ALBANIA TURIZEM

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS! REKLAMONI HOTELET TUAJA FALAS KETU

Operating as usual

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 06/05/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 01/05/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 30/04/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 29/04/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 17/04/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

07/04/2021

Ap ne Sh*tje 2+1 sip 110 m2 Vlore

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 28/03/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

28/03/2021

Ap ne Sh*tje Tipi: 2+1 sip 84 m2 Vlore

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 25/03/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

13/03/2021

Ap ne sh*tje 2+1 me sip 97 m2 Skele Vlore

11/03/2021

Ap ne sh*tje 1+1 i pershtatshem dhe per 2+1

06/03/2021

Sh*tet Ap 2+1 sip 98 m2 Vlore

05/03/2021

Ap 3+1 ne sh*tje Vlore

30/01/2021

Apartament me sip 98 m2 ne sh*tje Vlore..

30/01/2021

Sh*tet Apatament 1+1 Sip 75 m2 Vlore

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 23/01/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post 23/01/2021

Photos from Agjensi Imobiliare Flaen's post

06/01/2021

Sh*tet Ap 2+1 sip 105 m2 Vlore...

25/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*tet Ap 2+1 sip 119 m2...
Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi,,sallon kushine,,,dy tualete+ ballkone me pamje deti...Vendndodhja ne Lungomare Vlore ne nje nga zonat me atraktive te Vlores...Per me teper ap eshte i arreduar dhe sh*tet i arreduar me cmimin total 83.000 euro...Eshte cmim i mire per zonen ne te cilen ndodhe..Zone me infrastruktur te ndertuar se fundmi...per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp Viber email [email protected]...

25/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje Vlore Tipi 1+1 sip: 79 m2 Kati i 5 te...Ndarja Korridore ,,Sallon Kushine,,Dhom gjumi ,,Banjo...Ballkon me pamje anesore nga deti(pamja nga deti e kufizuar)...Vendndodhja Kompleksi OSLO Vlore.... Cmimi 690 euro m2...Okazione per zonen ne te cilen ndodhet...Apartamenti mund te perdoret per banim ose dhe per dhenie me qera per pushues,pasi eshte nje nga zonat me cmime me te shtrenjta ku shkon deri ne 70 euro nata...
Kompleksi Oslo eshte nje nga Komplekset me te mira ne Vlore,pasi te ofron cilesine maksimale te punimeve,,Afersin me detin ne vijen e pare dhe ne nje zone teper te bukur ne Lungomare...Ne kte kompleks ka Bare Restorante,nga me te frekuentuarit...Lokale lodrash per femijesh etj...Per me teper Cel: +355694477191.. WhatsApp,,,Viber...email [email protected]...

08/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super OKAZION Vlore apartament 2+1 ne sh*tje.Sip 108 m2... Kati i 5 te...Ndarja Sallon guzhin+ dy dhoma gjumi+ banjo+ ballkone.Totalisht i mobiluar ,mobilim cilesore.. Sh*tet per arsye largimi nga Vlora..Pozicioni i hyrjes eshte Jug- perendim.Komleksi eshte me punime cilesore ....Vendndodhja ne hyrje te qytetit te zona e njohur si 8- Nentori Vlore.. dhe infrastrukture te restauruar se fundi....Cmimi 430 euro m2....per me teper Whats app Viber cel:+355694477191 [email protected].

07/12/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne Sh*tje Lungomare Vlore..Mini Apartament ne sh*tje..Tipi ap 1+1 sip 55 m2.Ndarja Sallon+dhom gjumi+banjo+ballkone...Apartamenti eshte i arreduar ne menyre te thjesht ku mund te jetohet komode ose ta japet me qera..Kati 3-te.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Lungomares afer Akademis se Marines,50 m nga deti vij e dyte e pallateve pozicioni nga perendimi me paje te kufizuar te detit pasi eshte vij e dyte..Pallati ka punime cilesore mirmbajtje ambientesht dhe dokumentacion me Çertifikat pronesie,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 34.000 € m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super apartament me qera VLORE...
Ne zonen e Kalas Vlore jepet me qera afatgjat si dhe per pushime apartament 1+1...
Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me nje mobilim cilesore bashkohore dhe teper komod...Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Vlores ne nje kopleks komod dhe te qete afer plazheve me te bukura te Vlores...Per qera mbi nje vite cmimi 300 euro ne muaj....Per qera ditore..Shtatore-Maj cmimi 30 euro dita...Qershore cmimi 35 euro dita...Korrik- Gusht 45 euro dita...per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp Viber..email [email protected]..

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi ap Gazoniere(studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i perbasket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazoniere (Studio) sip 53 m2.Ndarja nje ambient i perbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon....Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 3-te...Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazonier (Studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i oerbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japet me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

26/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi ap 1+1 sip 70 m2.Ndarja Sallon+dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

10/11/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*te Apartament ne Vlore...Tipi: Gazoniere ...Sip totale 40 m2...Ambienti i gatimit eshte bere i ndare me vete me xhameri ...Tualeti eshte me dritare natyrale... Kati i 4-tert...Vendndodhja 200 m large detit,,,150 m nga porti,,100 m large universitetit...vend ideal per ta shfrytezuar per pushuesa ose dhenie me qera per studente....Pallati eshte me punime cilesore i mirmbajtur me administratore,infrastruktura e jashtme e restauruar se fundi...Cmimi 23.000 euro..per me teper tel:+355694477191,,, WhatsApp,,,Viber..email: [email protected]

20/10/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*te Ap 2+1 sip 96 m2 Vendndodhja Vlore zona e Plash*t te Vjeter vijne oare me detin....Pozicjoni JugLindje..Ndarja Sallon Kushine,,,dy dhoma gjumi ,,dy banjo,,nje ballkon qe korespondon dhe nga salloni dhe nga dhome gjumit...Me pamje ballore nga deti..Totalisht e mobiluar..Kati i dyte banim,,Zona eshte nje zone e qete larg zhurmave,,infrastruktura rrugore e mire,,zona eshte ne projekt per zhvillim moderrne ku do kaloje vazhdimi i lungomares dhe porti jahteve..Cmimi 750 euro m2...Per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp,,Viber email: [email protected]...

05/10/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

FIER..Sh*tet Shtepi + Tuall+ Dyqane... Shtepia eshte e tipit 2+1 me sip 93 m2.Shtepia eshte restauruar dhe eshte ne gjendje te mire infrastrukturore...ndarja Verande,korridore ,Kushine+sallon,dy dhoma gjumi,banjo...
Dyqanet jane 60 m2 totale,te ndara me tre qepena qe mund te perdoren secili me vete ose nje i gjithi..Sip totale e Truallit 500 m2,e rrethuar me mure te larte 2- meter me porte dhe vend parkimi per makina...
Vendndodhja eshte ne Lagjen 8- Shkurti Fier...
Prona eshte me dokumentacion te rregullta..Mund te perdoret per banim per biznes etj..Cmimi eshte super Okazione 150.000 euro...Per me teper telefonini ne Cel:+355694477191 WhatsApp Viber...email: [email protected]..

29/09/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

OKAZION: Sh*tet super apartament 2+1/zona:
Rr; " Kristo Luarasi " Liqeni Artificial

▪︎Kompleksi Gener 2, banim/ shërbim 17 KT & 3 kt parkim nëntokësor. Një kompleks prestigjoz dhe më i kërkuar, me standarte Europiane, pikē referimi për biznes & banim sëbashku.
▪︎Punime të cilësisë së lartë të ndërtimit, bashkëkohor, hidroizolim, termoizolim fasade hapësira të gjelbërta në ambjentet e jashtme.
▪︎Apartamenti ka një sipërfaqe prej 129 m². ndodhet në kt e V-të banim me pamje nga kopshti botanik.
▪︎Cmim sh*tje: 1370€/ m².
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni :
▪︎ [email protected] cel:+355694477191 WhatsApp Viber

21/09/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Ap ne Sh*tje Vlore Tipi 2+1 sip 113 m2...Alartamenti eshte i ndare ne Sallon gushin+2 dhoma gjumi+2 banjo +1 ballkok...Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim afer kishes ortodokse...Cmimi 500 euro m2..per me teper Cel:+355694477191,,,WhatsApp,,Viber..

21/09/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

OKAZION
Gazoniere ne sh*tje Vlore...Sip 40 m2.. Gazonieria ndodhet ne katin e 3-te banim ne lagjen 10-korriku Vlore...500 m larg nga Skela...zona eshte nje zone e mire me infrastrukture te rregullt..Mund te perdoret si per plazh dhe per banim pasi dhe nga deti largesia eshte 500 m..Gazonieria eshte e mobiluar dhe cmimi eshte 21.000 euro ne total...per ne teper Cel;+355694477191 WhatsApp..Viber...

25/08/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super apartamente.... Filluan sh*tjet e apartamenteve tek Kopshti Botanik. Nje nga zonat me te preferuara per banim ne kryeqytet. Zone e qete, me infrastrukture te rregullt, me te gjitha facilitetet afer. Ndertim mes natyres dhe gjelberimit. Dy objektet me te reja ne zone me teknologjine me te re te ndertimit, dy ashensore ne kat, 3 apartamente ne shkalle, 6 kate mbi t**e. Me mbi 4000 m2 gjelberim dhe lulishte. Ngjitur me Kopshtin Botanik, 500 m nga Liqeni Artificial dhe Kopshti Zoologjik. Apartamente te tipologjive dhe siperfaqeve te ndryshme. Nxitoni te prenotoni shtepine tuaj te endrrave. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit: 0694477191

03/08/2020

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..
Tipi 1+1 sip 65 m2 cmimi 650 euro m2...Pamja totalisht nga deti...Ndarja sallon gushin + dhom gjumi+ tualet me dritare natyrale +ballkon...punimet cilesore...apartamenti perfundon ne fund te vitit...Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Vlores. Me infrastrukture te ndertuar se fundi...Ku nderthuret bukuria e detit me pyllin me pisha..nje vend ku ap mund te perdoret si per pushime dhe per te jetuar....Largesia nga deti 30 m Largesia nga Skela qendra e qytetit 700 m....Rast per te mos u humbur...per me teper Cel:+355694477191 whats app Viber...

Videos (show all)

Super Apartament 2+1 ne Shitje 104 m2 cmimi 990 euro m2

Location

Telephone

Address


Spinsteen 9
Vlora
1946CN
Other Vlora travel agencies (show all)
Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Agjensi Imobiliare Joti Agjensi Imobiliare Joti
Vlore
Vlora, 9400

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

Qendra  e zhytjes "Ekspedita BLU'' Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Legjenda e Shqiponjave Legjenda e Shqiponjave
Vlore
Vlora, ALBANIA

Bukuritë e vendit tim janë ilaç janë more shërim . Mos humbisni mundësinë e te vizituarit vendin e Shqiponjave ! Mirë se të vini miq !!!

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Villa Basilika Villa Basilika
Rr. 4 Heronjte (Xhemil Bej Vlora) Nd 33
Vlora, 9402

Luxury Apartments to let in the city of Vlora, Albania.

MONI Travel 2008 MONI Travel 2008
Rruga Transballkanike
Vlora, 9401

Agjensi Turistike "MONI Travel" Vlore. Udhetime turistike dhe transport brenda e jashte vendit. Duke filluar nga 4+1, 8+1,2x 20+1, 26+1, 30+1, 35+1 dhe 2 x 55+1 vende.

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Trips 4 Fun Trips 4 Fun
Rruga Murat Terbaci
Vlora, 9400

TRIPS FOR ALL , ALL FOR FUN We are a Travel Agency located in Vlora ,We offer daily trips and personalized trips around Vlora.

Sole Agjensi Turistike Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora, 96

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete