Cuardi-Travel

AGJENSI UDHETIME Bileta trageti,avioni,autobuzi. Nisje te perditshme trageti Durres-Bari dhe anasjelltas

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Cuardi-Travel

[03/11/17]   Linje ajrore direkte drjet gjermanise 4 here ne jave.me gjermanlines
TIRANE – FRANKFURT linje direkte
FRANKFURT – TIRANE linje direkte
TIRANE - MUNICH linje direkte
MUNICH – TIRANE linje direkte
Per cdo prenotim na kontaktoni cel (0672053533) WhatsApp.VIBER. MSN.

njoftim per te gjith klientat e mi. dhe te gjith rrugtaret ce do rrugtojne DURRES BARI dhe anasjelltas.

ofert e re me 50 % zbritje cmimi me tragetin DURRES ANCONA pasagjer +auto

vazhdojn ofertat me cuardi travel ! TRAGETI ANCONA DURRES duke filluar nga data 18 korrik e ne vazhdim 1 person plus 1 makine nga 240 euro qe ishte behet 99 euro.mos i humbisni ofertat ju lutem...

[06/14/16]   Pasegjeret qe do zgjedhin te udhetojne me tragetin tone Rigel 2, nga Durresi ne Bari, ne daten 01/07/2016 do kene mundesine te asistojne ne koncertin live te artisteve tuaj te preferuar Juliana Pasha & Sidrit Bejleri.
Shpejtoni te prenotoni, dhe perfitoni me kete rast te vizitoni edhe Italine.

[06/03/16]   Zona shengen 25 shtete te Bashkimit Europian ku mund te levizin Shqipetaret pa viza .
Austri
Belgjike
Republika Ceke
Danimarke
Estoni
Finlande
France
Gjermania
Greqi
Hungari
Island
Itali
Letoni
Lituani
Luksemburg
Malte
Hollande
Norvegji
Poloni
Portugali
Sllovaki
Slloveni
Spanje
Suedi
Zvicer

[05/17/16]   te dashur klienta ju sherbejme dhe me siguracione makinash per brenda Shqiperise dhe per jasht shtetit/ TPL / KARTON JESHIL /DHE POLIC KUFITARE.ju lutem mos na kurseni jemi ne sherbimin tuaj.

Timeline Photos

Cuardi-Travel

[09/23/15]   dhe ja ku me ne fund u riktheva punes me dokumenta te rregullta pas nje shkeputje nje javore,te na falin klientat qe smund u kemi sherbyer gjat ketyre diteve : tani kujdes te nderuar klienta kur te vini ne zyren time per bileta mos u largoni pa u paisur me kuponin tatimor ju faleminderit per mirkuptimin.me rrespekte PETRITI".

Mobile Uploads

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Profile Pictures

Profile Pictures

Profile Pictures

Cuardi-Travel

Cuardi-Travel's cover photo

Mobile Uploads

Profile Pictures

Cuardi-Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Iljaz Reka
Durrësi
2000
Other Durrësi travel agencies (show all)
Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Real Estate Durres Albania Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama
Durrësi, 2002

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin .Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shumë shijoj frytet e punes!