Florian's Backpaker

Accomodation in Shkoder, Albania.

[10/28/15]   And so, was born Florian's Backpaker on Facebook !
Please like us ! ;-)

Florian's Backpaker's cover photo

Florian's Backpaker

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Doktor Ali Saphia
Shkodër
4001
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Alps Adventures Alps Adventures
Rruga: Ded Gjon Luli
Shkodër

We organize tours to Thethi National Park.The all-inclusive package includes transport, accomodation, guide and meals. Travel with us,it's safe and cheap.

Rrashketa & Celaj Travel & Tours Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours ; LAGJIA:Partizani ; Rr.Europa ;Rus
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh Biletari Guida Turistike Paketa Turistike Siguracione Shendeti Siguracione per makina

Drita Travel Shkoder Drita Travel Shkoder
Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër, 4001

UDHETONI ME NE !!!

Alba Viaggi .net Alba Viaggi .net
Besnik Sykja 26
Shkodër, 4007

Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

SGS Travel SGS Travel
Sheshi "Isa Boletini"
Shkodër

Cel: 0682047556 Email: [email protected] Adresa: Sheshi Isa Boletini , Perash.

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Shkodra City Shkodra City
Shkodra City
Shkodër, 4001

This page is about the Shkodra City one of the best places in Europe....

KroniTravel KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Shkodër, 4001

KroniTravel është një agjensi udhëtimesh e cila mbulon shërbimet e transportit rrugor dhe detar me destinacion Shkodër-Padova dhe Shkodër-Torino...

Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.