Hera Travel

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Autoriteti Portual Durres

Të gjithë po presim me padurim rikthimin në normalitet, përfshirë dhe lundrimin e trageteve me kapacitet të plotë.
Është vetëm çështje ditësh, më e keqja ka kaluar🙏!
Ju falenderojmë për interesimin në të gjitha format tona të komunikimit, përfshirë dhe Linjën e Gjelbër📞 (0800 73 74, pa pagesë)!
Video e realizuar nga Kompania e trageteve ADRIA FERRIES🚢

#Maritimealbania🇦🇱⚓️🚢

HAUSER

A Thousand Years 💙

https://www.instagram.com/hausercello

ALBANIA NEWS

Berat, la città dalle finestre sovrapposte, esprime vicinanza e solidarietà all'Italia in questo difficile momento. 🇮🇹🇦🇱

Bileta Trageti

#eroidiognigiorno ..⭐️ Piu di 50 tra medici ed infermieri in #italia hanno pagato con la loro vita per combattere questo #virus .. a loro va il nostro #rispetto

🇦🇱❤️ 🇮🇹 coraggio ,speranza,forza

Gezuar 8 Marsin ❤️

Air Albania

Nga 29 Mars fluturo me Air Albania drejt Veronës dhe shijo ushqimin në bord pa asnjë pagesë extra!
#AirAlbania #Verona #travel

Ofertat per Anatya📍Sharm El Sheikh 📍Hurghada @hera.travel.tours 0692547517

Venezia ❤️

Hera Travel's cover photo

Hera Travel's cover photo

Hera Travel's cover photo

Hera Travel

📲📲📲book now 00355 52 236-117
00355 6925 47 517
📧 [email protected]
Adresa L3 Rr. Egnatia,Prane Tatim Taksave Durres
Adresa Tirane Terminali i linjave Nderkombetare ,prapa Pallatit te Sportit “ Asllan Rusi”

Duke filluar nga 75€
Fluturime Drejt 🇩🇪Gjermanise🇩🇪 ✈️ Hamburgut, Duseldorfit dhe Frankfurtit nga 29 Marsi deri më 24 Tetor❗️
➡️Rezervo 🎫biletën tënde nga data 25 Shkurt deri më 1 Mars

Prenoto tani ☎️00355 52 236-117
📲00355 692547517

📲📲📲book now 00355 52 236-117
00355 6925 47 517
📧 [email protected]
Adresa L3 Rr. Egnatia,Prane Tatim Taksave Durres
Adresa Tirane Terminali i linjave Nderkombetare ,prapa Pallatit te Sportit “ Asllan Rusi”

Air Albania

Nga 29 Marsi Naimi, avioni ynë më i ri prek qiejt e Bergamo/Pisa/Verona.
Duke nisur nga 69€ me ushqimin e përfshirë brenda çmimit, check-in falas, rezervim vendi falas dhe hapësira prej 30kg e rezervuar për çdo udhëtar, Naimi do të jetë një përvojë e re e të udhëtuarit dhe pa diskutim mbresëlënëse!

#beautifuldestinations #switzerland🇨🇭

Per Bileta Avioni na kontaktoni:
📲📲📲00355 69 25 47 517
☎️00355 52 236-117
Ose na shkruani ne @hera.travel.tours
Fb HeraTravel

#buongiornoitalia #venezia #mirmengjesi #miremengjesshqiperi #bonjour #buongiorno #goodmorning #gunaydin #καλημερα #travel #gutenmorgen #godmorgennorge #dobrojutro #traveling #albania @hera.travel.tours #instaalbania @instagram #instamorning #instatravel

Fluturo me Air Albania🇦🇱
Nga Tirana 👉 drejt Italise
Roma 79€
Milano 79€
Bolognia 69€
➡️Bagazhi 30kg i perfshire
📲📲📲Book Now @hera.travel.tours
Tel ,Whatsapp,Viber 0692547517
Fb HeraTravel
@airalbaniaofficial #aeroportinenetereza✈ #tirana #durrës #fiumicino #malpensa #bolognia #italia #shqiperia

#vienna #vienna_austria #beautifulcity @hera.travel.tours #travelgram #traveling

#beautifuldestinations #vienna #vienna_austria #beautifulcity #traveling #viaggiare #viaggiando #instatravel @instagram

✈️ Tirane-Budapest nga 19€
🛫 Tirane -Vienna nga 28€
✅Cmimet te disponueshme ne disa data
📲📲📲 BOOK NOW @hera.travel.tours
0692547517 ose na shkruani :
Fb HeraTravel

➡️Bileta Avioni
✈️ Duke Filluar Nga 59€
Cmimi i disponueshem per data te caktuara Mars ,Prill
👉Prenoto Tani 📲📲📲
00355 52 236-117
0692547517
@hera.travel.tours
Fb HeraTravel

#mirmengjesi #miremengjesshqiperi #bonjour #buongiorno #goodmorning #gunaydin #καλημερα #travel #gutenmorgen #godmorgennorge #dobrojutro #traveling #albania🇦🇱 @hera.travel.tours #instaalbania @instagram #instamorning #instatravel

👉Udhëtim në Stamboll, 2 Netë €79, 3 Netë €99
👉 Nisja më, 13, 20, 27 Shkurt, 6, 13, 19, 26 Mars

Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi 2 ose 3 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

➡️Udhëtim në Stamboll, 3 Ditë €199

Nisja me :14, 20, 21, 27, 28 Shkurt, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14 Mars

Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
👉Kontakto @hera.travel.tours 0692547517

Pranverë në Indi dhe Katar, 8 Dite 1299€

Nisja më 30 Mars

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Delhi nëpërmjet Doha me Qatar Airways.
-Akomodimi në hotele 4* dhe 5*.
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Indi dhe Katar me autobus.
-Guidë Shqiptare dhe të Huaj gjatë gjithë Udhëtimit.
-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana për në Shkup.
-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Indi: Taj Mahal, Humayun Tomb, Qutub Minar, Abhaneri, Amber Fort dhe Shëtitje me Triçikël.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Programet Opsionale.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Indi dhe Katar.
4. Viza e Hyrjes në Indi 30 Euro dhe Viza e Hyrjes në Katar.
➡️Kontaktoni @hera.travel.tours
069 2547517
Ose ne Fb HeraTravel inbox

❤️❤️Oferta PER 2 persona ne Kolashine 👉FOR POINT BY SHERATON
➡️1 Nate /2 persona 128€ (15 shkurt)
➡️1 Nate /2 persona 150€ (14 shkurt)
➡️2Nete /2 persona260€(14-15shkurt)
✅paketa perfshin :
✅ 2 nete fjetje per cift
✅dhurata e mireseardhjes
✅mbremjen romantike te 14 shkurtit,ne “Blanche restorant” me musik live, dhe vere
✅ mengjeset dhe darkat
✅20% ulje ne trajtimet e Spa
✅Hyrje e lire ne Saunas, Hamam, Jacuzzi, Fitness Center
✅parking dhe wi-fi
✅transfertat nga hoteli tek qendra e skive dhe anasjelltas
👉Prenoto tani 0692547517
@hera.travel.tours

Aurora Borealis Observatory

The blueest water ever

Thiago.lopez

Prenoto tani 👉 0692547517 ose 00355 52236117 @hera.travel.tours @adriaferries @gnvferries @ventouris_ferries #avventurevistamare @firenzelines_official

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:30
Tuesday 09:00 - 19:30
Wednesday 09:00 - 19:30
Thursday 09:00 - 19:30
Friday 09:00 - 19:30
Saturday 09:00 - 13:00
Sunday 09:00 - 12:00
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>