Gjiri i Lalezit ~ Albania

© Official Page ©
San Pietro Beach � Na dergoni foto
MirëSeVini
Welcome Pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi, gjiri i Lalzit në komunën e Ishmit mirëpret mijëra pushues vendas e të huaj.

Pastërtia dhe shërbimi cilësor janë pikat më të forta të plazhit me rërë të paprekur dhe diell të fortë. Qarku i Durrësit ka një bregdet me gjatësi 62 km, nga të cilat 25 kilometra i përkasin gjirit detar të Lalezit.

Operating as usual

22/03/2021

What i mean when i say live in 🇦🇱 #ALBANIA 🇦🇱

11/08/2020

🌊☀️🌅#beach #love #sea #sunset #insifa #gjirilalzit

07/08/2020

🌊🌅☀️🌴🌳

05/08/2020

Timeline Photos

03/08/2020
03/08/2020

🌅🌅🌅

02/08/2020

Timeline Photos

24/07/2020

@noizy @il_gambero_gjiri_lalezit

24/07/2020

Timeline Photos

17/07/2020

Timeline Photos

15/07/2020

Gjiri i Lalëzit

14/07/2020

😍😍

11/07/2020

Rezervoni pushimet tuaja tek Gjiri Lalzit
0699203595

08/07/2020

[07/06/20]   Prenotoni pushimet tuaja tek Gjiri i Lalzit
Cel/whatsapp 0699203595 ose DM.

[07/04/20]   @Palm's Way aty ku sezoni veror kalon më bukur . Welcome

03/07/2020

Timeline Photos

24/05/2020

@genbeja

22/05/2020

#summer2019🌴

21/05/2020

@ibiza_gjiri_lalzit

16/05/2020

🌊🏡🌅☀️🐬🌱🌴🌵🌿🍃

26/03/2020

Gjiri i Lalëzit

25/03/2020

Gjiri i Lalëzit

24/03/2020

Kalaja Kepi I Rodonit

23/03/2020

Kisha e Shen Ndout

22/03/2020

Gjiri i Lalëzit

21/03/2020

Timeline Photos

20/03/2020

Timeline Photos

18/03/2020

Timeline Photos

17/03/2020

Timeline Photos

16/03/2020

Timeline Photos

15/03/2020

Timeline Photos

15/03/2020

Timeline Photos

08/03/2020

@sanpietro_hotel_residences

28/02/2020

Timeline Photos

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Gjiri I Lalezit
Durrës
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Durres Tour Guides Durres Tour Guides
Spitall
Durrës

Car-Rent.al Car-Rent.al
Durrës, 2000

Portali me i madh i makinave me qera ne Shqiperi, Tirane, Durres, Rinas Airport, Durres Port, Vlore, Sarande. Rezervo dhe merr konfirmimin ne moment!

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

ODIS" Travel Agency ODIS" Travel Agency
Lgj Nr.4,Rr."Deshmoret",brenda Shesh*t Tek Stacioni I Trenit,Durres
Durrës, 2001

Albtours D Albtours D
Bulevardi Dyrrah
Durrës, 2008

PUSHIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT