Gurra Travel

Thethi

Thethi

❤️😍😍

VIVA Helicopters

#Vivahelicopters fly to Thethi National Park [email protected]_bumci

ArkivaShqip

Stresi ft. Anxhelo Koci - Me fal 2
https://www.youtube.com/watch?v=uq6gtvdiKTc

My Albania "Nature Explorers"

View from up

Natyra e pakrahasueshme Thethjane 🌲⛰🏞✅ Share për gjithë miqtë tuaj këtë perlë të natyrës shqiptare 😘 Video me DRON dhe shumë surpriza të tjera...
Organizim nga My Albania çdo fundjavë✅
Ju mirëpresim 😊

My Albania "Nature Explorers"

Mirmbrema nga Thethi ❤️🌲⛰😍🔝
Live nga Shtepia mikpritese GURRA

Welcome

#Mrekullia e Alpeve #THETH 24-25 Qershor 49€/⛰😍Personi all included ‼️
Akomodimi ne Shtepi mikpritese Drruri 😍
#VALBONA_Liqeni_Komanit 🛥24-25 Qershor 59€
CDO FUNDJAVE per te shijuar Perlen e Ballkanit! #THETH 1-2 korrik 🌲⛰❤️
📲Rezervoni ne 069 88 97 808
#Share per miqte tuaj
Te perfshira: Transporti, fjetja, mengjesi, dreka, darka, shoqeruesi i grupit (Guida) organizimi!
Programi
Dita 1
✔Nisja nga Tirana ne oren 06:00 Am mengjesit.
✔Ndalesa gjate rruges 2, nje ne aksin rrugor Lezhe - Shkoder dhe e 2ta ne fshatin Boge .
✔ Mberritja ne Theth rreth ores 12:30.
✔ Akomodimi dhe me pas dreka me ushqime tradicionale bio te zones.
✔ Pushim 2 ore mes ajrit te fresket ne zonen magjike dhe me pas pergatitemi per pak ecje
✔ Ecje pergjate lumit te Shales (Thethit) dhe vazhdojme drejt Ujevares te mahnitshme
✔ Mbas eksplorimit te Ujevares kemi per te vizituar Kullen e Ngujimit 400 vjecare
✔ Me pas kohe e lire dhe pergatitemi per te konsumuar darken rreth ores 20:30
✔ Mbremja do te jete e organizuar ne shoqerine e lojrave, zjarrit dhe veres.
Dita 2
✔ Dita fillon me mengjesin ne natyre rreth ores 08:30 - 09:00
✔ Pas mengjesit pergatitemi per te vizituar Kanioniin e Grunasit, Vaskat dhe Syrin e Kalter
✔ Shenim, intenerarii qe do te ndiqet eshte deri tek pjesa e Vaskave Nderlyse per te gjithe pjesmarresit.Per persoant qe kane deshire te eksplorojne Syrin e Kalter do na duhet te ecim rreth 1 ore e 30 m
.✔ Mbas eksplorimit te mrekullive Thethjane behemi gati per kthim
✔ Nisja per ne Tirane rreth ores 16:00
✔ Mbertja mendohet ne oren 21:30 vazhdim
✔ Duhet te keni parasysh se, oraret qe ne kemi percaktuar mundet edhe te devijojne pak, per arsyen sepse jemi ne zona malore Alpe dhe ndodh qe te vonohemi ne ndonje nga destinacionet me shume nga parashikimi.
✔ Faleminderit per mirkuptimin tuaj
Intenerari
1:Nisja nga Tirana Ora 06:00 te mengjesit
2:Vendi i takimit, (nisja) tek Kafe Flora Ruga Mine Peza
3:Marshimi 3-4 ore
4:Pjesmarrja 15-20 Persona
SHENIM Cmimi 39 Euro ka te perfshire : TRansport, Fjetja ne Shtepi mikpritese me tualet ne cdo dhome, mengjes, shoqerues grupi.
5:Cmimi 49 Euro/personi 6:Te perfshira Transporti(Tirane-Theth-Tirane ) Fjetja 1 nate,ushqimi(1mengjes, 1 dreke, 1 darke, ,Guida(shoqeruesi i grupit)7:Cfare duhet te keni me vete ose Kriteret qe te beheni pjese e MY ALBANIA:Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, Elektrik Koke ose Dore, , fruta te thata, cokollata, dhe sa me shume energjike si ju dini te jeni.
SHENIM: Nga fshati deri tek vaskat ne Nderlyse ka dy menyra per te shkuar 1. Ne kembe e cila kerkon rreth 2 ore ecje, 2. Me automjet. Duke qene se automjeti yne nuk mund te shkoje per arsye te terrenit te veshtire eshte nje zgjidhje opsionale qe te shkojme me nje nga automjetet e fshatit qe kryejne transportin. Cmimi per te shkuar me automjet kushton 500 leke/personi vajtje-ardhje. Per tu bere pjese e grupit kontaktoni ose dergoni SMS ne nr :069 88 97 808 .PS: REZERVOJ (nr e personave dhe emrat) PER UDHETIMIN NE THETH
Faleminderit qe jeni pjese e jona.

Gurra Travel

Gurra Travel

Gurra Travel's cover photo

Photos from Gurra Travel's post

Gurra Travel

Gezuar Vitin e Ri 2017
Happy New- Year 2017
Guesthouse Villa Gurra

Bar Restorant Gurra
Hotel Camping Gurra
Adress: Center Theth Albania

Gurra Travel

Gurra Travel's cover photo

Bar Restorant Gurra Theth Albania 2016

Photos from Gurra Travel's post

Perfitoni nga ofertat e korrikut per vetem 50€/p ..per 2 net e 3 dit
Ketu perfshihet fjetja/ushqimi me darke dhe mengjes,si dhe transporti nga shkodra-theth dhe kthimi.
Nisja eshte me daten 16 korrik tek Teatri Migjeni Shkoder
Gjate rruges do ket tre ndalesa
1.boge
2.qafe thore
3.Edit Durham
Ne darke ofrojme mbremje ne Lokalin tone Gurra,me muzik
Po ashtu nese deshironi te qendroni te qete vetem me familjem tuaj,ofrohet ndezja e zjarrit ne ambjentin e Campingut, ku juve ju shpjegohet historit e vjetra te Thethit
Prane zjarrit ju mund te ndjeheni mir nen tingujt e muzikes.
Ushqimet jane Bio dhe cdo gje do behet e gatuar ne zgare
Rrzervimet jane deri ne daten 15 korrik,kurse ne daten 16 korrik behet nisja.
Mund te rezervoni ne nr e kontaktik 00355694420043
Ose ne email [email protected]

Gurra Travel

Gurra Travel's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Theth Shkoder Albani
Shkodër
Other Cruise Agencies in Shkodër (show all)
Danny travel & Tours Danny travel & Tours
Dollari
Shkodër, 00355

Western Union

Royal Travel & Tours Royal Travel & Tours
Bulevardi Skenderbeg! Perballe Ish Deges!
Shkodër, 4001

Travel, leisure, flights, vacation packages & tours. T:+355692651892/+355698129704 [email protected] www.royaltraveltours.al

EGR Travel & Tours EGR Travel & Tours
Rruga "Qendresa 1920 "
Shkodër, 4001

Kjo Faqe eshte krijuar per te reklamuar punen dhe biznesin tim , gjithashtu edhe vendet e bukura qe kam kaluar .

JonMar Travel and Tours JonMar Travel and Tours
Bulevardi Zogu I Pare, Rruga. Cen Broja, Perballe Videotekes Unison, Pak Metra Pa Shkuar Te Shkolla "Ndre Mjeda"
Shkodër, 40001

STAR Travel Shkoder STAR Travel Shkoder
BULEVALDI ZOGU I 1 SHKODER
Shkodër, 4001

OFROJME BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUSI