Travel Club Albania

Travel Club Albania

Comments

Travelers Al ju prezanton oferten:
Pakete 1 ditore ne Prizeren dhe Brezovice.
Cmimi 1800 leke personi.

Djepi i kultures kosovare Prizereni dhe nje nga qendrat e turizmit dimeror me te medha ne Kosove Brezovica
E diele 27 Dhjetor.
Te perfshira:
Udhetimi me minivan.
Vizite e Prizerenit
Vizite e ski resort ne Brezovice dhe mundesia per ski.
Shoqerues pergjate udhetimit
Nuk Perfshihen:
Bileta per ski-lift 3 euro
Bileta per te bere ski gjysem dite 12 euro
Per me shume informacion na kontaktoni ne :
Adresa: Rr.Migjeni, Bulevardi i ri Astir
Phone: +355 69 464 2000
Email: [email protected]
Instagram: Travelers.al
Facebook: Travelers Al
🇦🇱Këtë fundvit më shumë se çdo herë tjetër, promovo Shqipërinë🇦🇱
Korça ju mirëpret!
🇦🇱Këtë fundvit më shumë se çdo herë tjetër, promovo Shqipërinë🇦🇱
Elbasani, Belshi, Gramshi ju mirëpresin!
Sh*tet gazonjere te spitali i vlores me dokumenta 33m2' 11000€ 0693387237
I love Albania!
What are the transport options to reach durres from tirana airport? As shuttle is very expensive
Travelling to Tirana . What are the transport options to reach durress from airport? Shuttle asking 40€, found that bit too much. TIA
BRAVOOOO
Did a trip to Sazan island on a horrible tacky fake pirate boat. Worst possible euro trash music on full volume. Really bad.
Gjipe-Albania
OFFERTA DI LAVORO : AGENTE DI VIAGGIO O ADDETTO ALLE PRENOTAZIONI
Tour Operator Italiano dopo recente apertura ufficio a Tirana zona Mine Peza
ricerca addetti alla prenotazioni e/o agenti di viaggio con esperienza
e perfetta conoscenza lingua italiana, requisito preferenziale l'utilizzo del programma amadeus.
Inviate cv a [email protected] o tel 0685302582 grazie
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić Albanię 🇦🇱🇵🇱 https://www.facebook.com/groups/607465256367492/

Get tips & inspiration for your city trip to Vlora, Albania. Learn what to do & where to go in Vlora. Book guided tours & more. Welcome to a small country with undiscovered tradition , this is Albania .

The place of eagle ,the heart of tradition and hospitality. The country of two seas Ionian and Adriatic well known for diversity of flora and fauna. The ancient cities and castels :Berati the city of 1001 windows, Gjirokastra of Ismail Kadare, Shkodra of Rozafa, Kruja of Skanderbeg the hero of liberty. National parks such as Blue Eye, 7 lakes of Lura , the paradise of farytales Thethi and Valbona ,Llogara the place of clouds . The history of Gods , writen deeply in the mountain of Tomorri . Albania doesn't need a lot to describe , it only needs friends to come and discover each part of the turism ofered 12 months of the year

Operating as usual

invest1group.com 08/04/2021

Apartment for sale Lungomare (Vlora - city) - Beachfront apartment for sale in Lungomare, Oslo residence

Beachfront apartment for sale in 📍Lungomare, Vlore
50m from the beach, in Oslo Residence

invest1group.com Apartment for sale in Lungomare, Vlora - city, Vlora Perfecture.

08/04/2021

Ali Pash Tepelena Castle 🏰

Butrint. Sarande. Albania 😍

Video : Fation Plaku

08/04/2021

Erseka 😍

08/04/2021

🏡Del në sh*tje Vila në Kaninë🏡

🙂Cmimi është Okazion 🙂

🏡 E përshtatshme për përdorim komercial ( Bujtin ) 🆕

🙂Pozicionuar në vëndin më të bukur dhe strategjik të Vlores,me nje
pamje te mahanitshme te Vlores,me nje investim te bere me shume dashuri dhe gusto e cila mund te perdoret edhe per qellime komerciale,pasi kjo zone ka marr vlere dhe me projektin e Baypass-it (500 metra distance ) dhe e cilesuar zone e mbrojtur dhe e perzgjdhur ne projektin e 100-fshatrave😍
📝Pershkrimi i Prones :
👉Ndertesa ka forme drejtkendore ne plan, nje ndertese 3-katesh, ndersa pjesa nen verande sherben si gjysembodrum
👉Konstruksioni eshte realizuar me skelet betonarme me trare dhe kolona,soleta nderkati b/a,e mbuluar me cati
👉Fasada eshte nga te gjithe anet me veshje termoizoluese,jane te suvatuara me grafiato,ndersa parmaket e ballkoneve jane me elemente dekorative .
👉Kati perdhe eshte i perbere nga keto ambjente : 1-Dhome ngrenie sebashku me ambjentin e gatimit 2-Nje sallon sebashku me ambjnetin e ndjenjes 3- Nje lavenderi 4- Nje tualet 5- Nje koridor ne te cilin ndodhet kafazi i shkalleve per ne katet e siperme 6- Nje hyrje ne verande .
👉Siperfaqja faktive e ketij kati eshte 174m ,ku 45 metra jane siperfaqe verande
👉Kati i Pare eshte i perbere : 1- 3 dhoma gjumi , dy prej te cilave jane
te pajisura me tualet, 2- Nje tualet 3- Dy ballkone
👉Siperfaqja faktive eshte 170 metra katror
👉Kati i dyte eshte papafingo dhe perbehet nga : 1- Nje hapesire kryesore ku ndodhet ambjenti i gatimit dhe ambjenti i ndjenjes 2- Nje tualet 3- Nje dhome gjumi 4- Nje ballkon ne anen veriore
Siperfaqe faktive eshte 142 metra katrore

Per me teper informacion ose vizite ne prone,
kontaktoni agjentin e prones
📞+355684012017

08/04/2021

Përshëndetje nga Berati 😍

Shpërndaje 👍

08/04/2021

Liqeni i Komanit 🇦🇱

08/04/2021

Summer is Coming 😍

08/04/2021

Mirëmëngjesi nga Gjipeja 😍

Mirësevini në Vlorë 🙂

07/04/2021

Gjiri i Grames, Karaburun 🇦🇱

07/04/2021

Pershendetje nga Permeti 😍

07/04/2021

Mirëmëngjesi nga Zona Historike 🙂

Investimet e kryera në qytetin e Vlorës e kanë kthyer në një nga destinacionet më të preferuara dhe rritjen e numrit të kërkesave të apartamenteve 🙂

07/04/2021

Mirëmëngjesi nga Shkodra 🇦🇱😍

invest1group.com 05/04/2021

Apartment for sale Cold Water - Seaview apartment for sale with full furniture

Seaview apartment for sale in Vlore

invest1group.com Apartment for sale in Cold Water, Vlora Perfecture.

05/04/2021

Sot një ditë e ngrohtë në Vlorë 😍

Mirësevini në Vlorë 🙂

05/04/2021

Mirëmëngjesi nga Ksamili 😍

04/04/2021

E magjishme VL😍RA

04/04/2021

Në Zvërnec 😍

Mirësevini në Vlorë 🙂

04/04/2021

INVEST1

Investoni tani ne shtepi prane detit per tu ndjere me komod ne pushimet tuaja🙂

Sh*ten 5 apartamente te tipologjive: studio dhe 1+1 brenda nje kompleksi te Kalaja.
✅Distanca nga deti🏝 200m.
✅Kompleksi eshte i qete dhe mireadministruar. ✅Apartamentet sh*ten te mobiluara totalisht me 750€/m2

04/04/2021

Liqeni i Belsh*t🇦🇱

04/04/2021

🗣 Sh*tet Apartament , Transballkanike

📐Sipërfaqe : 74 m2 total
🛌2 Dhoma Gjumi
🛋1 Sallon
🍽1 Kuzhinë
🛀1 Tualet
🌇1 Ballkon
🏢Ashensor
🆙Kati 3 - Banim

💶Çmimi : 42.000 Euro

📝 Apartamenti ndodhet në Rrugën Transballkanie me pamje nga Rruga kryesore. Apartamenti sh*tet vetëm me pjesët e Kuzhinës .

📱Na telefononi në numrin +355684012017
🙂Për të vizituar pronën mos hezitoni të na kontaktoni 😉

📧 [email protected]
🖥 www.invest1group.com

04/04/2021

Ndërkohë në Sarandë 😍

04/04/2021

Mirëmëngjesi nga Lini, Pogradec 😍

03/04/2021

Perëndimi në Himarë 😍

03/04/2021

Vlora , e bukur në çdo moment 😍

03/04/2021

Mirëmbrëma nga Vlora 😍

03/04/2021

💶Sh*tet apartament 1+1 te 📍Kalaja

🏢Ne nje kompleks te qete dhe te mire administruar, i mobiluar totalisht, siperfaqja: 70m2.
me cmim okazion‼️

🔥750€/m2🔥

📱Per vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin
+355684012107

invest1group.com 03/04/2021

Apartment for sale Cold Water - Seaview apartment for sale in Vlore

Seaview apartment for sale in Vlore
#investinvlore #holidayhome

invest1group.com Apartment for sale in Cold Water, Vlora Perfecture.

03/04/2021

📍Llogora 😍

Eksplorimi i natyres tashme eshte kthyer ne nje trend per te gjithe te apasionuarit te cilet deshirojne te njihen me vendet e mrekullueshme qe ofron Vlora 🙂

03/04/2021

Mirëmëngjesi nga Himara 😍

02/04/2021

Divjakë 😍

invest1group.com 02/04/2021

Apartament në sh*tje Lungomare (Vlorë - qyteti) - Sh*tet apartament 2+1 me super pamje deti

Nëse po kërkoni apartament në Vlorë ,tashmë është më e thjesht 😍

Agjencia Imobiliare INVEST1 në shërbimin tuaj 🙂

invest1group.com Apartament në sh*tje në Lungomare, Vlorë - qyteti, Qarku Vlorë.

02/04/2021

Gjirokastër😍

02/04/2021

Pamje e mrekullueshme e Vlorës nga Kanina 😍

Shpërndaje

02/04/2021

VL😍RA

02/04/2021

Mirësevini në Vlorë

Përshëndetje nga Vlora 😍

Videos (show all)

Shiten 5 apartamente te tipologjive: studio dhe 1+1 brenda nje kompleksi te Kalaja. Distanca nga deti 200m. Kompleksi eshte i qete dhe mireadministruar. Apartamentet shiten te mobiluara totalisht me 750€/m2
Ejani në Vlorë
Udhëtim ditor Gjiri i Vlorës
Shitet Apartament me pamje deti

Location

Telephone

Address


Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë
9401

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 16:00
Other Vlorë travel agencies (show all)
Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

Holiday House Albania Holiday House Albania
Rruga Rush*t Gorishova
Vlorë, 9400

Choosing the right holiday home. How to feel at home away from home? Rent an apartment or home for the holidays with Century 21 Danushi Rental. Choose from hundreds of homes in Albania Riviera.Contact at: 00355 33 205 821 [email protected]

SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori
Vlorë

Agjensi Udhetimesh Turistike & Immobiliare. Bileta Avioni,Trageti, Autobusi. Sherbime Hotelerie , Siguracion Shendetsor , Siguracion Automjetesh ,{Interalbania Aspis Group }

Alba-Bus TOURS Alba-Bus TOURS
Vlorë

Transport udhetaresh,guida turistike.

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

San paolo San paolo
Radhime
Vlorë, 033

Appartamenti vacanze estive Apartamente pushime verore -Wi-fi -Parking area -Beach umbrella + Beach lounger -Protected by Security

Albania Tourist Summer Guide Albania Tourist Summer Guide
Bulevardi Vlorë-Skelë
Vlorë, 9401

The best place spending your holiday:)

Open News Open News
Vlorë, +355

Reklama / Marketing/ Informacion lajmesh

Eloise&Dad Travel Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit.
Vlorë, 4901

Are you visiting Albania in 2020? Are you looking for tradition, adventure, relaxation, history, activities, parties, excursions, etc? Call, write, comment

Vlora Holiday Apartments Albania Vlora Holiday Apartments Albania
Vlorë, 9400

Apartamente pushimesh ne bregdetin e Vlores. Holiday Apartments in the most exclusive area of the Vlora coast. Contact us to reserve an apartment for your holidays. We offer you the best service and price. WELCOME!

Shtepi Pushimi Villa Sunset Shtepi Pushimi Villa Sunset
Azem Sulo
Vlorë, 9402

Gasoniere,1+1,3+1me kushte shume te mira, Prenotoni ne +355693746163. VLORE,ALBANIA