Klejdio Shpk Shkoder

Agjensi Turistike Autoshkolle Makina me qera

All Inclusive, Halkidiki, 5 Ditë €129, Nisja më 23 Shtator.
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë €89, Nisja më 20 Shtator.
-Hotel Telemachos 2* - 4 Ditë €89,
-Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë €99,
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

TURI I MADH I ANADOLLIT. NISJA ME 17 SHTATOR PER 9 DITE €539.
Turi i Madh i Anadollit, 9 Ditë €539, Nisje 17 Shtator.
Vizitohen: Stamboll, Izmir, Kushadasi, Pamukkale, Antalya.
Fjetje 3 netë në Antalya, 1 natë në Pamukkale, 1 natë në Kushadasi, 1 natë në Izmir dhe 2 netë në Stamboll.
Hotel 5* All Inclusive në Antalya, dhe Hotel 3*, 4* dhe 5* me Mëngjeset dhe Darkat në të gjithë destinacionet e tjera.
Fluturimi Tiranë - Antalya dhe Stamboll - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues shqiptar për të gjithë udhëtimin.

Hedef Resort 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €409.
Çmime të Rishikuara për Nisje gjatë gjithë sezonit. 2 Fëmijë deri 13 vjeç Falas.
SuperOfertë - Zbritje €50 në datë 17 Gusht.
PRENOTO TANI!!!!
Nr. kontakti: 0035522243270 & 00355698957701

FANTASTIKE!!!
Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 23 Shtator.
PRENOTO TANI!!!
Nr. kontakti : 0035522243270 & 00355698957701
KLEJDIO SH.P.K

Justiniano Deluxe Resort 5* Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €395.
Nxitoni per datat 29 & 30 Korrik dhe perfitoni nga kjo super oferte me 15% ulje.
PRENOTO TANI PUSHIMET E ENDRRAVE.
Nr. kontakti: 0035522243270
00355698957701

UDHETIM NE PARIS E MYNIH, 7 DITE €349, NISJA ME 17 GUSHT.
Vizitohen: Paris, Dubrovnik, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano.
Udhëtimi me autobus Tiranë - Paris - Tiranë.
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 349 Euro
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë.
2. Akomodim në hotel: 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Milano.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
PRENOTO TANI NE NR. TONE TE KONTAKTIT 0035522243270 & 00355698957701 OSE PRANE ZYRAVE TONA TE KLEJDIO SH.P.K

VJESHTE E MREKULLUESHME PER NJE CMIM TE MREKULLUESHEM NE PARIS. PER VETEM 399 EURO PER 4 DITE. NISJA ME 17 SHTATOR.
Në pagesë 399 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 45 x 40 x 25 cm me peshë deri në 10 kg. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
MOS HEZITO, PRENOTO TANI
NR. KONTAKTI: 0035522243270 & 00355698957701

***OFERTAT VAZHDOJNE***
All Inclusive, Halkidiki, 4 Ditë €169, Nisja më 26 Korrik.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Bellagio 3* - 4 Ditë €169
-Hotel Kriopigi 4* - 4 Ditë €219
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.
Per me shume kontaktoni ne adresen tone te emailit: [email protected] ose ne numrat tone 0035522243270 si edhe 00355698957701

**OFERTA FANTASTIKE**
All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë €179, Nisja më 26 Korrik.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Olympus Thea 4* - 4 Ditë €179
-Hotel Olympian Bay 4*S - 4 Ditë €279
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.
Per me shume kontaktoni ne adresen tone te emailit: [email protected] ose ne numrat tone 0035522243270 si edhe 00355698957701

Timeline Photos

Por jo vetem ne udhetime turistike, ne tashme sjellim vecantine edhe ne cmimet e makinave me qera si edhe kategorive te ndryshme ne lejet e drejtimit. Kontaktoni tani dhe ndjeni kenaqesine e te qenit pjese e KLEJDIO Sh. P. K

[07/05/16]   Gezuar Fiter Bajramin. Paci vetem gezime e harmoni ne familjet tuaja. Nga KLEJDIO Sh. P. K

Kontaktoni tani per çmimet me te arsyeshme ne te gjithe Shqiperine.
Contact us right now for the best prices all over Albania to renting a car.
Contact nr. +35522243270 & 0698957701

Tashme edhe ne pedonalen "28 Nentori", Klejdio SHPK vjen me ofertat me te fundit turistike. Çmimet me konkuruese ne treg per bileta udhetimesh si edhe autoshkolle, makina me qera etj. Ju mirepresim ne zyrat tona Rr. Edit Durham prane Rruges se Gjykates ,përballe Drejtorise Rajonale Arsimore Shkodër si edhe ne Rr. "28 Nentori" perballe Dhomes se Tregtise.
Mund te na kontaktoni në numrat e kontaktit +35522243270 dhe 0698957701.
Thuajini "PO" aventurave te reja.

Klejdio Shpk Shkoder

Ofertat tek ne kane filluar ,si gjithmone ne sjellim nje arome ndryshe nga te tjerat .
Telefono tani ose ejani prane zyrave tona .
Ne ju mirepresim !

Klejdio Shpk Shkoder's cover photo

Untitled Album

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Edith Durham
Shkodër
4001
Other Shkodër travel agencies (show all)
Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi udhetimesh

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

Adria Tours Adria Tours
Bulevardi "Zogu 1"
Shkodër, 4001

UDHEHIQEMI NGA MOTOJA : "KLENTI KA GJITHMONE TE DREJTE... "

MarcoPolo Travel &Tours MarcoPolo Travel &Tours
Blv Skenderbeg
Shkodër, 4001

MarcoPolo ofron: bileta avioni, trageti, autobuzi, tours turistike ne shume vende te botes,dhe bashkepunon ne fushen e sigurimeve.

Global Tours Shkodër Global Tours Shkodër
Bargelo Shkoder
Shkodër, 4001

Dyqanet BARGELO Shkoder

Visit Albania Visit Albania
Shkodër

Welcome. Here you can find information about visiting Albania. You can find places to visit, places where to sleep and where to eat.

Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

#bestoffersforwinter #bestdestinationstovisitwithus We are Best Travel & Adventures! We do the Best or Nothing!

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Cultural Tours Albania Cultural Tours Albania
Rruga Hamz Kazazi
Shkodër, 4001

Cultural Tours Albania is a specialist tour company supplying culture, heritage and wildlife tours in Albania.

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING
PERBALLE XHAMISE, TEK TREGU I DOLLARIT SHKODER
Shkodër

Shpresojme qe ju te perzgjidhni agjensine tone per nje udhetim komod dhe sa me te kendshem. info; +355 069 3666 057 ose email; [email protected]