Udhëtime turistike për ne Theth

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shofer

Ky fugon vihet ne dispozicion te turistave te huaj dhe shqipetar per te udhetuar ne Theth edhe ne zonat e tjera turistike te veriut te shqiperis... Fugoni eshte shum komod edhe cmimi eshte i arsyshem.. per sqarime te metejshme mund te kontaktoni me shoferin e fugonit ne kete numer telefoni:0682201605­­ . Ju mirepresim

Thethi-Guide

www.thethi-guide.com
Disa nga grupet e motorristeve te huaj qe ishin fundjaven e kaluar !

Land Rover

The snow grows deeper, Terrain Response on the Land Rover Discovery helps to persevere through the trails.

Land Rover

Below the thick blanket of cloud it’s hard to believe that Greece and Italy neighbour Albania.

Thethi-Guide

www.thethi-guide.com
Thethi dhe bukurit e tije ne nje foto! #ThethiGuide

Udhëtime turistike për ne Theth's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Theth,shkoder
Shkodër
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Drita Travel Shkoder Drita Travel Shkoder
Bv. Skenderbeu, Ngjitur Me Posten Qendrore
Shkodër, 4001

UDHETONI ME NE !!!

REI  Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Shkodra Tourist Guide Shkodra Tourist Guide
Pedonale
Shkodër

IT is a page to help tourist to know the beauty of shkodra city and to help them to have a nice trip

Rrashketa & Celaj Travel & Tours Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours ; LAGJIA:Partizani ; Rr.Europa ;Rus
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh Biletari Guida Turistike Paketa Turistike Siguracione Shendeti Siguracione per makina

Adria Tours Adria Tours
BULEVARDI "ZOGU I"
Shkodër, 0041

ME PERKUSHTIM ,PERGJEGJESI,SERIOZITET DHE PROFESIONALIZEM FILLUAM VEPRIMTARINE TURISTIKE NE DHJETOR TE 2008 . UDHETIMI YNE I PARE ISHTE NE BARCELONE

JonMar Travel and Tours JonMar Travel and Tours
Bulevardi Zogu I Pare, Rruga. Cen Broja, Perballe Videotekes Unison, Pak Metra Pa Shkuar Te Shkolla "Ndre Mjeda"
Shkodër, 40001

Agjenci Udhetimesh Adria Tours Agjenci Udhetimesh Adria Tours
Bulevardi Zogu 1
Shkodër, 4001

Globus Travel Shkodër Globus Travel Shkodër
Shkodër, 00355

Who is Globus Travel ?We are an old travel agency created on September 1999 and we travel all around the world.We are incoming and outgoing agency too!

Argenti Travel & Tours Argenti Travel & Tours
Rruga Luguçesme
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh/turistike Adresa: Blv."Mehmet Pashe Plaku", lagjja Lugucesme,4001, Shkoder, Albania Tel.+355694023994