Travel agencies in Shkodër - Page 1

Find travel agencies in Shkodër. Listings include Royal Travel & Tours, Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh, Peaks Of The Balkans The crossborder, Lida Travel, Bileta Udhetimi and AloTravel. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Royal Travel & Tours A Royal Travel & Tours
Bulevardi Skenderbeg! Perballe Ish Deges!
Shkodër, 4001

Travel, leisure, flights, vacation packages & tours. T:+355692651892/+355698129704 [email protected] www.royaltraveltours.al

Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh B Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh
Ura Re E Bunes
Shkodër, 4001

NE JU GARANTOJME OFERTA FANTASTIKE Fluturime ne shume destinacione per vetem 15€ Klikoni LIKE qe te ndiqni ofertat tona

Peaks Of The Balkans   The crossborder C Peaks Of The Balkans The crossborder
Shkoder
Shkodër, 4001

Lida Travel D Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

Bileta Udhetimi E Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

AloTravel F AloTravel
Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Argenti Travel & Tours G Argenti Travel & Tours
Rruga Luguçesme
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh/turistike Adresa: Blv."Mehmet Pashe Plaku", lagjja Lugucesme,4001, Shkoder, Albania Tel.+355694023994

J & D Marketing H J & D Marketing
Vila VENUS Rr. Levizja E Postribes
Shkodër, 4001

Agjenci marketingu, Informacion turistik

Drita Travel Shkoder I Drita Travel Shkoder
Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër, 4001

UDHETONI ME NE !!!

Tyche Fortuna J Tyche Fortuna
Pembina, R3T 1Z6

JonMar Travel and Tours K JonMar Travel and Tours
Bulevardi Zogu I Pare, Rruga. Cen Broja, Perballe Videotekes Unison, Pak Metra Pa Shkuar Te Shkolla "Ndre Mjeda"
Shkodër, 40001

MarcoPolo Travel &Tours L MarcoPolo Travel &Tours
Shkodër, 4001

MarcoPolo ofron: bileta avioni, trageti, autobuzi, tours turistike ne shume vende te botes,dhe bashkepunon ne fushen e sigurimeve.

Green Garden Guest House M Green Garden Guest House
Rruga Golemit
Shkodër, 4001

A beautiful guesthouse with a big garden with fruits in a very nice residential area, 20 minutes from the city center

Adria Tours N Adria Tours
Bulevardi "Zogu 1"
Shkodër, 4001

UDHEHIQEMI NGA MOTOJA : "KLENTI KA GJITHMONE TE DREJTE... "

Best Travel & Adventures O Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh Kevin P Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi idhetimesh

Komanilake Shkodër , meeting point Q Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.

SARDA TOURS R SARDA TOURS
Bulevardi Skerderbeg
Shkodër, 4001

Touristic sailing through the "Vau Dejes" Lake on the board of "Sarda" Yacht.

Shkodra City S Shkodra City
Shkodra City
Shkodër, 4001

This page is about the Shkodra City one of the best places in Europe....

Coral Travel - Shkoder T Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

Alba Viaggi .net U Alba Viaggi .net
Besnik Sykja 26
Shkodër, 4007

Cultural Tours Albania V Cultural Tours Albania
Rruga Hamz Kazazi
Shkodër, 4001

Cultural Tours Albania is a specialist tour company supplying culture, heritage and wildlife tours in Albania.

Agjenci Udhetimesh Adria Tours W Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

CampingLake ShkodraResort X CampingLake ShkodraResort
Rruga E Liqenit Omaraj, Vrak Shkoder Albania
Shkodër, 4000

Udhëtime turistike  për ne Theth Y Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Shkodër

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING Z AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING
PERBALLE XHAMISE, TEK TREGU I DOLLARIT SHKODER
Shkodër

Shpresojme qe ju te perzgjidhni agjensine tone per nje udhetim komod dhe sa me te kendshem. info; +355 069 3666 057 ose email; [email protected]

Anna Tours 1 Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Promo Events Agency 2 Promo Events Agency
Rruga Studenti, Prapa Rektoratit
Shkodër

“PromoEventsAgency” – promocion dhe evente per suggest klikoni kodin e meposhtem javascript:fs.select_all()

Global Tours Shkodër 3 Global Tours Shkodër
Rruga. Qemal Draçini
Shkodër, 4001

Agjensi turistike Global Tours Shkoder, Rruga Martin Camaj Shkoder, 0692388881

Top Travel 4 Top Travel
Parruce
Shkodër

Transport me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike

Asa Travel-Agency 5 Asa Travel-Agency
Rr.Qemal Draqini, Perbadhe UBA Bank, Shkodër, Albania
Shkodër, 111

ASA TRAVEL eshte agjensia lider ne fushen e udhetimeve ne Shkoder...

North of Albania Travel & Hostel 6 North of Albania Travel & Hostel
Kole Hidromeno
Shkodër, 4001

WE ARE A HOSTEL IN THE CENTRE OF SHKODRA CAPABLE OF 22 BEDS.VERY CONFORTABLE, FREE WIFI, BREAKFAST INCLUDED AND MORE... PRICE ONLY 9,- € PER PERSON.

KroniTravel 7 KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Shkodër, 4001

KroniTravel është një agjensi udhëtimesh e cila mbulon shërbimet e transportit rrugor dhe detar me destinacion Shkodër-Padova dhe Shkodër-Torino...

Kulla e Ndue Praçes - Theth, Shkoder 8 Kulla e Ndue Praçes - Theth, Shkoder
Theth Center
Shkodër, 24

Kulla e Ndue Praçes eshte nje vend turistik ne qender te Thethit, ku ofrohet vend per fjetje, gatim, eskurisione ne natyre etj.00355673813337

shkodra ka lezet por velipoja eshte perfekt 9 shkodra ka lezet por velipoja eshte perfekt
Velipoje
Shkodër, 20033

You are on page 1 of 3
1 2 3