המסע הארמני Armenian Journey

המסע הארמני Armenian Journey

Comments

ראשית בגלל יוליה כסלו המקסימה והנהדרת שהייתה אחת מאיתנו נעימה ומחכימה שופעת הסברים וידע והנעימה לנו את השבוע הזה באופן מיוחד ביותר, שנית בגלל התכנים של המסע והחשיבה על כל פרט ופרט, ובגלל יופיה של הארץ המדהימה הזו ואנשיה.

עבורי ארמניה הייתה נפלאה מעל ומעבר למצופה, והמסע מהנה מעשיר ומרתק.
מומלץ בחום!!!!
תודה רבה למדריכה המהממת Julia Kislev על טיול קסום ואגדי בארמניה!❤️
נופים מרהיבים, סיפורים מרתקים, יחס אישי. אני ובתי נהנינו מאוד.
מומלץ בחום לכל המשפחה!
...😃 נמאס להמליץ על יוליה ועל הטיול שעשיתי בקבוצה של "טיולים ואגדות" במהלך פסח. כל הזמן.
מזמן לא היתה לי חוויה מתקנת כזו של טיולים מאורגנים.
גם שהייתי בעצמי מדריך (כ- 10 שנים בטיולים רבים בחו"ל).
השבחים הם מרמת ההדרכה (בטח יוליה מצוברחת על כך שלא הספיקה את הכל...), ממלווה הקבוצה המקומי, הנהג, רמת בתי המלון (חוץ מג'ומרי הצפוף ביותר), האוכל בבתי המלון ובמקומות בהם התארחנו ו... ההקפדה על הפרטים הקטנים.
בנוסף, אני חייב לציין לטובה את האופרציה של הטיול (של חב' טיולים ואגדות) שאפשרה לטיול לתקתק.
נ.ב. אחת הסיבות העיקריות שהפסקתי להדריך היה התפקוד הגרוע של האופרציה בחברה שעבדתי בה.
אני מקווה שכך קורה (התשלובת שציינתי קודם) בשאר הטיולים של "טיולים ואגדות" בחו"ל.
המדריכה יוליה מעולה ומר טעית ,בתי המלון טובים נהג בשם אררט מקצועי וכל האופציה פעולה ללא דופי.
ארמניה ,מדינה מעניינת ויפה עדין בשלבי פיתוח
Армения, красавица, с замечательными людьми и такими красотами, люблю тебя, но, к сожалению, пока не могу приехать! Рекомендую всем!

סיורים פרטיים בארמניה
Privet Tours to Armenia -סיורים פרטיים בארמניה-
לקבוצות קטנות בהתאמה אישית.
ייעוץ ותמיכה למטיילים עצמאיים.
הזדמנות לחוות את ארמניה מבפנים,
להכיר אנשים ואירועים מקומיים,
להרגיש יותר אורח ופחות תייר.
שפות: עברית, רוסית, אנגלית

Privet Tours to Armenia
For small groups with individual program.

Photos from ‎המסע הארמני Armenian Journey‎'s post 06/02/2021

הידעתם שגם בירוואן יש באוהאוס? כן כן. ולא במקרה! בשנות העשרים, כשארמניה הצטרפה לברית המועצות כאחת הרפובליקות, הוחלט להפוך את ירוואן, עיר קטנה ונידחת באותם הזמנים, לבירה מכובדת של רפובליקה סובייטית מודרנית. ככה, משנות ה-20 התחילה כאן בנייה מסיבית וחדשנית. בדומה לעיר תל אביב, שגם היא נבנתה באותם העשורים, גם ירוואן הושפעה רבות מההלכי הרוח המודרניסטיים שנשבו מאירופה. באותם הזמנים בירוואן התחרו שתי גישות מנוגדות - הנאו-קלסית שדגל בה הארכיטקט הראשי, מתחנן העיר הדגול אלכסנדר טמניאן ואותה הגישה המודרניסטית של הסגנון בינלאומי שעליה התעקשו הארכיטקטים הצעירים שהגיעו למולדת ההיסטורית מרחבי העולם הגדול כדי להקים לתחייה את ארצם. התנהלו אז מעבקים שכללו הפגנות ושביטות, נאומים זועמים ודוקרב עיתונאי קשוח. הגישה הקלאסית עם ההשפעות הארמניות מסורתיות של המבוגרים ניצחה וכך נוצר הסגנון הבנייה היחודי של "העיר הוורודה", אבל הצעירים בכל זאת קיבלו הזדמנות להוחיח את עצמך בנתח מסויים של העיר, מה שנתן לתמונה הכללית עוד גוון שבלעדיו העיר לא הייתה היום אותו הדבר.

#ארמניה #המסעהארמני #טיוליםבעום #אוהביםלטייל #קווקאז #לראותעולם #טבע #טיול #יירוואן #מסעאחר #תרבות #אוכל #יין #אררט #לבקרבארמניה
#armenia #armenianjourney #traveling #lovetravel #advanture #nature #yerevan #travel #traveler #caucasus #ararat #visitarmenia

27/01/2021

ב30.1 Gilad Sade יספר על המסע הארוך שנים שלו שלו לנגורנו-קרבאך.

〽️ Հունվարի 30-ին ժամը 17։00-ին, վավերագրող լուսանկարիչ Գիլադ Սադեն, օգտագործելով 2015-2020թթ. Արցախում իրականացրած փաստագրական աշխատանքի փորձառությունը և «Բաժանված քաղաքներ» շարքը (պատմությունների շղթա է այն քաղաքների մասին, որոնք հայտնվել են հակամարտության մեջ և բաժանված են երկու կողմերի միջև), օգտակար խորհուրդներ կտա երկարաժամկետ նախագծերի ստեղծման համար, կանդրադառնա դրանց ֆինանսավորման ռազմավարությանը և ժամանակի ընթացքում մեծ ծավալի հասնող արխիվի կառավարմանը։

◼️Գիլադ Սադեն իսրայելցի վավերագրող լուսանկարիչ է։
Վավերագրող լուսանկարչի աշխատանքի կենտրոնում մարդու իրավունքների մասին իրազեկվածության բարձրացումն է ամբողջ աշխարհում։ Նա վավերագրել է մարդկանց կյանքը հակամարտության գոտիներում։
Գիլադը որոշ ժամանակ բնակվել է նաև Արցախում և 2015-ից ի վեր լուսանկարել, հավաքագրել է այնտեղ ապրող հայերի պատմությունները: Երբ 2020թ. սեպտեմբերի 27-ից սկսվեց պատերազմն Արցախում, լուսանկարիչն առաջին օտարերկրացի լրագրողներից մեկն էր, որ իրադարձությունները լուսաբանում էր դեպքի վայրից։ Ներկայում ֆիլմ է պատրաստում Արցախյան պատերազմի հետևանքների մասին:

Գրանցվելու և ZOOM-ով միանալու դեպքում կարող եք օգտվել համաժամանակյա անգլերեն-հայերեն թարգմանությունից 👉 https://bit.ly/3iQH9W2

#TvapatumAftershock #mediainitiativescenter #tvapatum20

Tigran Hamasyan - "Mother, Where Are You" 26/01/2021

Tigran Hamasyan - "Mother, Where Are You"

בוקר טוב עולם! מה שלום כולם? 😇
ארמניה מתעוררת לאט לאט וחוזרת לעצמה בימים אלה. פניה לעתיד ובלב עצב נוגע, כמו בצלילים העדינים והמדויקים שיודע להוציא מהקלידים מוזיקאי ארמני מחונן טיגרן האמסיאן.

Tigran Hamasyan - "Mother, Where Are You" Armenian Jazz pianist, Tigran Hamasyan, brings his astonishing talents to KUTX's Studio 1A with a rendition of the traditional folk song of Armenia, "Mother,...

מטבח - Museum at israrmedia.co.il 22/01/2021

מטבח - Museum at israrmedia.co.il

ארמניה זה טעים!

מטבח - Museum at israrmedia.co.il מסורות קולינריות ארמניות מוכרת עוד בימי הקדם. ידוע כי לארמנים היה מושג על תהליכי התסיסה והכנת הלחם עוד לפני 2500 שנה. המסורות של בישול מאכלים ארמנים רבים נשארים ללא שי....

juliakislev.tumblr.com 09/01/2021

“I will avenge the world with love”, Sergei Parajanov

“I will avenge the world with love”, Sergei Parajanov
9.1 זה יום הולדת של סרגיי פארג'נוב, האיש והאגדה.
כמה מילים על האיש שבלעדיו החוויה של ארמניה לא יכולה להיות מלאה.
סרגיי פרג’אנוב, ארמני טביליסאי שלא ממש דיבר ארמנית שוטפת, אבל הצליח להראות לעולם הגדול את התמצית של תרבות מולדתו והיום הוא אחד האנשים היותר נערצים בארמניה.

juliakislev.tumblr.com כמה מילים על האיש שבלעדיו החוויה של ארמניה לא יכולה להיות מלאה. סרגיי פרג’אנוב, ארמני טביליסאי שלא ממש דיבר ארמנית שוטפת, אבל הצליח להראות לעולם הגדול את התמצית של ת....

06/01/2021

היום חוגגים בארמניה את חג המולד. 13 ימים אחרי הקטולים ויום לפני האורטודוסים. הפעם החג מאוד שונה, אחרי השנה הקשה שעברה על העם הארמני. יש פחות שמחה ויותר תקווה תפילה לימים יותר טובים.

05/01/2021

ירוואן עדיין בערפל אך צעד אחרי צעד חוזרת לעצמה כהחיים יותר חזקים מהכל.
#ארמניה #המסעהארמני #טיוליםבעום
#armenia #armenianjourney #traveling

01/12/2020

Serouj Kradjian

ממחר אחזור לספר על ארמניה היפה והשלווה עם תקווה לעתיד טוב יותר בשביל ארץ אררט הקסומה.
היום עוד קקצת עצב.

Loss & Resilience ... Based on recent events...
In this difficult year, I hope my new composition inspires hope

Սուգը հավերժ է, եթե պայքար չկա

06/11/2020

מי זוכר היום את הספר הזה? פעם הוא היה ספר חובה ליהודי פלסטינה ואחר כך לישראלים ואז נדמה שנשכח קצת. היום יש תזכורת חיה למתואר ברומן האגדי של ורפל על הגבורה הארמנית, על הרוע האנושי ועל שתיקת העולם. פעם כולם בארץ הכירו את הסיפור, הזדהו, קיבלו השראה. היום ישראלים רבים עדיין זוכרים אבל ההנהגה הישראלית מצידה נותנת יד לאותו הרוע האנושי, כן ככה יצא. ישראלים רבים, כמו בוודאי הארמנים, שואלים איך התכן שמדינת ישראל לא הכירה עדיין בשואת הארמנים? נו, מה לעשות, קודם בגלל הקרבה לברית המועצות, שלאורך כל ההסטוריה שלה השתיקה את הנושא, אחר כך בגלל טורקיה, שתמיד התנגדה להגדרה "ג'נוסייד" ועד היום מנסה להסביר את הפשע ב"סיבות" נורא מוצדקות תוך כדי האשמת הקורבן גסה, היום זה גם בגלל היחסים עם אזרביג'ן המבוססים על הנפט הכספי וריגול נגד איראן שכנתה. כל כך הרבה סיבות ותרוצים, אבל ארמנים נהרגים היום בנשק ישראלי שנמצא בידי צבא האזרי שמנוהל בתחלס על ידי טורקיה ומשתמש בשכירי חרב ג'יהדיסטים. עובדה.
ובינתיים האנשים של ארצאך כבר 40 ימים נלחמים על זכותם לחיות בארצם.

19/10/2020

Levon Arshakyan

Лика Захарян שרה מתוך המרתף בסטפנקרט שם היא מנסה לשמור על חייה בהפצצות האזריות שלא נגמרות כבר שלוש שבועות, גם אחרי הכרזות על הפסקת אש הומניתרית.

#recognizeartsakh

Լիկան Արցախում է, ամեն երեկո երգում է նկուղում։ Օրեր առաջ, երբ միացա մեր հողը պաշտպանող ջոկատներին, խոստացա նրան, որ կվերադառնամ ու կնկարեմ այս երգը՝ we are the world։ Շատ եմ սիրում այն։ Խոստումս կատարեցի, վաղը նորից վերադառնում եմ մեր կարևոր գործին։
Երբ այս ամենն ավարտվի, դեռ շատ երգեր երգես, ու կնկարեմ։
Իսկ դուք հանգիստ եղեք, որովհետև մենք #հաղթելուենք։
Lika Zakaryan

youtube.com 11/10/2020

ישראלים למען ארמניה וארצאך

חברים וחברות בישראל!
אני יודעת שיש לכם הרבה בעיות אחרות עם הממשלה הישראלית הנוכחית אבל אני רוצה שתוסיפו לרשימה הזאת עוד פשע שנעשה בשמכם - עיסקאות מכירת נשק לאזרבייג'אן שנמשכות גם תוך כדי מתקפה האזרית נגד ארצאך (נגורנו-קרבאך) וארמניה.
מכירה והספקה של נשק לצד התוקף בזמן הלחימה זה מעשה מגונה ולא רק סתם ככה מבחינה מוסרית אלא גם מבחינת המוסכמות הבינלאומיות של האו"מ. ואני מדברת על נשק כבד ביותר וסוגים בכלל לא מקובלים כמו פצצות מצרר.
ממש עכשיו, גם בזמן הפסקת אש הומניטרית שנכנסה לתוקף אתמול, פצצות ישראליות נופלות על ערי ארצאך ומטוסים במסווה של הספקה הומניטרית מביאים עוד מנות של מוות לתוקפים האזרים, אשר מוסתים ומחוזקים על ידי ארדוהן שבין היתר מארגן עבורם שכירי חרב מסורייה ומקומות אחרים.
אז כשאתם יוצאים להפגנות תוסיפו על השלטים שלכם גם מילה על ארמניה וארצאך, תזכרו עוד סיבה להלחם בפושעים מבלפור!
עם כל הנשק המשוחלל הזה את הארמנים אי אפשר יהיה לנצח במלחמה הזאת, הצדק איתם, הם נלחמים על הבית ועל המולדת, הם נחושים וחזקים, אבל כל פצצה וכל מזלט נוספים הם סבל מיותר לעולם הזה, עוד יום של מלחמה מיותרת שמטרה האמיתית היחידה שלה זאת השרדות פוליטית של רודנים שפלים. הם לא יינצחו וישראל רק תשאר עם כתם גדול שהיא לא תצליח להצדיק לעולם. אל תתנו לזה יד!
#peaceforall

youtube.com

08/10/2020

Malyan Theatre

אתמול תיאטרון על שם מאליאן ירוואני היה אמור לפתוח את העונה אחרי חודשים ארוכים של סגר קורונה. מלחמה שינתה את התוכניות אבל ההצגה בכל זאת התקיימה. תיאטרון נפתח בשביל הילדים של ארצאך שהועברו למרכז הרחק מההפצצות והקרבות. אחרי ההצגה הצופים פצחו ההצגה משלהם.
Malyan Theatre

Անմոռանալի օր, անմոռանալի երեխաներ և անմոռանալի հույզեր...
Պարզ է, չէ՞՝ #ՀԱՂԹԵԼՈՒԵՆՔ

Շնորհակալություն Hermine Stepanyan -ին օրն ավելի լիացնելու համար։ Շնորհակալություն այն մարդկանց, ովքեր կարողացան շատ արագ խաղալիքներ հավաքել։

atzuma.co.il 04/10/2020

עצומה - דורשים הקפאה מיידית של אספקת נשק לאזרביג'אן

חתמו והפיצו בבקשה!
אני לא יודעת עד כמה לנו, כאזרחי מדינת ישראל, יש בכלל מילה עדיין בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, אבל אנחנו חייבים לנסות, לפחות לטובת המצפון שלנו.
אני רואה בהתרגשות מכאן, מארמניה, את המחאה החברתית המדהימה והעצומת המימדים שלא פוסקת למרות כל הניסיונות של השלטון הפושע להלחם בה ואני בטוחה שבסופו של דבר היא תנצח.
בטוחה שישראל תהפוך לארץ נאורה וצודקת, ארץ אוהבת יושביה, כפי שהיא אמורה להיות.
ועד אז - הנה קבלו עוד פשע לרשימה הארוכה של מעשי המושחתים שאיבדו כבר כל קשר למציאות ברדיפת בצע ושליטה.
מכירת הנשק המתקדם תוצרת ישראל לאזרביג'אן, אשר לפני שבוע תקפה את נגורנו-קרבאך וארמניה ומשתמשת בנשק הזה גם נגד מטרות אזרחיות.
עיסקאות נשק מהסוג הזה נוגדות סעיפים רבים של ההמנה הבינלאומית של האו"מ בעיניין מכירות נשק משנת 2000, מי שרוצה בקלות יכול למצוא את הטקסט ברשת ולראות בעצמו, בעניין זה אני לא ארחיב.
אני רק אציין שהמלחמה המשתוללת בקווקז כבר שבוע ביוזמת הרודנות האזרית של אלייב והתומכו הגדול הרדואן, שרוסיה הנשלטת בידי פוטין לא ממהרת להפעיל לחץ כדי להפסיק את המתקפות, למרות היותה כביכול בעלת הברית של ארמניה - היא גם מלחמה נגד הדמוקרטיה הארמנית הצעירה שהעם הארמני בחר והצליח לממש בעיקבות המחאה הגדולה של 2018.
השלטון הארמני החדש שהוא הבחירה האמיתית והחד משמעית של העם הארמני עומד כמו עצם בגרון לרודנים הסובבים את הארץ הקטנה והמלאת הכבוד העצמי הזאת. הרודן אלייב ממש לא התבייש לציין את זה למשל ברעיון שלו לרשת אל ג'זורה כאשר אמר שהיה לו הרבה יותר נוח לדבר ולתקשר עם השלטונות הארמנים הקודמים. ב30 השנים האחרונות שלטו בארמניה מריונטות של רוסיה ומעניין למה לא הגיעיו לפתרון הסכסוך בכל השנים האלה אם הייתה להם תקשורת כה טובה עם השלטונות האזרים...
חברות וחברים, #אלתעמדובצד !
#peacetoarmenia

