Sole Agjensi Turistike

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete dhe auto -Sh*tje-blejrje ambjentesh -Ambjente me qera

Operating as usual

💥SUPER OFERTE💥
+355698583369
#soleagjensindriçonudhetimintuaj
🌟Udhëtim në Cappadocia dhe Stamboll, 🌟4 ✨Ditë €315 në Grup,
🌟Nisja më 6 Dhjetor.🌟
🌟Vizitohet: Cappadocia dhe Stamboll.🌟
- ✈️Fluturimi me avion: Tiranë - Stamboll - Kayseri - Stamboll- Tiranë. ✈️
➡️Vajtje heret në mëngjes - Kthimi vonë në mbrëmje.
✅4 Ditë të plota.✅
- 🛏Fjetje: 2 Netë në Cappadocia, Hotel Dinler 5* dhe 1 në Stamboll, Aspen 4*.
- 🍽Mëngjese dhe Darka në Hotel sipas programit.
- 🚎Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
- 🎒Bagazh dore dhe Valixhe
- 💁Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#loveistanbul❤️🇹🇷#lovecappadocia💙#soleagjensiimobilare#loveturkey🇹🇷

✅Udhëtim në Grup në Stamboll,
✅3 Ditë NGA €185
✅Nisja më 4, 11, 18 Dhjetor.
📌Vizitohet: Stamboll.
📌Fluturimi direkt me avion Heret në Mëngjes Tiranë - Stamboll, dhe Vonë në Mbrëmje, Stamboll - Tiranë,
➡️Fjetje: 2 Netë në Stamboll. Hotel Aspen 4* në Qendër. Pishinë e Brendshme.
http://aspenhotelistanbul.com/en
-➡️3 Mëngjeset në Hotel.
- ➡️Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
- 🧳Bagazh dore dhe Valixhe
- 🍀Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Udhëtimi është në Grup.
Kujdes: 🔴Tarifa promocionale është e limituar për Nisje më 21 Nëntor dhe është me vetëm Bagazh dore.🔴

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#istanbul🇹🇷#loveturkey🇹🇷

Sole Agjensi Turistike

Sole Agjensi Turistike's cover photo

🍁Shkoder🍁

➡️SHKODER➡️RAZEM➡️SHIROKE
📲0698583369
@soleagjensi

♦️ Dt:21/Nentore
♦️ Udhetim 1/Ditore
♦️ 2000 l/Personi
♦️ Nisja nga Vlora/Fieri
📌 Te perfahira:
✅Transporti
✅Shoqerues grupi
📌 Vizitohen
✅Shkodra (Pedonalja)
✅Liqeni i Shirokes
✅Razma

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#shkoder#shkoderalbania#razem#shiroke#soleagjensiimobilare

📍Nisje nga Vlora
📲0698583369
@soleagjensi
📍Divjak
📍Karavasta
📍Belsh
💥1500 Lek personi
📌Dt 22 Nentor

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#lovealbania#vizitalbania🇦🇱#divjake#karavasta#belsh#vlore

🔥Stambolli ➡️3 dite 85€
📍 Nisja ➡️15➡️16➡️17➡️18➡️19➡️20➡️21 Nentor
📲 0698583369
#soleagjensindriçonudhetimintuaj
💥Udhetim Individual.
🔥Cmimi perfshin:
🏨 Fjetje, mengjeset, fluturimi
🟢Tranferta vajtje-ardhje ne aeroport 25€

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensituristikevlore#soleagjensiimobilare#istambul🇹🇷#loveturkey♥️

💥Pasaport biometrike, dhe gati per ne Europe💥
📲0698583369
💥3 Dite ne jave💥
📍Nuk duhet tampon📍
➡️ e Merkure ➡️ e Premte ➡️ e Diel
📍Kriteret: GARANCI OSE FTESE ME VULEN ORIGJINALE NGA KOMUNA, KONTRATE PUNE ORIGJINALE NGA SHTETE EUROPIANE. Gjermani, Hollande, France, Itali,Belgjike etj.

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#autobusgjermani#pasaportabiometrike#soleagjensiimobilare

#vizitalbania🇦🇱#nisjengavlora#kishaelacit🙏#lagunaepatokut🐟🐟#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore

💥Pushime dhe Relaks në Pamukkale💥
🎉4 Ditë nga €175🎉
➡️Nisja më 17➡️18➡️20➡️22 Nëntor.

📍Çmimi përfshin:
-➡️3 Netë Fjetje me Mëngjes dhe Darkë në Hotel
🔥përdorimin e pishinave të brendshme me ujë termal të ngrohtë.
-🛫Fluturimin Vajtje - Ardhje Tiranë - Denizli nëpërmjet Stambollit.
-🚎Transfertën Aeroport - Hotel - Aeroport
-🎒1 Bagazh Dore dhe 1 Valixhe për Check in.
🔴Çmimi është për momentin dhe mund të ndryshojë. Për data të tjera mund të jetë më i lirë ose më i shtrenjtë🔴

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensituristikevlore#pamukkale#turkey🇹🇷#soleagjensindriçonudhetimintuaj

🎊SUPER OFERTE🎊
🔥Udhëtim në Grup në Stamboll🔥
🔥3 Ditë NGA €145🔥
💫Nisja çdo të Premte dhe të Shtunë💫

👤🔥Udhëtim në Grup në Stamboll🔥
💫3 Ditë NGA €145💫
➡️Nisja më 20, 27, 28 Nëntor.

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#soleagjensiimobilare#loveturkey🇹🇷#istanbul🇹🇷Dita e Parë:
Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit.
Fluturimi për në Stamboll.
Nisja në 02.20 te mengjesit. Mbrritja në Stamboll në 06.00.
Transferta nga aeroporti në Hotel Aspen.
Mëngjesi në Hotel.
Nisja në këmbë të me Shoqëruesin për në Pazarin e Vjetër Kapali Carchi.
Pazari i Vjetër Kapali Carshi është një nga tregjet e mbulura më të mëdha në botë. Ka 61 rrugë të mbuluara dhe mbi 4 mijë dyqane në një zone prej 30.700 m2 dhe që tërheq rreth 250 mijë deri 400 mijë vizitorë në ditë.
Hyrja Falas – Qëndimi rreth 2 orë.
Pas vizitës në Pazar, nisja me autobus për në Dolma Bahce.
Pallati Dolma Bahce, apo Sarajet Verore të Sulltanit, apo Pallati i Kopshteve të Mbushura është ndërtuar ndërmjet viteve 1843 – 1856 dhe ka kushtuar rreth 35 ton ar e barabartë me rreth1.5 miliard USD. U ndërtua nga Sulltani I 31 I Perandorisë Otomane Abdulmecid I për të kaluar luksin dhe komfortin e asaj kohe që kishin mbretëritë në Europë.
Hyrja 10 Euro – Qëndrimi 1 orë.
Vazhdon vizita në Qendrën e Stabollit, në Sheshin Taksim.
Sheshi Taksim, i vendosur në pjesën europiane të Stambollit, është i famshëm për restorantet, dyqanet dhe hotelet. Konsiderohet si zemra e Stambollit modern, me stacionin qendror të rrjetit Metro të Stambollit. Këtu ndodhet dhe Monumenti i Republikës.
Pas vizitës, kthimi dhe Sistemimi në Hotel, Sistemimi në Hotel.
Në mbrëmje, Darkë dhe Shfaqje Muzikore në Gar Muzk Holl, me Vallet tipike popullore, Këngët popullore dhe Ritme të parezistueshme për të kërcyer. në një mjedis të rafinuar.
Hyrja 25 Euro - Qëndrimi 3 orë
Khimi në Hotel.
Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë:
Mëngjesi në Hotel.
Nisja me Autobus për në Akuarium.
Akuariumi i Stambollit është hapur në Prill 2011 dhe është një ndër më të mëdhenjtë në botë për nga vëllimi, shumëllojshmëria e specieve të ujit dhe aktiviteteve.
Hyrja 14 Euro – Qëndrimi 2 orë.
Vazhdohet në Top Kapi, Sarajet Dimërore të Sulltanit.
Pallati Topkapı në shekujt 15 dhe 16 ka shërbyer si vendbanimi kryesor dhe selia administrative e sulltanëve osmanë. Ndërttimi i urdhëruar nga Sulltan Mehmed Pushtuesi, filloi në 1459, gjashtë vjet pas pushtimit të Kostandinopojës. Topkapı fillimisht u quajt "Pallati i Ri" (Yeni Saray) për ta dalluar atë nga “Pallati i Vjetër” (Eski Saray) në Sheshin Beyazıt. Kompleksi i pallatit përbëhet nga katër oborre kryesore dhe shumë ndërtesa më të vogla. Anëtarët femra të familjes së Sulltanit jetonin në harem dhe zyrtarët kryesorë të shtetit, përfshirë Vezirin e Madh, zhvillonin takime në ndërtesën e Këshillit Perandorak.
Hyrja 13 Euro – Qëndrimi 2 orë.
Vazhdon Vizita në Xhaminë Blu.
Xhamia Sulltan Ahmed, e njohur gjithashtu si Xhamia Blu, projektuar nga Arkitekt Shqiptar Sinani është xhami e epokës Osmane ndërtuar midis 1609 dhe 1616 gjatë sundimit të Ahmed I. Xhamia Blu kombinon shumë elemente bizantine të Shën Sofisë fqinje me arkitekturën tradicionale islamike dhe konsiderohet të jetë xhamia e fundit e madhe e periudhës klasike.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 Minuta
Vazhdon Vizita në Shën Sofi Sofi – Hagia Sofia
Hagia Sophia, zyrtarisht Xhamia e Madhe e Hagia Sophia dhe më parë Kisha e Shën Sofisë, është ndërtuar në vitin 537 si katedrale patriarkale e kryeqytetit perandorak të Kostandinopojës, ishte kisha më e madhe e krishterë e Perandorisë Romake Lindore (Perandoria Bizantine) dhe Kisha Ortodokse Lindore, përveç gjatë Perandorisë Latine nga 1204 deri në 1261, kur u bë katedralja katolike romake e qytetit. Në 1453, pas Rënies së Konstandinopojës në Perandorinë Osmane, ajo u shndërrua në një xhami. Në vitin 1935 Republika laike Turke e themeloi atë si një muze. Në vitin 2020, ajo u rihap si xhami.
Hyrja Falas – Qëndrimi 30 Minuta
Vazhdon Vizita në Hipodrom
Hipodromi i Kostandinopojës ishte qendra sportive dhe shoqërore e Kostandinopojës, kryeqyteti i Perandorisë Bizantine. Sot është një shesh me emrin Sultanahmet Meydani, me disa fragmente të strukturës origjinale të mbijetuar.
Kthimi në Hotel.
Në mbrëmje, Nisja për në Kroçiere për Shëtitje në Bosfor gjatë Natës, Darkë me Pije pa limit dhe Shfaqje Tradicionale dhe Moderne Turke.
Hyrja 30 Euro – Qëndrimi 3 orë.
Kthimi në Hotel
Fjejte në hotel.

Dita e Tretë:
Mëngjesi në Hotel.
Paradite të lirë.
Pasdite, Nisja pë në Eminoy, stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor.
Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.
Hyrja 5 Euro - Qëndrimi 2 orë
Vazhdon udhëtimi drejt Kodrës Camlica
Kodra Çamlıca ndodhet në pjesën aziatike të qytetit në 268 m mbi nivelin e detit dhe ka një pamje panoramike të pjesës jugore të Bosforit dhe grykës së Bririt të Artë. Kodra është një atraksion i njohur për vizitorët. Ka çajtore, kafene dhe një restorant të dizajnuar historik brenda një parku publik me pemë monumentale, kopshte lulesh dhe shatërvane.
Hyrja e lirë - Qëndrimi 40 minuta.
Vazhdon udhëtimi për në Qendrën Tregtare Viaport.
Të lirë në Qendrën Tregare.
Transferta për në Aeroport.
Fluturimi për në Tiranë.
Nisja nga Stambolli në 21.40.
Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

Nisja më 20, 27, 28 Nëntor

Kujdes:
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj duke filluar nga dita e pare e hyrjes ne Stamboll .
Cfarë përfshihet:
Vizitohet: Stamboll.
- Fluturimi direkt me avion Heret në Mëngjes Tiranë - Stamboll, dhe Vonë në Mbrëmje, Stamboll - Tiranë,
- Fjetje: 2 Netë në Stamboll. Hotel Aspen 4* në Qendër. Pishinë e Brendshme.
http://aspenhotelistanbul.com/en
- 3 Mëngjeset në Hotel.
- Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
- Bagazh dore
- Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Udhëtimi është në Grup.

Kujdes: Tarifa promocionale është e limituar për Nisje më 20 Nëntor.

🚌Gjermania me autobus do behet diten e Premte.🚎🚌
👤Pasagjeret duhet te kene garanci nga komuna ose ftese nga noteri gjerman ose kontrate pune origjinale.

Edhe pasagjeret qe kane pasur garanci nga komuna #Italiane, kane kaluar te premten.
➡️Munih
➡️Ulm
➡️Stutgart
➡️Manheim
➡️Frankfurt
➡️Koln
➡️Dusseldorf
➡️Essen
➡️Dortmund
➡️Hannover

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#germany🇩🇪#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore

Sole Agjensi Turistike

💥SUPER OFERTE💥
📲0698583369

🎀Grup, Cappadocia🎀
🎀3 Ditë €319🎀
🎀Nisja më 13 Nëntor, Cappadocia🎀

📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#soleagjensindriçonudhetimintuaj#soleagjensituristikevlore#cappadocia#loveturkey🇹🇷#soleagjensiimobilare

#miremengjesi#mrizizanave#m @mrizi_i_zanave 😍😍😍😍

☄️SUPER OFERTE☄️
📲 +355698583369

💥SOLE AGJENSI 💥
🍁Udhëtim Individual në Stamboll,🍁
✅3 Ditë të plota €160, ✅
🟢Nisja më 13, 14, 20, 21 Nëntor.🟢
- 🛌Hotel Grand Oral 3💥
✅3 Ditë €160 në Qendër.
http://www.grandoralhotel.com/
- 🛌Hotel Aspen 4💥
✅3 Ditë €176, në Qendër. Pishinë e Brendshme
http://aspenhotelistanbul.com/en
- 🛌Hotel Akgun 5💥
✅3 Ditë €190, në Qendër.
http://akgunhotel.com/
🩸Çmimi përfshin:🩸
- 🛌Fjetje: 2 ose 3 Netë në Stamboll.
- 🍽Mëngjeset në Hotel.
-✈️ Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.✈️
- 🧰Bagazh dore dhe Valixhe.🧳
⚡Opsionale:
- 💫Transferta vajtje - ardhje, Aeroport - Hotel €25
📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected] #soleagjensindriçonudhetimintuaj#istanbul🇹🇷#loveistanbul

☄️SUPER OFERTE☄️
📲 +355698583369

💥SOLE AGJENSI 💥
🍁Udhëtim Individual në Stamboll,🍁
✅3 Ditë të plota €160, ✅
🟢Nisja më 6, 7, 13, 14, 20, 21 Nëntor.🟢
- 🛌Hotel Grand Oral 3💥
✅3 Ditë €160 në Qendër.
http://www.grandoralhotel.com/
- 🛌Hotel Aspen 4💥
✅3 Ditë €176, në Qendër. Pishinë e Brendshme
http://aspenhotelistanbul.com/en
- 🛌Hotel Akgun 5💥
✅3 Ditë €190, në Qendër.
http://akgunhotel.com/
🩸Çmimi përfshin:🩸
- 🛌Fjetje: 2 ose 3 Netë në Stamboll.
- 🍽Mëngjeset në Hotel.
-✈️ Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.✈️
- 🧰Bagazh dore dhe Valixhe.🧳
⚡Opsionale:
- 💫Transferta vajtje - ardhje, Aeroport - Hotel €25
📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected] #soleagjensindriçonudhetimintuaj#istanbul🇹🇷#loveistanbul

💥Super oferte💥
📲+355698583369

☄️Dhjetori premton pushime te paharrueshme ne destiancionin e SHARM EL SHEIKH!☄️
🛌Hotel Xperience St. George Homestay 🛌

🎀Kjo pakete individuale perfshine:🎀
    📌Dt : DEC 10-16 Fluturim vatje ardhj Xperience St. George Homestay -5*📌
✅ALL INCLUSIVE ✅
♦️Per me shume informacion na kontaktoni ne :♦️
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#hellooctober🍁#soleagjensituristikevlore#sharmelsheikh2020✈️☀️🌴🏊❤️🐠🌊#soleagjensindriçonudhetimintuaj

💥SUPER OFERTE💥
🍂Vjeshtë në Cappadocia🍂
📲+355698583369

☄️4 Ditë €245, Individuale☄️
➡️Nisja më 30 Tetor. 4️⃣ vende te lira🎀
🟢Vizitohet: Cappadocia.🟢
✈️- Fluturimi me avion: Tiranë - Stamboll - Kayseri - Stamboll- Tiranë.✈️
🛌- Fjetje: 3 Netë në Cappadocia, Hotel Dinler 5*.🛌
☕-Mëngjese në Hotel sipas programit.
🧰- Bagazh dore dhe Valixhe🧳
📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#hellooctober🍁#soleagjensituristikevlore#hellooctober🍁#travelwithsoleagjensi#cappadocia#lovecappadocia💙#aspenhotelistanbul#dinlerhotelsalanya❤️

🍁Vjeshtë në Stamboll🍁
📲+355698583369

☄️4 Ditë / 2 Netë nga €59☄️
☄️ 4 Ditë / 3 Netë nga €69☄️
🔥Nisje çdo të Enjte🔥
💥Nisje më ⬇️💥
🔥5➡️12➡️19➡️27 Nëntor🔥
🍁Vizitohet: Stamboll.🍁
🍁Fjetje: 2 dhe 3 Netë në Stamboll.🍁
💥Mëngjeset në Hotel.💥
☄️Kujdes: Tarifa promocionale është e limituar vetëm për 10 vende në çdo Nisje.☄️
💥Transporti Vajtje - Ardhje dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.💥
📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected]
Adresa perball Conad Vlorë bulevardi Ismail Qemali
Per pagesen mund te paraqiteni prane zyrave tona.
Raiffeisen bank
Western Union
MoneyGram
RIA MONEY TRANSFER
#hellooctober🍁#istambul#soleagjensituristikevlore#aspenhotelistanbul#sunriseistanbul#soleagjensiimobilare

☄️SUPER OFERTE☄️
📲 +355698583369

💥SOLE AGJENSI 💥
🍁Udhëtim Individual në Stamboll,🍁
✅3 Ditë të plota €160, ✅
🟢Nisja më 30, 31 Tetor,
6, 7, 13, 14, 20, 21 Nëntor.🟢
- 🛌Hotel Grand Oral 3💥
✅3 Ditë €160 në Qendër.
http://www.grandoralhotel.com/
- 🛌Hotel Aspen 4💥
✅3 Ditë €176, në Qendër. Pishinë e Brendshme
http://aspenhotelistanbul.com/en
- 🛌Hotel Akgun 5💥
✅3 Ditë €190, në Qendër.
http://akgunhotel.com/
🩸Çmimi përfshin:🩸
- 🛌Fjetje: 2 ose 3 Netë në Stamboll.
- 🍽Mëngjeset në Hotel.
-✈️ Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.✈️
- 🧰Bagazh dore dhe Valixhe.🧳
⚡Opsionale:
- 💫Transferta vajtje - ardhje, Aeroport - Hotel €25
📌Per me shume informacion na kontaktoni ne :
📲+355698583369
📲+355693772272
☎️+35533201434
💌[email protected] #soleagjensindriçonudhetimintuaj#istanbul🇹🇷#loveistanbul

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Bulevardi Ismail Qemali
Vlora
96
Other Travel Agencies in Vlora (show all)
Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

Colombo Tours Colombo Tours
Vlore
Vlora

Vlore - Karabrun

Visit Vlora - Albania Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania
Vlora, 9401

Vlora Albania - Events and Favorite Places such as Restaurants, Cafe, Beaches or Attractions in Vlora. REGISTER FOR FREE:http://visitvlora.com/?ptype=login

Best Travel Best Travel
Pavarsia
Vlora, 9401

Agjensi Udhetimesh

Jeta eshte jona Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika
Vlora, LAGJA RILINDJA

Arbri travel Arbri travel
Stadiumi Flamurtari
Vlora, 15716

arbri travel udhton nga vlora ne venecia itali dhe anasjelltash. Cdo te shtun nisja vlore para stadiumit flamurtari dhe cdo te hen nga venecia.

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C