Era Agjensi Udhetimesh

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

[10/25/19]   🤗Oferta e dites🤗
📍Podgorice-Bologna Podgorice- 30 euro per person
✈Udhetim me avion vajtje ardhje 2-6 dhjetor
🎒5 kg bagazh te perfshira
❌Edhe 2 vende te fundit me kte tarife

[10/25/19]   🍁Udhetimet e vjeshtes 🍁 Nje liste e gjate per te zgjedhur -🍁Per programet e plota na shkruani 🍁
🍁Vjeshtë në Bregdetin Dalmat, 4 Ditë €119, Nisja më 28 Nëntor
🍁Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 27 Nëntor
🍁 Vjeshtë në Pragë, 7 Ditë €239, Nisja më 25 Nëntor
🍁 Vjeshtë në Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €299, Nisja më 25 Nëntor
🍁Vjeshtë në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €129, Nisja më 28 Nëntor
🍁Vjeshtë në Barcelonë, 7 Ditë €329, Nisje më 3, 25 Nëntor
🍁 Vjeshtë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 25 Nëntor
🍁Vjeshtë në Amsterdam, 8 Ditë €399, Nisja më 3, 24 Nëntor
🍁Vjeshtë në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €129, Nisje më 28 Nëntor
🍁Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 25 Tetor, 27 Nëntor
🍁Vjeshtë në Janinë dhe Meteora:
- 2 Ditë €49, Nisja më 2, 9, 16, 28, 29, 30 Nëntor.
Vizitohen: Janinë, Meteora dhe Kostur.
Fjetje 1 natë në Hotel 3* në Kallabaka.
- 3 Ditë €79, Nisja më 28, 29 Nëntor.
Vizitohen: Janinë, Meteora dhe Kostur.
Fjetje 1 natë në në Janinë dhe 1 natë në Kallabaka.
Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
🍁Vjeshtë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €139, Nisja më 27 Nëntor
🍁Stamboll, 4 Ditë/ 2 Netë €79, 4 Ditë/ 3 Netë €99
🍁Vjeshtë në Sofje, 3 Ditë €79, Nisje më 1, 28, 29 Nëntor
🍁Vjeshtë në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 1, 28, 29 Nëntor
🍁Vjeshtë në Sarajevë, 3 Ditë €89, Nisje më 1, 28, 29 Nëntor
🍁Vjeshtë në Zagreb, Dubrovnik, Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisja më 28 Nëntor
🍁 Vjeshtë në Bukuresht, 4 Ditë €149, Nisje më 31 Tetor, 28 Nëntor
🍁 Vjeshtë në Romë dhe Firence, 5 Ditë €259, Nisja më 27 Nëntor
🍁 Vjeshtë në Selanik dhe Meteora, 2 Ditë €49, Nisje më 26 Tetor, 2, 9, 16, 23, 28, 29, 30 Nëntor.
Vjeshtë në Selanik dhe Meteora, 2 Ditë €49, Nisje më 26 Tetor, 2, 9, 16, 23, 28, 29, 30 Nëntor.
Vizitohen: Kostur, Selanik, Katerini, Meteora dhe Janinë.
Fjetje 1 natë dhe Mëngjes në Hotel Platon Beach 3* në Riviera Olimpike.
Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
🍁 Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më 25 Tetor, 1, 8, Nëntor.
Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më 25 Tetor, 1, 8 Nëntor.
Vizitohet: Korfuz.
- €79 Telemachos 2* Superior, All Inclusive.
- €119 Messonghi 3* Superior, All Inclusive.
Fjetje 2 netë në All Inclusive. (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira), Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget.

Nderkohe nga klientet tane ne Royal Adam & Eve 😍😍 per ofertat e fundit kontakto ERA TRAVEL SHKODER 💦

🌺KEMER DREAM
😘920 euro cifti, nisje 21 qershor, 6 nete dhe 7 dite te plota
📍Gjithcka e perfshire

🌺5 dite ne BRUKSEL 06-10 tetor / vetem 215 euro p/p

📍Perfshihet:

Bileta e avionit vajtje ardhje nga Podgorica
2. Akomodimi ne Diamant Suites Brussels EU 4*
3. Mengjesi per te gjitha ditet e qendrimit
4. 5 kg bagazh / cante dore
5. Sigurimi i shendetit ne udhetim

Kujdes: Cmimi momental

[03/12/19]   📌Udhetimet turistike per muajin prill
💐Amsterdam, 4 dite, 429 euro, 12 prill
💐Prage, 5 dite, 349 euro, 9 prill
💐Vjene, 4 dite, 329 euro, 6 prill
💐Budapest, 4 dite, 299 euro, 20 prill
💐Berlin, 4 dite, 339 euro, 19 prill
💐Paris, 4 dite, 449 euro, 20 prill
💐Shtutgart-Strasburg-Zyrih- 7 dite, 329 euro, 26 prill
💐Barcelone, 7 dite, 369 euro, 4 prill
💐Amsterdam, 8 dite, 399 euro, 27 prill
💐Spanjë dhe Portugali, 13 dite, 629 euro, 19 prill
💐Napoli-Sorrento, 5 dite, 259 euro, 12 dhe 26 Prill
💐Rome-Firenze, 5 dite, 259 euro, 19 prill
💐Weekend All Inclusive ne Korfuz, 3 dite, 69 euro, 5,12,19 prill
💐Kroçiere ne Ishujt grek dhe Kushadasi, 6 dite, 499 euro, 7 prill
💐Kroçiere ne Ishujt grek dhe Kushadasi, 5 dite, 399 euro, 4 prill
🔴Na kontaktoni per programet e detajuara.

🌹PRAGE🌹VIENE🌹BUDAPEST
🌍UDHETIM 5 DITOR ME AVION - 269 euro 😉
🔴Perfshihet:
📌Transferta Tirane-aeroporti i Prishtines-Tirane
📌Fluturimi direkt Prishtine-Budapest-Prishtine me bagazhe dore (40x30x20 cm)
📌Akomodimi ne hotel me mengjes per 4 nete ( 2 nete ne Prage, 1 nate ne Viene, 1 nate ne Budapest)
📌Shetitjet dhe transfertat me autobuz
Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit

Festa e 8 Marsit ne Prizren..
Vizitohen Prizreni dhe Lugina e Sharrit..
Cmimi 10 euro per person..
Ne cmim perfshihet udhetimi me Autobus Komod si dhe guida Turistike.
Nisja nga shkodra ne oren 6.00. Ndalese per pushim te shkurter ne nji nga autogrilat gjate rruges. Mberritja ne Prizren rreth ores 10.00. Vizite ne luginen e Sharrit dhe tek Shtepia e Bardhe.
Vizite ne Qytetin e Prizrenit, ku do te vizitohen ura e gurit, pedonalja e qytetit, kalaja etj. Dreka sipas deshires ne nji nga restorantet e qytetit ku do te kete organizim me muzike. Pasdite shopping ne nji nga qendrat tregrare te qytetit. Rreth ores 18.00 nisja drejt Shkodres. Ndalesa te shkurtra per pushim gjate rruges. Rreth ores 22.00 mberritja ne Shkoder. Ketu perfundojne dhe sherbimet tona.
Faleminderit..
Per rezervime kontaktoni ne nr 067 21 80 299.

⚘Udhetim 1 ditor MAL I ZI dhe KROACI/ 20 euro per person 😮😍
⚘Data 8 Mars
⚘Vizitohen: BUDVA, SHEN STEFAN, TIVAR, DUBROVNIK, CAVTAT
🔴Grup i konfirmuar.
❌Vende te limituara.

🔴Sigurohu me Karten e Kujdesit Shendetesor me SIGAL UNIQA
🔴Me vetem 2500 leke te reja ne vit per person, perfito nje check up falas prane spitalit Continental dhe sherbime te tjera te poshte shenuara me deri ne 50 % zbritje
🔴 Bli karten tende te Shendetit prane ERA TRAVEL SHKODER ☉

PODGORICE-SHTUTGART-PODGORICE- 30 EURO VAJTJE-ARDHJE
NISJA 6 PRILL/ KTHIMI 9 PRILL
SUPER OFERTE-NXITO TE PRENOTOSH

🎄FESTO VITIN E RI 2019 NE SARAJEVE & MOSTAR & BJELASNICA 🎉
🎄3 NETE / 4 DITE 30 DHJETOR- 2 JANAR
🔴190 EURO PER PERSON

🔴PERFSHIHEN:
1. Transporti me mjete komode
2. Akomodimi ne hotel Hollywood 4*
3. Mengjeset dhe darkat e diteve te qendrimit
4. Darka festive e Vitit te Ri (me pije dhe muzike live🎤)
🔴GRUP I KONFIRMUAR!!!
Per me shume info na kontaktoni....📞📱

📖There are many cities called Saraj in this world…, but this fortified Bosnian city of Sarajevo is the most advanced, most beautiful and most lively of them all.
Evlija Čelebi, 17th century Ottoman traveler

🎉Viti i Ri në Sofje dhe Selanik, 4 Ditë €139

Dita e parë, 30 Dhjetor 2018: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel.

Dita e dytë, 31 Dhjetor 2018: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt.
Opsionale: Darka Speciale e Vitit të Ri në Hotel Marinela 5*.

Dita e tretë, 1 Janar 2019: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Sofja me autobus në drejtim të Selanikut. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Selanik. Sistemimi në Hotel. Shëtitje Panoramike në Monumentet e Qytetit. Darkë në Hotel

Dita e katërt, 2 Janar 2018: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Selaniku për në Tiranë. Gjatë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbrritja në Tiranë.

Fjetje në:
Hotel Art Simona 3* Sofje
Hotel Marinela 5* Sofje

OPSIONALE:
- Darka Speciale në Hotel Marinela 5* - €60 - Argëtim, DJ, Pije të përfshira.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët dhe Darkat për dy netë qëndrimi në Hotel.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

🎉Viti i Ri në Mavrovë, 3 Ditë €99, 4 Ditë €149

🎄Maqedoni

Mbëritja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.

- Hotel Makpetrol 3* - 2 netë €99 dhe 3 netë €149
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 ose 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri (Pijet të papërfshira) më 31 Dhjetor dhe më 1 Janar.
Fëmijët deri 6 vjeç, falas - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si më i Rritur.

- Hotel Lodge 3* - 3 netë €179
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live (Tek Bistra);
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

- Hotel Sport 3* - 3 netë €189.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live (Tek Bistra);
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

- Hotel Bistra 4* - 3 netë €209
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Pijet pa limit të përfshira dhe Muzikë live;
4. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Xhakuzi dhe Fitnes.

- Hotel Radika 5* - 3 netë €329.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri (me pije të përfshira) dhe Darka e 1 Janar;
4. Muzikë live dhe Argëtim më datë 31 Dhjetor dhe 1 Janar.
5. Përdorimi Falas i Pishinës së Brendshme, Sauna, Banjo me avull, Xhakuzi dhe Fitnes.

Shtesa për Transportin me autobus €25

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual

Kujdes, Hotel Radika sh*tet VETEM për 3 netë.

🎉Viti i Ri në Manastir - Bitola, 3 Ditë €139

🎄Maqedoni
Dita e Parë, 31 Dhjetor 2018: Nisja nga Tirana për në Bitola. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 1 Janar 2019: Mëngjes në Hotel. Të lirë. Drekë, Darkë dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 2 Janar 2019: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Drekë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

Hotel Molika 3* Superior.
2 netë - 139 Euro për person në dhomë dyshe. Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset, Drekat dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije të papërfshira);

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset, Drekat dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe Argëtim më 31 Dhjetor dhe 1 Janar (Pije të papërfshira);
4. Transporti Vajtje Ardhje
Fëmijët deri 2 vjeç, falas.
Fëmijët deri 5 vjeç - pa krevat shtesë. Nëse dëshironi Krevat Shtesë regjistrohet si 5 - 11.9 vjeç.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

KRISHTLINDJE 2018 🎉
🎄Stamboll Selanik Sofje 5 Ditë €139
🎄Stamboll, 2 Netë €79, 3 Netë €99
🎄Pragë, 7 Ditë €239
🎄Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199
🎄Paris, 7 ditë €349
🎄Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €329
🔴 Per programin e plote na kontaktoni...

🚍UDHETIM TURISTIK NE KOSOVE/ 28 NENTOR
🔴PRIZREN, GJAKOVE, LUGINA E SHARRIT, SHTEPIA E BARDHE
🔴10 EURO PER PERSON
🔴GRUP I KONFIRMUAR

[09/28/18]   OFERTE E MINUTES SE FUNDIT
Zbritje €100 për Rezervime deri më 30 Shtator.
Vjeshtë në Paris, 4 Ditë Ishte €399 - Bëhet €299, Nisja më 25 Nëntor.
Zbritje €100 për Rezervime deri më 30 Shtator.
Vjeshtë në Paris, 4 Ditë Ishte €399 - Bëhet €299, Nisja më 25 Nëntor
Vizitohen: Paris.
Fjetje 3 Netë në Paris.
Fluturimi me avion direkt Shkup - Paris.
Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Shkup. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

[09/24/18]   Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €579

Emiratet Arabe
Nisja më 11 Tetor

Hoteli ku do te akomodhet grupi

Hampton by Hilton 3*+ - Al Qusais, Dubai, EBA

Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Tivatit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

Shtesat dhe Tarifat per Ekskursionet Opsionale:
1. Shtesë për Vizë Hyrje - €79
2. Darkë në Hotel Burj Al Arab - €179
3. Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa - €49
4. Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow - €43
5. Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë - €47
*Shënim: Nuk lejohet hyrja në xhami për Femrat që nuk plotësojnë kushtet për një veshje të përshtatme si mëposhtë:
1. Krahët dhe Këmbët e mbuluar me copë jo-transparente. 2. Mbulimi i Flokëve me një shami jo-transparente.

[09/24/18]   Vjeshtë në Pekin dhe Shanghai, 8 Ditë €1399, nisja 15 tetor

Kine
Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Tiranë - Shanghai nga Frankfurti dhe Pekin - Tiranë nëpërmjet Vjenës.
-Akomodimi në hotele.
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet me autobus (sipas programit)
-Viza e Hyrjes në Kinë.
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, dhe Guidë Kinezeeze për të gjithë ditët e qëndrimit
-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Pekin: Muri i Madh, Cable Car, Qyteti Ndaluar, Pallati Veror, Në Hangzhou: Lundrimi me Kroçiere në Liqenin Perëndimor dhe Shanghai: Lundirmi me Kroçiere ne Lumin Huangpu dhe Kulla e Radios dhe TV.
-Darkë në një Restorant Kinez.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Programet Opsionale.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Kinë.

[09/24/18]   Vjeshtë në Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079

Tajlande

Nisja më 26 NëntorMe Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Bangkok nëpërmjet Dubait.
-Akomodimi në hotele 5*.
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Tajlandë me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, dhe Guidë Tajlandeze për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana për në Shkup.
-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit. Lundrimi me Varka në Tregun lundrues. Hyrje në Fermën e Krokodilëve.
-Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik dhe Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Programet Opsionale.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Tajlandë.

OPSIONALE:
1. Vizitë gjithë ditën ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretërisë në Tajlandë, shëtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekë dhe shëtitje me Krociere në kthim në Bangkok. - €40
2. Vizitë dhe shfaqje në Kopshtet tropikale të fshatit Nong Nooch. - €25
3. Shfaqje Speciale Alkaazar. - €15
4. Vizitë dhe Drekë në Ishullin e Koraleve. - €25
5. Viza Tajlandeze €35

Udheto drejt BERLINIT me super oferta.
Bilete vajtje ardhje 20 dhjetor- 6 janar, 10 kg bagazh i perfshire- 45 euro
10 janar-13,17 janar, 10 kg bagazh i perfshire- 45 euro
Data te tjera te disponuseshme me te njejten tarife.
Oferta e vlefshme vetem per rezervime te hershme.

plazh.com

Rusi, Ukrainë, Poloni, R. Balltike, 13 Ditë €599

Rusi, Ukrainë, Poloni, Republikat Balltike, 13 Ditë €599, Nisja më Nisja më 4 Shtator
Vizitohet: Moskë, Shën Petersburg, Kiev, Odesa, Vilnius, Riga, Talin, Varshavë, Krakov, Dubrovnik, Zagreb, Vjenë, Bukuresht, Sofje dhe Shkup.
Fjetje: 1 natë Zagreb, 1 natë Krakov, 1 natë Vilnius, 1 natë Talin, 2 Netë Shën Petersburg, 2 Netë Moskë, 1 natë Kiev, 1 natë Odesa, 1 natë Bukuresht dhe 1 natë Sofje.
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit.
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=4LWBYCFSSGXF

plazh.com

plazh.com

Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë €239

Zbritje €30 dhe Upgrade për Nisje më 18 Gusht.
Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë: Ishte €299 - Bëhet €269, Nisja më 18 Gusht.
Vetëm për Nisje më 18 Gusht.
- Rezervo Hotelin me 3* dhe merr Hotelin me 4*
- Rezervo Hotelin me 4* dhe merr Hotelin me 5*
Vetëm për Nisje më 18 Gusht.
- Hotel Gardenia Hills 3* Ishte €299 - Bëhet €269, Upgrade te Hotel Chaika 4*
- Hotel Chaika 4* Ishte €449 - Bëhet €419, Upgrade te Hotel Victoria Palace 5*
Çmimi përfshin:
- Fjetje 7 Netë në Hotel sipas zgjedhjes,
- All Inclusive në Hotele, (Mëngjes, Drekë dhe Darkë dhe Pije pa kufi)
- Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Burgas.
Çmimet janë të ndryshme për data të ndryshme. Fëmija i parë falas në Hotel.
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=4VJ5V4BASETK

plazh.com

[08/16/18]   All Inclusive, Surprizë, 4 Ditë €109, Nisje më 21 Gusht.
Transporti i përfshirë.
Me €109 Surprizë 2* klientët për datën 21 Gusht mund të marrin për 4 Ditë:
- Calypso 2*S - Halkidiki, qe kushton €169
- Telemachos 2*S - Korfuz, që kushton €169
- Platon 2*S - Riviera Olimpike, që kushton €169
- Niko 2*S, Preveza, që kushton €159
Me €179 Surprizë 3* klientët për datën 14 Gusht mund të marrin për 4 Ditë:
- Corfu Belvedere 3*, Korfuz, që kushton €259
- Poseidon 3*, Preveza, që kushton €229
Me €189 Surprizë 4* klientët për datën 14 Gusht mund të marrin për 4 Ditë:
- Kriopigi Beach 4*, Halkidiki, që kushton €249
- Aristoteles 4*, Halkidiki, që kushton €259
- Olympus Thea 4*, Riviera Olimpike, që kushton €239
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra
4001

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Travel Agencies in Shkodra (show all)
Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE, SALLE CEREMONIE MORTORE. ADRESA: Perball shkolles se muzikes (RUS-SHKODER), dhe ne qender Bushat.

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania