Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010's cover photo

Bashkia Vlorë

GEZUAR FESTAT!!!! behuni fans te BASHKIA VLORE!!!!!

Bashkia Vlore

Gëzuar Festat !

gdata.youtube.com

HAMMERFALL - Hearts on fire

Neser ne Stadiumin"Flamurtari", ora 13.00 !
Te dashur miq dinamovite, miresevini...
ne FERRIN KUQ E ZI !!!
Neser, ZEMRAT ne ZJARR !!!

[11/19/10]   1 SKUADER, 11 LUFTETARE, 8000 SPEKTATORE, 80000 ZEMRA !!!
diten e DIEL ora 13:00-----FLAMURTARI-dinamo "PERPLASJA E TITANEVE"

gdata.youtube.com

MANOWAR - Warriors of the World

Te dielen, ora 13.00, ne stadiumin "Flamurtari",
kunder "Skenderbeut" do te jene 11 luftetare kuq e zi !
FLAMURTARI ! Lindur per te fituar !!!

gdata.youtube.com

gdata.youtube.com

Kenge Labe: Do filloj duke menduar

gdata.youtube.com

Guns n Roses - VLORA City !

..take you down to the paradise city...

gdata.youtube.com

gdata.youtube.com

Poni - Laberi Moj Laberi

VLORA - nje bote e vogel mbushur me detaje joshese !

gdata.youtube.com

[06/30/10]   Qeveria shqiptare vazhdon te lere ne fuqi "moratoriumin" qe ndalon qarkullimin e mjeteve motorrike lundruese ne detet shqiptare. Deti yne vazhdon te jete "molle e ndalueme", ku nuk mund te praktikosh jo vetem sportet e zhytjes,por as lundrime zbavitese . Dhe te mendosh qe kudo thuhet se turizmi eshte prioriteti i qeverise !!! Si mendoni a eshte e drejte ?

gdata.youtube.com

Armin van Buuren ft Sharon den Adel - In and Out of Love (Official Music Video)

Wishing a very good day to those who are tasting the beautiful Vlora's beach today !

gdata.youtube.com

Kenge Labe. Lumi i Vlores - "Ne stan te vjeter."

VLORA - nje bote e vogel, mbushur me detaje joshese !

An ancient tradition of labs(south albanian people)dating since the archaic times of the great civilization of Pelasgo-Illyrians.

gdata.youtube.com

Paul van Dyk - Let Go

Nje pershendetje per te gjithe ata qe jane duke shijuar bregdetin e Vlores sot !

gdata.youtube.com

gdata.youtube.com

Moby - Everloving VLORA !

Shikojeni pa i ndare syte nga ekrani...ngriheni volumin ne maximum !
Ajo qe shihni - eshte ajo qe do te keni !
Ajo qe degjoni - eshte ajo qe do te ndjeni !
EJANI NE VLORE !

VLORA! You might forget anything else !

youtube.com

" Albania Open 2010". Vlore, May 5-9, 2010

VLORA - Krijuar per t'u shijuar !

Albania Open Competition May 5-9, Vlore Albanian Team: Alket Islami ; Auron Rrokaj ; Besnik Muzina ; Eltion Thanasi ; Julian Bejko ; Roland Dorozhani Director & editor Julian Bejko Music : Ozric Tentacles

youtube.com

Visit Vlora a Mediterranean jewel

VLORA - krijuar per t'u shijuar !

Vlora is a truly Mediterranean jewel.

[06/21/10]   Hej miq ! Gjate periudhes maj -qershor, a e dini cila ka qene "pika eperbashket" e Top Channel, "Gazeta Shqiptare ", "Shekulli","Panorama","Shqip", "Kult", "Mapo"etj ? Fakti, qe, Vlora vazhdon tekryesoje top-listen e qyteteve turistike shqiptare me te frekuentuar...

[06/21/10]   Plazhe te pastra, sherbim shume i mire, menuja e ushqimit e pakrahasueshme, raporti me i mire cmim-cilesi persa i perket akomodimit, njerez mikeprites, "jeta e nates" shumengjyreshe !
Vera fillon me V, sepse edhe Vlora fillon me V !
Ju mirepresim per t'ju ofruar emocione verore !

youtube.com

Rock On - Celja e Sezonit Veror: Bashkia Vlore

07 Maj 2010, Aktivitetet per Celjen e Sezonit Veror 2010 nga Bashkia Vlore

youtube.com

Rock On - 07 May Vlore - enter sandman.mp4

Aktivitetet e organizuara nga Bashkia Vlore. Celja e Sezonit Veror 2010 07 Maj 2010

[05/10/10]   Vera fillon me "V"...sepse dhe Vlora fillon me "V" !

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

VLORE
Vlorë
9401
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Kejt travel & tours Kejt travel & tours
Perballe Conad
Vlorë, 12345EMI

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Udhetime Turistike "LEO" Dhermi Udhetime Turistike "LEO" Dhermi
DHERMI
Vlorë

Udhetime turistike me skaf ne Rivieren Shqiptare.Gjiri i Grames.Gjiri i Gjipe.Jal.Himare.Sarande.Gjiri i Shen Andrea.Sazan.

Realdo Tourist Travel Vlore Realdo Tourist Travel Vlore
Rruga Sali Vranishti
Vlorë

Guida Turistike ne :- gadishullin e Karaburunit , shpella e Haxhi Alis , ishulli Sazanit ,gjiri Grames . Nr cel: +355699939535

TEUTA BOAT TOURS TEUTA BOAT TOURS
Porti Vlore
Vlorë, 9401

Boat tours in Vlorë Bootsausflüge in Vlorë Gite in barca a Valona Shëtitje me anije ne Vlorë

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer. Vacanze per piccoli gruppi ! Tel .+35533609035 Cell.+3556748 11158 [email protected]

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Passenger Transport

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Eurosky Travel Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Vlorë, 9400

Agjensi Udhetimesh ne hyrje te Portit Vlore.

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Edison Tourist Guide Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Vlorë, +355

Our staff offers a guide accros the city for every tourist who want to know more about Vlora.. Reasonable prices,friendly staff and many other facilities..