לכבוד שר הביטחון רא"ל במיל' בני גנץ

אנו דורשים הקפאה מיידית של אספקת הנשק הישראלי לאזרבייג'ין!

נשק זה משמש לא להגנתה של אזרבייג'ן אלא ליבון הלחימה מול ארמניה לטובת האינטרס האישי של מממן המלחמה, נשיא תורכיה, ארדואן!


בשעות אלו הנשק שלנו משמיד כפרים, הורג אימהות, אבות ובנים ומסייע למתקפה של לוחמי האיסלאם הקיצוני שהועברו ע"י תורכיה מסוריה לחזיתות של קרבאך.

אספקת נשק התקפי לאזרבייג'ן היום אינה דומה לרכבת האווירית שהצילה את ישראל במלחמת יום הכיפורים – היא דומה לאספקת נשק לכוחות הערבים הצרים על ירושלים במלחמת העצמאות בכדי לרצוח את תושביה!

To the Hon. Defense Minister of Israel General Benny Gantz,

,We demand an immediate freeze on the supply of Israeli weapons to Azerbaijan! This modern weaponry is used not for the sake of the Azeri defense but rather as an inflammation of fighting against the Armenian people, serving personal interests of !the war funder, the Turkish president Rajep Erdogan

During these hours, our weapons destroy villages, kill mothers,

fathers, sons and facilitate an attack by extremist Islamist fighters carried by Turkey from Syria to the front lines of Karabakh.

The supply of offensive weapons to Azerbaijan today is unlike the airlift that saved Israel in the Yom Kippur War – it is similar to supplying arms to the German invasion to Poland.

https://www.atzuma.co.il/freezingweaponsale?fbclid=IwAR0mz8-59OsGsZCOug1fKFGshzioHShYzbKShyODIetAbu8BoVIQBZrMgcA

atzuma.co.il לכבוד שר הביטחון ראל במיל' בני גנץ אנו דורשים הקפאה מיידית של אספקת הנשק הישראלי לאזרבייג'ין!  נשק זה משמש לא להגנתה של אזרבייג'ן אלא ליבון הלחימה מול ארמניה לטובת הא....

03/10/2020

ישראלים למען ארמניה!
מי אם לא ישראלים יכולים להבין ולהביע סולידריות?
#peaceforarmenia #שלוםלארמניה #stopwar #stoprazeriagression

03/10/2020

עכשיו זה כבר ברור.
זה לא אירוע ולא תקרית.
ארמניה וארצאך במלחמה והיא לבדה מול המתקפה המאסיבית ביותר של הכוחות הגדולים ממנה בהרבה. העולם שותק. כנראה שוקל האם לריב עם ארדוהן או לתת לארמניה להפוך לעוד סוריה אחת על המפה.
ומה עם ישראל?
ישראל מציידת בנשק משוכלל את הצבא התוקפני של משטר הרודן אלייב האזרי.
עד סוף מלחמה הדף הזה יהפוך לפוליטי ואחר כך נחזור לטיולים, כי אי אפשר לעמוד בצד!
#armenia #stopwar #stopazeriagression #אלתעמדובצד #ישראל_תומכת_טרור

22/09/2020

לאוהבי "האותנטי" ו"הלא מתוייר" זה מקום חובה בירוואן! שוק פשפשים עממי אמיתי נפתח כל שבת וראשון לרגלי אצטדיון הרזדן. מלבד החוויה תמצאו כאן פריטים ממש שווים במחירים שלא נעים להתמקח עליהם עם המוכרים.
.
.
.
.
#ארמניה #המסעהארמני #טיוליםבעום #אוהביםלטייל #קווקאז #לראותעולם #טבע #טיול #יירוואן #מסעאחר #תרבות #אוכל #יין #אררט #לבקרבארמניה
#armenia #armenianjourney #traveling #lovetravel #advanture #nature #yerevan #travel #traveler #caucasus #ararat #visitarmenia

