Travel agencies in Durrës - Page 1

Find travel agencies in Durrës. Listings include Gjiri i Lalezit ~ Albania, Balkan Agency Travel & Tours, Dea Lines - Travel Agency, NEMO TRAVEL, Shkodra Residence and Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe". Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Gjiri i Lalezit ~ Albania A Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Durrës

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

Balkan Agency Travel & Tours B Balkan Agency Travel & Tours
Stacioni I Trenit, Lagjja Nr. 4, Rruga Egnatia
Durrës

You just tell us where you want to go, we take care for the rest!!! #GetReadyForYourAdventure

Dea Lines - Travel Agency C Dea Lines - Travel Agency
Bulevard Epidamn
Durrës, 2001

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni/Trageti /Air/Ferry tickets Turizëm brenda & jashtë vendit/Incoming& outgoing tours Rezervim hotelesh/Hotel reservations Siguracione/Insurance Agjensi imobiliare/Real estate Makina me qera/Rental cars

NEMO TRAVEL D NEMO TRAVEL
Bulevardi Kryesor
Durrës, 2001

Agencia Nemo Travel ka lindur ne bashkepunimin e dy agenteve udhetimit Nevila&Morena. Emer qe udheton ne oqean pafund mes veshtiresive dhe konkurrences.

Shkodra Residence E Shkodra Residence
1 Km. From Shkembi Kavajes, Albania
Durrës, 1001

Shkodra Residence offers apartments, pizzeria, restaurant and bar services. For questions or other informations contact us.

Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe" F Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Rruga Currilave
Durrës

Punojme me Shume Cilesi dhe Pasion. Me çmime Mjaft te Arsyeshme

Albánia Utazásszervezés IdegenVezetés Magyarul Durresi Bázissal Hunbesim G Albánia Utazásszervezés IdegenVezetés Magyarul Durresi Bázissal Hunbesim
Rruga Pavaresia 500
Durrës, 2008

Ha van kedved egy kicsit belekóstolni a balkáni hangulatba, akkor látogass el oldalunkra! Mi hiteles információkkal tudunk szolgálni Albániáról. Albánia UtazásSzervezés

Fast Travel&Tours H Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Bileta Trageti I Bileta Trageti
Rruga Adria
Durrës

Bileta trageti per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje *Durres �Bari �Durres *Durres �Ancona �Durres *Durres �Trieste� Durres *Prenoto tani : 00355696260671.

Anel Travel Durres J Anel Travel Durres

Bileta Trageti per Bari Ancona dhe Trieste!!! Skonto ne cdo kohe

UTA.AL - Unlimited Travel Agency K UTA.AL - Unlimited Travel Agency
Lagja5, Rr.Mujo Ulqinaku, Prane Pall.Sportit
Durrës, 2000

-Pushime Individuale -Pushime ne Grup -Prenotim Hoteli -Organizim Seminare dhe Konferenca

Ilenium Tours L Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

VIP Travel N VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrës, 2001

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Albtours D O Albtours D
Bulevardi Dyrrah
Durrës, 2008

PUSHIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT

Alb Trans Durres P Alb Trans Durres
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Cilesi - Siguri - Komoditet - Shpejtesi...

DUNI AGENCY Q DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Durrës, 2000

VENTOURIS FERRIES Albania! ►Durrës: • T. +3555696076772 | • E. [email protected] ►Tiranë: • M. +355694087713 | • E. [email protected]

AMADEO TRAVEL R AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

amadeo travel

HAPPY Travel S HAPPY Travel
Stacioni Trenit
Durrës, L:4 RR: SKENDERBEJ

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide.

Enjoy Albania Tour T Enjoy Albania Tour
Albania
Durrës, 123456

Индивидуальные прогулки по Албании. Неутомительно, экспертно, увлекательно! Откройте загадочную Албанию с нами . +79654379850 (viber, WhatsApp)

Agjensi Dallupi U Agjensi Dallupi
Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës, 2009

Nordic Tours Albania V Nordic Tours Albania
Rruga Ankona
Durrës, 2504

Olemme albanialainen matkatoimisto, järjestämme retkiä Albaniassa, Kosovossa, Pohjois-Makedoniassa ja Kreikassa. On aika matkustaa Albaniaan. loma Albaniassa, tulkaa käymään kauniissa ja lämpimässä Albaniassa.

Italba Travel W Italba Travel
Rruga Egnatia 1099
Durrës, 2001

Siamo strutturati in Albania per seguire da vicino e meglio tutte le fasi della vostra vacanza,dall'accoglienza alla permanenza,nell'incantevole...

Agjensi KEESI X Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka
Durrës, 2001

/

Nice Travel Agency Y Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

ADIS Travel & Tours Agency Z ADIS Travel & Tours Agency
Perballe Pallatit Te Sportit
Durrës, 00355

javascript:fs.select_all()

Shijak 1 Shijak
Durrës, 0123456789

domino

"AURORA" TRAVEL & TOURS 2 "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Eri Travel 3 Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Manushi Travel 4 Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Agjensi Udhetimesh U.E.M 5 Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

RELIDA TRAVEL 6 RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Tuttomondo Travel & Eni Rental 7 Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria
Durrës, 2001

Hermes LINES Durres 8 Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Agenzia di viaggi" Epidamn" 9 Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

You are on page 1 of 2
1 2
About   Contact   Privacy   FAQ   Login C