Scuba Dominicana Travel

Wyjątkowe, niesztampowe wycieczki po Dominikanie tylko ze Scuba Dominicana Travel

Organizator wycieczek fakultatywnych w Republice Dominikany

Misión: Dlaczego Scuba Dominicana Travel? Jesteśmy pewnym i godnym zaufania partnerem. Nasza wieloletnia obecność na lokalnym rynku oraz doświadczenie sprawiają, że możemy zapewnić naszym klientom niezapomniane wspomnienia z pobytu na rajskiej Dominikanie. Od samego początku naszej działalności, stawialiśmy na indywidualne podejście do klienta oraz propagowanie lokalnej kultury, pokazywanie prawdziwego uroku Dominikany (nie tego forsowanego przez przewodniki turystyczne lub hotelowych rezydentów). Wyłącznie po zetknięciu się z lokalną społecznością, pięknem dzikiej natury (nie tylko hotelowych plaż), wrócicie z urlopu z niezapomnianymi wrażeniami oraz wspomnieniami które utrwalą Wam prawdziwy walor tego pięknego miejsca na ziemi. Wyrusz z nami poznawać piękno prawdziwej Dominikany🇩🇴🌴🌴

Sama adrenalina! Coś fantastycznego zwłaszcza z takimi pięknymi widokami!
Pura adrenalina! Sobre todo con estos hermosos paisajes en las montañas dominicanas!
Pure Adrenaline! Specially with that beautiful views in Dominican mountains!
Zip line!!! Viva 🇩🇴 Viva Scuba Dominicana!

Dziś był piękny dzień pełen wrażeń i cudownych widoków w najlepszym towarzystwie. Wycieczka Verdadera Dominicana VIP.

I zwiedzamy Altos de Chavon, zwane miasteczko koralowe, wybudowane przez Charles Bludhorn dla swojej córki Dominique w Casa de Campo, La Romana. Anfiteatr w stylu greckim, piękny wąwóz i rzeka Chavon. Warsztaty gdzie robią najpiękniejsze na Dominikanie dzieła z bawełny lokalnej. Grupa typowa merengue "ripiao" i tańce. Kościółek Świętego Stanisława. Coś pięknego!

Zawsze jest bosko! Bo dostosujemy do twoich potrzeb. Myślimy o tobie. Verdadera Dominicana.

(PL) Tak wygląda centrum dowodzenia na naszym katamaranie Saba 50, którym wkrótce zainaugurujemy pierwszy rejs żeglarski ⛵️🐬🌴z bogatym programem dla nurków🐢🇻🇮Rejs odbędzie w archipelagu Amerykańskich Wysp Dziewiczych. (EN) This is the command center on our catamaran Saba 50, which will soon be inaugurated with the first sailing cruise ⛵️🐬🌴with a rich program for divers 🐢🇻🇮. The cruise will take place in the archipelago of the US Virgin Islands.
#virginislands #divingvirginislands #sailingvirginislands

Isla Saona - Żeglarska Przygoda⛵️, to okazja na przeżycia związane z dużą dawką informacji o najbardziej znanych dominikańczykach i ich dokonaniach. Pierwszym etapem naszej wycieczki jest wizyta we współczesnej perełce „średniowiecznej” architektury śródziemnomorskiej, czyli w miasteczku Altos de Chavon, zlokalizowanym w Casa de Campo. Po zwiedzeniu Altos i wysłuchaniu o historii jego budowniczego udajemy się do portu w Bayahibe. Tutaj przesiadamy się na szybką łódź🚤 i płyniemy w kierunku legendarnej Piscina Natural🐠. Potem już będzie coraz goręcej. Plaże Saony 🌴zachwycą każdego. W drodze powrotnej niesamowita przygoda podczas rejsu katamaranem pod żaglami🌴🐬⛵️
U nas ta wycieczka jest w cenie 97,00 USD

Fantastyczna przygoda na wyciągnięcie ręki. Niesamowita wycieczka krajobrazowa na górę Montaña Redonda i plażę limon dostarczy Wam moc wrażeń i niesamowitych plenerów na sesje foto. U nas ta wycieczka kosztuje tylko 70,00 USD.
#dominikana #montañaredondamiches #karaiby @ Montaña Redonda, El Seibo, Dominican Republic

Nasza wycieczka dzisiaj... Dużo wrażeń. Verdadera Dominicana. Tak naprawdę poznać ten egzotyczny kraj.

Verdadera Dominicana🇩🇴🌴❤️, to wyjątkowa propozycja, dla tych, dla których instynkt poznawczy, nie pozwala spędzać czasu tylko na skąpanej w słońcu plaży.
☀️🌴
Jednym z etapów naszej wycieczki są odwiedziny w małej wiejskiej szkole z młodszymi grupami dzieci. Wzruszające chwile i niesamowite przeżycia wśród spragnionych wiedzy dominikańskich dzieci. Na urwisów też są rozwiązania „wychowawcze”... ale o tym na trasie wycieczki. U nas ta wycieczka za 95,00 USD
🌴🌞
#dominikana @ Higüey, La Altagracia, Dominican Republic

To jest Verdadera Dominicana! To jest to, co zobaczysz poza hotelem. Prawdziwe życie ludzi na rajskiej wyspie: skromne, ale jakże szczęśliwe.
W akcji, oczywiście najwspanialsza pilotka na wyspie - Alexandra

Verdadera Dominikana.
Dla mnie każda wycieczka to wyzwanie. Chcę zeby turyści nie tylko zobaczyli piękne plaże i krajobrazy. Muszą zmysłami wszystkimi poznać ziemię która zwiedzają. Zapachy, smaki, rytmy. Życje poza hotelem toczy się inaczej. Kraje można odkrywać tak naprawdę poznając ich zwyczaje, kulturę, codzienność mieszkańców. Zobaczyć życje tubylców w małych miastach i wioskach otworzy wam oczy na inny świat, który ma swoje dobre i złe strony jak w każdym kraju. Posmakować ich prawdziwą kuchnię, posłuchać ich muzykę, poczuć rytmy, ciepło i życzliwość ludzi ale i też problemy społeczne, to dopiero jest poznać kraj. Wtedy więcej niż zwykłe podróżowanie, jest to przeżycje które zostawia ślady i wzbogacza naszą duszę.

Montaña Redonda, Laguna Limon i Playa Limon to wspaniała opcja dla zwolenników krótszych czasowo wycieczek.
🌴🌴🌴
Jednak wrażeń podczas tej wycieczki nie zabraknie. Fantastyczne huśtawki na górze i oszołamiające widoki z niej, pozostają w pamięci na zawsze.
🌞🌴🐴
Do tego niesamowite wrażenia z jazdy konno po plaży Limon za jedyne 70,00 USD
#playaellimon #dominikana #montañaredonda

Montana Redona a potem przejażdżka konno w scenerii pięknej dzikiej plaży Limon. Uśmiechy zadowolenia na twarzach naszych gości są dla nas najważniejsze. Dziękujemy za wspólnie spędzony, piękny dzień.

Santo Domingo - najstarsza stolica Nowego Świata. To klasyczny kierunek naszych turystów. Doskonała propozycja dla miłośników historii i architektury kolonialnej. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasz przewodnik, oprócz tego, że jest doskonałym Divemasterem, to jest jednocześnie zapalonym znawcą historii Dominikany. U nas wycieczka do Santo Domingo w cenie 83,00 USD.
#dominikana #santodomingo #wycieczkifakultatywne

Verdadera Dominicana🇩🇴🍍🌴🥑 - to jedna z najchętniej wybieranych wycieczek przez naszych turystów. Prawdziwe życie zwykłych ludzi w towarzystwie najlepszej pilotki w Dominikanie. @alepichpoty

Dzien dobry! Dziś piękny i słoneczny dzień na Dominikanie. Kto by chciałby tu popływać, zrobić rajskie zdjęcia, popływać w ciepłej wodzie? Pozdrawiamy z magicznych Karaibów!

I tak właśnie odkrywają nasi turyści prawdziwą Dominikane, co jest poza hotelem, jak się toczy życje codzienne w miasteczkach i wioskach dominikańskich. Poznacje piękne i dzikie zakątki, krajobrazy, haciendy, itd. Zobaczycie zwyczaje, tradycje, krajobrazy oraz zabytki historyczne i przyrodnicze kraju. Przeżyj to z nami z naszymi doświadczonymi przewodnikami, z najcieplejszą serdeczną i najbardziej ludzką obsługą i troską.

Y seguimos explorando los rincones de la Verdadera Dominicana. Así nuestros turistas conocen la "Verdadera Dominicana", sus pueblos, costumbres y tradiciones, sus paisajes y monumentos históricos y naturales. Ven a vivirlo con nosotros a mano de los mejores guías y la más cálida y humana atención.

Rytuał oczyszczenia Voodoo, tylko podczas Verdadera Dominicana 🌴🇩🇴

Gwiazda Karaibów - Isla Saona. Jedna z najpiękniejszych wysp Morza Karaibskiego. Na pewno jest to najbardziej popularny cel wycieczek dla turystów przebywających w regionie Bavaro - Punta Cana i Bayahibe - La Romana. Cudowny turkus morza, biały piasek i słaniające się morzu palmy są dostępne na naszej wycieczce Saona - Perła Karaibów w cenie 97,00 USD/os. Dla rodzin (minimum 2+2) i dla grup oferujemy zniżki.

Chcesz byc tutaj? Skontaktuj sie z nami i pomozemy tobie spelnic marzenia.

Santo Domingo to gwarne i głośne miasto, będące stolicą Republiki Domnikańskiej. Założył je brat Krzysztofa Kolumba, Bartolomeo, w 1496 roku, przez co stało się ważnym punktem w czasie podboju Ameryk. Na całym świecie Santo Domingo słynie ze znajdującej się tam Dzielnicy Kolonialnej, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.🇩🇴

Przedstawiamy Wam naszą przewodniczkę - niezwykłą Alexandrę. Wyjatkowa osobowość, poczucie humoru, potężna wiedza o Dominikanie i piratach z Karaibów sprawiają, że Ci którzy będą mieli szczęście uczestniczyć z nią na naszych wycieczkach, zapamiętają chwile, spędzone z nami, na całe życie. Alexandrę spotkacie na wszystkich szlakach naszych wycieczek w Dominikanie. Nurków zabierze na podwodną przygodę w poszukiwaniu piękna raf koralowych i śladów pirackich galeonów na dnie Morza Karaibskiego. @alepichpoty

Jedną z najbardziej ekscytujących atrakcji podczas naszych wycieczek jest uczestnictwo w haitańskim obrządku voodoo, który można doświadczyć na wycieczce Eco Caribe - Prawdziwa Dominikana. Cena wycieczki 99,00 USD @ Punta Cana, República Dominicana

Kto marzy o spacerze po plaży, w taki zachód Słońca - łapka w górę 🇩🇴🌴🌴🌴

Yesterday's sunset! 😍🌅
#DiscoverBayahibe #Sunset #magic

GoDominicanRepublic

Recently, we spoke with travelers in Dominican Republic to hear how their vacations were going. Real people, real stories, the real DR. Follow along at #TheRealDR

youtube.com

Me Gusta República Dominicana | Ministerio de Turismo

To wszystko plus wiele więcej z nami 🌴🇩🇴

Me Gusta República Dominicana | Ministerio de Turismo

Dominikana to nie tylko piękne plaże, palmy słaniające się w kierunku błękitnego morza. Dominikana to również kraj słynący z najlepszych na świecie cygar, rumu, produkcji trzciny cukrowej. Kraj pełen kontrastów, które dla nas Europejczyków mogą wydawać się dziwne. Jeżeli chcesz poznać prawdziwą Dominikanę, nie tę z folderów reklamowych, wycieczka VERDADERA DOMINICANA jest właśnie dla Ciebie. Zobaczysz codzienne życie Dominikańczyków - w fabryce cygar skręcisz swoje własne cygaro, zobaczysz walkę kogutów, poznasz rytuał VOODOO u haitańskiej szamanki.

Isla Sanona, absoulutne "must have" każdego pobytu na Dominikanie. Biały piasek i lazur Morza Karaibskiego w tym miejscu zatyka dech w piersiach. Naszych klientów zabieramy w jedno z najpiękniejszych miejsc na wyspie, z dala od głównego ruchu turystycznego. Dzięki temu, atmosfera jest bardziej kameralna, a widoki w tej części wyspy niczym nie zmącone 🏝🇩🇴

Isla Catalina stanowi jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji Dominikany. Ściągają tutaj miłośnicy nurkowania i wszyscy, którzy kochają spędzać czas na słonecznej pięknej plaży z kłaniającymi się morzu palmami kokosowymi. Wokół wyspy rozciągają się piękne rafy koralowe, które są dostępne nie tylko dla nurków ale również dla amatorów snorklowania. Na wyspie, odwiedzający mają zapewniony open bar oraz obfity dominikański lunch🇩🇴🥽🥥🏝

Organizator wycieczek fakultatywnych w Republice Dominicany

Scuba Dominicana powstała jako pierwsze polskie centrum nurkowe w Republice Dominikańskiej. Naszą misją 0d początku istnienia jest umożliwienie dostępu do podwodnego świata całym rodzinom – rodzicom i dzieciom. Pomagamy odkryć piękną pasję i hobby dla każdego, komu bliskie jest morze, ocean i cudownie bogate życie w nich zgromadzone. Bardzo aktywnie uczestniczymy w programie ochrony środowiska, w ramach którego uczestnicy naszych kursów i wycieczek mają możliwość wnieść swój wkład w ochronę koralowców czy ogólnie w edukację proekologiczną wśród młodego pokolenia mieszkańców wyspy.

