SIGAL Travel

“Sigal.A.D (Travel & Tours) ju ofron paketa te ndryshme turistike (individuale ose ne grup). Bileta avioni, trageti dhe autobuzi.

Mission: Ofron një gamë të gjerë paketash të udhëtimeve individuale apo në grupe, me korrektëse, siguri dhe cilësi të lartë. Gjithashtu paketat më të mira të siguracioneve që nevojiten për udhëtimet jashtë shqipërisë për individ apo grupe.

A jeni bërë gati për Verën?

Besojuani shëndetin tuaj Profesionistëve!

VITARUM HOTEL & SPA 4* Superior

Qënder dobësimi me trajtime të profesionalizuara.

PAKETA SLIM FIT 2019 - 5 Netë

SlimFit ështe program integral dhe i mirëmenduar për problemet e mbipeshës.
Vitarum Hotel & SPA përdor metoda të sigurta dhe të avancuara për eleminimin
e depozitave dhjamore, detonifikon dhe mundëson lifting në zonat kritike,
rrit elasticitetin dhe rigjenerimin e lëkurës.

Për më shumë na kontaktoni: infoigaltravel.com.al
.
.
.
.
.
#sigaltravel #hotelvitarium #slimfit #detox #healthyfood #healthydiet @ Hotel Vitarium

Gëzuar Bajramin!
Paqe, mirësi e mbarësi në familjet tuaja!
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #gezuar #bajramin #traveltheworld #travellover

Foto nga klientet tona që ndoqën Sting Live
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #sting #liveconcert #skopje #skopjecity #traveltheworld #travellover

[06/01/19]   😍😍

Gëzuar 1 Qershorin fëmijë të vegjël e të mëdhenj!
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #gezuar #1qershorin🙌🙌🙆🙆🙆👫👬👭🌼🌻🌹🌸🍀🌺🌞 #happykids #travelkids

Ready for new adventure!
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #adventure #jeepsafari #traveltheworld #travellover #offroad #grup #cappadocia #turism #turkey

Goodbye Cappadocia!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveltheworld #cappadocia #kayseriairport

Sigal Uniqa Group Austria organizoi nje konkurs mes punonjesve femra ne
Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Konkursi konsistonte ne sh*tjen e sigurimit
te KASKO deri ne 08.03.2019, per Diten Nderkombetare te Gruas.

Nga ky konkurs dolen 10 fituese: 3 nga Shqiperia, 2 nga Kosova dhe 5 nga
Maqedonia.

Per 10 fitueset e ketij konkursi ne datat 24-26 Maj u be e mundur organizimi
nga Sigal Travel & Tours nje udhetim turistik ne Capadocia.

Faleminderit Sigal Uniqa Group Austria dhe Z. Avni Ponari per vleresimin qe
i beni figures femerore.

Nje falenderim shkon gjithashtu per te gjitha punonjeset femra pa perjashtim
qe cdo dite punojne me perkushtim pavaresisht angazhimeve te tyre familjare
dhe sfidave te jetes se perditshme.

Goodmorning world!
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveling #traveltheworld #cappadocia #balloons #goreme #fly

Hello from Cappadocia!

Today's tour!
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #cappadocia #fairyvalley #traveltheworld #travellover

Turkish Night!
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveling #traveltheworld #turkishnight #cappadocia #turkishfood

We travel everywhere...
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveling #traveltheworld #travellover #cappadocia #goreme #kayseriairport

Faleminderit per vleresimin tuaj!
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #vilasigal #berat #bertacastells #history #tradition #hotel #hotelaccomodation #relax

Vizite ne Burano
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveltheworld #travellover #venezia #venice #buranoisland

Klientet tane ju pershendesin nga Venecia...😍😍
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveltheworld #traveling #venezia #venice

Ju mirepresim kete fundjave ne Vila Sigal Berat dhe ju ftojme te merrni pjese ne aktivitetet e organizuara per Diten Nderkombetare te Muzeve.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #vilasigal #berat #ditanderkombetareemuzeve #castle #church #history

Ju mirepresim kete fundjave ne Vila Sigal Korce dhe ju ftojme te vizitoni Muzeun e Artit Mesjetar ne Diten Nderkombetare te Muzeve.

Goodmorning world!
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #relax #morningslikethis #view

Kiwi.com

9 best beaches for 2019 according to our readers

Kiwi.com Be it Bermuda, Fiji, or Costa Rica, the sun is waiting

TourismPlaces.Net

People who know how to pose with sculptures..!! 👍 :D

20minutes.fr

L'Albanie, un trésor européen encore préservé

20minutes.fr Depuis l'ouverture de ses frontières, l'Albanie apparaît comme authentique, préservée et attractive. Petit détour par ce pays fascinant dont le monde a trop longtemps été privé.

M E T A L I C A!
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #metalica #live #traveltheworld

Metalica Live Last Night Milano!
Video e derguar nga klientet tane.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #sansiro #metalica #live #traveling #traveltheworld #travellover

Pershendetje nga Milano!
.
.
.
.
.
#sigaltravel #milano #traveling #traveltheworld #travellover #duomomilano

Kiwi.com

9 best beaches for 2019 according to our readers

Kiwi.com Be it Bermuda, Fiji, or Costa Rica, the sun is waiting

F**k it all and go traveling

We would love to see them!

Pershendetje nga grupi ne Ulqin!
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveling #traveltheworld #travellover #ulqin

dailyhealthpost.com

Scientists Say That Traveling Makes Us Much Happier Than Any Material Wealth

https://www.facebook.com/118569889513/posts/10156576974374514/

dailyhealthpost.com Why do many people go shopping the minute they have money in their wallets? Material wealth brings you happiness, albeit

Which one is first in your list?
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveling #traveltheworld #travellover

Une kam vizituar Venecian, Petran & Detin e vdekur....
Edhe 9 te tjera me kane ngelur.
Po ju sa nga kjo 12ce keni vizituar?
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #traveling #travellover #traveltheworld

Gezuar punetore kudo ku po pushoni!
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #1maj #gezuar

Goodmorning!
.
.
.
.
.
.
.
.#sigaltravel #beach #dhermi #happyeaster

Krishti u ngjall!
Gezuar Pashket per te gjithe besimtaret Ortodoks!
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #gezuar #pashket #happyeaster

Pershendetje nga grupi qe po viziton kete fundjave Budven!
.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #trip #group #budva #udhetime #fundjava

Dhoma e fundit per daten 27 Prill!
35€ mengjesi i perfshire.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #vilasigal #pogradec #hotel #accomodation #relax #lake

UDHETIM 5 DITOR PER PLAZH NE HALKIDIKI

Dt. 22 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €279
Dt. 29 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €289
Dt. 2 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €289
Dt. 6 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €289
Dt. 10 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €289
Dt. 14 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €289
Dt. 18 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €289
Dt. 22 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €279

CMIMET E FEMIEJVE PER AKOMODIM NE DHOME ME TE RRITUR
Femija i pare deri moshen 12 vjec paguan 99 euro (per akomodim me dy te
rritur ne dhome)

Femija i dyte deri ne moshen 12 vjec paguan 189 euro (per akomodim me dy te
rritur ne dhome + femija i pare)

Femijet mbi moshen 12 vjec paguajne cmimin e plote si i rritur

Ne cmimin per person perfshihet:
Transporti vajtie – ardhje sipas programit
Te gjitha shetitjet dhe transfertat ne plazhet dhe qytetet e Halkidikise
sipas programit
Transferta eskursionit ne Selanik ne diten e katert
Kater nete akomodimi ne hotel MACEDONIA SUN 3YJE SUPERIOR ne Halkidiki buze
plazhit dhe me pishine
Perdorimi i pishines se hotelit
Mengjeset (buffe) ne restorantin e hotelit
Darkat (buffe) ne restorantin e hotelit
Shoqerues shqiptar gjate udhetimit dhe eksursioneve te cdo dite
Taksat turstike per 5 ditet e qendrimit ne Halkidiki

Ne cmim nuk perfshihen:
Drekat gjate diteve te udhetimit
Bileta e Anijes per turin ne Halkidiki e cila kushton:
a) 18 eruo per te rriturit
b) 9 euro per femijet nga 6-12 vjec
c) falas per femijet deri ne 5 vjec
Ne bileten e tragetit perfshihet edhe dreka.
Cmimet e biletes se trageti jane eksuzlive vetem per klientet e agjensise
.
.
.
.
.
.#sigaltravel #summer2019 #halkidiki #travel @ Halkidiki Greece

UDHETIM 5 DITOR PER PLAZH NE LEFKADA

Dt. 17 KORRIK – CMIMI €260
Dt. 24 KORRIK – CMIMI €270
Dt. 28 KORRIK – CMIMI €270
Dt. 01 GUSHT – CMIMI €275
Dt. 05 GUSHT – CMIMI €275
Dt. 09 GUSHT – CMIMI €275
Dt. 13 GUSHT – CMIMI €275
Dt. 17 GUSHT – CMIMI €270
Dt. 21 GUSHT – CMIMI €270
Dt. 25 GUSHT – CMIMI €260
Dt. 28 GUSHT – CMIMI €260
Dt. 04 SHTATOR – CMIMI €245

Ne cmim përfshihen:
Transporti dhe te gjitha sheshtije sipas programit.
Akomodimi per 4 nete ne Hotel Lefkas ne qender te Lefkades prane lokaleve, restoraventeve dhe tavernave te qytetit.
Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
Siguracioni i shendetit ne udhetim
Taksat turistike te qytetit

CMIMET E FEMIEJVE PER AKOMODIM NE DHOME ME DY OSE TRE TE RRITUR
Femijet deri ne moshen 5 vjec paguajne 50% me pak nga cmimi per te rritur
Femijet mbi moshen 5 vjec paguajne cmimin e plote si i rritur @ Lefkás, Levkas, Greece

UDHETIM 5 DITOR PER PLAZH NE BUDVA & RIVIEREN E MALIT TE ZI

DATAT E NISJEVE:
►Dt. 8 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €149
►Dt. 15 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €159
►Dt. 22 KORRIK (5 Dite Udhetim) – CMIMI €169
►Dt. 29 KORRIK (5 Dite Udhetim)– CMIMI €169
►Dt. 5 GUSHT (5 Dite Udhetim) – CMIMI €169
►Dt. 12 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €169
►Dt. 19 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €169
►Dt. 26 GUSHT (5 Dite Udhetim)– CMIMI €159

►Ne cmim përfshihen:
Transporti dhe te gjitha shetitjet sipas programit.
Akomodimi per 4 nete ne hotel SIDRO 3 yje ne qytetin e Barit, buze plazhit
dhe qender qytetit
Mengjeset te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
Darkat te cilat shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
Asistence me ciceron dhe shoqerues shqiptare gjate gjithe udhetimit
Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Malin e Zi
Perdorimi i fushave te sportit per futboll dhe basketboll ne pronesi te
hotelit
Siguracioni i shendetit ne udhetim
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #budva #bar #summer2019 #vere2019 #udhetim @ Hotel Sidro

UDHETIM 3 DITOR PER PLAZH NE BUDVA & RIVIEREN E MALIT TE ZI

DATAT E NISJEVE:
►Dt. 12 KORRIK (3 Dite Udhetim) – CMIMI €89
►Dt. 19 KORRIK (3 Dite Udhetim) – CMIMI €99
►Dt. 26 KORRIK (3 Dite Udhetim) – CMIMI €109
►Dt. 2 GUSHT (3 Dite Udhetim) – CMIMI €109
►Dt. 9 GUSHT (3 Dite Udhetim)– CMIMI €109
►Dt. 16 GUSHT (3 Dite Udhetim)– CMIMI €109
►Dt. 23 GUSHT (3 Dite Udhetim)– CMIMI €99

Ne cmim përfshihen:
Transporti dhe te gjitha shetitjet sipas programit.
Akomodimi per 2 nete ne hotel SIDRO 3 yje ne qytetin e Barit, buze plazhit
dhe qender qytetit
Mengjeset te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
Darkat te cilat shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
Asistence me ciceron dhe shoqerues shqiptare gjate gjithe udhetimit
Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
Taksat turistike per 3 ditet e qendrimit ne Malin e Zi
Perdorimi i fushave te sportit per futboll dhe basketboll ne pronesi te
hotelit
Siguracioni I shendetit ne udhetim

INFORMACIONE PER QYTETIN DHE PLAZHIN:
Qyteti i Barit ndodhet vetem 35 km larg Budvas (40 minuta), gjithashtu
eshte qyteti me i madh bregdetar i Malit te Zi. Jeta e nates dhe aktivitet e
shumta gjate pasditeve nuk mungojne ne bulevardin kryesor te qytetit ku
eshte i lokalizuar edhe hotel Sidro.
Plazhi i qytetit te Barit eshte i ndare si publik edhe privat, dhe
lehtesisht i aksesueshem per klientet tane pasi hoteli ndodhet buze detit
dhe prane plazhit.
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #plazh #bar #montenegro #tour #summer2019 @ Bar, Montenegro

Udhetim ne Plave - Vuthaj - Guci - Lepush
Dt. 27-28 Prill
2 Dite
Cmimi 7500 LEK

Vizitojme:
Krojet e Ali Pashe Gucise, Ujevaren Gerla, Syrin e Kalter te Skafkacit

Ne cmim përfshihen:
Transporti vajtie - ardhje me minibuz komod sipas programit
Akomodimi Nje nate ne hotel Eko Katun Rosi - Old Tower ne vila druri
personale
Dreka e dites se pare me gatime tradicionale
Darka e dites se pare me gatime tradicionale
Pijet gjate vakteve te perfshira ne cmim
Mengjesi bufe diten e dyte ne hotel
Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit
Taksa turiztike e Malit te Zi
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #fundjava #udhetim #plave #vuthaj #guci #lepushe #travel #shqipri #malesiamadhe @ Lepushe, Malesia e Madhe

Udhetim me transport te organizuar ne Zakinthos!
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #tours #summer2019 #vere2019 #zakinthos #zante #beach

Gezuar Pashket te gjithe besimtareve Katolik nga Sigal Travel!
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #happy #easter #from #us

Mornings like this....
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #travellover #morning #flight #sky

Festoni Pashket tek Vila Sigal Korce!
.
.
.
.
.
.
.
#sigaltravel #vilasigal #korce #easter #pascua

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Website

Address


Qendra E Biznesit SIGAL, Blv. Zogu I, Nr.1, Tirana, Albania
Tirana
1000

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00
Saturday 09:00 - 17:00
Other Travel Agencies in Tirana (show all)
TISA Travel TISA Travel
Sheshi Shqiponja
Tirana, 1001

Ofrojme transport Tirane - Sarande - Dhe -Trasport - Brenda - Dhe - Jasht -Vendit. Me Mjete komode Nga 17 deri ne 50 vende

Med-Jonian-Travel Med-Jonian-Travel
Adress: Rruga Petro Nini Luarasi
Tirana, ALBANIA

B&E Albania Travel & Transport B&E Albania Travel & Transport
Bulevardi BAJRAM CURRI
Tirana, 1001

Tel/Fax+355 4 2371339 ; Mob: +355689074444 www.betravel-al.com e-mail :[email protected] Blv "Bajram Curri " (prane Drejtorise se Pergjithshme se Policise )

Aida Travel & Tours Aida Travel & Tours
Tirana

Rruga Durresit , prane bllokut te ambasadave

3Line Travel 3Line Travel
Komuna Parisit, Lura3
Tirana, 1001

MSA Traveling MSA Traveling
Sheshi "Nene Teresa", Sheraton Tirana Hotel,
Tirana, 1001

Travel, Cruises, Bileta Avioni, Krociera, Pushime,

Flora Travel & Tours Flora Travel & Tours
Albania
Tirana, RR,DURRESIT TIRANE PERBALL BLLOKUT TE AMBASADAVE.

Agjensi Turistike

Tourist Guide Trasport Tourist Guide Trasport
Zogu I Zi
Tirana

Udhetime turistike brenda dhe jashte vendit

Albanian.Tours Albanian.Tours
Tirane
Tirana

Tours in Albania and Balkans

Rissa Tours Rissa Tours
Bulevardi Zhan Zhan D'Ark, Ish-ASHT
Tirana, 1001

Rissa Tours organizon transport, pushime, guida turistike, rezervime hotelesh, bileta avioni, organizime konferencash, seminare etj, qe nga viti 1999.

Happy Tours Tour Operator & Travel Agency Happy Tours Tour Operator & Travel Agency
Rr.e Durresit,Pll. 2 ( Pallati Ish Kafe Flora), Tirana, Albania
Tirana, 1001

Individual & Group Tours Summer & Winter packages Holidays Local Excursions Honeymoon & Anniversary specials Hotel reservation & Transfers

Emma-Real Estate Agency Emma-Real Estate Agency
Rr.Muhamet Gjollesha
Tirana, 1000

Kerkesa dhe Oferta per apartamente, shtepi, dyqane, bisnese dhe toka. Shkembim informacioni ne tregun e gjere Imobiliar.