Versus Travel

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

pernenat.al

Menyra per te kursyer para

;)

pernenat.al Comments comments

Monte carlo Sharm El sheik 1 shtator 7 dite 950 euro cift

Melia sharm nisja 1 shtator 7 dite 970 euro cift

Autobusat drejt Greqise

Autobusat drejt Greqise

Me ne udhetoni drejt greqise nga Tirana,Durresi,Fieri e shum qytete te tjera drejt Greqise me cmimet me te lira,duke filluar nga 25 euro.

Pushime ne Alanya

Pushime ne Alanya

2-8 shtator 1300 euro cifti All inclusive

Pushime ne Egjipt

Pushime ne Egjipt

1-7 shtator 1080 euro cifti.All inclusive.

Turi i madh i anadollit

Turi i madh i anadollit

Antalya-Pamukkale-Kusadasi-Izmir-Stamboll, 17 Shtator, 9 dite, 530€/Person.
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi Vajtje-Ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotele 3 dhe 4 yje për 8 netë qëndrimi.
4. All Inclusive në Antalya, Mëngjezet dhe darkat në të gjithë destinacionet e tjera.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Hilton Waterfalls 5*
SUPER OFERTE
★★★★★ All Inclusive - Sharm

Akomodimi: 25 Gusht - 7 dite
589 € n

Holiday Park Resort 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Alanya

Akomodimi: 21 Gusht – 6 dite
525 €

[08/09/14]   MARINI STUDIO KORFUZ
179 EURO PERSONI
AKOMODIMI PER 7 NETE
24 - 31 GUSHT

[08/09/14]   239 €/Person Nisja cdo te Premte ne Halkidiki, per 4 nete. Calypso Hotel All Inclusive. Transporti i perfshire.

[08/09/14]   239 €/Person, Nisja cdo te Shtune ne Korfuz, per 3 nete. Corfu Belvedere 3 yje All Inclusive. Transporti i perfshire.

Sheraton Mainbuilding Hotel 5*

SUPER OFERTE
Nisje: 11 Gusht – 7 dite – All Inclusive
689 €

[08/02/14]   *** Halkidiki ***
Porto Carras Sinthonia 5* - 630 euro personi
1 Shtator , 7 nete / 8 dite , all inclusive
Transporti individual , vetem akomodim

Rixos Premium Tekirova 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Kemer

Akomodimi: 07 Gusht - 6 dite
899 €

Pemar Beach Resort 5*
OFERTE SPECIALE
All Inclusive - SIDE

Akomodimi: 06 Gusht - 7 dite
695 €

Hoteli ndodhet ne zonen e Alanias dhe gjendet ne nje distance prej 80 km larg Aeroportit, 10 km nga Managvat dhe 40 km nga Alania. ka plazh me rere dhe guralec. Hoteli ka 537 dhoma. Te gjitha dhomat jane te mire arreduara dhe te mobiluara me shije. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, telvizor satellitor, minibar, tharese flokesh, mini bar, tualet me te gjithe aksesoret e nevojshem

Ofert 1500 euro cifti 15-22 gusht Quattro beach resort 5*/18-25 1450 euro cifti

Oferte speciale Titanic deluxe Belek nisje 1 gusht dhome River side me jacuzzi 1650 euro!

Oferte speciale nisje 30 korrik 1 gusht 897 euro cifti Ultra All inclusive nje femije falas !!

Timeline Photos

Ofertat Halkidiki Te gjitha All inclusive

Timeline Photos

PORTO CARRAS SITHONIA 5* HALKIDIKI 890€/Person
Nisja deri me 16 Gusht per 7 nete ULTRA All Inclusive.

Timeline Photos

Granada luxury resort&spa nga klientet tane!

Versus Travel's cover photo

Baron Palms Resort 5*
OFERTE SPECIALE
Nisje: 27 Korrik – 8 dite – All Inclusive
599 €

0697682602

Resorti Baron Palm gjendet ne zemer te gadishullitSinai.Ne nje distance prej vetem 80 m nga plazhi resorti All Inclusive ofron per pushuesit 600 m plazh privat me rere te bardhe perballe me ishullin ekzotik te Tiranit dhe Parkut Kombetar Detar. Nga aerporti i Sharm el Sheikh hoteli ndodhet afersisht 15 min larg me makine. Hoteli disponon 230 dhoma te medha dhe suita qe ofrojne pamje te qeta nga tarraca ose pishina. Te gjitha dhomat jane te pajisura me krevat dopio ose tek (gjithashtu krevat ekstra mund te shtohet ne dhome), me karrige e tavoline, ajer te kondicionuar, TV me kanale satelitore, mini bar, kasaforte, tharese flokesh, ene per caj apo kafe, tualet me dush dhe ballkon ose tarrace

Timeline Photos

[07/23/14]   Ju njoftojme hapjen e linjes se re te autobusave Elbasan-Tirane-Durres-Brescia.Nisja behet cdo te enjte dhe kthimi te diel.

Timeline Photos

Mirmengjes nga Riu caya palazzo

HOTEL ATRIUM 4* HALKIDIKI
7 NET/ 8 DITE ALL INCLUSIVE

3/7 – 18/7 360 EURO PERSONI
19/7 – 31/7/14 380 EURO PERSONI
1/8 – 18/8/14 400 EURO PERSoNI
HOTEL ATRIUM 4* HALKIDIKI
7 NET/ 8 DITE ALL INCLUSIVE

FEMIJA PARE DERI 12 VJEC FALAS
PERSONI TRETE NE DHOME 30% ULJE

Hoteli ndodhet në Pefkohori pranë gjirit të Kassandrës ne Halkidiki. Distanca nga aeroporti është 95 km dhe nga qyteti i Selanikut 105 km.

Shërbimi dhe mikpritja e veçantë e stafit të përgatitur dhe miqësor do të bëjë klientët që të ndihen si miq. Pishina e madhe dhe pishina e fëmijëve ofrojnë relaks për ata që duan të shijojnë freskinë dhe njëkohësisht të marrin rrezet e diellit.

Hoteli ka një kapacitet prej 110 dhomash të dekoruara me shije të hollë dhe të pajisura më së miri. Restoranti i hotelit shërben kuzhine Amerikane ne mëngjes ndërsa darka ofrohet në një larmi të pasur përzgjedhjesh midis kushinës mesdhetare dhe asaj ndërkombëtare. Bar AVRA qe ndodhet pranë pishinës është i hapur që në mëngjes deri në mbrëmje vonë dhe shërben pije, kokteje dhe ushqime të lehta.

SHËRBIMET:
Ajër i Kondicionuar, TV me Satelit, Tharëse flokësh, Restorant, Miniklub, Shërbim Transferte, Pishinë, Fushë Tenisi, Telefon, Në Breg të Detit, Këmbim Valute, Park Lojrash për Fëmijë, Makina me Qera, Qendër Aerobie, Basketboll, Banjo Private, Ping Pong, Pishinë për Fëmijë, Bar në Pishinë, Mini market.
Kontaktoni:0697682602

Timeline Photos

Udhetoni drejt Dolomiteve!

Pemar Beach Resort 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Side

Akomodimi: 30 korrik – 7 dite
645 €

Hoteli ndodhet ne zonen e Alanias dhe gjendet ne nje distance prej 80 km larg Aeroportit, 10 km nga Managvat dhe 40 km nga Alania. ka plazh me rere dhe guralec. Hoteli ka 537 dhoma. Te gjitha dhomat jane te mire arreduara dhe te mobiluara me shije. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, telvizor satellitor, minibar, tharese flokesh, mini bar, tualet me te gjithe aksesoret e nevojshem

[07/21/14]   Udhetoni drejt Venezias me 70 euro nga data 26 shtator deri ne 24 tetor!

google.al

msc splendida - Kërkimi Google

Nisja 10 gusht:Itinerari(Itali,Tunizi,Spanje,France)
10 gusht Genova 17:00
11 gusht Napoli 13:00-19:00
12 gusht Messina 09:00-15:00
13 gusht La goulete(Tunizi) 08:00-16:00
15 gusht Barcelone 10:00-18:00
16 gusht Marseille(France) 09:00-16:00
17 gusht Genova 08:00
1998 Dy te rritur.
Të përfshira:
- Akomodimi në kabinë
- Vaktet e ngrënies (mëngjesi+dreka+darka)- pa pije
Të pa përfshira:
- Biletat e Avionit
- Transferta Aeroport-Port dhe anasjelltas
- Pijet alkoolike/jo alkoolike (ujë, pije freskuese, etj…)
- Eskursione/fluturimet e realizuara gjatë eskursioneve nga MSC-ja.
- Siguracioni i shëndetit në udhëtim
- Detyrimi prej 7 € për person / ditë, për shërbimin në dhomë (paguhet ne bord).
Ushqimi i Luestes nuk eshte i vecante por behet opsionale nga prindi(Rregulli i kroces.)Krocera Msc Splendida.https://www.google.al/search?q=msc+splendida&rlz=1C1CHMO_enAL542AL542&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=1W7JU_iaHIqS7AbmwYCoAw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=923.

google.al

[07/17/14]   SUPER OFERTE
Shores Amphoras 5*
Nisje: 27 Korrik – 7 dite – All Inclusive
499 €

[07/17/14]   SHERATON MAINBUILDING HOTEL 5*
Nisje: 27 Korrik - 7 dite
599 € - All Inclusive – Sharm el Sheikh
Cfare perfshihet ne kete oferte?

• Udhetim me Charter
Tirane-Sharm el Sheikh-Tirane
• Transfertat me autobus komod
Aeroport-Hotel-Aeroport
• Hotelin e zgjedhur ne pakete

[07/17/14]   Aeolos Beach Resort 4* Korfuz 1300 euro cifti, all inclusive, per nisje ne 26 korrik, 7 net.

[07/17/14]   Udhetim per 7 Dite ne Danimark, Suedi, Estoni, Rusi, Gjermani me Costa Fortuna.
Nisja nga Copenhagen ne Stockholm, Tallin, Shen Pjeterburg, Warnemunde, Copenhagen.
Cmimi 2,120euro / cifti ku perfshihen :
Akomodimi ne kabine te brendshme per 2 persona
Mengjes+ Dreke + Darke
Taksa Portuale
Siguracione
Aktivitete ne Anije.

Versus Travel

VERE 2014 cel 0697682602

Versus Travel ju ofron nje larmi destinacionesh per te kaluar pushimet verore 2014. Na dergoni mesazh ne faqe ose numrin e telefonit per kerkesat tuaja.
Destinacionet tona:
* GREQI duke filluar nga 199 Euro (Korfuz-me transport, Halkidiki-me transport, Mykons, Santorini, Zakynthos-me transport, Parga, Lefkada, Katerini etj etj),
*TURQI duke filluar nga 399 Euro - me charter (Kemer, Antalya, Alanya, Lara, Side, Belek) me avion (Bodrum, Maramaras, Izmir etj)
*SHARM EL SHEIKH - me charter duke filluar nga 399 Euro
* SPANJE (Ibiza, Barcelone etj)
* KROACI (Dubrovnik, Makarska, Split, Zadar etj)
* MAL I ZI (Budva, Ulqin etj)
* KROCIERA (Ishujt Greke me crocieren Louis duke filluar nga 299 Euro, Spanje-France me Costa Crociera dhe MSC etj)
* Kuba, duke filluar nga 1500 Euro
* Si dhe cdo destinacion tjeter ne mbare boten me kerkese.

Versus Travel

Ibiza
31Gusht-6Shtator
Avion+Caribe Hotel 3* 720 Euro/Personi Me Mengjes edhe Darke
Avion+Hotel Tropical 3* 800Euro/Personi Me Mengjes edhe Darke
Avion+Hotel Abrat 3* 850Euro/Personi Me Mengjes edhe Darke

Versus Travel

HEDEF RESORT & SPA
PUSHIME ME CHARTER ANTALYA

Rezervoni Pushimet Verore duke kontaktuar 0697682602
Cmimi: 548 EUR
Akomodime: 25.07 - 8 dite
Ultra All Inclusive
Zona: ALANYA

Te Perfshira:
Udhetimi me charter
Transferta me autobuz komod
Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
Te gjitha taksat

HEDEF RESORT & SPA
PUSHIME ME CHARTER ANTALYA

Rezervoni Pushimet Verore duke kontaktuar 0697682602
Cmimi: 548 EUR
Akomodime: 25.07 - 8 dite
Ultra All Inclusive
Zona: ALANYA

Te Perfshira:
Udhetimi me charter
Transferta me autobuz komod
Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
Te gjitha taksat

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Durrësi
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Bar-Restaurant Venezia Bar-Restaurant Venezia
Shkembi Kavajes
Durrësi, 2001

Tingujt e detit dhe sherbimi cilesor do te jene doza juaj e relaksit...

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>