SIBEL Agency

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

🔴NJOFTIM🔴
Të dashur miq ju njoftojmë që agjensi Sibel, duke nisur nga kjo jave e ne vazhdim do te jete hapur cdo dite te javes nga ora 08:00-21:00.

Për çdo gjë mbetemi në shërbim!

Ju rikujtojmë shërbimet tona si më poshtë: 👉𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐀 𝐀𝐕𝐈𝐎𝐍𝐈
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐀 𝐓𝐑𝐀𝐆𝐄𝐓𝐈 𝐌𝐄 𝐋𝐈𝐍𝐉𝐀 𝐒𝐈:
🛳𝐃𝐔𝐑𝐑𝐄𝐒 - 𝐁𝐀𝐑𝐈
🛳𝐃𝐔𝐑𝐑𝐄𝐒 - 𝐀𝐍𝐂𝐎𝐍𝐀
🛳𝐃𝐔𝐑𝐑𝐄𝐒 - 𝐓𝐈𝐄𝐒𝐓𝐄
🛳𝐕𝐋𝐎𝐑𝐄 - 𝐁𝐑𝐈𝐍𝐃𝐈𝐒𝐈
🛳𝐕𝐄𝐍𝐄𝐂𝐈𝐀 - 𝐈𝐆𝐔𝐌𝐄𝐍𝐈𝐂𝐄
🛳𝐂𝐎𝐑𝐅𝐔 - 𝐕𝐄𝐍𝐄𝐂𝐈𝐀 (𝐃𝐇𝐄 𝐀𝐍𝐀𝐒𝐉𝐄𝐋𝐋𝐓𝐀𝐒) 𝐄𝐓𝐉.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉 𝐁𝐈𝐋𝐄𝐓𝐀 𝐀𝐔𝐓𝐎𝐁𝐔𝐒𝐈(𝐆𝐉𝐄𝐑𝐌𝐀𝐍𝐈,𝐈𝐓𝐀𝐋𝐈, 𝐊𝐎𝐒𝐎𝐕𝐄, 𝐅𝐑𝐀𝐍𝐂𝐄,𝐊𝐑𝐎𝐀𝐂𝐈,𝐌𝐀𝐋 𝐈 𝐙𝐈, 𝐀𝐔𝐒𝐓𝐑𝐈 𝐄𝐓𝐉.
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉 𝐏𝐀𝐊𝐄𝐓𝐀 𝐓𝐔𝐑𝐈𝐒𝐓𝐈𝐊𝐄 𝐈𝐍𝐃𝐈𝐕𝐈𝐃𝐔𝐀𝐋𝐄/𝐆𝐑𝐔𝐏𝐄
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉 𝐇𝐎𝐓𝐄𝐋𝐄𝐑𝐈
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉𝐒𝐈𝐆𝐔𝐑𝐀𝐂𝐈𝐎𝐍𝐄 𝐒𝐇𝐄𝐍𝐃𝐄𝐓𝐈 /𝐌𝐀𝐊𝐈𝐍𝐄
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉𝑴𝑨𝑲𝑰𝑵𝑨 𝑴𝑬 𝑸𝑰𝑹𝑨
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
👉𝑺𝑯𝑬𝑹𝑩𝑰𝑴𝑰 𝑬𝑨𝑺𝒀 𝑷𝑨𝒀

𝑭𝑶𝑹𝑴𝑨𝑻 𝑻𝑶𝑵𝑨 𝑻𝑬 𝑲𝑶𝑵𝑻𝑨𝑲𝑻𝑰𝑻:
📩 𝐄𝐦𝐚𝐢𝐥: : [email protected]
📱 𝐌𝐨𝐛:: +355 69 77 31 213 whatsapp / viber
📭𝐈𝐧𝐛𝐨𝐱 𝐨𝐬𝐞 𝐒𝐤𝐲𝐩𝐞:: sibel agency
📸𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚:: sibelagency.
📍 𝐀𝐝𝐫𝐞𝐬𝐚:: Lgj nr 4, Rruga Egnatia prane Stc.autobusave Shijakut Durres

Weekend All Inclusive në Budva😍

2 Ditë €59, 💥
3 Ditë €119,💥

Nisja më 12, 19, 26 Qershor, 3, 10 Korrik.

Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

🥰Fundjave All Inclusive në Korfuz,🌴
3 Ditë €109,
Nisja më 19, 26 Qershor.

❗️Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi në Hellinis Hotel 3*
-All Inclusive për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Vizitë me Shoqërues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit.

[06/02/20]   🤩RIFILLOJME nisjet me Autobus duke filluar nga data me 15 Qershor!🤩

Me nisje cdo dite,2 here ne dite.🙌

Destinacionet:👇

Podgoricë - Budva - Kotor - Dubrovnik - Makarska - Split - Zagreb - Maribor - Grac - Vjenë /Mostar - Sarajevë - Ljubjanë - Lugano - Zyrih - Gjenevë - Lion - Amsterdam - Bruksel - Aachen - Dortmund - Hamburg - Hanover - Leipzig - Berlin - Mynih ...

Per me shume na kontaktoni :
📞 : +355 (0) 69 77 31 213
📧 : [email protected]

😍LEPUSH - PLAVE - VUTHAJ - GUCI - VERMOSH 😍

UDHETIM NE “TROJET E HARRUARA SHQIPTARE”, NE SKAJET E ALPEVE TE SHQIPERISE🇦🇱

VIZITOJME:
Leqet e Hotit
Tamare
Lepush
Vermosh
Guci
Vuthaj
Ujevara GËRLA, Syri i Kalter i Vuthaj, Krojet e Ali Pashe Gucis
Plave
Liqeni i Plaves dhe Kulla Rexhep Agicit

Akomodimi ne vila druri personale ne kompleksin “Eko Katun Rosi” ne Vuthaj

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇

MUAJI QERSHOR☀️
Nisje 6 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 13 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 20 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 27 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek

MUAJI KORRIK☀️
Nisje 4 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 11 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 18 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 25 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek

MUAJI GUSHT☀️
Nisje 1 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 8 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 15 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 22 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek
Nisje 29 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7500 lek

💚UDHETIM NE THETH 💚
⛰️
VIZITOJME:
Piken panoramike “Qaf Thore”
Kanioni i malesorit
fshati Nderlyse
Vaskat e Nderlyses
Syri i Kalter
Ujevara e Thethit
Kisha e Thethit
Kulla e Ngujimit
Fshati i Thethit

Akomodim ne bujtine “Perla e Alpeve” ne Theth

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇

MUAJI QERSHOR💚
Nisje 6 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 13 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 20 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 27 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek

MUAJI KORRIK💚
Nisje 4 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 11 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 18 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 25 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek

MUAJI GUSHT💚
Nisje 1 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 8 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 15 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 22 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek
Nisje 29 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7000 lek

Turi i Thethit është një udhetim për adhuruasit e shëtitjeve të gjata në natyrë. Duke qënë të bindjes se sa më shumë të ecim, aq më shumë mundësi kemi për të parë bukuri të ndryshme natyrore, jemi munduar që të organizojmë shtigje mjaft tërheqëse dhe të realizueshëm për të gjithë!🤗

💙LUGINA E VALBONES💙 (Me Traget) 🛳️

VIZITOJME:✨
Liqeni Vau Dejes & Liqeni i Komanit
Kanioni i Valbones
Liqeni Xhemes
Mulliri i vjeter i ujit
Lugina e Valbones
Ujevara e Valboes
Prizren

Akomodim ne hotel Fusha e Gjes ne Valbone
Lundrimi do te realizohet me tragetin Alpin (nisja e te cilit eshte ne oren 8:30 nga porti i Komanit)

▶▶▶▶ ◀◀◀◀
👉 KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME 👇

MUAJI QERSHOR💙
Nisje 6 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 13 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 20 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 27 QERSHOR — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek

MUAJI KORRIK💙
Nisje 4 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 11 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 18 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 25 KORRIK — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek

MUAJI GUSHT💙
Nisje 1 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 8 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 15 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 22 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek
Nisje 29 GUSHT — 2 Dite Udhetim — Cmimi 7900 lek

Ne Turin tone jane te perfshira te gjitha, duke filluar nga transporti, ushqimi Mengjesi -Dreka dhe Darka, fjetja, guida neper male dhe luginen mrekullueshem te Valbones, shoqeruar nga guida jone i cili do iu flas mbi zonen dhe historite e saj.🤗

⁣✈⁣Tjetër lajm i mirë nga TIA⠀

Austrian Airlines lajmëron fillimin e fluturimeve me 15 Qershor 2020. Kompania do të operojë me fluturime 4 herë në javë Tiranë - Vienë.⠀

Po ringrihemi⁣😊⠀

⁣✈ Another great news from TIA!⠀

Austrian Airlines announces that flights will start on 15 June 2020. Tirana - Vienna will be operated 4 times per week, initially.⠀

We Rise 😊⠀

#TIA #TiranAirport #AustrianAirlines #WeAreAviation

Photo Credit - TIA

#SibelAgency

Mirëmëngjes✨
Ju mungojnë fluturimet?☹️
Ndërkohë mund të bëni prova nga shtëpia😂

#if_you_think_travel_choose_Sibel❤️

[05/31/20]   ✈️Bileta LOW COST me kompanin WIZZ AIR✈️

TIRANE – LONDER 65 EUR🥰

OHER – MALMO 85 EUR🥰

PRISHTINA - BASEL-MULHOUSE-FREIBURG 65 EUR🥰

TIRANE – VIENA 35 EUR🥰

PODGORICE – BUDAPEST 35 EUR🥰

OHER – DORTMUND 40 EUR🥰

SHKUP – BREMEN 45 EUR🥰

PRISHTINE – DORTMUND 65 EUR🥰

OHER – MEMMINGEN/MUNICH WEST 60 EUR🥰

PRISHTINE - MEMMINGEN/MUNICH WEST 40 EUR🥰


Na Kontaktoni :
Kontakt : [email protected]
Mob: +355 69 77 31 213
Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency
Adresa: Lgj nr 4, Rruga Egnatia prane Stc.autobusave Shijakut Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet BKT Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram

Udhëtim 2 ditor në Theth 🏡

Duke filluar nga data 6 Qershor 7,000 Lekë 🥰 👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.

👉Nisjet e radhës : 13 , 20 , 24 , 27 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në bujtinën më të mirë të zonës.
3. Mëngjesi , dreka dhe darka ne bujtinë.
4. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : – Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . – Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion .

Udhëtim 1 ditor në Karaburun & Sazan 🏝

Duke filluar nga data 6 Qershor 2,900 Lekë 🥰 👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.

👉Nisjet e radhës : 6 , 7 ,13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Bileta e anijes.
3. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : – Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . – Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion .

Udhëtim 2 ditor në Valbonë 🏡

Duke filluar nga data 6 Qershor 7,900 Lekë 🥰

👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.

👉Nisjet e radhës : 13 , 20 , 24 , 27 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në hotel.
3. Mëngjesi , dreka dhe darka në hotel.
4. Bileta e tragetit Koman - Fierzë.
5. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet :
– Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën .
– Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion.

Udhëtim 2 ditor në Vermosh - Tamarë - Lëpushë 🌾

Duke filluar nga data 6 Qershor 7,400 Lekë 🥰
👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.
👉Nisjet e radhës : 13 , 20 , 24 , 27 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në Hotel.
3. Mëngjesi i ditës së dytë , dreka dhe darka e ditës së parë.
4. Shoqëruesi shqiptar.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : – Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . – Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion.

Udhëtim 2 ditor në Kanionet e Osumit 🏞

Duke filluar nga data 6 Qershor 6,000 Lekë🥰
👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.

👉Nisjet e radhës : 13 , 20 , 24 , 27 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në Hotel 4* në qendër te Beratit.
3. Mëngjesi dhe darka.
4. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : – Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . – Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion .

Udhëtim 2 ditor në Voskopojë - Korçë

Duke filluar nga data 6 Qershor 6,200 Lekë 🥰 👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.

👉Nisjet e radhës : 13 , 20 , 24 , 27 Qershor!
Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në hotelin përkatës.
3. Mëngjesi , dreka dhe darka.
4. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : – Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . – Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion .

Udhëtim 3 ditor në Dhërmi - Jalë

🏊‍♂️ Duke filluar nga data 12 Qershor €79🥰

👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.
👉Nisjet e radhës : 19 , 26 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në Dhërmi.
3. Mëngjeset dhe darkat.
4. Përdorimi i pishinës.
5. Bileta e skafit në Gjipe.
6. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet :
– Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën .
– Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion .

Udhëtim 3 ditor në Sarandë - Ksamil

🏊‍♂️ Duke filluar nga data 12 Qershor €69🥰

👉Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.
👉Nisjet e radhës : 19 , 26 Qershor!

Në cmim përfshihet :
1. Transporti me automjet komod.
2. Akomodimi në Hotel 4* .
3. Mëngjeset dhe darkat.
4. Përdorimi i pishinës ne Hotel .
5. Shoqëruesi i grupit.

SHËNIM :
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet :
– Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën .
– Doreza mbrojtëse për duart .
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion .

Budva 3 ditë €79 😍⁣

👉Data e udhëtimit : 3-5 Korrik⁣

🏨Hotel Monte Wiena 3* €79⁣
🏨Hotel Laguna 4* €99⁣

▶️Nisjet tashmë nga Elbasani , Durrësi dhe Tirana.⁣
▶️Nisjet e radhës : 10 , 17 , 24 Korrik!⁣

Në cmim përfshihet : ⁣
1. Akomodimi në Hotel 3* ose 4* në Ulqin!⁣
2. Mëngjesi dhe darka në hotel.⁣
3. Transporti me automjet komod.⁣
4. Shoqëruesi shqiptar.⁣

SHËNIM :⁣
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : ⁣
– Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . ⁣
– Doreza mbrojtëse për duart .⁣
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.⁣
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.⁣
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .⁣
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion . ⁣

Linja e #Sarajeves me autobus🚌 🚌Nisje cdo dite te MERKURE dhe te SHTUNE 🚌Kthim cdo dite te MARTE dhe te PREMTE DURRES- NIKSHIQ 🕐11:00 🎀15 euro vajtje 🎀24 euro vajtje ardhje DURRES- TREBINJE 🕐11:00 🎀20 euro vajtje 🎀32 euro vajtje ardhje DURRES- LJUBINJE 🕐11:00 🎀22 euro vajtje 🎀35 euro vajtje ardhje DURRES- STOLAC 🕐11:00 🎀24 euro vajtje 🎀38 euro vajtje ardhje DURRES- CAPLINJA 🕐11:00 🎀26 euro vajtje 🎀42 euro vajtje ardhje DURRES- MOSTAR 🕐11:00 🎀28 euro vajtje 🎀45 euro vajtje ardhje DURRES- JABLANICA 🕐11:00 🎀29 euro vajtje 🎀46 euro vajtje ardhje DURRES- KONJIC 🕐11:00 🎀30 euro vajtje 🎀48 euro vajtje ardhje DURRES- SARAJEVO 🕐11:00 🎀31 euro vajtje 🎀50 euro vajtje ardhje SHENIM : 👉PER FEMIJET NGA 0-4 VJEÇ DO TE APLIKOHET ZBRITJE 80% 👉PER FEMIJET NGA 04-12 VJEÇ DO TE APLIKOHET ZBRITJE 50% 👉BILETAT VAJTJE – ARDHJE KANE VLEFSHMERINE PER 3 MUAJ NGA DATA E LESHIMIT Na Kontaktoni : 📩 Kontakt : [email protected] 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency 📍 Adresa: Lgj nr 4, Rruga Egnatia prane Stc.autobusave Shijakut Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet BKT Bank ✅ Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

📷

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo
ALBANIA

Opening Hours

Monday 08:00 - 23:45
Tuesday 08:00 - 23:45
Wednesday 08:00 - 23:45
Thursday 08:00 - 23:45
Friday 08:00 - 23:45
Saturday 08:00 - 23:45
Sunday 08:00 - 23:45
Other Travel Agencies in Durazzo (show all)
Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi. Saranno indimenticabili.

Celmanaj Travel & Tours Celmanaj Travel & Tours
Rruga Vath Turja
Durazzo, 2001

Time Travel Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

Albania Travel Group Albania Travel Group
Rruga Aleksander Goga
Durazzo, 2001

Mireserdhet ne faqen zyrtare te Albania Travel Group.