Adolis Travel

Administratore: Suarda Dalipi

Agjensi Udhetimi, Paketa Turistike

Adolis Travel

Hedef Resort and SPA 5*. Ultra All Inclusive, Alanya, Antalya, 8 Ditë €535.
Zbritje 27% për Nisje më 10 Shtator.
Çmimi €535 për person për 7 netë ,për Nisje më 10 Shtator.
Fluturimi Vajtje Ardhje i përfshirë!

Festa Birrës në Mynih, 7 Ditë €479, Nisja më 30 Shtator.
Vizitohen: Zadar, Ljubljanë, Salszburg, Mynih, Zyrih, Milano, Venecie, Rijeka, Split, Dubrovnik, Kotor.
Fjetje në Zadar, Mynih, Zyrih, Venecie, Split. Udhëtimi me autobus nga Tirana. Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobuz, Fjetjen në Hotel 3*, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet!

VJESHTE NE AMSTERDAM ! 4 Ditë - €499, Nisja më 24 tetor.
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje në Amsterdam. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Bruksel.

Adolis Travel

BARON PALMS RESORT ✪✪✪✪✪ - All Inclusive
⋙ Te Pershira:
✔ Udhetimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur

BARON PALMS RESORT ✪✪✪✪✪ - All Inclusive
⋙ Te Pershira:
✔ Udhetimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur

Rezervoni pushimet Tuaja.
Rezervimi perfshin:
✔ Udhetimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur

Timeline Photos

Adolis Travel ju ben edhe kete fustanin dhurate :)

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net

Koha per plazh

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net

Hotel Sunset Beach, Alanya
“All Inclusive” përfshin:
- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin kryesor.
- Restorante A La Carte. (me pagesë)
- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10 deri në 00:00
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikë
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Lojë me shigjeta
- Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
- Dyshekë në plazh dhe pishinë

Governor Amwaj Resort 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh
Çmimi €456 për person për 7 ditë për Nisje më 20 Korrik.
Fluturimi i përfshirë.

7 Ditë €514, Ultra All Inclusive dhe Fluturimi Vajtje Ardhje i përfshirë.
Kirman Club Sidera 5*, Ultra All Inclusive, Alanya - Antalya.
Çmime të rishikuara deri 25 Korrik dhe Zbritje Ekstra €50 në Fluturim.
Çmimi €514 për person për 6 netë 7 ditë për Nisje 5 Korrik.

Ofertat ne Sharm El Sheikh vazhdojn ende.. Per Nisje me 20 Korrik per 6 nete. Cmimi per person eshte 474 euro.

Vazhdojne ofertat speciale destinacioni i rradhes Sharm El Sheikh
6 nete dhe 7 dite...... 456 euro/person... Nisja me 20 korrik.

☞ Adolis Travel

Rr. e "Durresit", Nr.17, Tirane

✆ 00355 69 91 100 15
☏ 00355 4 4515030

☞ E-Mail: [email protected]

Kroçiere në Athinë, Ishujt e Greqisë dhe Kusadasi
Nisje 31 Korrik, - 5 Ditë - 369 Euro
Nisje 21 Korrik, - 5 Ditë - 349 Euro,
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus, Transfertat me autobus, Akomodim në Kroçieren Louis Olympia për 3 netë qëndrimi, Mëgjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere, Pijet, Koncerte, Aktivitetet e ndryshme, Disko në Kroçiere, Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
☞ Adolis Travel

Rr. e "Durresit", Nr.17, Tirane

✆ 00355 69 91 100 15
☏ 00355 4 4515030

☞ E-Mail: [email protected]

VERE NE PARIS
4 Ditë €499, Nisja më 3 Korrik.
Çmimi përfshin: Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Podgoricë, Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetje në Hotel 3, me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet.

..........Eshte koha per pushime..........
Coral Beach Rotana Montazah--All Inclusive---- Sharm El Sheikh
Nisja ne datat: 20 - 07 qendrimi per 7 dite. Cmimi per dy persona, 459 Euro
☞ Adolis Travel

Rr. e "Durresit", Nr.17, Tirane 

✆ 00355 69 91 100 15
☏ 00355 4 4515030

☞ E-Mail: adolistravel@yahoo.com

..........Eshte koha per pushime..........
Coral Beach Rotana Montazah--All Inclusive---- Sharm El Sheikh
Nisja ne datat: 20 - 07 qendrimi per 7 dite. Cmimi per dy persona, 459 Euro
☞ Adolis Travel

Rr. e "Durresit", Nr.17, Tirane

✆ 00355 69 91 100 15
☏ 00355 4 4515030

☞ E-Mail: [email protected]

8 Ditë €456, All Inclusive dhe Fluturimi Vajtje Ardhje i përfshirë.
Holiday Garden 5*, All Inclusive, Alanya.

8 Ditë €456, All Inclusive dhe Fluturimi Vajtje Ardhje i përfshirë.
Holiday Garden 5*, All Inclusive, Alanya.
Zbritje 31% për Nisje 25 dhe 28 Qershor dhe Zbritje Ekstra €50 në Fluturim.
Çmimi €456 për person për 7 netë për Nisje 25 Qershor.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Kompleksi Halili , Kati I Dyte ! ( Perballe Vila Gold )
Tirana
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Poseidon Travel  & Tours Poseidon Travel & Tours
RR E DURRESIT
Tirana, 1016

www.poseidontours.net

Hoteleri Turizem Albania Hoteleri Turizem Albania
Rruga Fadil Rada
Tirana, 1017

created to help you discover Albania, its culture, history, natural beauties, Archaeological sites, something that is difficult even to imagine. You might

SEASONS Travel & Tour SEASONS Travel & Tour
Tirana, 1001

"SEASONS" Travel & Tours. A travel for every season. www.seasons-al.com

Go In Travel Go In Travel
ETC, Bulevardi Bajram Curri
Tirana, 1000

GoIn Travel është partneri juaj për realizimin e pushimeve të ëndrrave. Eksperienca dhe dëshira për pushime të paharrueshme ndërthuren në çdo paketë.

OTTO Travel&Tours OTTO Travel&Tours
Bulevardi Zhan D'ark
Tirana, 11101

Otto Travel&Tours ofron: -Paketa Turistike -Bileta Avioni -Bileta Trageti -Bileta Autobusi -Siguracione -Ture Individuale -Ture ne Shqiperi

Albanian Tourism Albanian Tourism
Rr. Elbasanit
Tirana, 1111

Borea Travel Borea Travel
Sheshi Willson
Tirana, 1019

Follow Borea, Per ditet me te bukura te jetes tuaj. Paketa Turistike Paketa Individuale Bileta Avioni

Marketing Zone Marketing Zone
Tirana
Tirana, 1039

Marketing Zone is a student organization aiming to bring together people who share their passion for marketing.

NewBorn Agency NewBorn Agency
Rruga Elbasanit
Tirana, 1001

NewBorn Agency ALBANIA .Bileta Avioni,Autobusi dhe Trageti ,Paketa Turistike, Rezervime Hotelesh , Siguracione. [email protected]

Udheto me ne Udheto me ne
Abdullah Gjollesha
Tirana, 1001

HP Udhetime Turistike HP Udhetime Turistike
Rr. Resh*t Petrela
Tirana, 10001

Bileta Avioni Pushime verore Paketa turistike Guide turistike ne Shqiperi Sherbim Transporti Rezervim hoteli

Affitti Italiani - Case Vacanze - Hotel Rooms Affitti Italiani - Case Vacanze - Hotel Rooms
Rruga Brigata VIII
Tirana

Abbiamo Pensato di offrirti le migliori soluzioni per le tue Vacanze in Albania. Offriamo Appartamenti, Ville, Hotel Rooms. Selezionando il Meglio!