Blue Diamond Agency

Albanian Model Agency

FRAME Pro.Company - RTv

🎵 FRAME RADIO 🎵
You can listen it ⏯️ now in our Facebook Fan Page
FRAME Pro.Studio - FTv & FrameRadio
& ⏯️ Online in our Web Site
https://framepro-tv.com/frame-radio/
The Best Music Player

FRAME Pro.Company - RTv

🎵 FRAME RADIO 🎵
You can listen it ⏯️ Online in our Web Site
https://framepro-tv.com/frame-radio/
You can listen it ⏯️ Online in our Facebook Fan Page
https://www.facebook.com/FRAME.Pro.Company.RTv.DonEnio/app/561167923986789/
The Best Music Player

Watch '' FTv '' Online
https://framepro-tv.com

Watch '' FTv '' Online
https://framepro-tv.com

Watch '' FTv FOLK '' Online
https://framepro-tv.com/ftv-folk/

Watch '' FTv FOLK '' Online
https://framepro-tv.com/ftv-folk/

FRAME Pro.Studio (Audio & Video Production)
/ FrameTv / FrameTv FOLK / FrameRadio / . Live Streaming
FTv - http://framepro-tv.com / http://framepro-tv.com/en/
FTv FOLK - https://framepro-tv.com/ftv-folk/ / https://framepro-tv.com/en/ftv-folk-en/
FrameRadio (fillon se shpejti...) https://framepro-tv.com/frame-radio/ / https://framepro-tv.com/en/kreu/

FRAME Pro.Studio (Audio & Video Production)
/ FrameTv / FrameTv FOLK / FrameRadio / . Live Streaming
FTv - http://framepro-tv.com / http://framepro-tv.com/en/
FTv FOLK - https://framepro-tv.com/ftv-folk/ / https://framepro-tv.com/en/ftv-folk-en/
FrameRadio - https://framepro-tv.com/frame-radio/ / https://framepro-tv.com/en/

Shooting
Don Enio - FRAME Pro.Studio - FRAME Tv
Xhesika Kokomani

Shooting
Don Enio - FRAME Pro.Studio - FRAME Tv
Xhesika Kokomani

Shooting..
Don Enio - FRAME Pro.Studio - FRAME Tv
Xhesika Kokomani

Don Enio - FRAME Pro.Studio - FRAME Tv
Xhesika Kokomani

Don Enio - FRAME Pro.Studio - FRAME Tv
Xhesika Kokomani

2017 SeT 2

[09/04/17]   FTv LIVE

[09/03/17]   FTv LIVE

[09/02/17]   FTv LIVE

Blue Diamond Agency
E.G.Photo
FRAME Pro.Studio - FRAME Tv

Blue Diamond Agency
E.G.Photo
FRAME Pro.Studio - FRAME Tv

FRAME Pro.Company - RTv

Backstage 2 New Video
Vojsava Alia / Coming Soon
Video: FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
Audio: Eran Pro Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Backstage 1 New Video
Vojsava Alia / Coming Soon
Video: FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
Audio: Eran Pro Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Backstage 1 New Video
Vojsava Alia / Coming Soon
Video: FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
Audio: Eran Pro Studio

FRAME Pro.Company - RTv

SARAH
Coming Soon New Video
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Vojsava Alia

FRAME Pro.Company - RTv

Vojsava Alia

FRAME Pro.Company - RTv

Vojsava Alia

FRAME Pro.Company - RTv

Ne studio... vazhdojn xhirimet @Vojsava Alia
@FRAME Pro. Studio

FRAME Pro.Company - RTv

FRAME Pro.Studio
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
Adi Domi Photography

FRAME Pro.Company - RTv

Don Enio
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Don Enio & Admir Domi
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
Adi Domi Photography

STUDIO E RE GATI.....
FRAME Pro.Studio
Audio & Video Production/
Photography/Shooting/Fashion/

STUDIO E RE GATI.....
FRAME Pro.Studio
Audio & Video Production/
Photography/Shooting/Fashion/

FRAME Pro.Company - RTv

Avancojm dita dites,shum e madhe,shum pun... Super sken xhirimi,edhe pak dit....
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Ecim,avancojm,edhe pak dit..studio gati..
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Working.. pregatitet godina re per xhirime,foto,e tjer...
Skena gjigande sh shpejt gati.
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

Blue Diamond Agency
Video & Photoshooting Studio
Per info : Na kontaktoni me sms ne faqen tone ''Blue Diamond Agency''
Pjes e FRAME Pro. Group
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
E.G.Photo
Adi Domi Photography

Blue Diamond Agency
Video & Photoshooting Studio
Per info : Na kontaktoni me sms ne faqen tone ''Blue Diamond Agency''
Pjes e FRAME Pro. Group
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
E.G.Photo
Adi Domi Photography
Don Enio

Blue Diamond Agency

Shooting...

FRAME Pro.Company - RTv

Shooting Video
Coming Soon...
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

FRAME Pro.Company - RTv

FRAME Pro Studio / Durres
Audio & Video Production
Photography,Shooting,Design,Model,Tv Show,Events,Weddings
FRAME Tv - FRAME Pro.Studio

FRAME Pro.Company - RTv

Gezuar 2017 / Nata e nderrimit te viteve ne Durres / AlbaDrone 4K Video /
by: FRAME Tv - FRAME Pro.Studio
& Adi Domi Photography

Timeline Photos

Photos from Blue Diamond Agency's post

Blue Diamond Agency
E.G.Photo

FRAME Pro.Company - RTv

FRAME Tv - FRAME Pro
RIO EvenT
E.G.Photo
Adi Domi Photography

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Durrësi
2001
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

ITC Albania ITC Albania
Bulevardi Zogu I
Durrësi, 03101

International Travel Consulting - Albania

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrësi, RRUGA EGANATIA 161

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!