VIP Travel

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Santorini- Greqi 🌐 Pushime verore sapo kane filluar 🔹11 - 16 Qersor 🔹 Nisja nga Tirana 🔹 Akomodim (Mëngjesi I perfshire) 🔹 550€ 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] 📲 0674109078 ne viber ose whatsapp

#destination #santorini #trip #travel#vacation #sea #beautifulislands

Pakete grupi 🌐 Selanik - Meteora 🔹 2 Nete - 3 Dite 🔹 24-26 Maj 🔹Akomodim ne hotel ( Mëngjesi i perfshire) 🔹Transporti me autobuz 🔹 Guida 🔹 95€ 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne viber ose whatsapp

#trip #explore #beautifuldestinations #travel #group #destination #thesalonik

Praga kryeqyteti mistik dhe magjik i Republikes Ceke, me atmosferen e tij gotike dhe përallore 🌐
🔹Nisja nga Tirana ( Avjon direkt)
🔹 2 Nete- 3 Dite
🔹 Akomodim ne hotel( Mëngjesi i perfshire)
🔹299€
📍 Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲+355674109078 ne viber ose whatsapp

Pushime Verore ne Turqi 🏝Alan Xafira Deluxe 5⭐️Akomodim UAI 🛫Nisja 31Maj 💥469€/Personi 📍Per informacion kontakoni: 📤[email protected] ose 0674109078 ne viber ose whatsapp

Budapest 🌐 Udhetim individuale ne kryeqytetin hungarez 🔹 2Nete-3Dite 🔹Nisja nga Tirana 🔹Akomodim ne hotel (Mëngjesi i perfshire)🔹120€/Personi 📍Per informacion kontaktoni :📤[email protected] ose 📲0674109078 ne viber ose whatsapp

#travel #budapest #enjoylife #trip#beautifuldestinations #culture #hungary

Pakete Grupi 🌐Dubrovnik-Krka 🔹 2 Nete-3Dite 🔹115€ 🔹Ne paketë përfshihet: 🔹Transporti🚌 🔹Akomodim ne hotel (Mëngjesi i përfshire)🔹Guida 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 0674109078 ne viber ose whatsapp

#travel #explore #enjoylife #dubrovnikcroatia #krkanationalpark #discovery #groups

Paris 🌐 Pakete individuale 🔹2 Nete-3 Dite🔹Nisja nga Tirana 🔹Akomodim ne hotel 3⭐️ (Mëngjesi i perfshire)🔹 299€📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne viber ose whatsapp

#trip #enjoylife #paris #vacationstyle #beautifullcity😍 #travel #may

Palma De Mallorca 🇪🇸 Pushime verore 🌐 Qershor - Korrik 🏝 550€ / Personi 🔹 Nisja ngaTirana 🔹 Akomodim ne hotel All- Inclusive 🔹Transferta 🔹 5 Nete-6Dite📍Per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 0674109078 ne viber ose whatsapp

#enjoylife #travel #vacation #familylife #pallmademallorca

Firence Itali 🌐 Pashke ne qytetin e Artit dhe kultures 👍19-21 Prill 🔹Nisja nga Tirana 🔹Akomodim me hotel ( Mëngjesi i perfshire)🔹319€ 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne viber ose whatsapp

#trip #enjoylife #travel #pasquafirenze2019 #beautifulplaces #explore

Lisbon - Portugali 🌐 Kryeqyteti më me jete dhe terheqës i Portugalise 🔹 2 Nete- 3 Dite 🔹21-23 Maj 🔹Akomodim ne hotel (Mëngjesi i perfshire) 🔹Nisja nga Tirana 🔹 280€ 📍Per informacion kontaktoni:📤[email protected] ose 📲0674108078 ne viber ose whatsapp

#lisbonportugal #enjoylife #travel #trip #discover_europe_ #explore

Budapest 🌐 Pakete individuale 👍 2 Nete - 3 Dite 🔹11-13 qershor 🔹Nisja nga Tirana 🔹Akomodim ne hotel ( Mëngjesi i perfshire) 🔹145€/ Personi 📍 Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne viber ose whatsapp

🌐 Pakete grupi 📍Mostar - Medjgore - Kravica 📍 Nisja me 19 - 21 Prill 🔹 2 Nete - 3 Dite. 🔹85€
Ne pakete eshte e perfshire:
✅ Transport me autobuz
✅ Akomodim me hotel 4* ( Mëngjesi i perfshire)
✅ Guida
✅ Sigurim shendeti ne udhetim
📌Per informacion kontaktoni:
📤[email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose WhatsApp

Paris - Pranvere ne “ Qyteti i dritave” 🔹 Nisja nga Tirana 🔹09-11 Maj 🔹 2 Nete- 3 Dite 🔹 Akomodim ne hotel 3* ( Mëngjesi i perfshire)🔹318€ 📍 Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 0674108078 ne viber ose whatsapp

Selanik- Vergina 🇬🇷 Udhetim ne histori dhe kulturen Helene🔹 Pakete grupi 🔹 05-07 Prill🔹 2 Nete- 3 Dite 🔹Transporti me autobuz 🔹 Akomodim me hotel 4* (Mëngjesi i perfshire) 🔹Guida 🔹95€/ Personi 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 0674109078 ne viber ose whatsapp

[03/13/19]   Stamboll 🌐 Memory

Amsterdam 🌐 Holland 🌷Pranvere ne qytetin e tulipaneve 💐 2 Nete - 3 Dite 🔹Nisja nga Tirana 🔹Akomodim me hotel 3⭐️ ( Mengjesi i perfshire)🔹269€ / personi 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose WhatsApp

Stamboll Mars 😍

Stokolma kryeqyteti Suedes , ne arkipelagun e 14 ishujve .Vendi ku pasqyron me se mire kulturen dhe zhvillimin e teknollogjise. 🔹Udhetim 2 Nete-3Dite 🛫Nisja nga Potgorica 📆 08-10 Mars 🏨Akomodim ne hotel me mengjes 💶 227€📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

Stamboll.Festat e 7-8 Marsit ne qytetin metropolitan te Turqise .🛫 Nisja me Turkish Airlines 📆 8-10 Mars 🏨Akomodim ne hotel 4⭐️( Mengjes) 🕴Guida 🚌 Transfert 💶 255€ 📍Per informacion kontaktoni: 📤viptravel&albaniaonline.net ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

Amsterdam kryeqyteti hollandez plot me jete ,qe ja vlen ta vizitosh. ❄️ 3 Nete- 4 Dite 🛫 Nisja nga Tirana 📆 15-18 Shkurt 🏨Akomodim ne hotel me mengjes 💶 269€📍Per informacion kontaktoni : 📤[email protected] ose 📲 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

Praga Kryeqyteti i Republikes Ceke ,nje nga vendet me te bukura ne Evrope . 📍 💻www.viptravelalbania.com 📤[email protected] ☎️+35552500007

Verona 🇮🇹 Qyteti i dashurise se perjetshme, ku Shekspiri u frymezua per vepren :
“Romeo dhe Xhuljeta “
🌹🔹🔹🔹 Pakete Individuale 🔹🔹🔹🌹
📆 14-16 Shkurt
🛫 Tirane - Verona- Tirane
🏨 Akomodim ne hotel 4⭐️ me mengjes
💶 156€ / Personi
📍
Per informacion kontaktoni:
📤 [email protected]
📲 +355674109078 ne Viber ose Whatsapp
☎️+35552500007

Thank you for choosing us😚

🌏Paris - France 🇫🇷 Festat e Shen Valentinit ne Vendin e Romances 📆 12 -16 Shkurt🛫Nisja nga Tirana 🏨Akomodim ne hotel me mengjes 💶 319€ ⭕️ Oferta Momentale 📍 Per informacion kontaktoni: 📤 [email protected] 💻 www.viptravelalbania.com ose 📲 0674109078 ne Viber ose Whatsapp ☎️ +355 52 201499

🌐 Viena 🌹Pakete momentale per Diten e te dashuruarve 💝🌹2 Nete - 3 Dite 📆14-16 shkurt 💑 Paketa Perfshin: 🔹 Tranferte🔹Avioni me nisje nga Ohri - Wizz Air 🔹Akomodim ne hotel 4⭐️ me mengjes 💶159€ 📍Per informacion kontaktoni: 💌 [email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp
#vienna #vacation #valentinesday2019❤️ #beautifullcity #travel#explore

🌏Greqi -Metsovo ⛷ Pushime Te Bardha Grand Forest Hotel 📆 30 Dhjetor- 03 Janar 🏨Akomodim ne hotel me mengjes 💶496€ 📍Per informacion kontaktoni: 📤 [email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

❄️Pushime Te Bardha ne Rila Resort ⛷🏂🌲Bullgaria 🌲❄️⛷30 Dhjetor- 2 Janar 🎿Akomodim me mengjes 🎿 🍾🥂Dinner Gala 🥂❄️ 💶 429 € ⛷📍Per informacion kontaktoni: 📤 [email protected] ose 📲 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🌏 Stamboll per festat e fund vitit 🍾🥂 Pakete individuale 🛫 Nisja nga Tirana me Pegasus 👍 31 Dhjetor - 02 Janar 🏨 Akomodim ne hotel 5 ⭐️ ( Mengjes) 🍾🥂 Dinner Gala 🌲 Guida ne qytet dhe shetitja ne Bosfor 💶 419€📍 Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲 +355 674109078 ne Viber ose Whatsapp

Milano eshte Milano 🌲Pushime nen muziken e Giuzeppe Verdi 🍾Festivali i Dritave , Galeria Vittorio Emanuele II qe gjate periudhes festive zbukurohet me shume . 🛫Nisja nga Tirana 🏨Akomodim ne hotel me mengjes 🤶2 Nete - 3 Dite 💶 249€ 📍 Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲 +355674109078 ne Viber ose Whatsapp

❄️Budapest 🥂 Viti i Ri ne Aquaworld Resort 🍾 5 Nete - 6 Dite 🛫 Nisja nga Tirana me Wizz Air 🏨 Akomodim ( Mengjes + Darke ) 🚕 Transfert Aeroport - Hotel- Aeroport 🥂🍾Dinner Gala e perfshire ne pakete 💶 649€ 📍Per informacion kontaktoni: 📤 [email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

❄️Kolashin 🇲🇪 👍 Festat e krishtlindjes ne Bianca Resort dhe Four Points 🥂🍾🤶
.......................................................................

📆 24-26 Dhjetor ❄️2 Nete-3Dite
🏨 Akomodimi ne Hotel Four Pointsme mengjes+darke
💶 149€/Personi

🏨Akomodim ne Bianca Resort me mengjes +dark
💶185€/Personi

.........................................................................

📍Per informacion kontaktoni:
📤[email protected]
📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp
⌨️www.viptravelalbania.com
📬V.I.P. Travel agency Rr.Egnatia Nr.161 Durres

[12/08/18]   ❄️Kolashin 🍾Periudha e Krishtlindjeve ne Bianca Resort ❄️ Akomodim (Mengjes + Darke) ❄️ 2 Nete - 3 Dite 📆 22 - 24 Dhjetor 💶139€/Personi 📆24 - 26 Dhjetor 💶189€/ Personi 🍾Darka festive perfshire ne cmim data 25 Dhjetor 📍Per informacion kontaktoni:📤[email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

Roma 🥂Cinetta me rastin e festave te fund vitit ofron mega fest me 🎫 30 atraksione- 🤹‍♂️ 6 spektakle - 🎼 3 koncerte - 🎧 5 Diskoteka 🛫 31 Dhjetor - 2 Janar 🍾Ne pakete perfshihet avioni - akomodim ne hotel - bileta e hyrjes ne Cinecittà 💶 289€/Personi ⛔️ Gala e Viti te Ri eshte opzionale sipas menus 📍per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🇦🇱Albania ❄️Pushimet e Bardha me Vip Travel ❄️ Destinacione ❄️Dardhe ❄️Razem ❄️Theth❄️Valbone 📍Per informacion kontaktoni 📨 [email protected] ose 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🌏 Firence - Itali ☀️Djepi I Rilindjes - Kultures -Artit - Tradites

❄️Milano 🇮🇹 Atmosfere Festash ne qytetin metropolitan ❄️ Art - Kulture - Fashion ❄️ 23-25 Dhjetor dhe 26-28 Dhjetor ❄️Nisje nga Tirana ❄️Akomodim ne hotel me mengjes 💶 249€ ❄️Per informacion kontaktoni 📨[email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🌏 Grado - Italia 🎄Atmosfere Krishlindjesh ne Ishullin ku ekspozohen mbi 250 Presepi ( shtepite e krishlindjeve)🎄🍁🌅❄️🎄ℹ️📤[email protected]

🌏 Stamboll 🇹🇷 Festat e fund vitit❄️🍾Grup i konfirmuar🍾 30 - 02 Janar ❄️Akomodim hotel 5⭐️ 🍾 Darka Gala 🚢 Guida dhe shetitje ne Bosfor 🛩 Avioni Tirane-Stamboll 💶 479€ ℹ️ Per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

❄️Viena 🇦🇹 Udhetim ndividual 🗓11-15 Dhjetor. 💶 269€ ❄️ Paketa perfshin ❄️Transporti-Avion-Akomodim Austria Trend Hotel me mengjes. 4🌙🌙🌙🌙 5 ☀️☀️☀️☀️☀️ ℹ️ Per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 📲0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🎩Hungaria 🍁Budapest 🍂Festat e Nentorit🍁180€ 🗓27-01 Dhjetor🍁🍂Grup i konfirmuar🍁🍂🍁Ne pakete perfshihet Avioni -Akomodim 4 Nete-5 Dite -Transferta Aeroport-Budapest-Aeroport 🍁🍂🍁Per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🍾🥂Viti i Ri ne Mini Crocier 🗓 31 Dhjetor-04 Janar ✈️Nisja nga Tirana 7.30 -08.50
🛳 Intineari i Mini Crocier
📍Porti Ancona ora 15.00 ku do filloj lundrimi drejt Greqise 🍾Darka e Viti te Ri ora 20.30 me muzik perfshire ne cmim .
📍Dita II Dreka e Vitit te Ri ora 12.30
Vizite me autobuz ne Achaia Claus e me pas shetitje te lire ne Patras
📍Darka me muzik folklorike ora 20.00 ne Restorantin Ifigenia .
📍Dita III Mengjesin ne oren 08.30 ,me pas vizite ne vendin arkeologjik ku do te shihet Muzeu Olympia .Dreke ne restorantin e Olympias e kthim ne traget ku do nisemi per kthim ne Ancona . Darka ne restorantin e anijes me muzik.
📍Dita IV Mberim ne Ancona ku do sistemohemi ne Hotel See Port Hotel dhe te nesermen nisja per Tirane ora 9.30 - 10.50
🍁🍾Ne cmim perfshihen :Avioni,Mini Crocera me vaktet e permendura,Guid,Akomidimi ne Hotel ℹ️ Per informacion 📤[email protected] ose 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🍁Festat e Nentorit 🍁Stamboll 🇹🇷 🗓28-30 Nentor 🍁Oferte momentale 🍁Nisja nga Tirana 🛩 🍁🍁Akomodim Hotel 4⭐️ 📍Per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

🍁Mali Shen Mikel 🇫🇷 Nje nga monumetet e mbrojtura nga UNESCO me te vizituara ne France pas Kulles Eiffel 🍁📤[email protected]💻www.viptravelalbania.com

🍁Destinacione per muajin Nentor 🍁Beautiful places with beautiful story 🍁🍁🍁Weekend 🍁www.viptravelalbania.com 📤[email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rr.Egnatia 161
Durrësi
RRUGA EGANATIA 161

Opening Hours

Monday 08:00 - 19:00
Tuesday 08:00 - 19:00
Wednesday 08:00 - 19:00
Thursday 08:00 - 19:00
Friday 08:00 - 19:00
Saturday 08:00 - 19:00
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Cuardi-Travel Cuardi-Travel
Iljaz Reka
Durrësi, 2000

AGJENSI UDHETIME Bileta trageti,avioni,autobuzi. Nisje te perditshme trageti Durres-Bari dhe anasjelltas

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare