Real Estate Durres Albania

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin .Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shumë shijoj frytet e punes!

Imobiliare Rexhensi

youtube.com

KUR TI TË MOS JESH MË - ( covid 19)

🙏🔥😍🥳

Punuar nga Imobiliare Rexhensi Durres

From Durres with love!

Edi Rama

Ne emer te jetès!

MIRËMËNGJES😊

From Durres with 💕

Imobiliare Rexhensi Durres

Kjo shtepi ndodhet ne lagjen 4. Eshtë e mobiluar .

Karakteristikat kryesore:

• 2 Dhoma | 1 Kuzhine | Tualet |
• Ballkon
•40 Minuta nga Tirana
•35 Minuta nga Aeroporti
_____________ Çmimi: 200mij lek / Muaj

📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]

“Ju presim si Klient Ju percjellim si Miq”

#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

[03/01/20]   Per nje muaj te mbare e me pranveren ne prag.Mirseerdhe muaji Marsi.
Endrrat ushqim i trupit e i mendjes.

Imobiliare Rexhensi Durres

Kjo shtepi ndodhet ne lagjen 4. Eshtë e mobiluar .

Karakteristikat kryesore:

• 2 Dhoma | 1 Kuzhine | Tualet |
• Ballkon
•40 Minuta nga Tirana
•35 Minuta nga Aeroporti
_____________ Çmimi: 200mij lek / Muaj

📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]

“Ju presim si Klient Ju percjellim si Miq”

#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

[02/26/20]   I tha :pse të vuaj i ati për të birin,?!se do vi dita dhe kur biri të bëhet at!
Me pak fjalë c'të mbjellësh do korrësh!

Imobiliare Rexhensi Durres

SH*TET APARTAMENT PRANE FLAGSHIP CENTER DURRES LAGJA 4
KATI 2 I BANIMIT RRETH 100M2 3 DHOMA GJUMI 1 SOXHORNO 1 BANJO 1 SALLON 1 BALLKON . CMIMI 75.000 EURO CEL : 069 42 92 754

Imobiliare Rexhensi Durres

♥️

E SHTUNA JONE FILLOJ KESHTU !
🎄🎁🎀🎊❣🙏📷 Tradite e huazuar nga miqt tane jashte kufijve te Shqiperise edhe ne fillojme prej 4 vitesh me 9 Nentor pergatitjet e pemes ,Zemra na e do ky vit qe po iken te marre me vete cdo te keqe qe na ndoqi prej muajsh dhe te sjell mbaresi viti i ri 2020!Gezuar festa filloi....

APARTMENTS FOR RENT IN DURRES 👇👇

1.QERA NE BULEVARD shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2457867474425141 ⬅️

2. PRANE "BLUE STAR" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2448172482061307 ⬅️

3. TEK ISH RAJONI shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2448015322077023 ⬅️

4.TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2428523344026221 ⬅️

5. PERBALL "FLAGSHIP CENTER" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2431872713691284 ⬅️

6. TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2428526350692587 ⬅️

7. PRANE STADIUMIT shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2452903794921509 ⬅️

8. PRANE SPITALIT shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2451007605111128 ⬅️

9.TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2365520203659869 ⬅️

10.TEK "FLASHIP CENTER" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2431806317031257 ⬅️

11. TEK RESIDENCA QEVERITARE PLAZH shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2406063772938845 ⬅️

12. QERA RROTA KUQE PLAZH shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2242165475995343&__tn__=-UCH-R

13. PRANE KISHES TEK VOLLGA shiko ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2392155547663001 ⬅️

14. PRANE FLORIDA PLAZH shiko ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2263663390512218 ⬅️

15.TEK SHESHI NE QENDER ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2457879551090600 ⬅️

16. TEK FLY AFER TORRES VENECIANE shiko https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2459968524215036&id=1551211235090774

Real Estate Durres Albania

youtube.com

2019 DURRES SH*TET APARTAMENT PRANE PORTIT / APARTMENT FOR SALE

OKAZION 650 EURO M2 SH*TET APARTAMENTI LAGJA 4 KATI 12 2+1 +3 BALLKONE ME HIPOTEKE 122M2 NR CEL 069 42 92 754

FROM DURRES WITH LOVE !

Imobiliare Rexhensi Durres

Me TOP FANSIN e faqes tonë dhe mikun tim të mirë Kostandinin . Të jemi mirënjohës dhe të falenderojmë për cdo video në Youtube drejtuar Imobiliare Rexhensi Durres në cdo anë të Europës

Imobiliare Rexhensi Durres

Ju pershendesim miq ! From Durres with love
❤️🧡💛💙🌅

Imobiliare Rexhensi Durres

Pas shiut del gjithmone Dielli 🌞❤️💙🌴✨
From Durres with 💛😍

Imobiliare Rexhensi Durres

Mirmëngjes me këtë foto të nisur nga klientja jonë Amerikane . Rachel Thank you for choosing our company for your home in Durrës
JU UROJMË NJË MUAJ TË MBARË MIQ 💙

Imobiliare Rexhensi Durres

Ndër të parët për Pronat në Durrës 💛🖤🏢🔑

Imobiliare Rexhensi Durres

72 M2 12€\M2
CEL: 069 42 92 754

Imobiliare Rexhensi Durres

Ju urojmë një Fundjavë të bukur ☀️🌊

Nga Durrësi me 💙

Prioritetet e Agjensise dhe avantazhet për Sh*tje -Blerje apo Qera-Dhënie e marrje !
Ju duhet te besoni tek puna jonë për shumë arsye !Ja disa prej tyre .
1-Ju japim opsione për pronat !Në këtë mënyrë kuptohet kurseni kohë që është më e shtrenjta dhe nerva !
2-Nga eksperienca dimë tju tregojmë çmimin real të pronës dhe cdo rrahje zemre të rrugicave të qytetit tonë sepse vendlindja jonë na e fal këtë luks .
3-Falë përvojës mbyllim negociatat me korrektësi dhe transparencë në interes të palëve!..
4-Rreziku tek ne është i papërfillshëm si për dokumentacionin ashtu dhe për të papriturat që vijnë kjo falë autonomisë dhe autoritetit tonë.
5-Kur mbyllim misionin me sukses ndajmë bashkë emocionet ,realizojmë ëndrrën tuaj dhe festojmë ndryshe me ju .
6-JU PRESIM SI KLIENT JU PERCJELLIM SI MIQ.!
7-E fundit por jo nga rëndësia ne jemi staf familje 1 mesazh 4 Persona dhe respektojmë pronat si familjen !
8-Konsulenca dhe sherbimi për blerësin ke ne janë FALAS!
Cel : 069 42 92 754 Tel ⭐️🎉🏡⚓

Imobiliare Rexhensi Durres

APARTAMENT ME QERA TE RROTA KUQE PLAZH
Karakteristikat kryesore:
•1 Dhoma | 1 Kuzhine | Tualet |1Ballkone
•Kati 4
•40 Minuta nga Tirana
•35 Minuta nga Aeroporti
____________________200 €| Muaj
📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]
_____________________________________
#realestate #realtor #luxury #love #business #home #entrepreneur #art #follow #instagood #lifestyle #design #photography #music #investment #house #albaniarealestate #durresrealestate #apartamentedurres
#apartament #durres #plazh #qera #apartamentedurres #imobiliareRexhensi

From Durrës with love!
+355 69 42 92 754

Imobiliare Rexhensi Durres

Pèrvjetori Zyrès Imobiliare Rexhensi Durres!
Endrra vazhdon...FALEMINDERIT FAMILJES MIQVE BASHKPUNTOREVE DHE ZOTIT

Imobiliare Rexhensi Durres

Mirmëngjes Urojmë një Ditë të Mbarë për Ju 🌞🌴🌴🌴🏛🌴🌴🌴

From Durres with love!❤️⚓😍🚠🏖📍💙

#durres #summer #memories #waitingsummer #2019 #love

Imobiliare Rexhensi Durres

Located in Vollga promenade . It is furnished .
Key features :
– 7Floor Elevator
– 2 Bedrooms + 1 living room + kitchen mixed 1Toilet + 2 balconys
— Fantastic sea and city view
– 40 Minutes from Tirana
– 35 Minutes from Airport
______________ Price : 300€ / Month

📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]

#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

Imobiliare Rexhensi Durres

Located near Albanian College 4 min . It is furnished .
Key features :
– 6Floor Elevator
– 2 Bedrooms + 1 living room + kitchen 1 Toilet + big balcony
— Fantastic sea and city view
– 40 Minutes from Tirana
– 35 Minutes from Airport
______________ Price : 350 € / Month

📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]

#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

Imobiliare Rexhensi Durres

Located in the boulevard Durrës . New Building It is furnished .
Key features :
– 5Floor Elevator
– 2 Bedrooms + 1 living room +kitchen mixed Toilet + balcony
— Fantastic view
– 40 Minutes from Tirana
– 35 Minutes from Airport
______________ Price : 400 € / Month

📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]

#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

Konferenca e pasurive te paluajtshme @ Berlin, Germany

durresproperty.wordpress.com

MAGIC SEAVIEW APARTMENT 37.000€

durresproperty.wordpress.com Details Apartment Size: 55m2 Bedrooms : 1 Bathroom : 1 Living room :1 Fantastic seaview Balcony : 1 Floors :8 15 minutes from Durres center -35 Minutes from Airport -40 Minutes from Tirana Full T…

durresproperty.wordpress.com

OCCASSION! BEACH APARTMENT+ GARAGE INCLUDED 39.000 €

durresproperty.wordpress.com Details Apartment Size: 74m2 + Garage included ! Bedrooms : 1 Bathroom : 1 Living room :1 Balcony : 1 Floors :4 5 minutes from Durres center -30 Minutes from Airport -40 Minutes from Tirana Full …

Durres Beach from air

Durres from air

copyright Michael Hussey/ youtube
#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

From Durres with love

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin,do te kem fuqine e nje qenije supreme.Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shume fuqi nga Shirti i Madh hyn ne biznesin tim.Ky eshte besimi im i palekundur ne Zot kjo eshte aftesia qe fiton me kohen.Faleminderit universi im mirnjohje pa fund cdo here qe marr fryme.Faleminderit juve qe jeni pjese e jetes time.!Faleminderit Zot.!

NR CEL ; 069 91 80 222

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Durres Beach from air
From Durres with love !

Location

Telephone

Address


Rruga Kristaq Rama
Durrësi
2002
Other Durrësi travel agencies (show all)
Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Rakipi Travel Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Dhoma & Garsonjere. Aparthotel. Dhoma & Garsonjere. Aparthotel.
Arapaj. Rruga Apulia
Durrësi, 5

Dhoma pushimi, holiday apartments ,vetem 5 min larg nga deti dhoma te kompletuara. Guzhine.toilet.ballkon.tv.free wifi.parking.

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI