Vau i Dejës Official√

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

Capital Service Montichiari

https://www.facebook.com/Capital-Service-Montichiari-103813354299422/?modal=admin_todo_tour

Autoriparazioni gommista elettrauto

Shqiptarët

Fjalimi i fuqishëm i Ramiz Aliut që kishte tronditur Serbinë dhe Rusinë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së për Kosovën 👏🏻👏🏻👌

Shpërndajeni ju lutem! 🇦🇱🇦🇱

Shkolla e Jetës

Çfarë historie e FUQISHME! 💓

Muzika ta zgjat jeten

O Celooo hahah

Simona Vignali Naturopata

(92) YouTubeDIMAGRIRE MANGIANDO? ECCO 15 CIBI che puoi MANGIARE SENZA INGRASSARE

Ciao amici! Oggi ho raccolto per voi 15 cibi che non fanno ingrassare, che possiamo mangiare quando vogliamo!!

RICETTA SPAGHETTI DI ZUCCHINE RAW
https://www.youtube.com/watch?v=USxniKPeaBM

Cucina i GERMOGLI DIMAGRANTI
http://bit.ly/libro-germogli-sv

Prova i miei FRULLATONI RISOLUTIVI
http://bit.ly/frullatoni-risolutivi

BRUCIA GRASSI ogni giorno con i miei MENU SPECIALI
http://bit.ly/menu-brucia-grassi

COME avere GLUTEI PERFETTI subito
http://bit.ly/trucchi-glutei-perfetti

I miei SEGRETI per una LINEA PERFETTA anche in VACANZA
http://bit.ly/dimagrire-vacanze

i MIEI LIBRI ed EBOOK
http://bit.ly/libri-simona-vignali

ISCRIVITI ALLA NEWSLETTER
e ricevi CONTENUTI ESCLUSIVI e ANTEPRIME!
http://bit.ly/newsletter-sv

Baby Creysi

¡Juega con tus hijos! te vas a divertir 😅

5-Minute Crafts

Homemade beauty recipes to avoid awkward situations. 🙃 bit.ly/2Kxj4kG

YouFlame

Benedetti siano coloro che non temono la solitudine. Che non si spaventano della propria compagnia, che non si disperano cercando qualcosa di cui occuparsi, divertirsi o scherzare. Paulo Coelho

Interior designs

20 Gorgeous Paths Ideas & Ingenious Gardening Decoration

Skifteri

Sono Albanese da Laci err ejjj

Visit Italy

ROME 🏟

Credit: Cristoforo Perrone → http://bit.ly/2iFT51p

Home Decoration & Design

3D stickers 😍😍😍 For more photos visit us : http://bit.ly/2mhxJ7I

Skifteri

TAG shokun qe ka nevoje per nje makineri si kjo...

Shqiptarja.com

Report Tv siguron pamjet ekskluzive tė pėrplasjes me armė zjarri në qytetin e Vlorës - Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

5-Minute Crafts

Traditional Chinese medical practices that help heal your body from a variety of conditions:

E RRALLË

Riccardo Dose

DONNE ETERNAMENTE INDECISE!

Silvio Berlusconi - Thug Life Edition

Malati di palestra

ATTENZIONE! Lo sapevi che la causa della tua impotenza sono le proteine animali?
Anche l'osteoporosi di tua nonna è causata sempre dalla proteine animali.

Condividi il video prima che venga censurato!

Approfondisci l'argomento con Project Nutrition: https://www.projectinvictus.it/libri/project-nutrition/

Daniele Di Benedetti

Non stai vivendo pienamente a causa di questa paura assurda!!

---->> ASCOLTA LA STORIA CHE TI RACCONTO IN QUESTO VIDEO...

Shqiptarja.com

Ankesa banorit, Rama gjen ndërtuesin në sallë: Zgjidhe problemin se do futesh në siklet dhe me mua - Për lajme të tjera klikoni te www.shqiptarja.com

Edi Rama

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë klasifikim nga mediat italiane të 5 shteteve që kanë shënuar rritjen më të lartë të prenotimeve turistike në vitin e fundit, ku në krye qëndron si një thesar ende për tu zbuluar Shqipëria, ju uroj një ditë të mbarë 🌟🇦🇱🌟

SPORTbible

'Mutton Busting'... only in America... 😐😂

📹 YT/Brian Bunton

VT

Accurate... 😂👀

Credit: SketchShe

Magicians Got Talent

Identical Twins Dazzle With Magic! #GotTalent

Shmee150

Ever thought your scooter needed a better noise? Better call this guy!
Via DRIVETRIBE

YouFlame

È facile togliersi i vestiti e fare sesso. Le persone lo fanno continuamente. Ma aprire la tua anima a qualcuno, lasciarlo entrare nelle tue paure, nel tuo futuro, nel tuo sorriso, questo è essere nudi. * Marilyn Monroe *

VT

Literally 😴😂

Albanesi in Italia

La suocera Albanese con la nuora Italiana invitate da ce posta per te 😂😂

LADbible

This bride and groom's first dance took an unexpected turn. Wait for it... 😂

5-Minute Crafts

Awesome hacks for any beer lover! 🍻
goo.gl/RiHgAi

نوکته و قسەی خۆش

پروژەیەكی سه رنج راكێشی ئەندازیارێک🙄!

ئەندازیارێک یان قوتابیەکی ئەندازیاری تاگ بکە و بلێ ئەمە 😳چیە بۆ خاتری خوا 😳😳😳😳

autoFans.LT

DACIA quality

Daniele Di Benedetti

Allontana quelle persone che ti tolgono energia e ti buttano giù.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Vau Dejes
Shkodra
Other Travel Agencies in Shkodra (show all)
Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE, SALLE CEREMONIE MORTORE. ADRESA: Perball shkolles se muzikes (RUS-SHKODER), dhe ne qender Bushat.

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.