GLEN Imobiliare

Agjensi Turistike & Imobiliare

Operating as usual

Edi Rama

Durrës pak më parë😍


Sh*tet toke me siperfaqe 2640 m2, ne Shkallnur, prane Kodres se Kuajve. Cmimi 60€/m2.
Per me shume info, kontaktoni ne nr. 0673882880


Sh*tet toke me siperfaqe 2640 m2, ne Shkallnur, prane Kodres se Kuajve. Cmimi 60€/m2.

Sh*tet Apartament 1+1
Siperfaqe: 84.5 m2
Kt. 3 Banim
Pozicioni: Jug
Cmimi 40,000 Euro ( i diskutueshem )
Me hipoteke
Adresa: L.17, Rr. Neki Libohova, Ish URT, Durres

Sh*tet Apartament 4+1
Siperfaqe: 198 m2
Kt. 7 Banim
Pozicioni: Jug-lindje
Cmimi 140,000 Euro ( i diskutueshem )
Me hipoteke
Adresa: L.12, Rr. Adria, Ish Mulliri, Durres

glenimobiliare.com

GLEN IMOBILIARE

glenimobiliare.com GLEN immobiliare - Prek jeten e re

[02/04/15]   ❄️⛄️ Ski ne Mavrove⛄️❄️
2 dite - 35€
Nisja 14 Shkurt.

Perfshihet ne cmim:
❄️ Transporti vajtje-ardhje
❄️ Vizite ne Struge dhe Oher
❄️ Akomodimi ne hotel 4*
❄️ Mengjesi dhe darka ( + muzike live )

🌹 Festoni Shen Valentinin ne Paris 🌹
Nisja 12 Shkurt, 4 dite - 535€

Perfshihet ne cmim:
✔️Udhetimi me avion Tirane-Paris-Tirane
✔️Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
✔️City Tour Paris
✔️Vizitat dhe transfertat sipas programit
✔️Guide profesionale

Rezervoni me 🌺GLEN TOUR 🌺
☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
✉️E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

✈️✈️✈️

Super Oferta me e re nga Alitalia sapo mberriti!
Vendet jane te limituara.
Nxitoni te prenotoni deri me 12 Shkurt. ✈️

☀️ Miremengjes! Nje mal me oferta ju pret...🎁

[01/27/15]   ✈️ Oferta drejt Italise per muajin Shkurt dhe Mars✈️

...duke filluar nga 120€ 👍

✈️Tirane - Pisa - Tirane
✈️Tirane - Bologna - Tirane
✈️Tirane - Rome - Tirane
✈️Tirane - Venezia - Tirane
✈️Tirane - Milano - Tirane
✈️Tirane - Torino - Tirane
✈️Tirane - Genova - Tirane

Rezervoni me 🌺GLEN TOUR🌺
☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
✉️E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

💐 Pranvere ne Varshave dhe Krakov 💐
5 dite - 499€

Perfshihet ne cmim:
✔️ Udhetimi vajtje-ardhje me avion Tirane-Beograd-Varshave
✔️ Transfertat dhe shetitjet me autobus
✔️ Akomodim ne hotel me mengjes, per 4 nete qendrimi
✔️ Shoqerues shqiptare

Rezervoni me 🌺GLEN TOUR🌺

☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
✉️E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

Algarve Caves, Portugali

💐 Festoni Shen Valentinin 💐

🌹 Dubai dhe Abu Dhabi - nisja 12 Shkurt, 5 dite - 599€
🌹 Barcelone - nisja 11 Shkurt, 5 dite - 499€
🌹 Paris - nisja 11 Shkurt, 7 dite - 349€
🌹 Prage - nisja 12 Shkurt, 4 dite - 399€
🌹 Stamboll - nisja 12 Shkurt, 4 dite - 259€
🌹 Selanik dhe Stamboll - nisja 11 Shkurt, 5 dite - 189€
🌹 Vjene dhe Budapest - nisja 12 Shkurt, 5 dite - 279€
🌹 Sofje - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 99€
🌹 Korfuz - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 89€
🌹 Dubrovnik - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 79€
🌹 Selanik - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 89€
🌹 Struge - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 59€
🌹 Ulqin - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 65€

Rezervoni me 🌺 GLEN TOUR 🌺

☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
📧E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

[01/24/15]   Super Oferte:

Fluturime direkte 3 here ne jave per Bari dhe Brindisi duke filluar nga 26 Janari. Cmimet fillojne nga 45€ vajtje, dhe 75€ vajtje-ardhje.
Bagazhi i perfshire 15kg + bagazh dore 6kg.

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/21/15]   OKAZION!!!

Jepet me qera dyqan ne Tirane, ne hyrje te Rruges se Ambasadave (nga krahu i Rruges se Durresit).
Dyqani ka nje siperfaqe prej 15 m2.
Çmimi 300€/muaj.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat tane te telefonit:
+355 68 404 5757
+355 67 388 2880
Gjithashtu mund te na kontaktoni ne:
Email: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/16/15]   Tirane-Stamboll-Tirane 99€ me Turkish Airlines

Periudha e rezervimit: 15 Janar - 31 Janar
Periudha e udhetimit: 01 Shkurt - 31 Mars

Bagazhi i lejuar: 30kg + bagazh dore 10kg
Maximumi i qendrimit: 1 muaj

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/16/15]   ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈

Tirane-Stamboll-Tirane 99€ me Turkish Airlines

Periudha e rezervimit: 15 Janar - 31 Janar
Periudha e udhetimit: 01 Shkurt - 31 Mars

Bagazhi i lejuar: 30kg + bagazh dore 10kg
Maximumi i qendrimit: 1 muaj

✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈

[01/14/15]   Festoni Shen Valentinin ne SELANIK
3 dite - 89€

Perfshihet ne cmim:
- Vajtje-ardhje me autobus
- Transfertat dhe shetitjet
- Akomodimi ne hotel me 3* per 2 nete qendrimi
- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
- Shoqerues shqiptare

Rezervoni me *GLEN TOUR*

[01/14/15]   Super Oferta per destinacione te ndryshme vajtje-ardhje, duke filluar nga 130€ !!!
Rezervime nga 12 - 22 Janar
Per fluturime nga 12 Janar - 30 Maj dhe nga 15 Shtator - 15 Dhjetor

* Tirane - Beograd
* Tirane - Amsterdam
* Tirane - Berlin
* Tirane - Bruksel
* Tirane - Kopenhagen
* Tirane - Zurich
* Tirane - Paris
* Tirane - Stockholm
* Tirane - Abu Dhabi

[01/12/15]   Super Oferta me e re:

Fluturime direkte 3 here ne jave per Bari dhe Brindisi duke filluar nga 26 Janari. Cmimet fillojne nga 45€ vajtje, dhe 75€ vajtje-ardhje.
Bagazhi i perfshire 15kg.

Shitet Apartament ne Durres

Apartament 2+1
Siperfaqe: 104 m2
Pozicionimi: Veri-Jug
Ka 2 banjo dhe 2 ballkone
Kati: 7
Objekt: 12-katesh
I mobiluar
Me hipoteke
Prane tregut te vogel industrial, Durres
Cmimi: 55000€

Kontaktoni ne nr: 0684045757 ose 0673882880

Apartament 2+1
Siperfaqe: 104 m2
Pozicionimi: Veri-Jug
Ka 2 banjo dhe 2 ballkone
Kati: 7
Objekt: 12-katesh
I mobiluar
Me hipoteke
Prane tregut te vogel industrial, Durres
Cmimi: 55000€

Kontaktoni ne nr: 0684045757 ose 0673882880

Shen Valentini ne Struge, 3 dite - 59€
Nisja 13 Shkurt. Vizitohen Struga dhe Ohri.

Perfshihet ne cmim:
- Akomodimi ne Hotel per 2 nete qendrimi
- Mengjeset, drekat dhe darkat

Rezervoni me GLEN TOUR
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

Ski ne Mavrove, 3 dite - 99€

Nisje me 23 dhe 30 Janar.

Perfshihet ne cmim:
- Udhetimi vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus
- Akomodim ne hotel Makpetrol 3* per 2 nete qendrimi
- Mengjeset dhe darkat per te gjitha ditet e udhetimit

Nisje me 23 dhe 30 Janar.

Perfshihet ne cmim:
- Udhetimi vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus
- Akomodim ne hotel Makpetrol 3* per 2 nete qendrimi
- Mengjeset dhe darkat per te gjitha ditet e udhetimit

Udhetim ne *Stamboll*, 4 dite - 259€
Nisja ne 22 Janar.

Perfshihet ne cmim:
- Bileta vajtje-ardhje
- Akomodimi ne hotel me 3* ne qender te pjeses Europiane te Stambollit
- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
- Shetitjet me autobus (sipas programit)
- Shoqerues dhe guide shqiptare per te gjitha ditet e qendrimit
- Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
- Nje lundrim me anije ne Bosfor 2.5 - 3 ore per te pare Europen dhe Azine

Per me shume detaje rreth programit mos hezitoni te na kontaktoni.

Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/05/15]   Super oferta drejt Italise per muajin Shkurt, me 23 kg bagazhe te perfshira:

Tirane ✈ Milano ✈ Tirane 123€
Tirane ✈ Venezia ✈ Tirane 123€
Tirane ✈ Pisa ✈ Tirane 131€
Tirane ✈ Bologna ✈ Tirane 131€
Tirane ✈ Genova ✈ Tirane 131€
Tirane ✈ Rome ✈ Tirane 143€

[01/05/15]   *** Perfitoni nga uljet e muajit Shkurt ***
Super oferta per te gjitha destinacionet e Italise:

✈ Milano 125€
✈ Rome 125€
✈ Bologna 125€
✈ Ancona 133€
✈ Pisa 125€
✈ Venezia 125€
✈ Verona 125€
✈ Genova 125€
✈ Bergamo 125€

- Cmimet jane te vlefshme per udhetim vajtje-ardhje
- Bagazhi i perfshire: 10 kg
- Te gjitha taksat te perfshira

Vende te limituara!

[12/17/14]   Turkish Airlines perseri me oferta marramendese!

Tirane - Stamboll - Tirane
99€

* Per fluturime nga data 25 Dhjetor deri ne 28 Shkurt
* Minimumi i qendrimit: 2 nete
* Bagazhi i lejuar: 30 kg
* Oferta eshte e vlefshme deri ne 25 Dhjetor

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

shqiptarja.com

Shqiptarja.com - MPJ: Hiqet regjimi i vizave me Brazilin, qytetarët do lëvizin lirisht

Me ne fund mund te udhetoni per ne Brazil lirisht, pa nevojen e vizave!

shqiptarja.com Nëse kish*t menduar ndonjëherë të shkonit për pushime apo për ndonjë arsye tjetër në Brazil, por ju kanë frnuar procedurat burokratike të marrjes së vizave, kjo tashmë merr fund

[12/17/14]   **Super Oferte per Krishtlindje**

Udhetoni nga Tirana per ne Ljubjane me cmimin promocional prej 77€ !!

* Fluturim direkt
* Te gjitha taksat te perfshira

Vende super te limituara!

Festoni Vitin e Ri ne **PARIS**

Nisja 28 Dhjetor, 6 dite, 749€

Perfshihet ne cmim:
- Udhetim me avion Tirane - Paris - Tirane
- Akomodimi ne hotel 4* me mengjes
- City Tour Paris
- Vizitat dhe transfertat sipas programit
- Guide profesionale

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

Shqiperi, je krenari!

[10/09/14]   ***Rikthehen ofertat e Turkish Airlines***
***Tirane - Stamboll - Tirane ---> 99€***

Udhetoni nga data 1 Nentor 2014 - 13 Shkurt 2015 me kete cmim promocional.

Oferta eshte e vlefshme per rezervime deri me 31 Tetor, .
Bagazhi dhe te gjitha taksat te perfshira.
Cmimi i vlefshem per rezervime deri 20 dite para dates se nisjes.

Vendet jane te limituara!

[09/27/14]   Oferta te reja drejt ITALISE udhetim vajtje ardhje vetem per 99 euro
pronotoni me GLENTOUR oferta eshte e vlefshme deri me dt 05 TETOR 2014 , per fluturimet nga data 07 deri ne 21 dhjetor 2014 !!!
nxitoni.

[09/16/14]   ME LIRE SE KURRE ME AIR SERBIA
Fluturimet nisin pas 23 Shtatorit
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
UDHETONI 2 HERE NE JAVE
ME CMIMET ME TE LIRA DREJT EUROPES
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tirane - Beograd - Tirane 95 eur
Tirane – Rome – Tirane 145 eur
Tirane – Prague – Tirane 155 eur
Tirane – Zurich – Tirane 159 eur
Tirane – Dusseldorf – Tirane 165 eur
Tirane - Amsterdam - Tirane 175 eur
Tirane – Vienna – Tirane 185 eur
Tirane – Paris – Tirane 185 eur
Tirane – Copenhagen – Tirane 195 eur
Tirane – Stockholm – Tirane 215 eur
Tirane – Stuttgart– Tirane 225 eur
Tirane – Moscow – Tirane 235 eur

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Durrësi

General information

>Bileta Avioni, Trageti, Paketa Turistike >Siguracione (Makinash, Kufitare, Shendeti ne udhetim, Karton jeshil, Minikasko) >Sh*tblerje, Qera Pasurish te paluajtshme >Punime Topografike & Mbikqyrje Kolaudim >Vleresime Pasurie >Konsulenca per Pasurite e Paluajtshme
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Xhersi Trans&Tours Xhersi Trans&Tours
Lagja 13 Plazh
Durrësi

Udhetim brenda dhe jashte vendit:XhersiTrans&Tours do te gjeni:Furgon komod kapaciteti 20vende,Autobuz komod me TV, DVD,kapacitei 56 vende.Ju Mirepresim!

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2008

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Petani Agency Petani Agency
Rruga "7 Marsi" ; (Rruga E Re E Portit); Prane Drejtorise Se Pergjitheshme Te Hekurrudhes.
Durrësi, 2000

Makina me Qira, autovetura, fuoristrada,fugone,kamper. Bileta Trageti & Avioni. Siguracione, TPL , Kasko.

Angel Travel Durres Angel Travel Durres
H. Troplini
Durrësi, 2010

Angel Travel Tours Agjennsi udhetimi me avion , traget, autobuz ne te gjith boten. Agjensi turistike me cmimet me konkuruese ne treg.

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C