Agjensi Udhetimesh U.E.M

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Agjensi Udhetimesh U.E.M

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Agjensi Udhetimesh U.E.M's cover photo

[01/13/14]   Shopping dhe Vizite

Milano, Lugano dhe Bergamo
24-26 Janar 2014

24/01/2014 Nisja ne oren 07:00 me avion per ne Malpenza. Nisja me
autobus ne drejtim te Luganos, vizite e qendres se qytetit :
shetitorja buze liqenit, parku i qytetit dhe vila Ciani.
Mbas dite shopping ne qendren Outlet Fox Town.
Kthimi ne mbremje ne Milano. Akomodimi ne Milano.
25/01/2014 Vizite e qendres historike te Milanos: piazza del Duomo,
katedralja, galeria Vittorio Emanuele II etj.
Nisja me autobus ne qendren Outlet Serravalle ne afersi te
Milanos per shopping. Kthimi ne mbremje ne Milano.
Akomodimi ne Milano.
26/01/2014 Para dite shopping ne qender te Milanos. Rreth ores 13:00 do

te nisemi drejt Bergamos. Ne pritje te marrjes se avionit, do te
bejme shopping ne qendren tregtare Orio al Serio.
Marrja e avionit ne oren 19:30 per ne Tirane.

Cmimi: 399 Euro per person

Ne cmim perfshihen:

Udhetimi me avion dhe autobus komod, shetitjet dhe vizitat ne te gjitha qytetet,
Fjetja dhe mengjesi ne hotel. Guida ne shqip gjate te gjithe udhetimit.

Siguracioni shendetesor dhe asistenca gjate te gjithe udhetimit.
Per me teper informacion, na kontaktoni ne inbox.

22 nentor- te pastrojme Shqiperine ne nje dite.... Nxenesit dalin vullnetare :)

qytetare shqiptare....sensibilizohuni ....behet fjale per shendetin tone....

Mirmengjes :)

[08/04/13]   te gjitha destinacionet per ne Itali 80 € vajtje ardhje, vetem per muajin nentor....nxitoni te perfitoni :)

pasdite te kendshme....

plazh te mbare miq....

Timeline Photos

youtube.com

Elhaida Dani -Finale (The Voice Of Italy)

BRAVO ELHAIDA :))))))

youtube.com Krenar Qe Jam Shqipetar !

Zakinthos...:))))

Rreth Botës

Samos, Greqi.

youtube.com

Elhaida Dani - Adagio [The Voice of Italy] [16-05-2013] (VIDEO)

te ndihemi krenare me Elhaiden :))))

youtube.com Elhaida Dani - Adagio

Agjensi Udhetimesh U.E.M

AGJENSI UDHETIMESH
Bileta Avioni
Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj)
Kancelari
Tabachino
Souvenire & Gifts
Vere & Champagne
Etj

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video)

youtube.com

aahhh pushime..... Mirmengjes!!!!

mirmengjes dhe gezuar...

[04/30/13]   Fluturimet Tirane - Venezia, vajtje ardhje vazhdojne te jene 120 €.
Nxitoni!!!!

Mirmengjes!!!!!!!!!!

pranvere ne Magic Travel....:))))

miremengjes, me ne fund e premte....zgjidhni nje udhetim per fundjave ;)

Agjensi Udhetimesh U.E.M's cover photo

Ambjentet :)))

Ambjentet :)))

Agjensi Udhetimesh U.E.M's cover photo

mirmengjes...pavaresisht kohes me shi ne ju dhurojme nje buzeqeshje te ngrohte :))))))

GEZUAR DITEN E VERES!!!!!!

[03/12/13]   Kliente te "MAgic Travel" ju njoftojme se siguracionet nje vjecare te autoveturave shkuan serish ne tarifen 7 000 lek.

Agjensi Udhetimesh U.E.M's cover photo

GEZUAR QENIET ME TE DASHURA NE BOTE...NENA!!!!!

youtube.com

Roma, Italia

Shijoni mrekullite e Romes per vetem 120 € vajtje- ardhje....Okazion qe nuk duhet humbur....

Rome is so different and interesting place to visit, enjoy it ... oops, music is partly regarded as Sony music corp. property, well one song is almost hymn o...

youtube.com

Roma, Italia

Shijoni mrekullite e Romes per vetem 120 € vajtje- ardhje....Okazion qe nuk duhet humbur....

Rome is so different and interesting place to visit, enjoy it ... oops, music is partly regarded as Sony music corp. property, well one song is almost hymn o...

youtube.com

Mystic Venice, Italy - Venezia, Italia

Venezia.... vetem 120 € vatje ardhe per muajt prill dhe maj... Nxitoni!!!!!!

A video made from footage I shot while visiting Venice. This city has a unique atmosphere of romance, relaxation side by side with daily hustle and bustle of...

youtube.com

Mystic Venice, Italy - Venezia, Italia

Venezia.... vetem 120 € vatje ardhe per muajt prill dhe maj... Nxitoni!!!!!!

A video made from footage I shot while visiting Venice. This city has a unique atmosphere of romance, relaxation side by side with daily hustle and bustle of...

[03/06/13]   Te nderuar Kliente, siguracionet 1 vjecare te autoveturave sh*ten me cmimin 7.000 leke....Nxitoni!!!!

Timeline Photos

mirmengjes!!!!!

mirmengjes!!!!!

Timeline Photos

Agjensi Udhetimesh U.E.M's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 09:00 - 18:00
Sunday 09:00 - 18:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Anel Travel Durres Anel Travel Durres
Adria
Durrës

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Ilenium Tours Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino