Thethi

Thethi vendi me i bukur ne bot.

Thethi

https://www.facebook.com/Thethi-103824353154766/

Thethi vendi me i bukur ne bot.

Vau-Dejës

https://www.facebook.com/vauidejes.al/?fref=ts pelqeje pak faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al/

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al/

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

[09/12/16]   pelqejeni pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al/

[07/11/16]   . . . . . . . ../¯/)
. . . . . . . ./¯ ./
. . . . . . . /. . /
. . . . /¯`/'. .'/¯¯/
. . . /'/. /. . /. . /. /¯\
. . .('(. . . . . .¯/'. .') per ata qe
. . . \. . . . . . . . .'. ./kan inat
. . . . \'...............SHKODRAN-T

Vau-Dejës

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni pak kete faqes https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

ju lutem pelqeje pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

ju lutem pelqeje pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

ju lutem pelqeje pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

ju lutem pelqeje pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

ju lutem pelqeje pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

ju lutem pelqeje pak kete faqen
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

youtube.com

2Ton ft. Vig Poppa - Kapi Lekt (Official Video)

OnimaMedia Music - https://goo.gl/yddi50 2Ton ft. Vig Poppa - Kapi Lekt Executive Video Producer: OnimaMedia Music Beat: 2 Ton Text: 2 Ton ft. Vig Poppa All ...

Vau-Dejës

Ju lutem pelqejeni pak ket faqen ;)

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqejeni faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

pelqeje pak kete faqen

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

super foto Thethi

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Vau-Dejës

jepi pak like faqes
https://www.facebook.com/vauidejes.al?fref=nf

Vau i Dejes, nje perle e bukurise shqipetare.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Theth
Shkodra
4027
Other Shkodra travel agencies (show all)
Kopliku travel Kopliku travel
Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra, 1234

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

Shkodra,ma e bukra. Shkodra,ma e bukra.
Shkodra

Faqe Online

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

Agjensi Turistike Agjensi Turistike
L.Perash Rr.dervishbeg
Shkodra

LIDA TRAVEL

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE, SALLE CEREMONIE MORTORE. ADRESA: Perball shkolles se muzikes (RUS-SHKODER), dhe ne qender Bushat.

Naturehike outdoors Naturehike outdoors
Sheshi 2 Prilli
Shkodra

Our bussines is you! Koçeku Agents & translators are hard working ,knowledgeable, and caring professionals who work to serve their clients

Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Eden travel Eden travel
Bulevardi Zogu I Pare
Shkodra, 4001

rreth turizmit dhe udhetimeve

Albania Tourist Info Albania Tourist Info
Shkodra

Adresa : Perballe kishes se " Fretenve " Shkodra, Albania