ALBANIA TURIZEM

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS! REKLAMONI HOTELET TUAJA FALAS KETU

Operating as usual

Agjensi Imobiliare Flaen

Super apartament me qera VLORE...
Ne zonen e Kalas Vlore jepet me qera afatgjat si dhe per pushime apartament 1+1...
Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me nje mobilim cilesore bashkohore dhe teper komod...Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Vlores ne nje kopleks komod dhe te qete afer plazheve me te bukura te Vlores...Per qera mbi nje vite cmimi 300 euro ne muaj....Per qera ditore..Shtatore-Maj cmimi 30 euro dita...Qershore cmimi 35 euro dita...Korrik- Gusht 45 euro dita...per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp Viber..email [email protected]..

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi ap Gazoniere(studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i perbasket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazoniere (Studio) sip 53 m2.Ndarja nje ambient i perbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon....Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 3-te...Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi Gazonier (Studio) sip 48 m2.Ndarja nje ambient i oerbashket Sallon dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japet me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..Tipi ap 1+1 sip 70 m2.Ndarja Sallon+dhom gjumi+banjo+ballkon+verand e cila nuk eshte e perfshire ne cmim Apartamenti eshte i arreduar dhe mund te jetohet komode ose ta japesh me qera..Kati 1-re.Vendndodhja ne nje nga zonat me te bukura te Vlores zona e Kalase ku jane dhe plazhet me te bukura te Vlores....Kompleksi eshte nga me bashkohoret ndertimi cilesore,,,mbi te gjitha te ofrone facilitete extra me sistem kamerash gjelberim port qendrore per hyrje ne kompleks administrator per pastrimin dhe mirmbajtjen e kompleksit,vend teper i qete dhe çlodhes....Cmimi 730€ m2 okazion per zonen ne te cilen ndodhet.Per me teper info Whats app Viber Cel:+355694477191 email:[email protected]

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*te Apartament ne Vlore...Tipi: Gazoniere ...Sip totale 40 m2...Ambienti i gatimit eshte bere i ndare me vete me xhameri ...Tualeti eshte me dritare natyrale... Kati i 4-tert...Vendndodhja 200 m large detit,,,150 m nga porti,,100 m large universitetit...vend ideal per ta shfrytezuar per pushuesa ose dhenie me qera per studente....Pallati eshte me punime cilesore i mirmbajtur me administratore,infrastruktura e jashtme e restauruar se fundi...Cmimi 23.000 euro..per me teper tel:+355694477191,,, WhatsApp,,,Viber..email: [email protected]

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*te Ap 2+1 sip 96 m2 Vendndodhja Vlore zona e Plash*t te Vjeter vijne oare me detin....Pozicjoni JugLindje..Ndarja Sallon Kushine,,,dy dhoma gjumi ,,dy banjo,,nje ballkon qe korespondon dhe nga salloni dhe nga dhome gjumit...Me pamje ballore nga deti..Totalisht e mobiluar..Kati i dyte banim,,Zona eshte nje zone e qete larg zhurmave,,infrastruktura rrugore e mire,,zona eshte ne projekt per zhvillim moderrne ku do kaloje vazhdimi i lungomares dhe porti jahteve..Cmimi 750 euro m2...Per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp,,Viber email: [email protected]...

Agjensi Imobiliare Flaen

FIER..Sh*tet Shtepi + Tuall+ Dyqane... Shtepia eshte e tipit 2+1 me sip 93 m2.Shtepia eshte restauruar dhe eshte ne gjendje te mire infrastrukturore...ndarja Verande,korridore ,Kushine+sallon,dy dhoma gjumi,banjo...
Dyqanet jane 60 m2 totale,te ndara me tre qepena qe mund te perdoren secili me vete ose nje i gjithi..Sip totale e Truallit 500 m2,e rrethuar me mure te larte 2- meter me porte dhe vend parkimi per makina...
Vendndodhja eshte ne Lagjen 8- Shkurti Fier...
Prona eshte me dokumentacion te rregullta..Mund te perdoret per banim per biznes etj..Cmimi eshte super Okazione 150.000 euro...Per me teper telefonini ne Cel:+355694477191 WhatsApp Viber...email: [email protected]..

Agjensi Imobiliare Flaen

OKAZION: Sh*tet super apartament 2+1/zona:
Rr; " Kristo Luarasi " Liqeni Artificial

▪︎Kompleksi Gener 2, banim/ shërbim 17 KT & 3 kt parkim nëntokësor. Një kompleks prestigjoz dhe më i kërkuar, me standarte Europiane, pikē referimi për biznes & banim sëbashku.
▪︎Punime të cilësisë së lartë të ndërtimit, bashkëkohor, hidroizolim, termoizolim fasade hapësira të gjelbërta në ambjentet e jashtme.
▪︎Apartamenti ka një sipërfaqe prej 129 m². ndodhet në kt e V-të banim me pamje nga kopshti botanik.
▪︎Cmim sh*tje: 1370€/ m².
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni :
▪︎ [email protected] cel:+355694477191 WhatsApp Viber

Agjensi Imobiliare Flaen

Ap ne Sh*tje Vlore Tipi 2+1 sip 113 m2...Alartamenti eshte i ndare ne Sallon gushin+2 dhoma gjumi+2 banjo +1 ballkok...Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim afer kishes ortodokse...Cmimi 500 euro m2..per me teper Cel:+355694477191,,,WhatsApp,,Viber..

Agjensi Imobiliare Flaen

OKAZION
Gazoniere ne sh*tje Vlore...Sip 40 m2.. Gazonieria ndodhet ne katin e 3-te banim ne lagjen 10-korriku Vlore...500 m larg nga Skela...zona eshte nje zone e mire me infrastrukture te rregullt..Mund te perdoret si per plazh dhe per banim pasi dhe nga deti largesia eshte 500 m..Gazonieria eshte e mobiluar dhe cmimi eshte 21.000 euro ne total...per ne teper Cel;+355694477191 WhatsApp..Viber...

Agjensi Imobiliare Flaen

Super apartamente.... Filluan sh*tjet e apartamenteve tek Kopshti Botanik. Nje nga zonat me te preferuara per banim ne kryeqytet. Zone e qete, me infrastrukture te rregullt, me te gjitha facilitetet afer. Ndertim mes natyres dhe gjelberimit. Dy objektet me te reja ne zone me teknologjine me te re te ndertimit, dy ashensore ne kat, 3 apartamente ne shkalle, 6 kate mbi toke. Me mbi 4000 m2 gjelberim dhe lulishte. Ngjitur me Kopshtin Botanik, 500 m nga Liqeni Artificial dhe Kopshti Zoologjik. Apartamente te tipologjive dhe siperfaqeve te ndryshme. Nxitoni te prenotoni shtepine tuaj te endrrave. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit: 0694477191

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..
Tipi 1+1 sip 65 m2 cmimi 650 euro m2...Pamja totalisht nga deti...Ndarja sallon gushin + dhom gjumi+ tualet me dritare natyrale +ballkon...punimet cilesore...apartamenti perfundon ne fund te vitit...Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Vlores. Me infrastrukture te ndertuar se fundi...Ku nderthuret bukuria e detit me pyllin me pisha..nje vend ku ap mund te perdoret si per pushime dhe per te jetuar....Largesia nga deti 30 m Largesia nga Skela qendra e qytetit 700 m....Rast per te mos u humbur...per me teper Cel:+355694477191 whats app Viber...

ALBANIA TURIZEM's cover photo

Agjensi Imobiliare Flaen

Gazonier Ne Sh*tje Vlore Sip:40-m2 CMIMI 24.000 euro..
Apartamenti i tipit Gazoniere (Studio) ndodhet ne zonen e ujit te Ftoht Vlore e njohur si zona e 7-pallateve..Largesia nga deti 400 m..sip totale 40-m2.Me certifikate pronesie..Ndarja Ambient ndenjeje dhe gatimi Tualet+Ballkon me pamje nga Lindja...Kati i 3-te...Eshte Totalisht e mobiluar...Zona eshte nje zone me infrastrukture te rregullt zone e qete larg zhurmave ideale per shtepi pushimi...CMIMI OKAZIONE 24.000 euro...Per me teper ju lutemi tel: whats app Viber :cel 0694477191...email [email protected]...

Photos from ALBANIA TURIZEM's post

Bashkia Vlorë

#keteveretepresnevlore

Vlora

Nga 1 në 10 sa ju pëlqen kjo pamje?

Vlora

Zvërnec

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*tet apartament 2+1 i mobiluar.
Siperfaqja 105 m2
2 tualete
Kati 10(me ashensor)
Bulevardi Vlore-Skele perball stadiumit Flamurtari
Cmimi 55.000 Euro Kontakt Cel:WhatsApp.Viber +355694477191

Super Apartament 2+1 ne Sh*tje 104 m2 cmimi 990 euro m2

Super Apartament 2+1 ne Sh*tje 104 m2 cmimi 990 euro m2

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament 2+1 ne Sh*tje
Çmimi: 990 EUR m2
Numri i dhomave:
Adresa: Uji Ftoht Lungomare VLORE
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Vlorë
sh*tet ap 2+1 me sip 104 m2.Kati I 4-
tert.Apartamenti ndodhet ne vijen e pare me detin.
Ndarj:Sallon guzhin+dy dhoma gjumi+banjo+ballkon qe ka dalje nga te dyja dhomat. Panorame fantastike e gjitha me pamje deti,zona me e bukur e Vlores.Apartamenti eshte i perfunduar.Shtrimin e pllakave dhe dyert do i vendosen sipas preferencave te blersit,jane brenda cmimit. Nxitoni rast per te mos u humbur duke patur parasysh vendndodhjen e apartamentit dhe zonen ne te cilen ndodhet.
Cmimi 990 euro m2.per me teper tel ne Viber what's ap cel 0694477191

ENE95

Jepet me Qira apartament 1+1+1 i mobiluar tek pallati me shigjeta, prane karburant Kastratit. Kati 8,pallat i ri, me ashensor😉. Tel📲 0699754456 0692244800 #ene95 #prona #rentalproperty #renthouse #renthousetirana #tirana #qira #agency #ene95property #realtor #realestate #shtepi#apartmentdecor #rentorbuyintirana #shtepi #qera #pallatimeshigjeta

Alket Islami Air Photoreporter

ALBANIAN RIVIERA from the SKY. BOOK in ADrion Bookstore #albanianriviera #albaniafromtherair #canon #visitalbania

https://www.youtube.com/watch?v=Wf34TVtKxOM&feature=share

Olta Xhacka

Në kuadër të festimeve të 10-vjetorit të anëtarësimit në NATO, dua të sjell në vëmendje një tjetër anëtarësim të rëndësishëm të Shqipërisë, në programin e Aleancës që do t'i hapte rrugën gjithë vendeve të lindjes të bëheshin pjesë organizatës më të madhe politiko-ushtarake që ka njohur bota.
#Shqipëria10VjetNëNATO

Agjensi Imobiliare Flaen

Riviera Shqiptare

Agjensi Imobiliare Flaen

Pamje mahnitese nga Zverneci

Agjensi Imobiliare Flaen

Shijoni Mbrekullit e Vlores

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament me Qera Vlore
Tipi:1+1
Kapaciteti 4-5 persona
Vendndodhja:Kompleksi Flamingo Vlore vij e pare me pamje anesore nga detit,Largesia nga deti 20 metro.
Apartamenti eshte i arreduar me kushte te mire per pushime
Sallon guzhin+dhom gjumi +tualet Korridor Ballkon.
Ajer i kondicionuar Ashensor funksional etj
Cmimi:Muaji Qershor 35-euro nata.Korrik 40 Euro nata Gusht 40 euro nata.
Per me teper Tel:0694477191

Agjensi Imobiliare Flaen

Apartament ne sh*tje 2+1 pamje Deti
Çmimi: 490 EURO
Numri i dhomave: 2
Adresa: Plazhi Vjeter Vlore
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Vlorë
Ne nje nga zonat me te bukura te Vlores me infrastrukture te re sh*tet Apartamente 2+1 me sip 108-m2..
Apartamenti eshte i perbere nga Sallon+dy dhoma gjumi +banjo+3-tre ballkone ndodhet ne katim e 6-te..punimet perfundojne ne muajin Qershore 2019...Apartamenti ka nje pamje fantastike nga deti me orientim Jug-Perendime.Cmimi super okazion 490-euro m2

Agjensi Imobiliare Flaen

Logoraja nje mbrekulli

merrjep.al

MerrJep.al - Njoftimi Apartment 1+1 ne sh*tje Lungomare Vlore Sh*tet, Vlorë, VENDBANIME, Apartamente , Apartment 1+1 ne sh*tje Lungomare Vlore, 5482592 Numri i dhomave: 1, Adresa: Lungomare Vlore, Sipërfaqe: 70

merrjep.al Albania MerrJep.al - Njoftimi Apartment 1+1 ne sh*tje Lungomare Vlore Sh*tet, Vlorë, VENDBANIME, Apartamente , Apartment 1+1 ne sh*tje Lungomare Vlore, ..

ALBANIA TURIZEM

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Super Apartament 2+1 ne Shitje 104 m2 cmimi 990 euro m2

Location

Telephone

Address


Spinsteen 9
Vlora
1946CN
Other Vlora travel agencies (show all)
Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Arbri travel Arbri travel
Stadiumi Flamurtari
Vlora, 15716

arbri travel udhton nga vlora ne venecia itali dhe anasjelltash. Cdo te shtun nisja vlore para stadiumit flamurtari dhe cdo te hen nga venecia.

Agjensi Imobiliare Joti Agjensi Imobiliare Joti
Vlore
Vlora, 9400

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Sole Agjensi Turistike Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora, 96

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete dhe auto -Sh*tje-blejrje ambjentesh -Ambjente me qera

Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

Rentals In Albania Rentals In Albania
Vlora, 9400

Click 'About' for Holiday homes for rent in Vlora and South coastline of Albania. Vacation accommodations in Vlora region. Albania properties for sale or holiday rental and management. www.holidayhouseinalbania.com www.century21danushi.com

Jeta eshte jona Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika
Vlora, LAGJA RILINDJA

Legjenda e Shqiponjave Legjenda e Shqiponjave
Vlore
Vlora, ALBANIA

Bukuritë e vendit tim janë ilaç janë more shërim . Mos humbisni mundësinë e te vizituarit vendin e Shqiponjave ! Mirë se të vini miq !!!

ervis muco!!shoferi me i kerkuar i hermes travel agensi!!! ervis muco!!shoferi me i kerkuar i hermes travel agensi!!!
4 Topat
Vlora, 1234

http://pistoleroflamurtari.blogspot.com/ http://www.facebook.com/pages/Filma-per-te-gjithe/266852981024?ref=ts www.albrelax.com www.vloraweb.com

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C