Gerioni Travel & Tours

GERIONI TRAVEL

Good Morning ☀️
Ju Urojme nje Dite plot Diell ☀️

🌸 #ZAKYNTHOS 🌸
🏵️OFERTE🏵️
Data e nisjes: 30 Qershor- 4 Korrik

Nicolas Studio (vetem fjetje)👉100€
Hotel Ikaros 2* (all inclusive)👉150€
Hotel Majestic 4* (all inclusive)👉175€
Hotel White Olive 4* (all inclusive)👉190€

💕Ne cmim perfshihet :
►Transporti me autobus komod.
►Akomodimi ne hotel
► Baza e sherbimit sipas hotelit perkates
►Bileta e tragetit Kyllini-Zakynthos-Kyllini
►Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc☀️

😍Corfu 6 ditë 260€ 😍

❤️Data e nisjes:❤️
👉4-9 Korrik

🍒Ne cmim perfshihet :
►Transporti me autobus komod
►Akomodimi ne hotel
►Mëngjesi + darka
►Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.🙈🙈🙈

🏵️CORFU🏵️
🔹All inclusive ne Korfuz ,3 dite 99euro🔹
☀️ Datat e udhetimit 25_27 Maj ☀️
- Akomodimi ne HOTEL 4*
-Sherbimi all inclusive(pijet e perfshira)
- Transporti me autobuz komod
- Extra 11euro bileta e tragetit vajtje-ardhje💛
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

#GerioniTravel
🌳 Theth 🌳
🌻 2 Dite all inclusive 🌻
💥 Cmimi : 7000 Lek /personi
⚡ Datat e udhetimit: 23-24 , 25-26 , 26-27, 30-31 Maj 💫
🌸Akomodimi ne bujtine:
🌹 Vaktet mengjes+dreke+darke🌹
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

Good Morning 🌞
#UdhetoLireUdhetomeGerioniTravel 🌎

Happy Weekend 🌺
From Bali,Indonesia 🙈

Miremengjes nga Kyoto,Japoni 🌷

Udhetoni ! 🧚‍♂️
Udhetoni sepse parate tuaja kthehen serisht , Koha jo 🙈
Ju urojme nje Mbremje te Kendshme 😍
#UdhetoLireUdhetomeGerioniTravel 🌷🌏🕟🛫

🌼DUBROVNIK🌼
🌼Datat :11-13 Maj, 25-27 Maj🌼
🌷3dite 89euro🌷
🌼Ne Cmim Perfshihet:🌼
🌼Transporti Vajtje-Ardhje🌼
🌼Akomodimi ne Hotel🌼
🌼Mengjes+darke🌼
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

Good Morning 🌼
Ju Urojme Fundjave te Mbare 🌼

🌷 Meteora 🌷

🌷2 dite 49 Euro
🌼Datat : 28-29 Prill
🌼Data te tjera : 5-6 , 12-13 , 19-20 , 26-27 Maj

➡️Ne cmim perfshihet :
🌷 Transporti vatje ardhje
🌷 Akomodimi ne hotel
🌷 Mengjesi ne hotel
🌷 Guida gjate gjithe udhetimit

EXTRA dhe Opsionale : Darka ne hotel 6 Euro/Personi
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

Miremengjes nga Santorini :)

Miremengjes :)

🌷Jeni gati per per te kaluar nje fundjave te paharruar ne Valbone ?🌷
🌷Turet per data 14-15 prill
🌷 Fundjave ne Valbone, Udhetim me traget: 8200lek/personi
🌷 Ne cmim perfshihen 🌷
🌷Transporti: Tirane – Valbone – Prizren – Tirane
🌷 Bileta e tragetit Koman – Fierze
🌷 Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)
🌷 Darka e dites se pare me gatime tradicionale te Valbones
🌷 Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone dhe Dreka diten e dyte ne Valbone
🌷 Me shoqerues gjate gjithe udhetimit
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

Good Morning

🛑Udheto Lire ,Udheto me #GerioniTravel
🛑Oferta per Fluturime Vetem Vajtje (Prill-Maj)
🌷 Tiranë - Verona 40€
🌷 Tiranë - Rome 74€
🌷 Tiranë - Milano 60€
🌷 Tiranë - Ancona 60€
🌷 Tiranë - Bologna 60€
🌷 Tiranë - Bari 60€
🌷 Tiranë - Bergamo 60€
🌷 Tiranë - Cuneo 70€
🌷 Tiranë - Firenze 70€
🌷 Tiranë - Genova 70€
🌷 Tiranë - Perugia 70€
🌷 Tiranë - Pisa 60€
🌷 Tiranë - Rimini 70€
🌷 Tiranë - Torino 70€
🌷 Tiranë - Treviso 60€
🌷 Tiranë - Venezia 60€

..................................
🌀 Perfshire ne cmim:
-Blieta vetem vajtje per data te caktuara ne muajin Prill/Maj
-Bagazhet ne varesi te kompanise
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

Good Morning 🌻

😍 #STAMBOLL
😍4 Ditë
💰€89,
👉Nisja më 5, 📆12, 📆19, 📆27 #Prill.
😍Vizitohet: #Stamboll.
😍Fjetje: 2 netë në #Stamboll.
🏩Hotel 3* - 💰€89
🏩Hotel 3*S ose 4* - 💰€99
🚎 #Vajtje - #Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet.
🌻Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
#Në pagesë përfshihen:
🚎Udhëtimi #vajtje – #ardhje me autobus.
🏩Akomodimi 2 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
☕Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
🚎Shëtitjet në #Stamboll me autobus (sipas programit)
🌻Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
#Dita1: Nisja nga Tirana në oren 13.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës dhe Selanikut për në Stamboll. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.
#Dita2: Mbrritja në Stamboll rreth orës 08.00, Vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Kthimi në Hotel. Ssitemimi dhe Fjetje në Hotel.
#Dita3: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Fjetje në Hotel.
#Dita4: Mëngjesi në Hotel. Paradite, të lirë në Qendrën TregarePasdite, Nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.
#Dita5: Mbrritja në Tiranë ne Oret e Para te Mengjesit. :)
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

Miremengjes :)
Ju Urojme Dite te Mbare

🌻Si thoni per #CAPPADOCIA 😍🤭
🌻Per vetem 240euro personi
🌻Nisja : 24 maj dhe 27 maj
🌻4 dite
🌻 Akomodimi ne Ciner Hotel
🌻Mengjesi i perfshire
🌻Kujdes ⚠ Oferte momentale
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

Miremengjes

🌞 Miremengjes 🌞
Ju Urojme Dite te Mbare 🌼

🌼 Ture ne Barcelone 🌼
🌼 8 Dite
🌼 Nisja : 21 prill
🌼349euro personi
📍 Vizitohet : #Milano #Barcelona #Venecia #Monaco
💵Ne cmim perfshihet :
🔴 Transporti me Autobuz Komod
🔴 Akomodimi ne Hotel me 3*
🔴 Mengjesi ne Hotel
🔴 Shoqerues Shqipetare
🔴 Te gjitha Guidat sipas Programit
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

Udhëto Lirë,Udhëto me Gerioni Travel :)
Sot po ju ofrojme ofertat me te mira per ne GREECE

🌞 Good Morning 🌞

#GERIONITRAVEL

Mirëmëngjes :)

🌺Super Ofertë🌺
🌺 KORFUZ 🌺
🌺 Nisja : 1-7 Qershor
🌺 Hoteli Corfu Holiday5*
🌺Mengjesi dhe darka e perfshire.
🌺Dhoma me pamje nga deti😍
🌺Per vetem 580euro personi🙈
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

☘Gerioni Travel☘
Udhëto Lirë,Udhëto me Gerioni Travel🌝
🌹Selanik🌹
-3 dite🌺
-89€ personi🌺
🏩Hotel Vergina 4* (ne qender te qytetit)

Datat e udhetimit:
🌞31 MARS - 2 PRILL
Te perfshira ne cmim:
• Transporti me autobus komod
• Akomodimi ne Hotelet perkatese
• Mengjesi
• Guide shqiptare gjate gjithe udhetimit.
💐Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

#Morninglikethis

Mirëmëngjes nga Paris,France :)
Ju urojmë ditë të mbarë

Mirëmëngjes nga Spanja :)

🌹KORFUZ🌹
🌹79€ Personi🌹

🌷Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 22.00 të nje nate më parë dhe udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz në orën 10.00. Sistemimi dhe All Inclusive në Hotel.

🌷Dita e Dytë: All Inclusive në Hotel. Pasdite, Vizitë me Guidë në qytetin e Korfuzit.

🌷Dita e Tretë : Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë. Mbrritja në Shqipëri.
🌼Nisja më 23 Mars

🍀Në cmim përfshihen:
🌷Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
🌷Akomodimi në Hotel Telemachos 2*S
🌷All Inclusive për të gjithë ditët e qëndrimit.
🌷Vizitë me Shoqërues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..
#UdhetoLireUdhetomeGerioniTravel🌹
🔸Ne cmim nuk perfshihet 🔸Gjithcka qe nuk eshte permenduar ne kete program🔸
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

Mirëmëngjes nga Italia🌷
Ju Urojmë Fundjavë te Mbare 🌹

🎇METEORA🎇
Nisja ne Datat :
🌼17-18 Mars
🌼24-25 Mars
🌼31Mars-1Prill
☀Vizitohet:
🌷JANINA-METEORA-KALLABAKA-KASTORIA🌷
💟Paketat:
-49€ Personi Hotel Alixiou/Mengjes🌞
-55€ Personi Hotel Alixiou/Mengjes+Darke🌞
🌿Ne cmim perfshihet:
🍀Transporti Vajtje-Ardhje
🍀Akomodimi ne Hotel
🍀Guide gjate udhetimit
🔸Ne cmim nuk perfshihet 🔸Gjithecka qe nuk eshte
permenduar ne kete program🔸
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne Inbox (Instagram,Facebook)
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

☀Vizitoni Budapestin ne Pranvere, super oferta me
#GERIONITRAVEL
🌞Udhëto Lirë,Udhëto me Gerioni Travel

🌼3 Dite - 130 € 🌼Nisja ne 31 Maj
🌼Silver Hotel Budapest + mengjesi

🌼5 dite - 155 €🌼Nisja ne 29 Maj
🌼Atlas City Hotel 3* + mengjesi

💫Ne Cmim Perfshihet:
⚡Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Tirana
⚡Akomodimi ne Hotel per dy nete
⚡Mengjesi per ditet e qendrimit
(Oferte momentale, udhetim pa guide)
🔸Ne cmim nuk perfshihet 🔸GjithEcka qe nuk eshte
permenduar ne kete program🔸
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

🌹SELANIK-STAMBOLL + ANIJE NE #BOSFOR🌹
🔸 22 Mars 🔸 3 Nete 4 Dite 109 €
🔸 30 Mars 🔸 3 Nete 4 Dite 109 €
🔸06 Prill🔸 3 Nete 4 Dite 109 €
🌷Te perfshira ne cmim:
🚌 Transporti me Autobuz Komod
🌇 Akomodimi ne Hotel me 4*
🍱 Mengjesi ne Hotel
👫Shoqerues Shqiptar
🔸Ne cmim nuk perfshihet :
🔸Gjithecka qe nuk eshte permenduar ne kete program🔸
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc

Mirëmëngjes nga Paris,Francë 😊
Gëzuar Ditën e Verës 🌸
Udhëto lirë,udhëto me Gerioni Travel 🌹

🛑Udheto Lire ,Udheto me #GerioniTravel
🛑Oferta per fluturime vetem vajtje (Mars-Prill)

🌸 Tiranë - Berlin 95€
🌸 Tiranë - Mynih 95€
🌸 Tiranë - Frankfurt 95€
🌸 Tiranë - Këln 95€
🌸 Tiranë - Hamburg 95€
🌸 Tiranë - Dusseldorf 95€
🌸 Tiranë - Lyon 95€
🌸 Tiranë - Barcelonë 95€
🌸 Tiranë - Basel 95€
🌸 Tiranë - Copenhagen 95€
🌸 Tiranë - Stockholm 95€
🌸 Tiranë - Vjenë 95€
🌸 Tiranë - Zyrih 95€
🌸 Tiranë - Madrid 95€

🌸 Tiranë - Budapest 30€
🌸 Tiranë - Athine 80€ 🌸 Tiranë - Amsterdam 54€
🌸 Tiranë - Stamboll 55€
🌸 Tiranë - Bruksel 75€
...........................................
🌀 Perfshire ne cmim:
-Blieta vetem vajtje per data te caktuara ne muajin Mars/Prill
-Bagazhet ne varesi te kompanise
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

🛑Udheto Lire ,Udheto me #GerioniTravel
🛑Oferta per fluturime vetem vajtje (Mars-Prill)
🌷 Tiranë - Milano 60€
🌷 Tiranë - Ancona 75€
🌷 Tiranë - Bologna 60€
🌷 Tiranë - Bari 60€
🌷 Tiranë - Bergamo 60€
🌷 Tiranë - Cuneo 70€
🌷 Tiranë - Firenze 60€
🌷 Tiranë - Genova 60€
🌷 Tiranë - Perugia 70€
🌷 Tiranë - Pescara 55€
🌷 Tiranë - Pisa 69€
🌷 Tiranë - Rimini 60€
🌷 Tiranë - Torino 85€
🌷 Tiranë - Treviso 60€
🌷 Tiranë - Venezia 60€
🌷 Tiranë - Verona 60€
🌷 Tiranë - Rome 74€
..................................
🌀 Perfshire ne cmim:
-Blieta vetem vajtje per data te caktuara ne muajin Mars/Prill
-Bagazhet ne varesi te kompanise
Kontakt:
📞 +355 68 208 7777 📱 +355 68 205 7096
📩 [email protected]
💌Ose na kontakoni ne facebook
Adresa: Vore,rruga unaza prane ish amc.

#behappy #travel #enjoylife
#goodmorning :)

Nuk e keni menduar akoma desinacionin e radhes?
Jeni ne dileme se ne cfare vendi te udhetoni?
SI mendoni per ROMEN?
Tr-Rome-------->77euro

Profile Pictures

[01/18/18]   DESTINACION I SHUME KERKUAR
KARNAVALE NE LEFKADA 3 DITE 115 EURO
➖DATA E UDHETIMIT 16-18 SHKURT
Karnavale ne Lefkada 3 Dite 115 Euro
Vizitohen: #ISHUJT #SCORPIONS, #MEGANISI Qytetet: #Preveza,Parga , #Lefkada, #Janina
Data e Udhetimit:
16-18 SHKURT

Hotel Ionian Star 4 * Ne qender te Lefkades
Programi:
►Dita e pare:
Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken .Vahzdimi I udhetimit drejt ishullit te Lefkades .Akomodimi ne hotel .Darka ne hotel . Me pas kohe e lire duke qen se hotel Ionian Star ndodhet ne qender te ishullit afer clubeve dhe pedonales se Lefkades .

►Dita e dyte:
Pas mengjesit nisja per ne fshatin turistik te ishullit Nidri, fillojme nje shetitje me traget drejt Meganisit .Gjate lundrimit me anije kalojme nga ishulli me fame boterore SCORPION ( ishulli I te famsh*t Aristotel Onasi). Ne Meganisi do qendrojme 2 ore ne piken turistike te tij,Vathi, ku mund te konsumojme dhe dreken. Kthimi ne Nidri ne 15:00 . Me pas do te bejm vizite ne manastirin Faneromeni ku pervecse vizites ne manastir perfitojm nje panorame fantastike te gjith qytetit te Lefkades . Akomodimi ne Hotel. Me pas pregatitemi per te shijuar atmesferen festive qe ofron qendra e Lefkades me ceremonin e karnavaleve .

►Dita e trete:
Mengjesi ne hotel. Nisemi per ne qytetin e Prevezes per ndales 1 ore per konsumim e kafes ne bulevardin kryesor te Prevezes .Me pas nisemi per ne Janine , aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetiotren buze liqent dhe ne kalane e Janises .Konsumimi I drekes ne Janine ne menyre individuale . Kthimi ne Tirane nga dogana e Kakavise . Mberritja ne Tirane ne darke .

Fundi I sherbimit tone .
Ne cmim perfshihet
*Transporti me autobus komod
*Akomodimi ne Hotel Ionian Star 4 * ne qender te Lefkades
*Mengjeset + Darkat
*Shoqerues shqiptar gjate udhetimitNe cmim nuk perfshihet
*Shetitja me anije 10 Euro/person
*Drekat
*Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Bulevardi Kryesor, Ish AMC
Vorë
1032

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Vorë travel agencies (show all)
Agjensi Udhetimi "GIMBEK" Agjensi Udhetimi "GIMBEK"
Rruga Bashkia
Vorë

GIMBEK Agjencia juaj e udhetimit! E-mail: [email protected] Adress: Rr. "Bashkia" , Vore ,Tirane Tel:+355673001444 Tel 2: +355674006008