Agjensi Ester

Ester Travel & Tours

Na ndicni ne faqen tone kryesore Ester Travel & Tours
Behni fans duke i dhene like per te marre ofertat me te fundit!

BILETA AVIONI,
BILETA AUTOBUZI,
BILETA TRAGETI
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
SIGURACIONE AUTOMJETESH
PAKETA TURISTIKE
REZERVIME HOTELESH NE GJITHE BOTEN

Ester Travel & Tours

BILETA AVIONI,
BILETA AUTOBUZI,
BILETA TRAGETI
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
SIGURACIONE AUTOMJETESH
PAKETA TURISTIKE
REZERVIME HOTELESH NE GJITHE BOTEN

Ester Travel & Tours

Na ndicni me ofertat me te fundit ne faqen tone ---->>

BILETA AVIONI,
BILETA AUTOBUZI,
BILETA TRAGETI
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
SIGURACIONE AUTOMJETESH
PAKETA TURISTIKE
REZERVIME HOTELESH NE GJITHE BOTEN

Ester Travel & Tours

Bejini like dhe ftojini edhe miqte tuaj te behen fan

BILETA AVIONI,
BILETA AUTOBUZI,
BILETA TRAGETI
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
SIGURACIONE AUTOMJETESH
PAKETA TURISTIKE
REZERVIME HOTELESH NE GJITHE BOTEN

Ester Travel & Tours

😍#Super #ofertat e muajit #dhjetor duke filluar nga #25euro😍
Like & share tek miqte tuaj Ester Travel & Tours
Skopje (SKP) →Barcelona El Prat (BCN) = 35 €
Skopje (SKP) →Basel-Mulhouse-Freiburg (MLH)=35€
Skopje (SKP) →Brussels Charleroi (CRL) =35€
Skopje (SKP) →Cologne (CGN) =35€
Skopje (SKP) →Dortmund (DTM)=40€
Skopje (SKP) →Eindhoven (EIN)=40€
Skopje (SKP) →Frankfurt Hahn (HHN)=35€
Skopje (SKP) →Friedrichshafen (FDH)=25€
Skopje (SKP) →Gothenburg Landvetter (GOT)=35€
Skopje (SKP) →Hamburg Lubeck (LBC)=35€
Skopje (SKP) →London Luton (LTN)=35€
Skopje (SKP) →Malmo (MMX=35€
Skopje (SKP) →Memmingen (Munich West) (FMM)=25€
Skopje (SKP) →Milan Bergamo (BGY)=25 €
Skopje (SKP) →Nuremberg (NUE)=25€
Skopje (SKP) →Oslo Sandjeford Torp (TRF)=40€
Skopje (SKP) →Paris Beauvais (BVA)=35€
Skopje (SKP) →Stockholm Skavsta (NYO)=40€
Skopje (SKP) →Venice Treviso (TSF)=30€
Eshte e perfshire ne cmim:
1-Bileta vetem vajtje
2-Bagazhe deri ne 8 kg
3-Taksat aeroportuale
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

Informohu me ofertat me te fundit vetem ne faqen Ester Travel & Tours
Behu pjese e saj vetem me nje like :)
Faleminderit !

BILETA AVIONI,
BILETA AUTOBUZI,
BILETA TRAGETI
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
SIGURACIONE AUTOMJETESH
PAKETA TURISTIKE
REZERVIME HOTELESH NE GJITHE BOTEN

giphy.com

London Animated GIF

giphy.com The best GIFs are on Giphy

Ester Travel & Tours

:P

Ester Travel & Tours

🌌Studentet udhetojme me lire gjate muajit tetor/nentor 🌌
✈️Tirane -Rome -Tirane
Cmimi : 💰#159euro
Te perfshira ne cmim jane:
1- 📝 Bileta 👉 vajtje -Ardhje 👈
2- 💼 Bagazhe 23 kg
3-📃 takstat aeroportuale
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

🍺🍻Festa Birrës në Mynih🍻🍺
➡️7 Ditë
➡️Nisja me 29 shtator
➡️Cmimi :479Euro
Më Shume Detaje: Në pagesën 479 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

🍁😍#Vjeshtë #në #Dubai, 😍🍁
🍁5 Ditë✅
🍁Cmimi : 699euro, ✅
🍁Nisja më 1 Tetor.✅
Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi.✅
Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 699 Euro përfshin:
👉• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.✅
👉• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.✅
👉• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas✅
👉• Akomodimi në Hotel me 3 yje në Dubai.✅
👉• Mëngjezet në Hotel.✅
👉• Shëtitjet me Autobuz sipas Programit.✅
👉• Guida vendase në disa Shëtitje.✅
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale. ❎
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

🎉🎉Ndiqni ndeshjen🎉🎉
⚽️ARMENI 🏆 SHQIPERI⚽️
🏆10 Tetor – 3 dite
🏆Cmimi : 750 €
🏢Ani Plaza Hotel 4* - Bed & Breakfast
Te Perfshira:
• Udhetimi me charter Tirane - Yerevan – Tirane
• Akomodimi ne hotel Ani Plaza 4* me mengjes
• Transfertat Aeroport - Hotel – Aeroport
• Asistenca jone gjate gjithe kohes
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

D.U.B.A.I
Ester Travel & Tours
Naten e mire miq :)

Ester Travel & Tours

😍 #TUR #ne #ROME 😍
Nisja: 09 Tetor - 3 dite, vetem #349EURO
🍁 🍂🍁 🍂🍁 🍂🍁 🍂🍁 🍂🍁 🍂
⋙ Te Perfshira:
✔ Fluturimi Tirane – Rome – Tirane
✔ Akomodimi ne hotel 4 yje me mengjes
✔ Guide profesionale
✔ City Tour Rome
✔ Transfertat sipas programit
✔ Asistenca jone gjate gjithe kohes
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

😍#Vjeshte #ne #Sofia - #Bullgari😍
😍3 dite =99 euro
😍Nisja me 25 shtator
Me Shume Detaje: Çmimi:
Hotel Sveta Sofia 4* (Mëngjese dhe Darkë) - €99
Hotel Sheraton Balkan 5* (Mëngjese dhe Darkë) - €149
1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel 4 dhe 5 yje për 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
😍Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake

Ester Travel & Tours

🎁Biletat drejt #italise per Muajin 📝 #Gusht
💣Nxitoni te perfitoni 💣
✅Tirane – Brindisi= 💰72 €
✅Tirane – Bari = 💰89 €
✅Tirana - Roma = 💰95 €
✅Tirane - Pisa = 💰95 €
✅Tirane - Milano = 💰95 €
✅Tirane - Firenze = 💰95 €
✅Tirane – Genova= 💰95 €
✅Tirane - Bolonja = 💰105
✅Tirane –Ancona= 💰95 €
✅Tirane - Verona = 💰95 €
✅Tirane – Venezia= 💰95 €
✅Tirane – Perugia= 💰105 €
✅Tirane – Bergamo= 💰85 €
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

🚌 Bileta autobusi per :🚥
1-Austri ➡ (Viene,Graz,Linz,Wels,Koper,Salsburg)
2-Slloveni ➡(Maribor,Ljujane)
3-Kroaci ➡ (Zagreb,Rijeka)
4-Hungari ➡ (Budapest)
5-Sllovaki ➡ (Batislave)
6-Serbi ➡ (Beograd)
7-Zvicer (Saint Gall,Zurich,Lucern,Bern,Fribourg,Bassel,Laussane,Geneve)
8-Belgjike ➡ (Bruksel.liege)
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

📣🔊 📢 Super Oferte 📣 🔊📢
Fluturoni te shtunen me date 27qeshor
Tirane ✈ Bruksel (Linje direkte )
Cmimi : #80Euro
⚠️Nxitoni ❗️❕! ...⚠️Nxitoni ❗️❕!....⚠️Nxitoni !❕❗️

TE PERFSHIRA NE CMIM JANE:
1-Bileta vetem vajtje Tirane –Bruksel
2-Bagazhe 15 kg💼
3-Te gjitha taksat aeroportuale
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

☀Super Oferte☀
💎 #Club #Nena #Resort 🌟🌟🌟🌟🌟
⛳️Side,Turkey
💰Cmimi : #1105Euro cifti 👫 (Dhome ekonomike)
💰Cmimi :#1125Euro cifti 👫 (Dhome Standart )
👉Nisja me 3 korrik /6 nete
👉Koncepti : 🍴 All inclusive
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

🌴 #Welcome #June 🌴
☀️ Ju urojme nje muaj te mbare !☀️
🌟Stafi : Ester Travel & Tours

Ester Travel & Tours

😍☀️⚜Super Ofertee vlefshme Deri me daten 31 may⚜☀️😍
💎#AzuraDeluxeResort 5-🌟🌟🌟🌟🌟 -Alanya
Nisja 06/06/2015,✨ 6 net ✨ 🍴 Ultra All Inclusive ✨ne dhome Deluxe Land View / Dbl✨ per 2 te rritur,
Cmimi : #1090euro totale per 2 pax
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

🚌Bileta autobusi drejt #Gjermanise :
Ester Travel & Tours
①Tirane Grac✅
②Tirane Linz✅
③Tirane Salsburg✅
④Tirane Rosenheim✅
⑤Tirane Muncheen✅
⑥Tirane Ulm✅
⑦Tirane Stuttgart✅
⑧Tirane Karlsruhe✅
⑨Tirane Mannheim✅
⑩Tirane Frankfurt✅
⑪Tirane Maiz✅
⑫Tirane Koln✅
⑬Tirane Dussldorf✅
⑭Tirane Dortmund✅
⑮Tirane Hamm✅
⑯Tirane Osnabruck✅
⑰Tirane Bremen✅
⑱Tirane Hamburg✅
⑲Tirane Essen ✅
⑳Tirane Bonn✅
21-Tirane Duisburg✅
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

🚌Bileta autobuzi drejt 🎌 #italise me linje #toksore
Ester Travel & Tours
①Tirane –Cuneo ✅
②Tirane –Vicenza✅
③Tirane –Verona✅
④Tirane –Venezia✅
⑤Tirane –Udine✅
⑥Tirane –Trieste✅
⑦Tirane –Treviso✅
⑧Tirane –Torino ✅
⑨Tirane –Rivato✅
⑩Tirane –Piacenca✅
⑪Tirane –Padova✅
⑫Tirane –Milano✅
⑬Tirane –Alessandria ✅
⑭Tirane –Asti✅
⑮ Tirane –Bergamo✅
⑯Tirane –Brescia✅
⑰Tirane –Trento✅
⑱Tirane –Bolzano✅
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

#Anastasia #Resort & #Spa 5🌟🌟🌟🌟🌟, All Inclusive, #Halkidiki, 7 Netë €496.
Zbritje 35% për rezervime të Hershme deri më 7 Qershor dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit.
Çmimi: Ishte €764 - Bëhet €496 për person për 7 netë për Nisje 5 Qershor.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
Nxitoni te perfitoni kete super cmim !
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

📣 😍Super Oferte 😍 📣
☀️e vlefshme per rezervimet deri me date 📆 31 maj☀️
💎 #White #City #Resort #Hotel 5🌟🌟🌟🌟🌟 Alanya/ Turkey
Nisje ne date 📆 06/06/2015 -7 dite, akomodim ne dhome Standart Garden View (Dbl)
Cmimi :#798euro per 2 persona All inclusive
Nxitoni te perfitoni kete super cmim !
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

Pasdite ne #Q #Premium #Resort
Eja edhe ti !
Ester Travel & Tours
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

😍 📣 Super oferte e vlefshme deri me date 31 maj😍 📣
#Litore #Hotel #Resort & #Spa 🌟🌟🌟🌟🌟- Alanya
Nisja 06/06/2015, 6 net Ultra All Inclusive ne dhome Standart Sea View / Dbl per 2 te rritur
Cmimi : #1180euro per 2 persona
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

The Gritti Palace, Venice

Ester Travel & Tours

Pershendetje miq!
Pas shume mundimeve per te rimarre edhe nje here kete faqe,tashme te kthyer ne fan page,ju lutemi qe te kaloni te Ester Travel & Tours per te qene ne kontakt te drejteperdrejte me ne !
Ju falenderojme !
Stafi : Ester Travel & Tours

BILETA AVIONI,
BILETA AUTOBUZI,
BILETA TRAGETI
SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM
SIGURACIONE AUTOMJETESH
PAKETA TURISTIKE
REZERVIME HOTELESH NE GJITHE BOTEN

Ester Travel & Tours

Tur ne🗼 #Paris🗼
- I KONFIRMUAR, ⛔️ VENDET E FUNDIT
Nisja me 📆 30 Maj – 4 dite, Per vetem #480EURO
📝 Te Perfshira:
✔ Fluturimi direkt me Adria Airways Tirane ✈Paris✈ Tirane ✅
✔ Akomodimi ne hotel 3 yje me mengjes ✅
✔ Guide profesionale✅
✔City Tour Prage✅
✔ Transfertat sipas programit✅
✔Asistenca jone gjate gjithe kohes✅
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

🔎
Eshte koha per ti hedh nje sy #Zakynthos
#Panorama #studios & #Apartaments 🌟🌟
Cmimi : #257euro per 2 persona per nisje me 📆 date 1 qeshor-8 qeshor
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Ester Travel & Tours

Eshte koha per nje pije !
Pastaj do hedhim ofertat dites!
Na ndiqni :)
Ester Travel & Tours

Ester Travel & Tours

⛔️Edhe 4 vende
Pranverë në #Vjenë & #Budapest,
5 Ditë - #279euro, Nisja më 28 Maj.
Vizitohen: Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd.
Per me shume informacione Kontaktoni ne :
☎Tel: +355 4 23 56 864
📲Cel :+355 68 20 92 109
📠Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Agjensi Ester

#summer :)

Udhëtimet e Pranverës

Pranverë në Amsterdam➡ 4 Ditë €499,⏳ Nisje më 6 Mars

Pranverë në Berlin➡ 4 Ditë €499, ⏳Nisje më 17 Prill

Pranverë në Varshavë dhe Krakov➡ 5 Ditë €499, ⏳Nisje më 8 Prill

Pranverë në Romë - Firence ➡4 Ditë €399, ⏳Nisje më 5 Mars

Pranverë në Pragë➡7 Ditë €329,⏳ Nisje më 5 Mars

Pranverë në Kryeqytetet Nordike➡ 5 Ditë €549,⏳ Nisje më 17 Prill

Kroçiere në Athinë, Ishujt e Greqisë➡ 5 Ditë €299,⏳ Nisje më 12 Mars

Ester Travel & Tours

☎Tel: +355 4 23 56 864
Cel :+355 68 20 92 109
Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

Udhëtimet e Pranverës

Pranverë në Amsterdam➡ 4 Ditë €499,⏳ Nisje më 6 Mars

Pranverë në Berlin➡ 4 Ditë €499, ⏳Nisje më 17 Prill

Pranverë në Varshavë dhe Krakov➡ 5 Ditë €499, ⏳Nisje më 8 Prill

Pranverë në Romë - Firence ➡4 Ditë €399, ⏳Nisje më 5 Mars

Pranverë në Pragë➡7 Ditë €329,⏳ Nisje më 5 Mars

Pranverë në Kryeqytetet Nordike➡ 5 Ditë €549,⏳ Nisje më 17 Prill

Kroçiere në Athinë, Ishujt e Greqisë➡ 5 Ditë €299,⏳ Nisje më 12 Mars

Ester Travel & Tours

☎Tel: +355 4 23 56 864
Cel :+355 68 20 92 109
Fax :+355 42 356 586
⛳Adresa : Rr. Lord Bajron, Prane Spitalit Ushtarak,Laprake,Tirane

#summer :)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


TIRANE
Tirana
1001
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Idea Viaggi & Turismo Idea Viaggi & Turismo
Rruga Myslym Shyri, Nr. 52
Tirana, 1000

Benvenuti nella pagina ufficiale di Idea Viaggi & Turismo!

Travel & Tours Travel & Tours
Tirane
Tirana

Udhëtime turistike brenda dhe jashtë vendit. Automjeti me kushte komode dhe parametra të kohës. Tel: +355692166557

Amara Travel Amara Travel
Rruga E Durrësit
Tirana, 1001

Traveling, Holidays, Vacation packages...

Albanian Tourism Albanian Tourism
Rr. Elbasanit
Tirana, 1111

Yes Albania Yes Albania
Albania
Tirana

Albania is an amazing place. We will help you to find what you need, so you can spend less time searching and more time exploring the beauty of this place.

Tirana Vibes Tirana Vibes
Sheshi Skenderbej
Tirana

QNK - Piramida <3

Klejdi Travel & Tours Klejdi Travel & Tours
Rr Imer Ndregjoni
Tirana, 1001

Bileta avioni Bileta trageti Bileta autobuzi Paketa turistike Sherbimi dhe cmimet me te mira me treg Partneri juaj ne udhetim

Welcome to Albania Welcome to Albania
Tirana, I MAKE THE RULES

Welcome to Albania one of the mos beautiful places on the world

Sunway Travel Sunway Travel
Str. Durres
Tirana, 1005

"The sun is a daily reminder that we too can rise again from the darkness, that we too can shine our own light"

Savatours Savatours
Rr. Brigada E VIII-te, Nr 2, Pallati Jeshil "Pinguli" (ish Blloku)
Tirana, 1019

Savatours, the only destination for happy holidays whether you are looking for family time or fun.

Peshk saranda Peshk saranda
Don Bosko
Tirana, 204

Saranda Menu''' Peshk dhe Fruta deti Ne zgare qymyr druri, Peshk dhe Fruta deti Friture, Qofte Peshku, Spageti me Fruta Deti, Peshk-Fruta deti te marinuara

SED Travel SED Travel
SH56
Tirana, 1027

AGJENSI UDHETIMESH SED TRAVEL! NE KETE AGJENSI DO TE GJENI GJITHCKA ! BILETA AVIONI , AUTOBUZI DHE TRAGETI ! SIGURACIONE SHENDETI DHE AUTOMJETESH !