2 Siperfaqia e tokes eshte 1500m/2. Shtepia e ka themelin per tre kate. Eshte me certifikate pronesie ( e hipotekuar).Ndodhet ne Hamallaj 800 m afer plazhit. Eshte vend ideal per bisnes (Hoteleri ) afer shtepise po ndertohen vila ( fshatra turistik) Zona po mer zhvillim per turizem. Une e shes per arsye ekonomike. Cmimi 120.000€. Pak i diskutushem

Sh*ten ap 1+1 dhe 2+1 afer spitalit ne Durres. Cmimi 500€/m2

Sh*tet Gazoniere 35m2 kati i pare.Ndodhet afer hotel Majestik. Cmimi 17.000€

#SANTORINI

🔝5 Dite - Vetem 289 euro/personi 🌴⛱☀️

🏩Akomodim ne Anemomilos Hotel #Oia
me mengjes

✔️Nisje me 27 #MAJ

Te Perfshire:
1.Akomodim 4 nete
2.Mengjeset
3.Fluturim Selanik - Santorini Direkt
4.Bagazhe 20 Kg dhe Cant Dore
5.Siguracioni

⛪️Visit Barcelona ⛪️
👉Date:17-20 Maj

🤩4 dite 259 euro 🤩

👉Fluturim direkt nga Shkupi
👉Bagazhe dore
👉Akomodim ne Hotel Sansi Diputacion 4*
👉Mengjesi ne Hotel
👉Taksa aeroportuale

❌ Oferta momentale ❌

Vetëm me Agjensi Eli 🇦🇪 SUPER TOP OFERTË!

Dubai, United Arab Emirates

5 ditë/ 4 netë, për vetëm 460€
8 ditë/ 7 netë, për vetëm 560€

Në çmim përfshihen:
• Biletat kthyese: Shkup - Dubai - Shkup 🛫
• Transferi: Aeroport-Hotel-Aeroport🚌
• Shëtitje panoramike gjysmë-ditore në qytetin e Dubait🚌
• Akomodimi në hotel,
• Mëngjezi në hotel,
• Të gjitha taksat e Aeroportit si dhe • Takimi dhe Asistenca në aeroportin e Dubait

Viza për UAE është 80€ euro!

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

[03/04/19]   #PHUKET🇨🇴#Thailand
😍7 DIte dhe 7 Nete fjetje
8 Prill 💰669 Euro Cmimi per Person ********Ne cmim perfshihet********
⭕️Fluturimi Me nisje nga Shkupi me 2 ore dhe 6 ore tranzit ⭕️Akomodimi ne hotel "Cello Hotel Phuket"
⭕️Mengjeset per ditet e qendrimit

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

[03/04/19]   ****SHARM EL SHEIKH****
😍7 Dite 295 Euro/p 10 Maj nisja
🌀Ne cmim perfshihet
✅FLuturimi vajtje Ardhje me nisje nga #tirana
✅Akomodimi ne hotel "Sharm Inn Amarein"
✅All inclusive(Mengjes+Dreke+Darke+Pije)
#learntotravel #traveltolearn
✅Transferta extra 30 euro per person
❌OFERTA ESHTE MOMENTALE

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

[03/04/19]   #SPANJA❌All inclusive
😍5 DITE 219 EURO /P NISJA 20 MAJ
****COSTA BRAVA****
Ne cmim perfshihet
✅Fluturimi vajte ardhje linje direkte me avion
✅Transporti Tirane Selanik tirane me autobus
✅Akomodimi ne hotel afer detit
✅Koncepti (Mengjes+Dreke+Darke)
✅Siguracioni i shendetit ne udhetim
✅Bagazh dore 8 kg
✅Nisja ne oren 21:55
✅Kthimi ne oren 13:00
⭕️OFERTA ESHTE ME CMIM MOMENTAL NE VARESI TE PRENOTIMEVE

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

🧚‍♀ANTALYA🧚‍♀ -Super Oferta, per te shijuar relaksin e muajve te veres 🤩

👉4 Qershor, 7 dite

💟ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5* : 565 eur/p
💟QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5*: 620 eur/p
💟SIRIUS DELUXE HOTEL 5*: 670 eur/p
💟HAYDARPASA PALACE 5* : 679 eur/p
💟BOTANIK PLATINUM 5*: 715 eur/p

Ne cmim perfshihen:
☀Bileta e avionit vajtje ardhje ( fluturim charter)
☀Akomodimi ne resorte per 7 dite te plota
☀All Inclusive ose Ultra All Inclusive
☀Tranferta aeroport -hotel-aeroport

⚠Cmimet jane per rezervime brenda date 15Mars , ose me pare nese zihen dhomat

_________________
🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

🌷Amsterdam, 22 Mars, 4 dite, €399🌷

Në pagesë përfshihen:
✈️Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
🚌Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
🏩Akomodim në hotel Ibis Amsterdam City West per 3 netë qëndrimi.
🍩Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
👨Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
👜Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në Max. 45 x 40 x 25 cm
⚠️Kujdes – Mbi këto përmasa dhe bagazh për checkin ka shpenzime ekstra.
🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

Te gjithe ishujt e Greqise, 699 eur/person !

29 Prill- 6 Maj
Athine- Mikonos- Santorini- Krete- Kusadasi - Athine
Akomodimi ne kabine te brendshme
All Inclusive - Gjithcka e perfshire ne cmim !!

Cmimi momental !

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

💎 Mykonos . duke filluar nga 269 eur per 6 dite 💎

16-21 Qershor
🎈Anastasia Village Hotel 3*: 269 eur/personi
🎈Zannis Hotel 3*: 379 eur/personi
🎈Anamar Blu 4* : 429 eur/personi
🎈Deliades Hotel 3* : 499 eur/personi

Ne cmim perfshihen :
🔹Bileta e avionit vajtje ardhje nga Selaniku
🔹Akomodimi ne hotel per 6 dite
🔹Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit

Cmimet jane momentale dhe per rezervime sa me pare !!!

_________________

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

🌻 Viene , per vetem 185 euro 🌻

📅13-16 prill
😍Ne cmim perfshihet :
✈️bileta e avionit me nisje nga Ohri
🏨akomodimi ne hotel Allegro 3*
🥪mengjeset e perfshira

Cmimet momentale ‼️
🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli
_________________

😍Pranvere ne Izrael per vetem 389 euro personi 😍

Ne cmim perfshihet:

🌸Bileta e avionit me nisje nga Selaniku
🌸Akomodimi ne Elis Boutique Hotel 3*
🌸Mengjesi per ditet e qendrimit
🌸Datat 6-10 Maj
_________________

🎀 Kontakt:
☎ +355682049323
📫 Adresa: Lagja 13 Plazh, tek Kompleksi Eli

Photos from Agjensi ELI's post

Sh*tet ap 68 m2 kati i trete i banimit 1+1 i mobiluar me ashensor qe funksionin 365 dit cdo gje eshte perfekt .ap ndodhet ne plazh ( zona Teuta) Durres. Cmimi 38.000€

[02/12/19]   Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

[02/12/19]   Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Dubai

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


LAGJA 13 ,RROTA KUQE
Dures
2006
Other Tour Agencies in Dures (show all)
Belize Travel & Tours2 Durres Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane Kendit Te Lojerave
Dures

QJL TRANS QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE
Dures

AGJENSI TURISTIKE PAKETA TURISTIKE BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI

DIANA Travel Agency DIANA Travel Agency
LAGJIA 4 SKEDERBEJ
Dures, 2005

'Diana Travel" eshte agjensi udhetimesh, e vendosur ne qytetin e Durresit. Ofron paketa turistike, bleta avioni, trageti, treni.