Ged Agency

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

[01/21/16]   Tirane – Stamboll – Tirane 99 euro!!!
Ne cmim perfshihen te gjitha taksat + 30 kg bagazh.
Oferte e vlefshme per udhetime nga data 19 Janar deri ne 31 Mars.
Rezervimet duhet te mbyllen te pakten 10 dite perpara nisjes.
Cel 0697863553
Tel 052225927
email [email protected]

[01/21/16]   #SuperOferta duke filluar nga 35€ vetem vajtje, nisja nga Shkupi. Vende te limituara!!! Nxitoni!!!
✈Shkup - Barcelona 35€
✈Shkup - Brussels 45€
✈Shkup - Eindhoven 35€
✈Shkup - Frankfurt 35€
✈Shkup - London 59€
✈Shkup - Malmo 39€
✈Shkup - Bergamo 39€
✈Shkup - Oslo 39€
✈Shkup - Paris 35€
✈Shkup - Stockholm 35€
✈Shkup - Venice 35€
Oferta te vlefshme per muajin Shkurt e ne vazhdim (jo te gjitha datat). Te perfshira ne pagese jane te Gjitha Taksat + Bagazhi i dores deri ne 6 kg.
cel 0697863553
Tel 052225927
email [email protected]

[01/21/16]   #SuperOfert!!! Destiancionet e Europes duke filluar nga 105€ .
✈Tirane – Geneva 105€ vajtje, 165€ vajtje-ardhje.
✈Tirane – Paris 115€ vajtje, 185€ vajtje-ardhje.
✈Tirane –Barcelon 115€ vajtje, 185€ vajtje-ardhje.
✈Tirane – Amsterdam 110€ vajtje, 175€ vajtje-ardhje.
✈Tirane – Zyrih 115€ vajtje, 185€ vajtje-ardhje.
✈Tirane – Frankfurt 117€ vajtje, 185€ vajtje-ardhje.
✈Tirane – Mynih 115€ vajtje, 175€ vajtje-ardhje.
✈Tirane –Bruksel 110€ vajtje, 175€ vajtje-ardhje.
✈Tirane – Londer 125€ vajtje, 205€ vajtje-ardhje.
Te perfshira ne cmim jane te gjitha taksat + 23 kg bagazh.
Oferta eshte e vlefshme per rezervime deri ne daten 02 Shkurt 2016.
Periudha udhetimit 22 Janar 2016 – Ne vazhdim. Nxitoni!!!
cel 0697863553
tel 052225927
email [email protected]

[01/21/16]   #SuperOferta!!
✈Tirane - Rome 79 Eur (vajtje) 129 Eur (vajtje-ardhje)
✈Tirane -Venecia 79 Eur (vajtje) 129 Eur (vajtje-ardhje)
✈Tirane -Torino 79 Eur (vajtje) 129 Eur (vajtje-ardhje)
✈Tirane - Genova 79 Eur (vajtje) 129 Eur (vajtje-ardhje)
✈Tirane - Bolonja 79 Eur (vajtje) 129 Eeur (vajtje-ardhje)
✈Tirane - Pisa 79 Eur (vajtje) 129 Eur (vajtje-ardhje)
Te perfshira ne cmim jane te gjitha taksat + 23 kg bagazh.
Oferta eshte e vlefshme per rezervime deri ne daten 02 Shkurt. Periudha e udhetimit fund Janari – ne vazhdim. Nxitoni!!
Cel 0697863553
tel 052225927

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi
2000
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

RELAX Travel RELAX Travel
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C