Intours vlora

Intours Vlora Agjensia me e re ne qytetin Bregdetar e cila ju ofron nje game te gjere sherbimesh Paketa turistike, Udhetime me kompanite ajrore me te mira

intoursvlora
🏰🎠 A e ke pare qytetin me te bukur ne bote? BARCELONA 🎠🏰 🚩Paketa individuale 4 ditore 339€/personi🚩

Ne cmim perfshihet:
✈Fluturimi Vajte-Ardhje
🏣Akomodimi ne Hotel 3*
🍴Mengjesi per te gjitha ditet e qendrimit 📝Hand Guide
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora
🌐Website: www.intoursvlora.al

intoursvlora
✨Budapesti✨ ⏳Pakete individuale 4 dite ->135€ / person⏳

Ne cmim perfshihet:
☄Fluturimi Vajtje-Ardhje ☄Akomodimi per 3 nete ne Hotel 3*
☄Mengjesi per te gjitha ditet e qendrimit
☄Hand Guide 🚩E vlefshme per 23-26 Qershor🚩
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

Intours Vlora
🏖🌞Avala Resort & Villas🌞🏖 🔥🔥245€ / 2 persona / 2 nete🔥🔥 🌻Akomodim 2 nete ne dhome standard per 2 persona
🌻Mengjesi dhe Darka 🌻Akses ne qendren Spa, Sauna, Pishine e brendshme, Fitness, Jacuzzi, Banjo turke
🌻10% zbritje ne trajtimet SPA & nje trajtim Hydro Capsule falas
🌻 Parking & WiFi falas 🌸🌼Falas per femijet deri ne 7 vjec & 20€/dita per femijet 7-12 vjec ⌛Paketa e vlefshme per periudhen 17-29 Maj⏳
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora
🌐Website: www.intoursvlora.al

intoursvlora
🔹🔱🔸Royal Alhambra Palace Hotel 5*🔹🔱🔸 ✔✅ULTRA All Inclusive 7 dite 685€/person✅✔ Ne cmim perfshihet: ✈Fluturimi Vajtje-Ardhje
🚌Transfera Airport-Hotel-Airport
🛋Akomodimi per 6 nete
🥗Sherbimi All Inclusive 🚩Per rezervime kontaktoni: ☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website:www.intoursvlora.al

intoursvlora
🇩🇪 BERLIN 4 dite => 218€/person 🇩🇪 🚩Muaji Korrik - Pakete Individuale 🚩 🍺 Fluturimi Vajtje - Ardhje
🍺 Akomodimi 3 nete ne Hotel 3*
🍺 Mengjeset per ditet e qendrimit
🍺 Hand Guide ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

intoursvlora
🕍🏜🍹Egjipti eshte destinacioni hit i kesaj vere.
Nje gershetim i reres se nxehte me freskine e pishinave, palma, piramida dhe koktejle. 🍹🏜🕍 🌞ALL INCLUSIVE ~ 565€/person🌞
🚩23-29 Korrik 6 nete/ 7 dite🚩 💎💎Parrotel Beach Resort 5* 💎💎 ✈Fluturimi me Charter 🚌Transfera Airport-Hotel-Airport
🛋Akomodimi 6 nete
🍽Sherbimi ALL INCLUSIVE ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
mail:[email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

intoursvlora👭✌Create your BFF moments in Rome ✌👭 💥💥3 nete/ 4 dite €218 personi💥💥 📅\E vlefshme per muajin Qershor📅

Ne cmimin e paketes perfshihet: 🔸Fluturimi Vajtje-Ardhje nga Tirana
🔹Akomodimi per 3 nete
🔸Mengjesi per te gjithe ditet e qendrimit
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intourvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

#intoursvlora
ALL INCLUSIVE
📆Muaji MAJ – duke filluar nga 59€/person/nate
📆Muaji QERSHOR – duke filluar nga 62€/person/nate
📆Muaji KORRIK – duke filluar nga 78€/person/nate
📆Muaji GUSHT – duke filluar nga 78€/person/nate
📆Muaji SHTATOR – duke filluar nga 62€/person/nate
📆Muaji TETOR – duke filluar nga 59€/person/nate
25% Ulje per personin e Trete / Katert
Politikat e femijeve:

Femija i Pare - 50% ULJE / Femija I Dyte – FALAS / Femija I Trete – 50% ULJE /
0 - 2.99 vjec – FALAS

*Uljet aplikohen per femijet 3 - 12.99 vjec
Rezervo tani
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

Intours Vlora

Nuk ka rendesi sa zgjat dimri , Pranvera eshte e sigurt qe do te vije. Ne ( Regina Group & Intours Vlora Travel Agency & Tour Operator ) zgjodhem ta provonim te paret buzeqeshjen e pranveres ne udhetimin me ⛵️anijen Enea... ju ftojme dhe ju te buzeqeshni sebashku me ne ....

Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

🏕Bianca Resort & Spa
🔷Oferta Speciale e 8-te Marsit

⏩140€ per person / 2 nete
E vlefshme per 07 - 10 Mars 2019

Ne cmim perfshihet:
Transport Vlore-Mal i zi -Vlore
Akomodimi ne dhome Double
Mengjesi dhe darka
1 gote vere vendase naten e 08.03.2019
Akses falas ne Sauna, Fitness, Pishine e brendshme
Transfera falas per tek pista e Skive
20% zbritje ne menute A La Carte ne restorantint Chives
10% zbritje ne trajtimet SPA
Shenim:
Suplementi per femijet nga 03-11.99 vjec -14.00 € per femije per nate (extra bed & vakte) Cmimi nuk perfshin taksen e qendrimit 1.30 € per person per nate; 0.50 € per femije per nate Sherbimwt e paperdorura nuk zbriten nga cmimi
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
Email:[email protected]
📷Instagram: intoursvlora🌐Website: www.intours.al

Be the first to
intoursvlora
🌟🌟MOGREN HOTEL 4* - BUDVA🌟🌟 🌻8 Marsi Juaj eshte nje dite speciale🌻 🌼🌸🌹Shijojeni kete dite ne qetesine e bukurine e qytetit te Budves🌹🌸🌼 🍀Vetem 33€ / person🍀 💫Akomodim - Mengjes dhe Darke -
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
Email:[email protected]
📷Instagram: intoursvlora🌐Website: www.intours.al

intoursvlora
❄❄❄Bianca Resort & Spa❄❄❄ 🔥🔥01 - 03 Mars🔥🔥 🔹⚪🔷3 dite €147 personi🔷⚪🔹 Ne cmim perfshihet: 🔷🔹Akomodimi per 2 nete
🔷🔹Mengjesi & darka
🔷🔹Akses ne Sauna, Hamam, Fitness, Pishine e brendshme
🔷🔹Parking & Wi - Fi ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
Email:[email protected]
📷Instagram: intoursvlora🌐Website: www.intours.al

Pashket ne Greqi
in Tours Vlora
Travel Agency & Tour Operator
🔷27-29 Prill 2019
Cmimi: 100 euro per person per 2 nete qendrimi me mengjesin e perfshire.
Date 27 Prill, Darka e Shenjte e mesnates se te Shtunes, cmimi: 35 euro per
adult dhe 17 euro per femijet nga 2 deri ne 12.99 vjec.
Date 28 Prill , Dreka e Pashkeve te se Dieles, cmimi: 39 euro per adult dhe 20
euro per femijet nga 2 deri ne 12.99 vjec.
--
Perfshihen ne cmim:
Akomodimi ne dhome dyshe.
Mengjes i bollshem pergjate diteve te qendrimit.
Perdorimi I saunas , spa , banjos se shkumes dhe palestres.
Shenime:
Gjate darkes date 27.04 dhe darkes 28.04 nuk jane te perfshira pijet.
Taksa e turistit paguhet atje.

Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intours.al

intoursvlora 🔴⚪AVALA RESORT & VILLAS⚪🔴 ❤Paketa e Shen Valentinit❤ 🔥🔥🔥€72 personi/ 2 nete🔥🔥🔥 Perfshihen: ✔2 nete qendrimi ne dhome dyshe
✔Shishe vere ne dhome
✔Mengjesi dhe darka
✔Darke romantike per 2 persona me shampanje dhe torten e Shen Valentinit (14 Shkurt)
✔20% zbritje per menu-te A La Carte ne restotantin Avala
✔20 % zbritje ne trajtimet Spa
✔Upgrade falas ne dhome me pamje nga deti sipas disponibilitetit
✔Akses falas ne Sauna, Pishine e brendshme, Fitnes, Jacuzzii & Banjo Turke
✔Check in i hershem dhe i vone (deri me 6pm) ne baze disponibiliteti
✔Wi - Fi ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intours.al

🏕BIANCA RESORT & SPA

Super Oferte per kete fundjave !!!
01 – 03 Shkurt
154€ / person – >
Ne cmim perfshihet:
- Akomodimi per 2 nete
- Mengjesi dhe darka per ditet e qendrimit
- Akses ne qendren Spa ( pishine e brendshme, sauna, jacuzzi, palester)
- Transporti per te qendra e Skive
- Parkim dhe WiFi
*Ne cmim nuk perfshihet Taxa e turistit 1.3€/adult/nate
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

AVALA RESORT & VILLAS
Paketa e Shen Valentinit
E vlefshme nga 14 deri me 18 Shkurt
Cmimi €72 personi / 2 nete
Perfshihet:
*2 nete qendrimi ne dhome dyshe
*Shishe vere ne dhome
*Mengjesi dhe darka
*Darke romantike per 2 persona me shampanje dhe torten e Shen Valentinit
(14 Shkurt)
*20% zbritje per menu-te A La Carte ne restotantin Avala
* 20 % zbritje ne trajtimet Spa
*Upgrade falas ne dhome me pamje nga deti sipas disponibilitetit
*Akses falas ne Sauna, Pishine e brendshme, Fitnes, Jacuzzii & Banjo Turke
*Check in i hershem dhe i vone (deri me 6pm) ne baze disponibiliteti
*Wi - Fi
**
Te tjera :
*Minimum qendrimi 2 nete sipas periudhes se lart permendur
*Paketa nuk perfshin taksen lokale 1.5 euro per person/ne dite
*Sherbimet e pa perdorura nuk zbriten nga cmimi i paketes
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

[01/16/19]   🇮🇹Super cmime gjate muajit Mars!🇮🇹

Zgjidhni destinacionin tuaj te preferuar ne Itali!

Duke filluar nga:
🍕Tirana – Milano € 49
☕Tirana – Verona € 59
🥐Tirana – Venezia € 59
🍦Tirana – Pisa € 59
🍝Tirana – Bologna € 49
🍕Tirana – Firenze € 59
☕Tirana – Genova € 59
🥐Tirana – Roma € 59
🍦Tirana – Bari € 59
🍝Tirana – Ancona € 59

Ne cmim perfshihet:
Bileta vetem vajtje
Bagazh Dore
Taksat Aeroportuale

❤️Shen Valentini
Paketa individuale
ROME 185 €
🔷 2 nete/ 3 dite - 185 € ku perfshihet :
-Fluturimi Vajtje -Ardhje nga Tirana
-Akomodimi ne Hotel 3 🌟
-Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit

Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

❤️Shen Valentini
Paketa individuale
VERONA 158 €
🔷 2 nete/ 3 dite - 158 € ku perfshihet :
-Fluturimi Vajtje -Ardhje nga Tirana
-Akomodimi ne Hotel 3 🌟
-Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit

Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

🔴UDHETIM 2 DITOR NE KORCE - VOSKOPOJE - DARDHE
(FJETJE NE QENDER TE KORCES OSE VOSKOPOJE)
💶5000 LEKE PERSONI.

🔹Ne cmim perfshihet :
🚌Udhetimi komod me autobus
🏨Akomodimi ne Hotel
🥞Mengjesi ne hotel 4 yje
💻Free Wi-Fi
🔹Per me teper detaje na kontaktoni ne:
📱Tel : 033 407 800 Cel : 069 80 41 444
📧E-mail: [email protected]
Ose dergoni mesazh ne inbox
PER GRUPE TE KONFIRMUARA MBI 15 PERSONA, DATA E UDHETIMIT SIPAS DESHIRES

SKI NE BREZOVICE 🏂🔷
💶 60 € Personi
🛏 2 Dite/ 1 Nate me fjetje ne Prizren

🔹 Ne cmim perfshihet :
🚌 Udhetimi komod me minibus ose autobus
🏨 Akomodimi ne Hotel me 4 yje ne Prizren
🥞 Mengjesi ne hotel
💻 Free Wi-Fi
🔹 Per me teper detaje na kontaktoni ne:
📱 Tel : 033 407 800 cel : 069 80 41 444
📧 E-mail: [email protected]
Ose dergoni mesazh ne inbox
PER GRUPE TE KONFIRMUARA MBI 15 PERSONA, DATA E UDHETIMIT SIPAS DESHIRES

intoursa Vlora🎄⛰Fundjave ne Kolashin⛰🎄 ❄❄Bianca Resort & Spa❄❄ 🗓27-29 Dhjetor🗓 🔥€108 per 2 nete/ 2 persona🔥

Ne cmim perfshihet:
🌟Akomodimi per 2 nete
🌟Mengjes dhe darke
🌟Perdorim falas i Spa
🌟Parking & Wi Fi ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

Timeline Photos

intoursvlore♦♦Venezia - Nje pikture e Europes♦♦ 🎭Gjej personazhin tend mes maskave dhe ngjyrave te Venezias...🎭 🔥🔥3 nete/ 4 dite €182 personi🔥🔥 📅E vlefshme per muajin Janar📅

Ne cmimin e paketes perfshihet: 🛶Fluturimi Vajtje - Ardhje nga Tirana
🛶Akomodimi per 3 nete
🛶Mengjesi per te gjithe ditet e qendrimit
🛶Hand Guide ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlore
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

Per te gjithe ata qe mezi po prisnin programin e VITIT TE RI ne REGINA CITY HOTEL****♥️♥️♥️
Speciale e Vitit te Ri ne Vlore
*Darka GALA e Vitit te RI 6000 L personi.
* Akomodim ne hotel 1 nate perfshire darken speciale te Vitit te Ri 8500 L personi.
* Akomodim ne hotel 3 nete paguan 2 perfshire darken speciale te Vitit te Ri 11000 L personi.
Te ftuar special,
* Parodistet e Vlores,
* Marjona Metohu (Cavaliero Club)
* Bledar Sejko... etc

intoursa Vlora🎄⛰Fundjave ne Kolashin⛰🎄 ❄❄Bianca Resort & Spa❄❄ 🗓21-23 Dhjetor🗓 🔥€172 per 2 nete/ 2 persona🔥

Ne cmim perfshihet:
🌟Akomodimi per 2 nete
🌟Mengjes dhe darke
🌟Perdorim falas i Spa
🌟Parking & Wi Fi ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
Kontakt: #intoursvlora
☎Tel: +355 33 407 800
📱Cel: +355 69 80 41 444
📧Email: [email protected]
📷Instagram: intoursvlora 🌐Website: www.intoursvlora.al

MakPetrol Mavrovo🌟🌟🌟 ❄Fillojeni vitin e ri ashtu sic duhet...me ski dhe argetim ne Mavrove❄ 📅Oferte Speciale per 2 - 4 Janar📅 🎁28€/person/nate🎁 ☃️Akomodim ✔
☃️Mengjes ✔
☃️Darke ✔ ♦️Perfitoni nga oferta per ti bere me te gezueshme fillimvitin tuaj ♦️
🔹Per me teper detaje na kontaktoni ne:
📱Cel: 0698041444 Tel : 033 407 800
📧E-mail: [email protected]
Ose dergoni mesazh ne inbox

Paketa e Vitit te Ri

🏕 Kolashin Four Points by Sheraton

2 nete 🔷 345 Euro / person

Paketaperfshin:
▪ Darken festive teVitit te Ri & muzike Live ne 31 Dhjetor dhe 01 Janar
▪ Mengjes dhe darke
▪ Perdorim falas I Saunes, Banjes Turke, Jacuzzi, Palester
▪ Parkim & WI - FI Falas
▪ Trasport falas nga Hoteli tek Resorti i Skive dhe anasjelltas
▪ Falas ne dhome: shishe uji per person per dite, pajisje per pergatitjen e kafese & cajit
▪ 20% zbritje ne trajtimet SPA
▪ Femijet deri ne 5 vjec- Falas (ne krevat me prinderit)
▪ Suplementi per personin e trete ne dhome - 100€ per nate (ne krevat shtese)
🔹Per me teper detaje na kontaktoni ne:
📱Cel: 0698041444 Tel : 033 407 800
📧E-mail: [email protected]
Ose dergoni mesazh ne inbox

Prefekti i Qarkut Vlorë

Zhvillimi i turizmit gjithvjetor kërkon punë dhe angazhim gjatë gjithë vitit. ✔️
Prefekti i Qarkut Vlorë në takim me përfaqësues të agjencive turistike në qarkun e Vlorës, duke diskutuar për krijimin e një shoqate të përbashkët të tur-operatorëve në nivel qarku.
Zgjidhja e problematikave të ndryshme, organizimi i punës dhe bashkëpunimi i ngushtë midis operatorëve sjell rritje të standardit dhe shërbimit ndaj vizitorëve dhe turistëve. 👏
Në datën 7-9 Dhejtor në Athinë do të zhvillohet Panairi Ndërkombëtar i Turizmit, në të cilin do të ketë përfaqësues edhe nga Qarku i Vlorës. 👍

🚌Tour Budva - Dubrovnik Sarajeve/ 28 Nentor - 01 Dhjetor

Cmimi 130 euro /person /dhome dyshe

🔷Dita 1
Tirane - Budva – Dubrovnik
Nisja heret ne mengjesit nga Tirana ku drejtohemi rreth Murriqanit. Kryerja e procedurave kufitare. Turi vijon drejt Budves ku gjate rruges do te ndalojme per nje pushim te shkurter ne Shen Stefan. Kohe e lire per dreken. Me pas turi vijon ne Dubrovnik, nje nga qytete me unike i njohur per vlerat hisotrike qe mbart. Darka dhe akomodimi ne hotel.
🔷Dita 2
Dubrovnik - Sarajeve
Konsumim i mengjesit dhe check out nga hoteli per tu takuar me pjesen tjeter te grupit. Vizite e qytetit te vjeter te Dubrovnikut. Pas vizites, turi vijon ne Mostar, nje nga qytetet me turistike te Bosnje – Herzegovines. Kohe ne dispozicion per dreken dhe vizite e Ures se Vjetër e ndërtuar nga osmanët në shekullin e 16-te. Ky monument një nga më të njohurit në Bosnje & Herzegovinë eshte shembulli tipik i arkitekturës islame në Ballkan. Pas vizites, nisemi drejt Sarajeves, kryeqyteti dhe qendra me e rendesishme historike, kulturore dhe ekonomike e shteti Boshknjak. Darka dhe akomodimi ne hotel.

🔷Dita 3
Tour ditor i plote Sarajeve
Konsumim i mengjesit dhe check out nga hoteli per tu takuar me pjesen tjeter te grupit. Vizite e Tunelit te shpreses, nje tunel nentokesor i ndertuar ne vitin 1993 gjate kohes se Luftes ne Sarajeve. Ky tunel u ndertua nga ushtria Boshnjake per te lidhur qytetin e Sarajeve, (asokohe nen kontrollin e focave serbe) me pjesen tjeter te qyetetit qe mbrohej nga Kombevet e Bashkuara. Tuneli u perdor per te lejuar furnizimin me ushqim si dhe ndihma humanitare per gazetaret te cilet luajten nje rol ky gjate luftes ne Bosnje & Herzegovine. Nisje per ne qender te qytetit. Vizite e Bascarscija-s, pazar i vjetër i Sarajevës dhe qendra historike dhe kulturore e qytetit dhe Ferhadija, pedonalia me e rendesishme ne Sarajeve e cila lidh pjesen Otomane me pjesen Austro – Hungareze (Aty ku ndahet Lindja dhe Perendimi). Kohe e lire per dreke. Ne pasdite vizite e Bijela Tabija që ofron një pamje fantastike te Sarajevës dhe rrethinave te saj. Kalaja eshte gjithashtu një nga pesë fortifikimet që janë ndërtuar si pjesë e murit mbrojtës rreth qytetit të vjetër të Vratnikut. Kthim ne hotel. Darke dhe akomodim.

🔷Dita 4
Sarajeve - Tirane
Konsumim i mengjesit dhe check out nga hoteli. Nisje drejt Podgorices me ndalesa te shkurtra gjate rruges. Ndalese ne Podgorice dhe kohe ne dispozicion per dreken. Nga Podgorica nisemi drejt kufirit. Mberritje ne Tirane.

Ne cmim perfshihet:
• Udhetimi me autobus komod
• Akomodimi 1 nate Hotel Adria (Dubrovnik) dhe 2 nete Hotel Hollywood (Sarajeve)
• Mengjesi + darka
• Guide gjate udhetimit

🔹Per me teper detaje na kontaktoni ne:
📱Cel: 0698041444 Tel : 033 407 800
📧E-mail: [email protected]
Ose dergoni mesazh ne inbox

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

OFERTE LUNDRIMI ME VELIERE

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania
Vlorë
9405

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 12:00
Other Travel Agencies in Vlorë (show all)
ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

LILI Travel & Tours LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te Kullat Anakonda (Kulla Nr. 2)
Vlorë, 9401-

Agjensi udhetimi me qender ne Vlore. Paketa turistike & Bileta avjoni. Ofrojme bileta trageti, autobusi, siguracione, rezervime hoteli.

Jusi Travel Jusi Travel
Prane Xhamise
Vlorë, VLORE

JUSI Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi Maqedoni Kosove etj - Bileta Avioni - Bileta Autobusi Greqi Itali Siguracion per shendetin

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Tour e Gite in Barca in Albania Tour e Gite in Barca in Albania
Vlorë, 9426

L'Albania con piu di 300 km di costa, la maggior parte ancora da esplorare, offre scenari mozzafiato che in pochi km vede alternarsi l'Adriatico e Ionio.

Ideal Travel Agency Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Vlorë, 9403

Ideal Travel Agency ju ofron paketa turistike, bileta avioni,trageti dhe autobusi me cmime ideale! Thjesht zgjidhni nje destinacion :) !

Shpresa Travel & Tours Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 117
Vlorë

Ne agjensine tone do te gjeni keto sherbime: 1) Bileta autobusi - avioni - trageti 2) Siguracione makinash dhe shendeti 3) Perkthime - Noterizime