Po kilku latach pracy w Dominikanie i zebraniu niezwykle cennego doświadczenia i przede wszystkim po wielu prośbach naszych klientów o podjęcie zdecydowanej aktywności w zakresie organizacji wycieczek lokalnych z satysfakcją informujemy, że uzupełniamy naszą aktywność nurkową o organizację wycieczek fakultatywnych w Dominikanie. Wzmocnieni profesjonalnym zespołem pilotów, którzy charakteryzują się niezwykłą charyzmą, poczuciem humoru i pełną wiedzą o Dominikanie i po podjęciu współpracy z lokalnymi doświadczonymi partnerami, jesteśmy gotowi aby zaproponować Państwu nieszablonowe wycieczki, które staną się najpiękniejszymi wspomnieniami z pobytu na Dominikanie🇩🇴🌴🌴

¿Quieres que tu empresa sea el Agencia De Viajes mas cotizado en Bávaro?

Haga clic aquí para reclamar su Entrada Patrocinada.

Localización

Categoría

Teléfono

Dirección


Edeficio Coral Golf, Bloq. 3
Bávaro
00000

Horario de Apertura

Lunes 09:00 - 17:00
Martes 09:00 - 17:00
Miércoles 09:00 - 17:00
Jueves 09:00 - 17:00
Viernes 07:00 - 21:00
Sábado 07:00 - 17:00
Domingo 07:00 - 15:00
Otros Agencia de turismo en Bávaro (mostrar todas)
Comprar Vacaciones Comprar Vacaciones
Santo Domingo
Bávaro, 11809

Te recomendamos los mejores lugares del mundo para Vacacionar.

Unterwegs mit Guenter Unterwegs mit Guenter
Plaza Tres Center
Bávaro, 23301

RH Tours Ausflüge Punta Cana RH Tours Ausflüge Punta Cana
El Cortecito, Bávaro Beach
Bávaro

Die schönsten Ausflüge ab Punta Cana, Bavaro, Uvero Alto und Bayahibe. Deutschsprachig + kleine Gruppen. Transfers in der gesamten Dominikanischen Republik

Weiler Caribbean Sea. Excursiones Punta Cana Weiler Caribbean Sea. Excursiones Punta Cana
Plaza Boulevard Center Local 13B
Bávaro, 23301

+ que excursiones #weilerizate Todas nuestras excursiones salen del hotel desde Bávaro, Punta Cana y Bayahibe, donde se encuentren alojados los clientes y serán devueltos al hotel al finalizar la excursión escogida.

Aurora EH Travel Group Aurora EH Travel Group
Cruce De Verón Plaza Verón Center Suite D-31
Bávaro, 23000

Los mejores precios y las mejores ofertas para tus viajes

TravelService TravelService
Avenida Barcelo, Km. 0, Plaza Costa Bavaro, Local 102B
Bávaro, 23000

Холдинг принимающих туроператоров в Доминикане, Мексике, Коста-Рике, на Кубе и Ямайке

Saona Island Prestige Saona Island Prestige
Av. España Plaza Mayoral Local B201 Bavaro, D. R.
Bávaro

We'll race you out to the island in a speed boat that includes a stop in a natural swimming pool, open bar, Dominican Lunch and ride by Catamaran.

Rico Amor Rico Amor
Residencial Costa Bavaro, Villa Del Sol II
Bávaro, 50

Zorganizujemy Twój niezapomniany ślub w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie - na karaibskiej plaży!

Villapolonia Tours Villapolonia Tours
Av. Alemania, Plaza Artistica Loc.4 Nivel 2
Bávaro

Villapolonia Tours, to jedyny polskojęzyczny touroperator działający oficjalnie na terenie Republiki Dominikany w rejonie Punta Cana i Bayahibe.

Excursiones VIP Tours Excursiones VIP Tours
Cabeza De Toro
Bávaro, 23301

Somos una compañía dedicada al servicio de excursiones para todo publico la excelencia en todo tipo de actividades marítimas y de exploración

Excursions Punta Cana et Bayahibe Excursions Punta Cana et Bayahibe
COCOTAL
Bávaro, 00000

Tour opérateur organisateur d excursions spécialiste du marche francophone en Rep-dom consultez notre site http://www.excursions-puntacanabiz.com

Better Place To Go, SRL. Better Place To Go, SRL.
Carretera Verón-Bávaro, Plaza Arrecife, Local 2B
Bávaro, 23000

Somos una compañía de turismo Receptivo/Emisivo, establecida en Bávaro/Punta Cana República Dominicana.