21/09/2020

היום, 21 בספטמבר, חוגגים בארמניה את יום העצמאות ה-39.
בשנת 1991 זכתה ארמניה להחזיר את רבונותה, לראשונה מאז טטרו-מונגולים חיסלו את השרידים האחרונים של ממלכות ארמניות אי שם במאה ה-15, ולחזור אל מפת העולם, הפעם, כרפובליקה ארמנית.
בכל השנים שחיו ארמנים תחת שלטונות זרים שונים או היו פזורים ברחבי העולם הם הצליחו לשמור על זהותם, הלאומית והתרבותית, התעקשו להאמין שיום אחד הם יעשות את ארמניה גדולה שוב.
אותה העקשנות הארמנית האופיינית כנראה גרמה להם לא להרפות מהלחם בשלטון המושכת עד עמקי נשמתו שקם כאן אחרי התפרקות ברית המועצות ובשנת 2018 הם הצליחו להחליפו בהנהגה חדשה שצמחה מתוך השנים של המחאות העממיות, מה שהיה עבור האזרחים לא פחות מעוד יום עצמאות קטן אחד.
ברכות לעם הארמני ואיחולי הצלחה בדרך שעדיין ארוכה ומלאת אתגרים!

בצילומים: תמונות ממחאת האביב 2018 בארמניה.

#ארמניה #המסעהארמני #טיוליםבעום #אוהביםלטייל #קווקאז #לראותעולם #טבע #טיול #יירוואן #מסעאחר #תרבות #אוכל #יין #אררט #לבקרבארמניה
#armenia #armenianjourney #traveling #lovetravel #advanture #nature #yerevan #travel #traveler #caucasus #ararat #visitarmenia

18/09/2020

🍎שנה טוב, קלה ומאושרת לכל בית ישראל!🍏
Gardman Tour Armenia

16/09/2020

ארמניה היא מדינה קטנה של שלוש מיליון תושבים בסך הכל. העיר הגדולה היחידה היא הבירה ירוואן עם מיליון תושבים.
גיומרי היא העיר השנייה בגודלה עם מאה חמישים אלף תושבים בסך הכל.
העיר התחילה לצמוח כאן מתוך יישוב קטן לפני מאתיים שנים אחרי שנבנה כאן בסיס של הצבא הרוסי. מאז הבסיס החליף בעלים שלוש פעמים - הרוסיה הצארית, ברית המועצות ועכשיו הרפובליקה הרוסית. רוסים שומרים על ארמניה וארמניה בתמורה מאפשרת לרוסים נוכחות בקווקז, זה הדיל.
כשמטיילים בגיומרי מרגישים את העבר שמתערבב עם ההווה בכבוד הדדי וביחד הם רוקמים עתיד שמאוד שונה מזה שצומח מתוך שכחת העבר.
.
.
.
.
#ארמניה #המסעהארמני #טיוליםבעום #אוהביםלטייל #קווקאז #לראותעולם #טבע #טיול #יירוואן #מסעאחר #תרבות #אוכל #יין #אררט #לבקרבארמניה
#armenia #armenianjourney #traveling #lovetravel #advanture #nature #yerevan #travel #traveler #caucasus #ararat #visitarmenia

10/09/2020

לא לא! זה לא עב"מ שנחת בירוואן!
המבנה המרשים של המרכז הספורת והקונצרטים על שם קארן דימירצ'אן הוא אחת הדוגמאות המצוינות של ארכיטקטורה ארמנית מודרניסטית.
בתקופת ברית המועצות הרפובליקה ארמנית נהנתה מחופש יחסי ומשגשוג כלכלי. זה איפשר לארכטקטים ארמנים לממש פרויקטים שאפתניים וחדשניים רבים שלא היו יכולים לקום במקומות אחרים ושעד היום מושכים אוהבי ארכיטקטורה מרחבי העולם לבקר בארמניה. לצערי לא כל היצירות שמורות היטב ואפילו יש כמה שנהרסו אחרי נפילת ברית המועצות. המרכז קארן דימירצ'אן שנבנה ב1983 ויכול להכיל 12000 צופים, עד היום פועל בהצלחה לטובת התושבים, הוא דוגמה של יחס מכבד אל הנכס התרבותי ולשימור מוצלח.
.
.
.
.
#ארמניה #המסעהארמני #טיוליםבעום #אוהביםלטייל #קווקאז #לראותעולם #טבע #טיול #יירוואן #מסעאחר #תרבות #אוכל #יין #אררט #לבקרבארמניה
#armenia #armenianjourney #traveling #lovetravel #advanture #nature #yerevan #travel #traveler #caucasus #ararat #visitarmenia @ Yerevan, Armenia

20/08/2020

Artsakh Travel

ארצאך, הידוע אצלינו בשם נגורנו-קרבאך.

Բացահայտի՛ր Արցախի անկրկնելի բնությունը. սկսի՛ր պլանավորել ճամփորդությունդ 🙂

www.artsakh.travel | Արցախ մուտք գործելու պայմաններին կարող եք ծանոթանալ այստեղ՝ bit.ly/3kQLEkf

#ԵկԱրցախ #DiscoverArtsakh #Artsakh

13/08/2020

ארמניה ❤

Երբ հրաժեշտ ես տալիս ասֆալտապատ ճանապարհին ու բռնում ես Մայրավանքից Ծաղկունյաց լեռներ տանող ուղին, մի պահ թվում է, թե մոլորվել ես. սաղարթախիտ անտառներ ու լեռան եզրով ձգվող նեղ արահետներ, որ, կարծես, վերջ չունեն: Բայց երբեմն պետք է մոլորվել նոր ուղիներ բացահայտելու համար: Իսկ երբ Ծաղկունյաց լեռան բարձունքից ցած ես նայում, թվում է ամբողջ Հայաստանն ես տեսնում ափիդ մեջ:

Ծաղկունյաց լեռներում ջիպային տուրի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ հղումով՝ https://bit.ly/2PMBbbl կամ զանգահարեք մեզ՝ (010)545353:

#բացահայտեքՀայաստանը #ջիպայինտուրեր #տուրերփոքրխմբերիհամար #ընտանեկանտուրեր #GardmanTour #offroadtoursinArmenia

11/08/2020

11 באוגוסט הוא ראש השנה הארמני הקדום!

-- 🇫🇷👇
Today is a day to celebrate🥂
...August 11 means NAVASARD is here!

⌛Back in history, pagan Armenians considered this very day as the first day of the New Year.

🏛Perceived as one of the biggest holidays in Ancient Armenia, this was a major occasion for a good celebration with the whole family gathered around the table. Games were played, prayers said, and some quality moments well spent!
🍞It is believed that on this day Armenians would dedicate bread to the gods as a sacred offering so that their upcoming year turns fertile and wholesome.
🍇In fact, they had chosen the sunny month of August to kick off the new year, given that it symbolizes prosperity, abundance, and good harvest.

Happy Navasard to all ~

----
NAVASARD… ce mot vous semble familier?🍷
Eh bien, aujourd'hui est un jour à célébrer!

⌛De retour dans l'histoire, les Arméniens païens considéraient ce jour même du 11 août comme le premier jour de la nouvelle année.

🏛Perçue comme l'une des plus grandes célébrations de l'Arménie ancienne, cette journée a été une occasion majeure pour une bonne fête en famille réunie autour de la table. Des jeux ont été joués, des prières dites et des moments de qualité bien profités!
🍞On pense qu'en ce jour, les Arméniens consacraient du pain aux dieux comme offrande sacrée afin que leur année à venir devienne fertile et saine.
🍇En fait, ils avaient choisi le mois ensoleillé d'août pour lancer la nouvelle année, car il symbolise la prospérité, l'abondance et la bonne récolte.
----

🖼 credits : Autumn Still Life: Ripe Fruit, 1961
-- Martiros Saryan

My Armenia ארמניה שלי

שלום וברוכים הבאים למסע הארמני!
שמי יוליה (Julia Kislev) ואני מנהלת את הדף הזה.
בנובמבר 2016, אחרי 24 שנים בארץ, עברתי לגור בארמניה בנסיבות משפחתיות. לא בחרתי דווקא בארמניה כמקום מגורי, אפשר להגיד שככה יצא, אבל מהיום הראשון הרגשתי חם בלב בארץ הקטנה והמרגשת הזאת, שקשה שלא להתאהב בה.
במשך השנה הראשונה שלי כאן הספקתי לטייל המון, גיליתי מקומות מלאי אנרגיה ורוח, הכרתי אנשים מעניינים, עשייה תרבותית עשירה ועוד כל מיני דברים שלא כל תייר יכול להגיע אליהם לבד. את התגליות שלי אני התחלתי לחלוק עם אנשים אחרים, בהתחלה חברות וחברים שבאו לבקר, אחר כך חברות של חברות ואז פשוט אנשים שהיו סקרנים להגיע לארמניה ולהכיר אותה מבפנים. עכשיו אני רוצה להגדיל את המעגל עוד יותר, לכן פתחתי את הדף שלפניכם.

