Top Travel

Udhetim me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike

🎄 Viti I Ri në Stamboll & Cappadocia 🎄
🌹 Nisja 30 Dhjetor.
🌹 Kthimi 04 Janar.
🎀 Çmimi 368€/Personi.

🍓 Në çmim përfshihet :
🎅 Bileta avionit Tirane - Stamboll - Cappadocia - Tirane.
🎅 Akomodimi 3 Netë në Stamboll.
🎅 Akomodimi 2 Netë në Cappadocia.
🎅 Mëngjeset dhe Darkat e përfshira.
🎅 Bagazhe 8 kg.

✅Per prenotime kontakt inbox/whatsapp/viber +355682769133

🦋 Dubrovnik - Budva - Kotorr 🦋
🌻 3 Ditë 99€/personi.
🌱 Datë : 15, 28, 29 Nëntor.

💥 Përfshihet në çmim:

🌟 Transporti vajtje ardhje me autobus.
🌟 Hotel 4*.
🌟 Mëngjesi & Darka.
🌟 Pishina dimërore.
🌟 Guida Shoqëruese.

Per rezervime kontakt inbox/viber/whatsapp +355682769134

Strugë – Ohër, Mbrëmje Festive, 2 Ditë – €45

🚌 Nisje në datat: 28, 29 dhe 30 Nëntor.
🏩 Hotel 4 yje.

Në çmimin 45 euro përfshihet:

✅ Akomodimi në hotel 4🌟
✅ Guidat sipas programit
✅ Transporti me autobus komod
✅ Mëngjesi dhe darka në hotel
✅ Mbrëmje festive me DJ

Per prenotime kontakt ne inbox/viber/whatsapp +355682769133

☀️ METEORA – SELANIK – KATERINI ☀️
♥️ 2 DITË

🔥Çmimi me mëngjes €55
🔥Çmimi me mëngjes & darkë 60€

🌟 VIZITOHEN: METEORA - SELANIK - KATERINI - JANINE
🎆 Date : 09 , 16 , 23 , 28 , 29, 30 Nentor.

🎀 Në pagesë përfshihen:
🍒 Transporti vajtje ardhje me autobus komod.
🍒 Akomodimi në hotel.
🍒 Vaktet sipas përzgjedhjes.
🍒 Guida shoqëruese.

Per prenotime kontakt inbox/viber/whatsapp +355682769133

FESTAT E NENTORIT NE TEL AVIV 😍
Perjetoni tani magjine e TEL AVIV 25 - 30 Nentor 🌠 549 euro per person 💥💥

Cmimi perfshin:
✈️ Fluturim direkt vajtje-ardhje me nisje nga Tirana
Akmomdimi THE WHITE HOUSE HOTEL AT DIZENGOFF SQUARE 🌟🌟🌟🌟
✅ Te gjitha mengjeset.Nxitoni, ofertat jane momentale!

Per prenotime kontakt inbox/viber/whatsapp +355682769133

Shijoni Stambollin e bukur🇹🇷🇹🇷
😍 Stamboll 28 Nëntor, 4 Ditë €99 💥💥

✅ Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
✅ Akomodimi 3 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
✅ Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
✅ Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
✅ Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

Per rrzervime kontakt ne inobox/viber/whatsapp +355682769133

🌟Super udhetim Vjenë dhe Budapest
Nisje 7, 28 Nentor, 4 Ditë, €289💥✈️

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Per rezervime kontakt ne inbox/viber/whatsapp +355682769133

♥️KALONI FESTAT E NENTORIT NE M I L A N O ♥️🌾
Datë 28 Nëntor.🍓

Tur me avion 3 Ditë.
☀️ Çmimi 245€/Personi.
🌟 Hotel Milano Palmanova 4*
🌺 Në çmim përfshihet :
✈️ Bileta avionit vajtje ardhje nga Tirana.
🏩 Akomodimi në hotel.
🥞 Mëngjeset e përfshira.
🤗 Guida Shoqëruese.
🍒 Tur në Grup ☀️

Per prenotime kontakt ne inbox/whatsapp/viber +355682769133

Vjeshtë në Sofje, 3 Ditë €79

Nisje më 1, 28, 29 Nëntor

Me Shume Detaje: 1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Per info te detajuara kontakt ne inbox/viber/whatsapp +355682769133

Festat e Nëntorit në Kolashin, 3 Ditë €59
Nisje 28 & 29 nentor

Me Shume Detaje: - Hotel Cile 3* - 2 netë - 59 Euro (Fjetje, Mëngjes, Darkë)

- Hotel Four Points Sheraton 4*S - 2 netë - 83 Euro (Fjetje, Mëngjes, Darkat dhe 1 Natë Festive me Muzikë live)

- Hotel Bianca 4*S - 2 netë - 113 Euro Fjetje, (Mëngjes, Darkat dhe 2 Netë Festive me Muzikë live)

Në pagesë nuk janë përfshirë:
- Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Per informacion me te detajuar kontakt ne inbox/viber/whatsapp +355682769133

Vjeshtë në Bukuresht, 4 Ditë €149
Nisja 28 Nentor

Pagesa përfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
2. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Per informacion te detajuar kontakt inbox/viber/WhatsApp +355682769133

Cmime fantastike gjate muajit nentor 💥💥
Selanik - Meteora, 2 Ditë €49, 3 Ditë €79

Nisje më 2, 9, 16, 23, 28, 29, 30 Nëntor.
Në pagesën përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi në hotel
-Mëngjes në Hotel.
-Shëtitjet me autobus (sipas programit)
-Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Per informacion te detajuar kontakt inbox/whatsapp/viber +355682769133

[10/31/19]   Udhëtim në #SARAJEVË Mbrëmje Festive me muzikë LIVE
❥ Nisje Dt. 28 Nëntor ━ 3 Ditë ━ Cmimi 99€
❥ Nisje Dt. 29 Nëntor ━ 3 Ditë ━ Cmimi 99€
Akomodimi ne Hotel HOLLYWOOD 4 Yje ne Sarajeve
💥 Hoteli disponon Pishine dimerore, Sauna, Palester
Ne cmim per person perfshihen:

1• Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2• Akomodimi ne Hotel Hollywood 4 Yje ne Sarajeve per 2 nete qendrimi.
3• 2 Mengjese dhe 2 Darka ne restorantin e hotelit
4• Darke e dites se dyte festive me Muzke Live
5• Perdorimi i pishines dimerore, sauna, palester
6• Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme
7• Taksat Turistike

Per informacion me te detajuar kontakt inbox/whatsapp/viber +355682769133

[10/31/19]   Ju ftojme te festoni KRISHTLINDJET dhe VITIN E RI ne EGYPT 😍😍
✈️me charter direkt Tirana-Sharm el Sheikh.
☀️6 dite pushime ne :
💥Rixos seagate resort
💥Steingerberger Alcazar
💥Rixos Sharm el sheikh
💥Sunrise montemare resort
💥Sunrise Arabian resort
💥Sentido reef oasis senses resort
💥Baron palm resort
💥Montecarlo resort
💥Royal albatros moderna

Per informacione te detajuara kontakt inbox/whatsapp/viber +355 682769133

[10/31/19]   Super udhetime ne destinacionet me te kerkuara per festat e nentorit✈️🚆🚅🚘

SELANIK STAMBOLL SOFJE 3 DITE 139 EURO

METEORA 2 DITE 50 EURO

MEDUGORJE 2 DITE 55EURO

STRUGE – OHER 2 DITE 39 EUROBUDVA 2 DITE 39 EURO——————————————————-BUKURESHT – BRASHOVE – TRANSILVANI 5 DITE 175 EURO

ROME –VATIKAN - FIRENZE – VENECIA – OPATIJA 6 DITE 259 EURO

VJENE-BUDAPEST-ZAGREB-BEOGRAD 5 DITE 199 EURO

STAMBOLL 4 DITE 99 EURO—————————————————

PARKU KRKA 3 DITE 105 EURO

BOGE – PEJE – RUGOVE – PRISHTINE 2 DITE 59 EURO

VJESHTE NE BREZOVICE HOTEL SHARRI 65 EURO

THETH 2 dite 6400 LEKE (NISJE E MERKURE) 7000(NISJE E SHTUNE)

VALBONE 2 dite 7900 LEKE

VERMOSH – TAMARE 2 DITE 7000 LEKE

VOSKOPOJE 2 DITE 5900 LEKE ————————————————————-DUBROVNIK 3 DITE 85 EURO

SELANIK-KATERINI-METEORE 3 DITE 95 EURO

Per informacione te detajuara kontakt ne inbox/ whatsapp/viber +355682769133

FUNDJAVE PER SKI NE BANSKO 3 DITE (99 EURO)
VIZITOHEN: BANSKO

DATA E UDHETIMIT:
24 – 26 NENTOR
8-10 , 23 – 25 DHJETOR
5-7 , 19 – 21 JANAR
2-4 , 16 – 18 SHKURT

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
*AKOMODIM NË HOTEL 4*
*MENGJESI + DARKA
*GUIDE GJATE GJITHE UDHETIMIT

KONTAKT: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

SARAJEVE 3 DITE 99 EURO
VIZITOHEN: SARAJEVE - MOSTAR - MEDJUGORE

DATA E UDHETIMIT:

27 – 29 NENTOR
23 - 25 DHJETOR
16 - 18 SHKURT
9 - 11 MARS

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHETIM ME AUTOBUS KOMOD TIRANE-SARAJEVE-TIRANE
*AKOMODIMI NE HOTEL HOLLYWOOD 4* PER 2 NETE QENDRIMI
*MENGJESET DHE DARKAT
*SHOQERUES SHQIPTAR GJATE GJITHE UDHETIMIT
*SHFRYTEZIMI I PISHINAVE DHE XHAKUZIT NE AMBJENTET E BRENDSHME TE HOTELIT

KONTAKT: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

BEOGRAD 3 DITE 109 EURO
VIZITOHEN: BEOGRADI

DATA E UDHETIMIT:
10-12 , 25 – 27 NENTOR
8-10 , 23 -25 DHJETOR
12 – 14 , 26-28 JANAR
9 – 11 , 23 – 25 SHKURT
16- 18 , 30 MARS – 1 PRILL
13 – 15 , 27 – 29 PRILL
4 – 6, 11 – 13 MAJ

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI ME AUTOBUS KOMOD VAJTJE – ARRDHJE DHE SHËTITJET
*AKOMODIMI NE HOTEL 4 * NE QENDER TE BEOGRADIT
*MENGJESET + DARKAT
*SHOQËRIMI ME GUIDË NË GJUHËN SHQIPE

KONTAKT: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

SELANIK 3 DITE 99 EURO
VIZITOHEN: SHESHI ARISTOTELUS, KISHA E SH. DHIMITRIT, FORUMI ROMAK, HARKU I GALERIOS, ZONA TSIMISKI, KULLA E BARDHË

DATA E UDHETIMIT:
17-19 , 25 – 27 , 27 – 29 NENTOR
23 – 25 DHJETOR
12-14 , 19-21 , 26-28 JANAR
9-11 , 16 – 18 ,23-25 SHKURT
2 – 4 , 23-25 MARS
6 – 8 , 13 – 15 PRILL
4 – 6 , 11 – 13 MAJ

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOBUS KOMOD
*AKOMODIM NË HOTEL VERGINA NE QENDER TE SELANIKUT
*MËNGJESET PËR TË GJITHA DITËT E QENDRIMIT
*GUIDE PROFESIONALE

KONTAKT: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

SOFJE 3 DITE 99 EURO
VIZITOHEN: SOFJE

DATA E UDHETIMIT:
27-29 NENTOR
23 – 25 DHJETOR
16 – 18 SHKURT
9-11 MARS

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE – ARDHJE, TRANSFERTAT DHE SHËTITJET ME AUTOBUS
*AKOMODIM NË HOTEL ME 4 * NE QENDER TE SOFJES
*MËNGJESET DHE DARKAT PËR TË GJITHA DITËT E UDHËTIMIT
*SHOQËRUES SHQIPTAR GJATË QËNDRIMIT JASHTË SHQIPËRISË

KONTAKT; +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

METEORA 2 DITE 55 EURO
VIZITOHEN: METEORA, JANINA, KALLABAKA , KASTORIA

DATA E UDHETIMIT:

4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26 NENTOR
2-3 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31 DHJETOR
6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28 JANAR
3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 SHKURT
3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 , 31 MARS-1 PRILL
7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 PRILL

NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI VAJTJE - ARDHJE DHE SHETITJET PERKATESE ME AUTOBUS
*AKOMODIMI NE HOTEL 3* NE QENDER TE KALLABAKES
*MENGJESI + DARKA
*GUIDA SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

Kontakt: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

FUNDJAVE NE OHER, STRUGE (55 EURO)
VIZITOHEN: STRUGE, OHER, SHEN-NAUM, TUSHEMISHT

DATA E UDHETIMIT:

4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26, 27-28, 28-29 NENTOR
2-3 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31 DHJETOR
6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28 JANAR
3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 SHKURT
3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 , 31-1 MARS

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
*AKOMODIM NË HOTEL MIRAGE 4* NE QENDER TE STRUGES
*MENGJESI + DARKA
*GUIDE GJATE GJITHE UDHETIMIT
*PISHINA DIMERORE, SAUNA DHE JACUZZI

Kontakt: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

PRIZREN – RUGOVE 2 DITE 59 EURO/PERSON

VIZITOHEN: PRIZREN - RUGOVE - BURIMI I DRINIT TE BARDHE - SHPELLA E RADACIT

DATA E UDHETIMIT:
4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26 NENTOR

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
*AKOMODIM NË HOTEL KACINARI 4*
*MENGJESI + DARKA
*GUIDE GJATE GJITHE UDHETIMIT

Kontakt: +355 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

Super oferta per Festat e Nentorit😀😀

STRUGE – OHER 1 DITE 17 EURO/PERSON
VIZITOHEN: STRUGE - OHER - SHEN NAUM

DATA E UDHETIMIT:
5 , 12 , 19 , 26 NENTOR
Kontakt +355 68 27 69 133 / [email protected] ose ne inbox

Top Travel's cover photo

Bukuresht, 25 Nentor, 5 dite, €199

Në cmim përfshihet
Udhëtimi me autobus komod vajtje – arrdhje dhe shëtitjet.
Akomodimi në hotel 3* dhe 4* me mëngjes dhe darkë ne hotelin e Bukureshtit.
Akomodim vetem me mengjes ne Sofje dhe Beograd
Shoqërimi me guidë në gjuhën shqipe.
Kontakt: +355 68 27 69 133 / [email protected] ose ne inbox

Meteora – Kalabaka – Janine, 4, 11, 25, 28 Nentor, 2 Ditë, €55

Ne cmim perfshihen:

Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
Akomodimi në hotel me 3 yje.
Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
Shëtitjet në Janine dhe Meteora me autobus (sipas programit).
Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
Kontakt: +355 68 27 69 133 / [email protected] ose ne inbox

Tajlande, Bangkok dhe Pattaya, 23 Nentor 8 Ditë €1079
Në pagesë përfshihen:

-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup – Bangkok nëpërmjet Dubait.
-Akomodimi në hotele 5*.
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Tajlandë me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, dhe Guidë Tajlandeze për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transferta Vajtje – Ardhje nga Tirana për në Shkup.
-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit. Lundrimi me Varka në Tregun lundrues. Hyrje në Fermën e Krokodilëve.
-Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik dhe Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik
Kontakt : +335 68 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox.

Festat e Nentorit ne Barcelone, 26 Nentor, 4 dite, €399
Ne cmim perfshihet:

Transferta me autobus komod per ne Shkup.
Fluturimi direkt nga Shkupi ne Barcelone.
Akomodimi ne hotel me mengjes.
City Tour Barcelone.
Vizitat sipas programit.
Transfertat si ne program.
Guide Profesionale
Kontakt 068 27 69 133/ [email protected]outlook.com ose ne inbox

Festat e Nentorit ne Paris 23 – 29 Nentor 339 Euro

Vizitohen: Zagreb – Ljubljane – Salsburg – Mynih – Paris – Gjeneve – Milano
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus Tiranë – Zagreb – Mynih – Paris – Milano – Tiranë.
2. Akomodim në hotel: 3Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zagreb, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Kontakt: 068 27 69 133/ [email protected] ose ne inbox

Dubai, 5 Ditë €569, 6 Ditë €609, 8 Ditë €709
PROGRAMI 4 NETE/5 DITE
Nisje më 30 Nëntor, 7, 14 Dhjetor, 11 Janar, 1, 8, 15 Mars
PROGRAMI 5 NETE/6 DITE
Nisje më 4, 11, 18 Nëntor, 2, 9 Dhjetor, 3, 10, 24 Shkurt, 5, 10, 17 Mars
PROGRAMI 7 NETE/8 DITE
Nisje më 6, Nëntor, 18 Dhjetor, 15 Janar, 8 Shkurt.
Kujdes: Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip. Asistenca, Shëtitja në Dubai dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht.

Shtesë për Vizë në Dubai €80

Eksursionet Opsionale:
- Vizitë në Abu Dhabi, Drekë dhe Pije €80
- Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë €60
- Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow €60
- Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa €70
- Dubai Miracle Garden €50
- Tur i Old Bazar €50

Me Shume Detaje: Çmimi përfshin:
- Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai,
- Assistencë në Aeroportin e Dubait.
- Fjetje në Hotel sipas zgjedhjes,
- Mëngjeset në Hotele,
- Shëtitje Panoramike gjysëm dite në Dubai.
- Transfertë vajte ardhje Aeroport Hotel.
Kontakt: 068 27 69 133 / [email protected] ose inbox.

[04/14/16]   Pashket ne Korfuz dhe Selanik 30 Prill - 2 Maj

Udhetim me autobus komod
Shetitje sipas programit
Pjesemarrje ne festime
Korfuz All Inlcusive 4*
Selanik me mengjes 3*

Pashket ne Korfuz 125€:
Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus
Bileta e tragetit, vajtje – ardhje Igumenice – Korfuz – Igumenice
Akomodimi në Resort 4 yje ne konceptin All Inclusive
Pogram festiv me muzike dhe valltare diten e Pashkeve me 1 Maj.
Shëtitjet në Korfuz me autobus (sipas programit)
Guidë Shqiptare për guidën në Korfuz.

Pashket ne Janine dhe Selanik 89€:
Transporti me minibus komod sipas pogramit: Tirane -Janine -Selanik -Kastoria -Tirane
2 nete akomodimi ne Selanik ne hotel 3 yje
Mengjeset per ditet respektive
Shoqerues shqiptar gjate udhetimi

Korfuz - All Inlcusive + autobus charter
27 Maj - 3 Qershor

Alexandros Hotel 4* - 450€ cifti (Oferte e limituar)
Golden Sands Hotel 3* - 470€ cifti
Benitses Bay View Hotel 3* - 500€ cifti
Messonghi Beach Resort 3* - 615€ cifti
Blue Princess Beach Resort 4* - 645€ cifti
Cyprotel Panorama Hotel 4* - 645€ cifti
Magna Graecia Hotel 4* 645€ cifti
Paketat perfshijne:

Transportin Tirane - Hotel/Korfuz - Tirane
Akomodim ne hotelin qe zgjidhni
Sherbim All Inclusive ne hotel (tre vakte bufe + pijet freskuese dhe alkolike)

*Cmimet me siper jane per Cifte
*Per familje me 1 ose me shume femije ju lutemi na dergoni numrin dhe moshat e femijeve qe tju nisim ofertat respektive

[01/07/16]   Shën Valentini në Dubai, 5 Ditë €699

Dita e Parë, 11 Shkurt 2016: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.05, Mbrritja në Dubai në orën 21.05. Transferimi në Hotel në Dubai. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 12 Shkurt 2016: Mëngjesi në Hotel. Një vizitë panoramike në Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut të Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetër në Dubai Al Bastakiya, Xhamia Jumeirah, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, ku mund të bëni ski në dëborë artificiale, Kompleksi Downtown Dubai i cili përfshin: Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, etj.
(Opsionale), Darkë Luksoze në Hotelin Burj Al Arab, Hoteli më luksoz në botë dhe i vetmi hotel me 7 yje.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 13 Shkurt 2016: Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë për të bërë pazar në disa nga Qendrat Tregtare të Dubait.
(Opsionale) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi i specializuar i shkretetirave do ju bëjë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë e kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.
(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 14 Shkurt 2016: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Abu Dhabi me autobus. Vizitë panoramike e të gjitha pikave interesante të qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistën e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Kthimi në Dubai.
(Opsionale), Në mbrëmje, shëtitje e organizuar me anijen tradicionale “Dhow” ku do të shijoni pamjet e mbrekullueshme të qytetit, e shoqëruar kjo me një darkë bufe në ambientet e anijes.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Pestë, 15 Shkurt 2016: Mëngjesi në Hotel. Transferta në Aeroportin e Dubait. Fluturimi direkt Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 9.15. Mbrritja në Shkup në orën 12.05. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Parruce
Shkodër

Opening Hours

Monday 07:30 - 21:30
Tuesday 07:30 - 21:30
Wednesday 07:30 - 21:30
Thursday 07:30 - 21:30
Friday 07:30 - 21:30
Saturday 07:30 - 21:30
Sunday 07:30 - 18:00
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Promo Events Agency Promo Events Agency
Rruga Studenti, Prapa Rektoratit
Shkodër

“PromoEventsAgency” – promocion dhe evente per suggest klikoni kodin e meposhtem javascript:fs.select_all()

Lida Travel Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

Udhëtime turistike  për ne Theth Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Shkodër

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer

Coral Travel - Shkoder Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

North of Albania Travel & Hostel North of Albania Travel & Hostel
Kole Hidromeno
Shkodër, 4001

WE ARE A HOSTEL IN THE CENTRE OF SHKODRA CAPABLE OF 22 BEDS.VERY CONFORTABLE, FREE WIFI, BREAKFAST INCLUDED AND MORE... PRICE ONLY 9,- € PER PERSON.

Alba Viaggi .net Alba Viaggi .net
Besnik Sykja 26
Shkodër, 4007

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi idhetimesh

ANI Travel ANI Travel
BULEVARDI SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Travel agency

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

#bestoffersforwinter #bestdestinationstovisitwithus We are Best Travel & Adventures! We do the Best or Nothing!

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër