Kopliku travel, Shkodra Video April 12, 2019, 9:31am

Videos by Kopliku travel in Shkodra. Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

🙏😇 SI GJITHMONE AGJENSIA JONE ''KOPLIKU TRAVEL'' VAZHDON CDO TE MARTE DATE 16.04.2018 UDHETIMIN DREJT KISHES SE LACIT ME DY ORARE 😇🙏
⏰NISJA NE MENGJES NE OREN 06.30
⏰NISJA NE DREKE NE OREN 13.30
PER CDO REZERVIM NA KONTAKTONI NE NR E DHENE JU LUTEM .
📌NISJA SI CDO JAVE BEHET TEK AGJENSIA JONE
=================================================
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
🏃♀️🏃♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃♀️🏃♂️
Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

Other Kopliku travel videos

miremengjesi ..ju urojm nje mengjes te tille ☀️🌺 🥰Breakfast with the view of Amazing City Dubai

miremengjesi ..☀️🌺dhe fundjave te bukur🌺

🥰 Stambolli ,i urojme grupit tone atje tia kalojn sa me bukur🥰 Vazhdojme rezervimet cdo te ejte. Selanik - Stamboll 4 ditë 99€ ☀️Nisje date 16 Maj 🚌Nisjet e radhes 23, 30 Maj Në çmim përfshihet: -Udhëtim me autobus komod -Akomodimi në hotele me 3* dhe 4* -Mëngjeset në hotele -Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit ---------------------------------------------------------------------------------- 🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone: Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️ Ose mund te kontaktoni ne numrat: ☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️ 📲Cel : +355 682031125 📲 📲Cel:+355 682031124 📲 📲CEL:+355 673050027 📲 📲CEL:+355 674447720 📲 🖥️E-mail : [email protected]

miremengjesi...☕️⛅️

*****Kopliku Travel***** ne bjeshket e kelmendit!

miremengjesi ...fundjave te bukur 🌺

miremengjesi ......💙🌞

☀️💥 miremengjesi..... kaloni nje dite te bukur me ofertat tona, thjesht na kontaktoni.💥☀️

miremengjesi ☀️🥰 #Cappadocia#

🙏😇 SI GJITHMONE AGJENSIA JONE ''KOPLIKU TRAVEL'' VAZHDON CDO TE MARTE DATE 09.04.2018 UDHETIMIN DREJT KISHES SE LACIT ME DY ORARE 😇🙏 ⏰NISJA NE MENGJES NE OREN 06.30 ⏰NISJA NE DREKE NE OREN 13.30 PER CDO REZERVIM NA KONTAKTONI NE NR E DHENE JU LUTEM . 📌NISJA SI CDO JAVE BEHET TEK AGJENSIA JONE ================================================= 🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝 🏃♀️🏃♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone: Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃♀️🏃♂️ Ose mund te kontaktoni ne numrat: ☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️ 📲Cel : +355 682031125 📲 📲Cel:+355 682031124 📲 📲CEL:+355 673050027 📲 📲CEL:+355 674447720 📲 🖥️E-mail : [email protected]

🙏😇 SI GJITHMONE AGJENSIA JONE ''KOPLIKU TRAVEL'' VAZHDON CDO TE MARTE DATE 16.04.2018 UDHETIMIN DREJT KISHES SE LACIT ME DY ORARE 😇🙏 ⏰NISJA NE MENGJES NE OREN 06.30 ⏰NISJA NE DREKE NE OREN 13.30 PER CDO REZERVIM NA KONTAKTONI NE NR E DHENE JU LUTEM . 📌NISJA SI CDO JAVE BEHET TEK AGJENSIA JONE ================================================= 🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝 🏃♀️🏃♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone: Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃♀️🏃♂️ Ose mund te kontaktoni ne numrat: ☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️ 📲Cel : +355 682031125 📲 📲Cel:+355 682031124 📲 📲CEL:+355 683248316 📲 📲CEL:+355 674447720 📲 🖥️E-mail : [email protected]

🤩GRUPE TE KONFIRMUARA🤩 😊💥'' Me dt 14 prill 12 euro .💥☺️ 😊💥'' ME DT 1 MAJ SUPER OFERTE VETEM 10 euro.💥☺️ 🥰ULQIN-TIVAR-SHEN STEFAN-BUDVA-KOTORR🥰 🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝 ⏰🚌Nisja ne oren 06:00, si perhere, prane agjensise tone, me mjetet tona shume komode.🚌⏰ 🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone: Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️ Ose mund te kontaktoni ne numrat: ☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️ 📲Cel : +355 682031125 📲 📲Cel:+355 682031124 📲 📲CEL:+355 673050027 📲 📲CEL:+355 674447720 📲 🖥️E-mail : [email protected]

miremengjesi ..☀️

miremengjesi... fillim jave te mbare ☀️

Istanbul Aquarium

jozi jozi 🙈🙈😂

🥰☀️Stambolli me nisje nga Shkodra 110 eur dt 28 Mars☀️🥰. 🥰GRUP I KONFIRMUAR🥰 👉🌸Dita 1: Shkoder– Stamboll Nisja prane Agjensise Kopliku Travel në drejtim të pikës kufitare të Kapshticës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Pas kryerjes së formaliteteve kufitare nisemi në drejtim të Selanikut. Ndalesa gjatë rrugës për pushime dhe konsumin e drekës , vazhdojmë udhëtimin drejt Stambollit. Akomodimi në hotel pasdite. 👉🌸Dita 2: Stamboll Mëngjesi në hotel. Nisim turin e vizitave në akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453, shëtitje me anije në Bosfor, ku shikojmë urën e Bosforit, vizitë në Dollmabahçe (Sarajet e Reja të Sulltanit), Sheshi Taksim (Rruga më e vizituar në Stamboll, rreth 2 milionë njerëz) Darka nën sugjerim e guidës në lokalet me harem ose Turkish Show në anije. 👉🌸Dita 3: Stamboll Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisim turin e vizitave në Stamboll dhe i drejtohemi pikave më të bukura të këtij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu, Kisha e Shën Sofisë me madhështoria në botën Ortodokse, Çisterna e vjetër e Kostandinopojës, Sarajet e Sulltanit. Kohë e lirë në Grand Bazar. Akomodimi në hotel në Stamboll. 👉🌸Dita 4: Stamboll – Selanik Mëngjesi në hotel, nisja drejt Selanikut. Vizitë qytetit të Selanikut Kulla e Bardhë, Sheshi Aristoteli. Sheshin e Aleksanderit te Madh, Cadrat. Nisja drejt Shkodres. 👉Në çmim përfshihet: 1. Udhëtimi me autobus 2. Akomodim në hotel 3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 👉Në çmim nuk përfshihet: 1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program. 2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. Cmime te peraferta: (Sarajet e Sulltanit 10 Euro, Kisha e Shen Sofise 10 Euro, Cisterna 5 Euro, Shetitja me Anije 7 Euro, Akuariumi 11 Euro, Muzeu i Luftes 4 Euro, Turkish Show 25 Euro ) 3.Siguracioni jetes ne udhetim ****************************************************************** 🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝 🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane ag

😍😍SANTORINI😍😍
😍😍 SANTORINI 😍😍

♥️♥️♥️♥️PUNTA CANA♥️♥️♥️♥️
♥️♥️♥️♥️PUNTA CANA♥️♥️♥️♥️

😍💥Oferta#Antalya#
😍💥Oferta#Antalya# kopliku#travel#the best#😍💥 ================================================= 🤝KLIENTET E KENAQUR JANE REKLAMA JONE ME E MIRE🤝 Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder ☎️📞Tel & Fax : +355 222 50370📞☎️ 📲Cel : +355 682031125📲 📲Cel:+355 682031124📲 📲CEL:+355 673050027📲 📲CEL:+355 674447720📲 🖥️E-mail : [email protected]🖥️

😍😍MALDIVES😍😍
😍😍MALDIVES😍😍

ISTANBUL 79 euro
Udhëtim në Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99 Vizitohet: Stamboll dhe Selanik. Fjetje: 2 netë në Stamboll. - Hotel 3* dhe 4* - €79 - Hotel 5* - €89 Nisja më 14 Shkurt, 7, 14 Mars. Fjetje: 3 netë në Stamboll. - Hotel 3* dhe 4* - €99 - Hotel 5* - €114 Nisja më 14, 21, 28 Shkurt, 7, 14 Mars. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet. Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit. Per me shume mund te telefononi dhe te na shkruani : ================================================= Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder ☎️📞Tel & Fax : +355 222 50370📞☎️ 📲Cel : +355 682031125📲 📲Cel:+355 682031124📲 📲CEL:+355 673050027📲 📲CEL:+355 674447720📲

❄⛄🏂#kopliku#travel#Dt 2.2.2019 grup i konfirmuar ,me mjete shume komode . Thjesht mundt te 📲☎️💻te na kontaktoni.💙 ☎️:+355 222 50370 📲:+355 682031125 📲:+355 674447720 💻:kopliku travel

❄⛄🏂Vazhdojme me Kolashinin me dt 19 dhe 20 Janar thjesht na kontaktoni. ⛷⛄❄ tel :0222 50370 cel:067 4447720 cel:068 2031125

⛷🏂❄Kolashin sot.Behuni gati per dt 5 dhe 6 janar ❄🏂⛷. GRUPE TE KONFIRMUARA 🏂Vetem 10 eur per te kaluar nje dite ndryshe nen bardhesin e debores . 🚌 Agjensia Kopliku Travel organizon udhetimin Brenda dites ne Kolashin me mjetet e saja shume komode.🚌 👉Per grupe te formuara rezervimet mund te behen cdo date qe ata deshirojne duke filluar qe neser.👈 • 06.00 Nisja drejt pikes kufitare te Hanit te Hotit . Kryerja e procedurave dhe vazhdimi i rruges . • Pirja e nje kafeje ne Bar Niagara • 09.00 Mberrija ne piken Turistike te Kolashinit Qendrimi per pirjen e nje kafeje ,qendrimi per 45 min • 10.00 Arritja ne pisten e skive qendrimi deri ne oren 16.00 • 16.00 Nisja drejt qytetit te Podgorices • 17.30 Arritja ne qytetin e Podgorices dhe qendrimi deri 19.00 ne Qendren Tregtare Delta City ku mund te beni dhe shoping . • Nisja drejt Qytetit te Shkodres,arritja ne oren 20.30 =========================================== Per me shume mund te telefononi dhe te na shkruani : Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder ☎️📞Tel & Fax : +355 222 50370📞☎️ 📲Cel : +355 682031125📲 📲Cel:+355 682031124📲 📲CEL:+355 673050027📲 📲CEL:+355 674447720📲 🖥️E-mail : [email protected]🖥️ 🎅facebook: kopliku travel🎅 =====================================

Kur bora bie lehtë mbi parvazin e dritares e shijojmë në vende si #Bianca_Resort! ⛄️ 3 ditë të plota // 24 - 26 Dhjetor // 186€ personi Përfshihen: ▪️Akomodim në dhomë standarte ose superiore ▪️Mëngjes + darkë për ditët e qëndrimit ▪️Darka festive e Krishtlindjeve, 24 dhe 25 Dhjetor ▪️Muzikë live ▪️Përdorim i pishinës, hamam, fitness dhe sauna. ▪️Wi-fi ▪️Parking - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - tel:+35522250370, cel:+355682031125 facebook :kopliku travel - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - #Biancaresort #Kolashin #montenegro #saykopliku#travel#

5 Dite Plazh ne 💗#LEFKADA💗 💎Akomodimi ne Hotel LEFKAS 4yje, ne Qender te Qytetit dhe #Buze_detit ⚓⚓ Datat e nisjeve: Nisje dt. 9 GUSHT ➠ 5 Dite ➠ Cmimi 270€ Nisje dt. 13 GUSHT ➠ 5 Dite ➠ Cmimi 270€ Nisje dt. 17 GUSHT ➠ 5 Dite ➠ Cmimi 259€ Nisje dt. 21 GUSHT ➠ 5 Dite ➠ Cmimi 259€ ⛱🏊‍♂ #Plazh ne #Parga, Lefkada, Kathisma, Agios Nikita, Kefalonia, Porto Katsiki, dhe #Preveza 🎯🎯 Ne Cmim Perfshihet: ✓➤ Transporti dhe te gjitha sheshtije sipas programit. ✓➤ Akomodimi per 4 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoranteve dhe tavernave te qytetit. ✓➤ Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada ✓➤ Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit ✓➤ Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit ✓➤ Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Greqi ##koplikutravel##

😍STAMBOLLI 109 €/p 😍 💛4 dite e 3 nete 🏩Akomodimi ne Hotel 4* ne Qender 🚌 Nisje : 26 Korrik Perfshihet: 💥 Transporti me Autobus Komod -💥 Akomodimi ne Hotel me 4* ne Qender -💥 Mengjesi ne Hotel -💥 Shoqerues Shqiptar - Te gjitha Guidat Sipas Programit ******************************************************************** 🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝 🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone: Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️ Ose mund te kontaktoni ne numrat: ☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️ 📲Cel : +355 682031125 📲 📲Cel:+355 682031124 📲 📲CEL:+355 673050027 📲 📲CEL:+355 674447720 📲 🖥️E-mail : [email protected]

Me oferta të tilla e vetmja alternativë që keni është të niseni me fluturimin e parë 😋🔅🍉 🍍Nisuni në 5 Korrik për 5 ditë në Sueno Golf 🍭 me vetëm 579 Eur personi 🏖️ - - -📍Dhe mos harroni me akomodim në Sueno Golf përfitoni gjithçka nga bota e kristaltë e Seno Deluxe Belek - - - - -🛫Per nisje 05 Korrik per 5 dite te plota ————

Rezervimet vazhdojn me dt 8Korrik. 🤗😍Theksojme udhetimi i konfirmuar 😍🤩 🌴🍀Kete fundjave me dt 8.07.2018 . Udhetojme ne Lumin e Shales🚣‍♀️ ,nje dite ndryshe rrethuar nga shkëmbijt e thepisur,lumi i kristalte dhe nje bukuri natyrore qe do tju habise me bukurit e saj. ⛵🛳️Vetem 30.000leke (te vjetra ) udhtetim brenda dite⛵ 🛶 👉 Eksplorim me guide ne 4 shtigje te ndryshme👈 💥Shpella e Kaurrit 💥Ishulli i Paqes 💥Guri i Lekes 💥Lumi i shales Ora 06.30 prane Agjensise Kopliku Travel 💁‍♀️💁‍♂️Ne cmim perfshihet:💁‍♂️💁‍♀️ 🚌Rruga Shkoder-Koman-Shkoder me mjete komode🚌 🚣‍♀️🌴 Lundrimi Koman-Lumi Shales-Koman 🚣‍♀️🌴 🥗Dreka me ushqime tradicionale te zones

Pushime në stilin Rubi Platinum. I paimitueshëm 589 Eur 7 Ditë Ultra All Inclusive #vere2018 #antalja 🔹Ofertë e vlefshme për nisje më 25 Maj

#Kopliku Travel# nje nder grupet.tona sot ne Mal te Zi.

💥🚌Me Grupin e rradhes ne Oher.💥🚌 😍## -KOPLIKU -TRAVEL##😍

💁‍♀️💁‍♀️Pas kerkesave te shumta nga ana juaj, agjensia jone ''KOPLIKU TRAVEL'' organizon udhetimin e rradhes drejt Malit te Zi. ☺️☺️ 🤩🤩 Me date 1 prill behuni gati te vizitojme Tivatin, Shen Stefanin, Budven, Cetinjen, Potgoricen dhe te ndalemi per shopping ne qendren me te madhe tregtare Delta City, per vetem 12 euro. 🤩🤩 ⏰🚌Nisja ne oren 06:00, si perhere, prane agjensise tone, me mjetet tona shume komode.🚌⏰ 🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝 🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone: Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL” Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️ Ose mund te kontaktoni ne numrat: ☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️ 📲Cel : +355 682031125 📲 📲Cel:+355 682031124 📲 📲CEL:+355 673050027 📲 📲CEL:+355 674447720 📲 🖥️E-mail : [email protected]

❣️SUPER STAMBOLL & SELANIK❣️ 💙 OFERTA 3 NETE 4 DITE 99€ 💙 ✅Nisja: 30 Mars🎈6, 19 & 28 Prill 🇹🇷Hotel Marmaray 4* 99 € 🇹🇷Hotel Lionel Istanbul 5* 110 € 😍Vleresimet : Super Luxury 👉Blue Mosque (Hyrja Falas) 👉 Udhetimi me Anije ne Bosfor 👉Topkapi Palace Hyrja ne Muze 👉Grand Bazaar Guida e perfshire Falas 👉Spice Bazaar Falas 👉Kulla Galata & Ura e Bosforit 👉Sheshi Taksim Guida e perfshire 👉Shopping Center Guida e perfshire 👉Aquariumi Hyrja pagese 👉Perëndimin e diellit në Camlica 👉Udhetim dhe Guide ne Selanik 😍 #MATIAS_TRAVEL ☎0699961122 👉 Disa keshilla #STAMBOLL 1. Gjithmone bej pazar me Turqit. Kur blini dicka ne treg mundohuni te beni zbritje 50 - 70 % nga cmimi i pare qe ju japin 2. Mos harroni te provoni Bakllavane Turke me Stika. Merni dhe nje kile me vete Dhurate per ata qe skane shkuar akoma. 3. Duhet patjeter te pini nje kafe ose caj Turk ne Kodren e te dashuruarve, 4. Nje udhetim me Anije ne Bosfor. 5. Nese doni pak hallakatje provoni Haremin Turk 4. Per shpenzime ekstra merni Dollar me vete pasi ka me shume vlere! 📝 Per me shume informacion kontaktoni ne:↴ 📧 Facebook kopliku travel 📧 [email protected] cel:0682031125 cel:0682031124

Falenderojm vajzat e mrekullushme te stafit te agjensise #Kopliku Travel# per perkushtimin ne makisimum ne organizimin e kesaj dreke festive .

Nga pushuesit tone ne Halkidiki.I falenderojme qe na besuat ne pushimet e juaj .Vera akoma ska mbaruar .Na kontaktoni :0682031125/0674447720/022250370##kopliku travel##

About   Privacy   Login