Hera Travel

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Operating as usual

09/04/2021

Fluturime Direkte Per/nga Dubai
📞 na kontaktoni ne 0692547517 /+355 52 236-117 ose na shkruani ne whatsapp/ #facebook #instagram @hera.travel.tours #udhetime #bileta #biletaavioni #oferta #udhetim #fluturime

09/04/2021

🤩Pushime ne Antalia
👉Hotele 5* me Oferte
👉Ultra All Inclusive

🛎EFTALIA MARINE 498€
🛎XORIA DELUXE 545€
🛎AYDINBEY GOLD DREAMS 490€
🛎GALERI RESORT HOTEL 490€
🛎DIAMOND HILL RESORT 495€
🛎EFTALIA AQUA RESORT 499€
🛎CONCORDIA CELES HOTEL 500€
🛎ALAN XAFIRA DELUXE 516€
🛎EFTALIA OCEAN RESORT 529€
🛎MC ARANCIA RESORT 535€
🛎NOXINN DELUXE 539€
🛎ASIA BEACH RESORT 560€
🛎ROYAL GARDEN BEACH 559€
🛎THE LUMOS DELUXE 559€
🛎SIRIUS DELUXE 649€
🛎LONG BEACH RESORT 669€
🛎LONG BEACH HARMONY 667€
🛎KIRMAN SIDERA DELUXE 670€
🛎DELPHIN DELUXE 700€
🛎KIRMAN ARYCANDA 730€
➡️Te perfshira
✅Akomodimi per 6 nete
✅Ultra all inclusive
✅Fluturimi v-a
✅Transfertat aeroport -hotel -aeroport
👉Nisja 28 Maj
➡️per data te tjera na kontaktoni ne @hera.travel.tours 0692547517
#udhetime #pushim #pushime #antalya #oferta

08/04/2021

Xoria Deluxe Hotel
➡️Ultra All inclusive
➡️6 Nete ne Xoria deluxe
➡️Fluturimi Vajtje-Ardhje
➡️Transporti aeroport-hotel-aeroport
👉Vetem 1090€ /per 2 persona
✅Kjo oferte eshte e vlefshme per nisje me date 28 maj
👉Per data te tjera na kontaktoni @hera.travel.tours 0692547517
#udhetime #pushime #antalya #xoriadeluxehotel #holiday

08/04/2021

Tirana International Airport

📌 Nesër në mëngjes rinisin fluturimet

📌Tirana International Airport njofton se fluturimet e programuara rinisin nesër në mëngjes, ndërkohë që sot do të kryhen operimet për fluturimet humanitare, mjekësore dhe diplomatike. Sipas njoftimeve zyrtare të shtetit shqiptar, fluturimet e programuara rifillojnë nesër në mëngjes, më 9 Prill 2021.

📌 Ende nuk ka një orë të saktë për rifillimin e nesërm të fluturimeve. Sapo ta kemi si njoftim, do ta lajmërojmë menjëherë.

📌 Pasagjerët e flydubai që kanë prerë biletën për në Dubai dhe e kanë fluturimin ditën e sotme, i bëjmë me dije ata dhe operatorët turistikë se udhëtimi do të kryhet nga nga aeroporti i Podgoricës dhe deri atje do të transportohen me autobuzë. Janë të lutur të paraqiten brenda terminalit të TIA-s për dhënien e dokumentacionit të nevojshëm për këtë udhëtim.

📌 Njoftojmë gjithashtu se pasagjerët e itinerarit Dubai – Tiranë po me flydubai, se avioni do të ulet në aeroportin e Podgoricës sot në mbrëmje, me një parashikim 18.30 orë lokale, kështu që operatorët turistikë janë të lutur të kujdesen për transportin e tyre nga Podgorica në Tiranë me autobuzë.

📌 Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës mbetet në shërbim të pasagjerëve dhe të çdo informacioni të saktë që është i vlefshëm për publikun.

Për çdo të dhënë tjetër, ju informojmë sërish.

Ju faleminderit për bashkëpunimin,
Tirana International Airport

---------------

📌Flights will resume tomorrow morning

📌Tirana International Airport informs you that scheduled flights will resume tomorrow morning, while today humanitarian, medical and diplomatic operations will be carried out. According to the official announcements of the Albanian state, the scheduled flights will resume tomorrow morning, on April 9th, 2021.

📌There is still no exact time for the resumption of flights tomorrow. As soon as we have such a notice, we will notify you immediately.

📌We would like to inform the Flydubai passengers who have booked a ticket to Dubai and their flight is today, and the tour operators, that the flight will be operated from Podgorica Airport, and that passengers will be transported by bus to Podgorica. Passengers are kindly requested to arrive inside TIA terminal to obtain the necessary documentation for this flight.

📌We would also like to inform the passengers of the route Dubai-Tirana, which is also operated by Flydubai, that the plane will land at Podgorica Airport tonight, with an estimated arrival time at 18:30 local time. Therefore tour operators are kindly requested to take care of the transport of these passengers from Podgorica to Tirana by bus.

📌Tirana International Airport remains at the service of passengers and any accurate information that is valuable to the public.

We will inform you again for any other information.

Thank you for your collaboration,

Tirana International Airport

08/04/2021

Udheto me autobus
Linja 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐞̈𝐫𝐢-𝐈𝐭𝐚𝐥𝐢-𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐞̈𝐫𝐢
✅Tokesore 🚎
✅Detare 🚢 🚎
➡️Bagazhe free
👉duke filluar nga 49€
☎️prenoto @hera.travel.tours
𝟎𝟔𝟗 𝟐𝟓 𝟒𝟕 𝟓𝟏𝟕 #viaggiare #viaggi #albania #shqiperi #albanese #visitalbania

07/04/2021

Fundjave All inclusive 3 Dite
➡️ 𝐼𝑏𝑒𝑟𝑜𝑠𝑡𝑎𝑟 𝐵𝑒𝑙𝑙𝑒𝑣𝑢𝑒 4* Budva
Nisja me 23 Prill
Çmimi 216/ per 2 persona
➡️Te perfshira
✅Transfertat
✅Akomodimi 2 nete ne Iberostar
✅All inclusive
✅Pishina,Jacuzzi,Gym

➡️Data te tjera
👉30 Prill 196€
👉7 Maj 196€
👉14 Maj 196€
☎️ @hera.travel.tours 0692547517
#udhetime #budva #shqiperia #durres

07/04/2021

Pushime tuaja tani -50%
👉Prenoto ne 069 25 47 517
@hera.travel.tours #pushime #pushimeunike #udhetime #shqiperia #hurgada #antalya #maldives #sharmelsheik #bodrum #pushimefantastike

06/04/2021

Super oferte ✖️Super pushime
Vetem 👉939€/ personi per 5 nete
Perfshihen: ✅fluturimi, akomodimi ne MEDHUFUSHI ISLAND RESORT dhe mengjesi
Nisja me 2 Maj
Kthimi 8 Maj
❎per keto dhe oferta te tjera
➡️na kontaktoni ne mesanger osene ☎️0692547517
@hera.travel.tours
#maldives #pushime #pushimeontop #holidays #tirana #bestvacations

05/04/2021

Pushime ne Antalya-50%
‼️prenoto deri me 15 Prill
➡️Per pushime Maj-Shtator
➡️All Inclusive
👉Jepni Datat
👉Ne ju japim ofertat
☎️Na shkruani ne Fb HeraTravel ose #instagram @hera.travel.tours
📲Na shkruani ose telefononi ne 06925 47 517.
#udhetime #udhetim #albania #antalya #aeroportinenetereza #udhetimemeguide

03/04/2021

#buonapasqua con #adriaferries
Buonasqua a tutti
Gezuar Pashket
#happyeaster

02/04/2021

Ready ? #durres #pisa
Prenotoni me @hera.travel.tours
☎️ 00355 5#692547517
#viaggiare #italia #albania #shqiperia #bari #ancona

02/04/2021

➡️Prenotoni bileten vajtje -ardhje
❗️Perfito zbritje
➡️Prenoto @hera.travel.tours
📲00355 (0)69 2547517
☎️ 00355 52236-117
#adriaferries #durres #bari #ancona #viaggiare #albania #italia

31/03/2021

Viaggia in Autobus
➡️Albania-Italia-Albania
➡️A partire da 49€
📲00355 (0)69 25 47517
@hera.travel.tours #agenziaviaggi #albania #albanese #italia #viaggiavventurenelmondo

31/03/2021

Prenota ora su 📲00355 (0)69 25 47 517
o pure scrivici su Fb HeraTravel / #instagram @hera.travel.tours #agenziaviaggi #viaggi #adriaferries @adriaferries #agjenciudhetimi #udhetime

30/03/2021

Thomas Waitz

Vjosa Nje nga lumenjte e fundit “te eger “ te Evropes,duhet mbrojtur.
Uno degli ultimi fiumi selvaggi d'Europa deve essere protetto #VjosaNationalParkNow #albania

Einer der letzten wilden Flüsse Europas muss geschützt werden #VjosaNationalParkNow

29/03/2021

🧡Tuffati nelle nostre offerte!!
Prenota prima per l’estate 𝟐𝟎𝟐𝟏 !!
➡️𝐷𝑢𝑟𝑎𝑧𝑧𝑜-𝐵𝑎𝑟𝑖-𝐷𝑢𝑟𝑎𝑧𝑧𝑜
➡️𝐷𝑢𝑟𝑎𝑧𝑧𝑜-𝐴𝑛𝑐𝑜𝑛𝑎-𝐷𝑢𝑟𝑎𝑧𝑧𝑜
Non perdere tempo ‼️
𝐂𝐡𝐢𝐚𝐦𝐚 𝐨𝐫𝐚 📲 0692547517
𝐒𝐜𝐫𝐢𝐯𝐢𝐜𝐢 𝐬𝐮 #facebook e #instagram @hera.travel.tours @adriaferries #adriaferries #durrës #viaggiare #viaggiareinalbania #italia #albanese #shqiperia

26/03/2021

Duke Filluar nga 29 Euro
Udheto me traget
Durres-Bari
Bari-Durres
Prenoto ne kohe ‼️
Perfito nga Ofertat ‼️
@hera.travel.tours 0692547517
#gnv #durres #bari #italia #albania #udhetime #bileta

24/03/2021

Udhetim 1 ditor ne Korcē
3 Prill ora 6:00
Nisja nga Durresi me Autobus
Vetem 1500 Lek/personi
Te perfshira :
Guide
Transporti me Autobus
Shoqerues
Muzik Live gjate drekes
➡️E pa perfshire ne cmim:
Dreka dhe cdo gje qe nuk eshte permendur me lart
Na kontaktoni ne Fb/ instagram @hera.travel.tours
Ose 0692547517
#udhetime #shqiperia #durres #korce #agjencituristike

23/03/2021

❤️Shqiperi-Itali-Shqiperi
👉duke Filluar Nga 49€
Linja Tokesore
Linja Detare
➡️Bagazhe free
@hera.travel.tours 0692547517
#udhetime #italia #viaggi #albania #albanese #shqipet #agjensituristike #durres #tirane #portidurres

23/03/2021

Fluturime nga Tirana
➡️Cmimet me te Lira i gjeni @hera.travel.tours 0692547517
#bileta #biletaavioni #fluturime #udhetime #agjensituristike #viaggi #travel #albania #kosovo #maqedonia

22/03/2021

@hera.travel.tours 0692547517
➡️Prenoto Bileten me
👉Avion
👉Traget
👉Autobuz
➡️Rezervoni pushimet tuaja
➡️Rezervo sherbim transport mallrash
#udhetime #transport #tirana #durres #albania #pushime #biletatrageti

16/03/2021

Pranvere Dubai dhe Abu Dhabi
5 Dite te Mrekullueshme
Nisje 28 Mars; dhe 4;11;18;25Prill
Per vetem 599€

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:

• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai (Aloft Me'aisam Dubai 4*)
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.
☎️Na Kontaktoni ne Inbox
@hera.travel.tours ose 0692547517
#durres #tirana #travel #udhetim #turizem #udhetime

04/03/2021

Con Adria Ferries i #bambini ,fino a 4 anni viaggiano gratis e fino a 12 anni non compiuti pagano la metà! E non è finita qui: le aree #gioco allestite a bordo, sono attrezzate con tv per cartoni animati, tavolini e seggioline per disegnare e dare spazio alla loro #creatività , ma sono anche il luogo perfetto per divertirsi e fare nuove amicizie! La #vacanza dei vostri piccoli inizia a bordo! 🚢🏖
#viaggiare #albania #italia #udhetime #albanese
#riduzionifisse
📱Prenota 👉0692547517

03/03/2021

Wizz Air

We've flown the SKN St.Pölten Frauen football team to Malmö for tonight’s final of the UEFA Women’s Champions League on our special charter flight – good luck out there, girls!

03/03/2021

➡️Bileta Trageti
Durres-Bari-Durres
Durres-Ancona-Durres
👉Perfito zbritje
✅prenoto tani ne 0692547517
Ose na shkruani ne inbox
#agjenciudhetimi #viaggiare #albania #shqiperia #italia #albanese

02/03/2021

Hera Travel

Udhetim ne Stamboll dhe Cappadocia
Vetem 319€
👉Per nje Udhetim te paharrueshem
✅Perfshihen
- Fluturimi me avion vajtje – ardhje, Tiranë Stamboll - Kayseri -Stamboll - Tiranë.
- Akomodimi në Hotel Aspen 4* në Stamboll
- Akomodimi në Hotel Dinler 5* në Cappadocia.
- Mëngjeset dhe darkat sipas programit.
- Transfertat dhe Shëtitjet me autobus
- Shoqërues shqiptar për të gjithë ditët e udhetimit

DETAJET E TURIT

Dita e Parë:

Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit.
Fluturimi për në Stamboll.
Nisja në 02.20 te mengjesit. Mbrritja në Stamboll në 06.00.
Transferta nga aeroporti në Hotel Aspen.
Mëngjesi në Hotel.
Pas mëngjesit vizitë në Top Kapi, Sarajet Dimërore të Sulltanit.
Pallati Topkapı në shekujt 15 dhe 16 ka shërbyer si vendbanimi kryesor dhe selia administrative e sulltanëve osmanë. Ndërttimi i urdhëruar nga Sulltan Mehmed Pushtuesi, filloi në 1459, gjashtë vjet pas pushtimit të Kostandinopojës. Topkapı fillimisht u quajt "Pallati i Ri" (Yeni Saray) për ta dalluar atë nga “Pallati i Vjetër” (Eski Saray) në Sheshin Beyazıt. Kompleksi i pallatit përbëhet nga katër oborre kryesore dhe shumë ndërtesa më të vogla. Anëtarët femra të familjes së Sulltanit jetonin në harem dhe zyrtarët kryesorë të shtetit, përfshirë Vezirin e Madh, zhvillonin takime në ndërtesën e Këshillit Perandorak.
Hyrja 13 Euro – Qëndrimi 2 orë.
Vazhdon Vizita në Xhaminë Blu.
Xhamia Sulltan Ahmet, e njohur gjithashtu si Xhamia Blu, projektuar nga Arkitekt Shqiptar Sinani është xhami e epokës Osmane ndërtuar midis 1609 dhe 1616 gjatë sundimit të Ahmet I. Xhamia Blu kombinon shumë elemente bizantine të Shën Sofisë fqinje me arkitekturën tradicionale islamike dhe konsiderohet të jetë xhamia e fundit e madhe e periudhës klasike.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 Minuta
Vazhdon Vizita në Shën Sofi Sofi – Hagia Sofia
Hagia Sophia, zyrtarisht Xhamia e Madhe e Hagia Sophia dhe më parë Kisha e Shën Sofisë, është ndërtuar në vitin 537 si katedrale patriarkale e kryeqytetit perandorak të Kostandinopojës, ishte kisha më e madhe e krishterë e Perandorisë Romake Lindore (Perandoria Bizantine) dhe Kisha Ortodokse Lindore, përveç gjatë Perandorisë Latine nga 1204 deri në 1261, kur u bë katedralja katolike romake e qytetit. Në 1453, pas Rënies së Konstandinopojës në Perandorinë Osmane, ajo u shndërrua në një xhami. Në vitin 1935 Republika laike Turke e themeloi atë si një muze. Në vitin 2020, ajo u rihap si xhami.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 Minuta
Vazhdon Vizita në Hipodrom
Hipodromi i Kostandinopojës ishte qendra sportive dhe shoqërore e Kostandinopojës, kryeqyteti i Perandorisë Bizantine. Sot është një shesh me emrin Sultanahmet Meydani, me disa fragmente të strukturës origjinale të mbijetuar.
Pasdite, Nisja pë në Eminoy, stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor.
Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.
Hyrja 5 Euro - Qëndrimi 2 orë.
Kthimi në Hotel.
Darke dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë:

Fluturimi për në Kayseri.
Nisja në 09:20.
Mbrritja në Kayseri në 10:40.
Transfertë me autobus për në zonën turistike të Kapadokias.
Ndalesë në Luginën Devrent, e quajtur ndryshe dhe Lugina e Imagjinates.
Në Luginën Devrent gjenden formacione të ndryshme shkëmbore me pamje dhe forma të veçanta shumë prej të cilave edhe me pamje kafshësh. Kjo e bën luginën të duket si një Kopsht Zoologjik I skulpturave të formuara nga erozioni ndër vite. Mund të dallojmë skulptura në formë deveje, gjarpri, delfini etj.
Hyrja Falas – Qëndrimi 15 minuta.
Vizitohet Punishte Qeramike në Aktepe.
Ndiqet prodhimi tradicional me qeramike I prodkteve te ndryshme.
Hyrja Falas – Qëndrimi 20 minuta.
Vizitë në Qytetin e Avanos.
Qyteti i vjetër i Avanos, emri i të cilit në kohërat antike ishte Venessa, gjendet në anë të lumit më të gjatë të Turqisë, Kızılırmak (Lumi i Kuq). Prodhimi dhe tregtimi i qeramikës prej balte është aktiviteti më i madh ekonomik në qytet. Qyteti është tërheqës me rrugë me kalldrëm, dhe pamjeve. interesante të Lumit të kuq.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 minuta.
Pas dite vizitohet Pashabag.
Lugina e Pashabag, e njohur gjithashtu si "Lugina e Murgjve" është zone me formacione shkëmbore në formë kërpudhash me kërcell dhe kapele. Lugina është përdorur si një vend izolimi për murgjit dhe këtu gjenden edhe manastire, kisha, faltore dhe vendbanime, si dhe tunele dhe mullinj.
Hyrja 2.5 Euro – Qëndrimi 30 minuta
Vizitë në Luginën e Dashurisë.
Lugina e Dashurisë (Love Valley) është një nga luginat më fantastike dhe e ka marrë emrin prej formacioneve shkëmbore me format mashkullore. Përdoret shumë prej çifteve si vend për propozim martese.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 minuta.
Kthimi në Hotel.
Darkë dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Tretë:

Mëngjesi në hotel.
Në mëngjes herët, Fluturim me balona.
Të soditësh Cappadocian nga sipër, një ndjesi që kurrë nuk do ta harroni. Në 55-60 minuta fluturim në koshin e Balonës eksplorohen nga sipër edhe vende dhe shkëmbinj që nuk mund të vizitohen nga poshtë.
Hyrja – 70 Euro me Rezervim paraprak dhe 90 Euro me Rezervim gjatë udhëtimit – Qëndrimi 1 orë
Vizitë në Kalanë Uchisar, qytetin historik Hitit të ndërtuar në një shkëmb. Uchisar ndodhet në pikën më të lartë të Cappadocias dhe e dukshme qartë nga të gjithë qytetet rrotull. Maja e Kalasë Uchisar, ofron një panoramë të mrekullueshme të zones. Kalaja ka 120 shkallë.
Hyrja 2 Euro – Qëndrimi 30 minutë
Vizitë e lirë në qytet ku mund të shijohen prodhimet tradicionale të zonës Uchisar, ëmbëlsirat dhe frutat e thata.
Vizitë në Muzeun e Hapur Goreme Muzeu i hapur Goreme i ngjan një kompleksi të përbërë nga shumë manastire të vendosura krah për krah, secila me kishën e vet fantastike. Kishat e gdhendura në shkëmb, me piktura murale me ngjyra që mbajnë të gjithë freskinë e tyre origjinale.
Hyrja 8 – 10 Euro – Qëndrimi 1 orë
Pasdite shëtitje me motorra me katër rrota Për të eksploruar më shumë shkretetirën e Göremes si dhe për të ssoditur perëndimin magjik në realizohet shëtitje me motorra. Eshtë e nevojshme që të kesh njohuri fillestare te levizjes me makinë ose motorr.
Hyrja 20 Euro për motorr per 1 ose 2 personë – Qëndrimi 2 orë
Kthimi në Hotel.
Darkë dhe Fjetje në hotel.

Dita e Katërt:
Mëngjesi në Hotel.
Vizitë në Goreme
Vendbanimi më tërheqës është fshati Göreme, një shembull i harmonisë së njeriut me natyrën. Njerëzit ende jetojnë në shtëpitë shkëmbore ose i përdorin ato si Restorante, Hotele apo depo sot, duke treguar një nderim të pamasë për tokën vullkanike dhe historinë.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 minuta
Vazhdon udhëtimi drejt drej Qytetit Nëntokësor të Kaimakli.
Edhe pse i gjithë qyteti nuk është hapur plotësisht, pasi janë zbuluar vetëm 4 kate, Kaymakli është një nga vendbanimet më të mëdha nëntokësore. Nisur nga numri i madh i dhomave nëntokësore në një zonë kaq të vogël, mund të thuhet një numër i madh njerëzish banonin këtu.
Hyrja 6 Euro – Qëndri mi 30 minuta
Transfertë me autobus për në Aeroport.
Fluturimi për në Tiranë.
Nisja nga Kayseri në 18.50.
Mbrritja në aeroportin e Rinasit në 22.00

Në pagesë nuk përfshihen:
- Gjithshka që nuk është përmendur në këtë Program
- Siguracioni në Udhëtim
- Pijet gjatë Vakteve
- Hyrjet në Monumente dhe Muzeume
📱 prenoto tani ne 0692547517 @hera.travel.tours
#agjensituristike #udheto #udhetime #udhetimemeguide #agjenciudhetimi #tirana #durres #cappadociaturkey #istambul🇹🇷

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Dervishi Travel Dervishi Travel
Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi, 2001

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>