Real Estate Durres Albania

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin .Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shumë shijoj frytet e punes!

Imobiliare Rexhensi

Operating as usual

Rifillojè njè vit i ri ,me energji tè reja me sfida te reja !Ju presim si klient ju pèrcjellim si miq ,ju ripresim me dashuri!
KOMISIONI AGJENSISE PER KLIENTIT NE BLERJEN E PRONÈS FALAS NR CEL :069 42 92 754 Gèzuar pèr èndrra tè realizuara 🥂🍾

youtube.com

GËZUAR 2021 - VIT I RI JETË E RE! #DURRES

Happy 😊 new year ☝️🙏🏻🥂🍾
Progresi kerkon mendje te hapur!Kompania jone FAMILJE SKUADER kte gje e ka arritur fale eksperinces !Kush me mire se ne njeh rrahjet e zemres te qytetit te tij te vendlindjes.!kush me mire se ne qe kemi lindur ne Durres njohim shpirtin durrsak.Per te na njohur ne dhe pune tone duhet te na takoni e ta vertetoni!Ju presim si klient .ju percjellim si miq.Nr cel ;069 42 92 754 .Bleresi sherbimin Falaaaaasss!

youtube.com

From Durrès with ❤️

DURRES 2019 - IMOBILIARE REXHENSI JU URON GEZUAR FESTAT

Kujtojmè tè shkuaren ,jetojmè tè sotmen,èndèrrojmè per tè ardhmen!☝️🙏🏻🥂🍾👌🏻💶😌🎯

Viti i Ri 2019 ne Durres vjen magjishem ne qender nen dritat e bukura dhe pemen madheshtore e me babagjyshin tone . Imobiliare Rexhensi jua sjell atmosferen ...

youtube.com

IMOBILIARE REXHENSI - NE PRAG FESTASH NEW YEAR 2020 COMING SOON - YouTube

Kujtojme per te kujtuar 🥂🍾❣️🇦🇱💶🎯
Grazie Michele Fonti

youtube.com

youtube.com

DURRES 2018 IMOBILIARE REXHENSI VITI RI

🥂🍾⭐️☝️🙏🏻🇦🇱💶

youtube.com copyright music to the owner©

Imobiliare Rexhensi Durres

🦅❤🇦🇱

Bërë me Dashuri nga Ne për Ju 🇦🇱🙏🏻 Gëzuar Shqipëri dhe Shqiptarë kudo ndodheni nëpër Botë ❤🖤 #shqiperia #albania #albanians #kuqezi #durres

Po afrojnè festat !
Endrrat e mèdha i kanè fillimet e vogla !

youtube.com

#DURRES Nëntor 2020 - 𝙑𝙤𝙡𝙡𝙜𝙖 💙

https://youtu.be/bzz_9YER9XM

youtube.com Pamje nga Vollga Durrës 2020 e restauruar Ditën Natën në Nëntor . Xhiro në shëtitore , tek pista Ventus tek sfinksi etj.. Urojmë tju pëlqejë subscribe koment...

Imobiliare Rexhensi Durres

SH*TET AMBJENT BIZNESI TEK STACIONI I TRENIT - DURRES
Per me shume info na kontaktoni +355 69 42 92 754

Kur Zoti e do nje njeri,u thote engjejve ta duan ate,e me pas e duan edhe njerezit pa interes Ç’dashuri eshte ajo🤲🙏🏻🙏🏻☝️☝️🤝🤝
My job , my life!💛🖤🧿
📞+35569 42 92 754
📍Rruga Aleksandër Goga Prane Gjykates

From Durrès with 💕

From Durres with love 💕
⭐️🗝🏡⚓️🔝👑1️⃣🆗

From Durrès with love!

Shume njerez duan tju japin fund maleve te veshtira ,kur ajo qe ata kane vertete nevoje eshte guximi per tu ngjitur ,guximi per te realizuar endrrat !Ne jemi ketu per tjua bere endrren realitet!
Komisioni per bleresin tek ne eshte* FALAS*Guxo dhe fito!
Nr cel; 069 42 92 754!

Kur Zoti e do nje njeri,u thote engjejve ta duan ate,e me pas e duan edhe njerezit pa interes Ç’dashuri eshte ajo🤲🙏🏻🙏🏻☝️☝️🤝🤝
My job , my life!💛🖤🧿
📞+35569 42 92 754
📍Rruga Aleksandër Goga Prane Gjykates

From Durres with love !

From Durres with love !

My job , my life!💛🖤🧿
📞+35569 42 92 754
📍Rruga Aleksandër Goga Prane Gjykates

From Durres with love !

From Durres with love !🙏🏻☝️🙏🏻

From Durres with love !

Ne jete , ka dite me stuhi mbushur me zemerim , ka dite me shi plot dhimbje , ka dhe dite plot lote. Por ka dhe dite qe jane plot dashuri qe te japin kurajon te shkosh para per te gjitha ditet e tjera.Per te ecur perpara mjafton kurajo dhe shpirt luftarak!
Jeta ka rinisur....!Ju presim si klient ju percjellim si miq Nr cel :069 42 92 754 Durres !

KUR TI TË MOS JESH MË - ( covid 19)

🙏🔥😍🥳

Punuar nga Imobiliare Rexhensi Durres

From Durres with love!

Edi Rama

Ne emer te jetès!

MIRËMËNGJES😊

From Durres with 💕

[03/01/20]   Per nje muaj te mbare e me pranveren ne prag.Mirseerdhe muaji Marsi.
Endrrat ushqim i trupit e i mendjes.

[02/26/20]   I tha :pse të vuaj i ati për të birin,?!se do vi dita dhe kur biri të bëhet at!
Me pak fjalë c'të mbjellësh do korrësh!

Imobiliare Rexhensi Durres

SH*TET APARTAMENT PRANE FLAGSHIP CENTER DURRES LAGJA 4
KATI 2 I BANIMIT RRETH 100M2 3 DHOMA GJUMI 1 SOXHORNO 1 BANJO 1 SALLON 1 BALLKON . CMIMI 75.000 EURO CEL : 069 42 92 754

Imobiliare Rexhensi Durres

♥️

E SHTUNA JONE FILLOJ KESHTU !
🎄🎁🎀🎊❣🙏📷 Tradite e huazuar nga miqt tane jashte kufijve te Shqiperise edhe ne fillojme prej 4 vitesh me 9 Nentor pergatitjet e pemes ,Zemra na e do ky vit qe po iken te marre me vete cdo te keqe qe na ndoqi prej muajsh dhe te sjell mbaresi viti i ri 2020!Gezuar festa filloi....

APARTMENTS FOR RENT IN DURRES 👇👇

1.QERA NE BULEVARD shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2457867474425141 ⬅️

2. PRANE "BLUE STAR" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2448172482061307 ⬅️

3. TEK ISH RAJONI shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2448015322077023 ⬅️

4.TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2428523344026221 ⬅️

5. PERBALL "FLAGSHIP CENTER" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2431872713691284 ⬅️

6. TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2428526350692587 ⬅️

7. PRANE STADIUMIT shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2452903794921509 ⬅️

8. PRANE SPITALIT shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2451007605111128 ⬅️

9.TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2365520203659869 ⬅️

10.TEK "FLASHIP CENTER" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2431806317031257 ⬅️

11. TEK RESIDENCA QEVERITARE PLAZH shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2406063772938845 ⬅️

12. QERA RROTA KUQE PLAZH shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2242165475995343&__tn__=-UCH-R

13. PRANE KISHES TEK VOLLGA shiko ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2392155547663001 ⬅️

14. PRANE FLORIDA PLAZH shiko ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2263663390512218 ⬅️

15.TEK SHESHI NE QENDER ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2457879551090600 ⬅️

16. TEK FLY AFER TORRES VENECIANE shiko https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2459968524215036&id=1551211235090774

From Durres with love

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin,do te kem fuqine e nje qenije supreme.Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shume fuqi nga Shirti i Madh hyn ne biznesin tim.Ky eshte besimi im i palekundur ne Zot kjo eshte aftesia qe fiton me kohen.Faleminderit universi im mirnjohje pa fund cdo here qe marr fryme.Faleminderit juve qe jeni pjese e jetes time.!Faleminderit Zot.!

NR CEL ; 069 91 80 222

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Durres Beach from air
From Durres with love !

Location

Address


Rruga Aleksander Goga
Durrësi
2002
Other Durrësi travel agencies (show all)
Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Xhersi Trans&Tours Xhersi Trans&Tours
Lagja 13 Plazh
Durrësi

Udhetim brenda dhe jashte vendit:XhersiTrans&Tours do te gjeni:Furgon komod kapaciteti 20vende,Autobuz komod me TV, DVD,kapacitei 56 vende.Ju Mirepresim!

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>

Petani Agency Petani Agency
Rruga "7 Marsi" ; (Rruga E Re E Portit); Prane Drejtorise Se Pergjitheshme Te Hekurrudhes.
Durrësi, 2000

Makina me Qira, autovetura, fuoristrada,fugone,kamper. Bileta Trageti & Avioni. Siguracione, TPL , Kasko.

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Biletaonline.eu Biletaonline.eu
Rruga Adria
Durrësi, 1000

Welcome to BiletaOnline!

ABikon   -   print & graphic design agency ABikon - print & graphic design agency
Rr.H.Demiri
Durrësi, 2001

ABikon - Graphic Design Studio, Advertising Business Solution,

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C