כאן, מלבד הצילומים היפים שאני מביאה ממסעותי או אוספת מאנשים מוכשרים אחרים (#מטייליםמצלמיםארמניה), תוכלו למצוא:

-טיפים למטיילים עצמאיים במדור #עצותחינםארמניה
-המלצות על מקומות מעניינים ומגניבים שאני מוצאת בירוואן במדור #funinyerevan
-סיפורי ארמניה שלי בהרחבה במדור #סיפוריארמניה או בבלוג שלי בכתובת:
https://juliakislev.tumblr.com/
מוזיקה ארמניהת במדור #צליליארמניה

Videos (show all)

כפר ביורקאן. רגע של שפיות. ❤
הזמר העיוור מקדם את פני המבקרים של מקדש השמש גארני 🙏
חגיגות העשור למרכז קפסג'אן לאמנויות היום בירוואן. @Cafesjan Center for the Artsהמרכז ממוקם בתוך הקומפלקס של קאסקד, מבנה ...
גם בגשם לא מאבדות את מצב הרוח!
תודה ל Evelyne Corcos על המזכרת המקסימה מהטיול! ❤Anushavan BabayanАрарат Костян
ריקוד ארמני מסורתי ב Pandok Yerevan
קרמיקה ארמנית של גיומרי Hotel Villa Kars
מנזר גהארד Gehard נבנה מעל המעין הקדוש שנובע מהסלע בתוך מערה חשוכה שהיה מקום פולחן עוד הרבה לפני שארמניה הפכה למדינה נוצ...
מקדש אל השמש ארמני מיהר Miher נבנה במאה ה-1 לספירה על קצה הצוק הגבוה מעל הקניון הציורי של נהר הררי שנקרא היום אזאט Azat ...
היום, בסוף של היום הכי קצר בשנה ובהתחלה של הלילה הכי ארוך, הדליקו בכיכר הרפובליקה בירוואן את האורות על היולקה המרכזית! 🌲
ככה מקבלת את פני האורחים משפחת סינאניאן שהקימה את Qyavar House , בית הארחה מקסים בעיר גאבר, לא רחוק משפת האגם סוואן. האמ...
נוגעים בחומר. במשק בית ארמני כלי חרס שונים  בשימוש יומיומי רחב עד היום וקדרות זה מקצוע מעבר לתחביב נחמד לשעות הפנאי. ☝👐

Location

Category

Telephone

Address


7 Mashtots St.
Yerevan
Other Tour Guides in Yerevan (show all)
Gens Tours Gens Tours
Alikanyan Street
Yerevan, 0019

Megan Travel Megan Travel
Մաշտոց
Yerevan, 11

RI.KA Travel RI.KA Travel
27/25 Nalbandyan Street
Yerevan, 0001

Pure Armenia Pure Armenia
Saryan 22
Yerevan

Private Tours in Armenia....Your Tour Guide in Armenia to draw an itinerary. Discover Armenia and it’s outstanding Natural Beauty.This is a journey packed with many of Armenia’s most iconic sights and scenery. WhatsApp +37493231309

Air Travel Air Travel
16 Sayat-Nova Ave, Yerevan
Yerevan, 0001

Air tickets all over the world Inbound tourism Outbound tourism Visa Support Transfer Rent a car Insurance Health & Rehabilitation in Germany

VISTA.am Travel Platform VISTA.am Travel Platform
Please Call Or Write Us
Yerevan, 00009

Platform where travel companies and hotels are presented. Send them a request and arrange your vacation in Armenia and also abroad if you are in Armenia.

Travel to Armenia Туры в Армению Travel to Armenia Туры в Армению
Yerevan,Abovyan Str
Yerevan

Компания Travel to Armenia приглашает вас принять участие в уд

Captain Travel Club Tours to Armenia Captain Travel Club Tours to Armenia
15 Movses Khorenatsi, Elite Plaza Business Centre, 4th Floor
Yerevan

Group & individual tours in Armenia & Artsakh.... Выберите тур в Армению, и мы организуем Ваш качественный отдых.

Sima Tours Armenia Sima Tours Armenia
Yerevan

SIMA Tours is an incoming & outgoing tour operator. With offices in Yerevan, Armenia and Philadelphi

Just Travel Just Travel
101 Khorenatsi Str.
Yerevan, 0015

i Tour (Travel Agency) i Tour (Travel Agency)
Nalbandyan 17
Yerevan, 0010

Office. +37412 551255 mob. +37455558626 , +37491659151

Grant tour Grant tour
V.Vagharshyan Str. 18
Yerevan, 0012

Ереванское турагенство