Agenzia di viaggi" Epidamn"

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

[04/05/16]   ✈Tirane-Bari vetem vajtje #75euro!
Nisje cdo te Hene dhe te Premte.

✈Tirane-Rimini vetem vajtje #89euro!
Nisje cdo te Marte, te Ejnte, te Premte..

✈Tirane-Pescara vetem vajtje #93euro!
Nisje cdo te Hene dhe te Merkure.

Cmime te vlefshme per periudhen Prill-Maj.
Te perfshira ne cmim jane 15 kg bagazh + 6 kg cante

Super ofert 😊😊😊😊🌏✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈

[11/20/14]   SUPER OFERTA Per italine periudha Shkurt – Mars 2015 114.99 euro vajtje ardhje
Tirane Bologna 114.99€
Tirane Bergamo 114.99€
Tirane Genoa 114.99€
Tirane Malpensa 114.99€
Tirane Pisa 114.99€
Tirane Ancona 114.99€
Tiane Venecia 114.99€
Tirane Verona 114.99€
Tirane Rome 114.99€
- Te Perfshira keni :
1- Te Gjithe Taksat Aeroportuale
2- Valixhe dore 10 Kg
- Nxitoni te rezervoni sepse biletat jane si burse sa me shume sh*tje arrin te beje kompania aq me shume

[11/07/14]   Italia Muaji dhjetor.Vajtje-ardhje
Tirane-Rome 138€
Tirane-Ankona 141€
Tirane-Bolonia 133€
Tirane-Genova 155€
Tirane-Bergamo 154€
Tirane-Malpensa 140€
Tirane-Pisa 147€
Tirane-Venecia 148€
Tirane-Veroa 135€
Te Perfshira
1- Te gjithe taxat
2- Valixhe Dore 10 KG
Cmimet jane momentale dhe mundet te ndryshojne keshtu qe nqs jeni te interesuar duhet te vini te prenotoni sa me pare.

Coral Beach Rotana Resort 4* Sharm El Sheikh /All Inclusive / 7 dite /439 euro personi. Nisja me date 27 Korrik.
Te perfshira ne cmim jane:
•Fluturimi Tirane - Sharm El Sheikh - Tirane.
•Akomodimi per numrin e neteve te zgjedhura.
•Ushqimi dhe pijet sipas konceptit te hotelit.
•Transferta aeroport - hotel - aeroport.
•Asistence gjate pushimeve

VENTOURIS FERRIES :) :) :)

[07/17/14]   Tirane ~ Ancona
Vetem vajtje 64 euro/personi .Data 4 GUSHT

Vajtje ardhje bileta kushton 113 euro,per nisje ne daten 4 GUSHT dhe kthimi ne daten 29 GUSHT

Oferta vlen per sot

Per data dhe destinacione te tj na kontaktoni ne inbox.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me ne... Lgj. 8 RR.Aleksander GOGA

[07/17/14]   Nxitoni Nxitoni......

Tirane ~ Malpensa 140 euro/personi . Vajtje ardhje
Cmim i vlefshe per nisje ne daten 28 KORRIK dhe kthimi ne daten 27 GUSHT

Oferta vlen per sot

Per data dhe destinacione te tj na kontaktoni ne inbox.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me ne :)

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

TASHME FLUTURIME DIREKTE "TIRANE-CUNEO-ROME-BERGAMO-LONDER-VERONA-PISA-VENEZIA
............................................................................................
TIRANE-GENOVA 69 EURO VAJTJE
TIRANE-BERGAMO 79 EURO VAJTJE
TIRANE-ROME 69 EURO VAJTJE
TIRANE-MILANO 69 EURO VAJTJE
TIRANE-PISA 69 EURO VAJTJE
TIRANE-VENEZIA 69 EURO VAJTJE
TIRANE-BOLOGNA 79 EURO VAJJTE
TIRANE-VERONA 79 EURO VAJTJE
TIRNAE-LONDER 99 EURO VAJTJE

CELULAR:+355695437686
EMAIL: [email protected]

Italia duke filluar nga 95 Eur (Vajtje - Ardhje)
✈ Tirane - Milano - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje)
✈ Tirane - Pisa - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje)
✈ Tirane - Verona - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje)
✈ Tirane - Genoa - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje)
✈ Tirane - Bolonia - Tirane 95 eur (Vajtje - Ardhje)
Oferta te vlefshme per udhetime ne fund muajit Prill, Maj dhe Qershor . Nxitoni!!!

(OFERTA ESHTE E VLEFSHME DERI ME DT 20 MARS)
Mos Harroni! Sigurimet e shendetit ne udhetim (15 Ditore) Falas per te gjithe klientet qe bejne LIKE & SHARE kete status!
Bagazhet jane 10 Kg (Bagazh dore)

Me ne Fluturoni Gjithmone me Lire.
Epidamn Travel&tours : 00355 (52) 226224 - 00355 (69) 5437686
Email [email protected]

gatim special ke Perla Fasfud

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

Jemi te disponueshem per te permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes .
Bileta Avioni , tageti , autobuzash ,
Sigurazione shendeti , makinash ,
Paketa turistike ne te gjith boten ....
Angjesia "EPIDAMN" ju mirpret ...
Rru. Aleksander GOGA lagja 8 (pran SPITALI )
Tel: 052-226224 Cel: 0695437686

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Agenzia di viaggi" Epidamn"

Super oferta, super cmime per rezervime te hershme. Nxitoniii !!!
Tirane - Milano - Tirane (vajtje-ardhje) 115 eur!!!
Tirane - Venecia - Tirane (vajtje-ardhje) 95 eur!!!
Tirane - Pisa - Tirane (vajtje-ardhje) 115 eur!!!
_____________________________________________

Per me shume informacion Kontaktoni: Tel: 0035552-226224
https://www.facebook.com/EPIdamn

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Pranverë në Vjenë, Budapest, Beograd, Split 5 Ditë - €279, Nisje më 1 Maj.
Udhëtim me autobus dhe vizita në Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, 5 Ditë - 279 Euro: Çmimi përfshin: Vajtje-Ardhje me dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese.

Superofertë - Pranverë në Dubrovnik, Nisja më 19 Prill, 3 Ditë €79.
Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobus, Fjetjen në Hotel me 3 yje me mëngjes dhe Darkë dhe Shëtitjet sipas Programit. Shtesë 25 Euro për Hotel me 4 yje.

Super oferta!!!
Tirane – Venecia - Tirane vajte - ardhje 110 eur.
Tirane - Rome -Tirane vajtje - ardhje 159 eur.
Tirane - Paris –Tirane vajte - ardhje 220 eur.
Tirane – Barcelone –Tirane vajte-ardhe 220 eur.
Tirane - Amsterdam - Tirane vajtje - ardhje 220 eur.
Tirane - New York - Tirane vajtje - ardhje 599 eur. Dhe shume destinacione te tjera…..
Oferta te vlefshme per rezervime te hershme. Vendet jane te limituara. Nxitoniii !!!
Per me shume informacion Kontaktoni:
Tel: 052-226224 ... Mob: 0695437686
Agenzia Epidamn JU mirpret ^_^

[03/22/13]   (prill maj ) Tirane - Milano Malpensa = 110 Euro Vajtje Ardhje
( prill maj ) Tirae - Pisa = 110 Euro Vajtje Ardhje
( prill maj ) Tirane - Venecia = 110 Euro Vajtje Ardhje

prill maj ) Tirane - Milano Malpensa = 110 Euro Vajtje Ardhje

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

[02/08/13]   Partenza : [Tirana]
Gio, 14-Mar-2013 , 13:00
Arrivo : [Milano MXP Malpensa]
Gio, 14-Mar-2013 , 14:40
Durata : [ 01 hr 40 min ]
tot 94 EUR

[01/20/13]   Bileta Avioni Me Cmimet me te mira !

Tirane / Milano Malpensa ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro
Tirane / Venecia ( Vajtje Ardhjje ) = 131 Euro
Tirane / Pisa ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro
Tirane / Athine ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro
Tirane / Bergamo ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro

Dhe Shume Destinacione te tjera me cmime promocionale ,
Prenotoni bileten tuaj nje muaj para dhe perfitoni keto cmimi
qe i kishin munguar shqiperise prej kohesh ;)))

Contact : 052 226224

Agenzia di viaggi" Epidamn"'s cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Aleksandër Goga
Durrës
ALBANIA

Opening Hours

Monday 08:30 - 19:00
Tuesday 08:30 - 19:00
Wednesday 08:30 - 19:00
Thursday 08:30 - 19:00
Friday 08:30 - 19:00
Saturday 08:30 - 19:00
Sunday 08:30 - 19:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Ilenium Tours Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare