AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING

Shpresojme qe ju te perzgjidhni agjensine tone per nje udhetim komod dhe sa me te kendshem. info; +355 069 3666 057 ose email; [email protected]

BILETA AVIONI. BILETA TRAGETI.BILETA AUTOBUZI.UDHETIME TURISTIKE.DHE SIGURIME TE SHENDETIT NE UDHETIM.

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING

Shpresojme qe ju te perzgjidhni agjensine tone per nje udhetim komod dhe sa me te kendshem. info; +355 069 3666 057 ose email; [email protected]

[09/10/14]   Mirmengjes. Filluan ofertat per muajin tetor per destinacionet e Italise. Nxitoni te rrezervoni bileten tuaj

[07/12/14]   Mirmengjes. Nje fundjave te mbare dhe nje udhetim te mire ju urojme te beni me agjensine tone.

[05/18/14]   Knaqesine e pushimeve e gjeni vetem tek Enjoy Travelling...

[05/18/14]   Dhe e fundit Shqiperia me resurset e saj te shumta.
Velipoje,Durres,Vlore,Dhermi,Sarande,Ksamil dhe Pogradec.

[05/18/14]   Mali I Zi ju pret me Becici,Budva,Ulqin.
Maqedonia me Strugen.

[05/18/14]   Kroacia ju pret me Dubrovnik.
Egjipti me Sharm El Sheikh.
Emiratet Arabe me Dubai.

[05/18/14]   Nxitoni te rrezervoni pushimet verore prane agjensise tone.
Ne vijme per ju me ofertat me te mirat ne vend.
Turqia ju pret me Antalya, Kemer,Belek,Side,Alanya, dhe Lara.
Greqia ju pret me Halkidiki,Rodos,Korfuz,Krete,Lefkada,Preveza,Rhodos,Santorini,Thassos, dhe Zakynthos.

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING's cover photo

[05/09/14]   Per ju vijme me ofertat me te lira ne treg per muajin qeshor korrik
Tirana-Roma.Tirana-Bologna.Tirana-Bergamo.
Tirana-Malpensa.Tirana-Pisa.Tirana-Venezia.Tirana-Verona.
Per vetem 55 euro me 10 kg bagazhe. Nxitoni sepse vendet jane te limituara.

[03/31/14]   Mirmengjes te githeve. Nxitoni te pronotoni bilent tuaj me super oferte per muajin Maje dhe Qershore. Per te gjitha destinacionet e Italise vajtje-ardhje per vetem 75 euro.

[03/27/14]   Mirmengjes. Tirana-Bergamo nisja me dt 18/3 40euro.
Tirana-Rome nisja me dt 18/3 40 euro. Vende te limituara.
Nxitoni te rrezervoni ne kto dt..

[03/26/14]   Pershendetje te gjithve. Tjeter ofert nga agjensija jone. Per te gjitha destinacionet e Italise vajtje-ardhje vetem 75 euro. Nxitoni sepse vendet jane shum te limutuara.

[03/25/14]   Nxitoni te pronotoni bileten per te gjitha destinacionet e Italise.

Per vetem 80 euro. Roma Milano. Pisa. Bologna. Verona. Venecia.

[03/25/14]   Tiran-Verona-Tirane Per vetem 80 euro.

[03/25/14]   Tiran-Venecia-Tiran. Per vetem 80 euro.

[03/25/14]   Tiran-Pisa-Tiran. Per vetem 80 euro vajtje ardhje per muajin prille.

[03/25/14]   Tiran-Bologna -Tiran. Per vetem 80 euro vajtje ardhje per muajin prille.

[03/25/14]   Tiran-Malpensa-Tiran. 80 euro vajtje ardhje per muajin prille.

[03/04/14]   Udhetoni me lire se kurre nga Prishtina ne Geneve.

[01/13/14]   Mirmengjes. Mos hezitoni te rrezervoni bileten me kto super cmime.

[01/12/14]   NXITONI PER KETO OFERTA SEPSE JANE VENDE TE LIMITUARA. FLUTURONI SA ME LIRE ME AGJENSINE TONE.
ENJOY TRAVELLING. TEL 00355693666057.

[01/12/14]   TIRANE VERONA. VETEM 40 EURO. 30/01/2014 DERI ME 31/03/2014.
VERONA TIRANE. VETEM 40 EURO. 30/01/2014 DERI ME 31/03/2014.

[01/12/14]   TIRANE PISA. VETEM 40 EURO. 04/02/2014 DERI ME 31/03/2014
PISA TIRANE. VETEM 40 EURO.01/02/2014 DERI ME 31/03/2014
TIRANE VENEZIA. VETEM 40 EURO. 28/01/2014 DERI ME 31/03/2014.
VENEZIA TIRANE. VETEM 40 EURO. 28/01/2014 DERI ME 31/03/2014.

[01/12/14]   ROME TIRANE. VETEM 40 EURO. 1/2/2014 DERI ME 31/03/2014
TIRANE ROME. VETEM 40 EURO. 27/01/2014 DERI ME 31/03/2014
TIRANE BOLOGNA. VETEM 40 EURO.28/01/2014 DERI ME 31/03/2014
BOLOGNA TIRANE. VETEM 40 EURO. 28/01/2014 DERI ME 31/03/2014

[01/12/14]   TIRAN-ROME NGA FUNDI I MUAJIT JANAR DERI NE FUND TE MUAJIT MARS. PER VETEM 40 EURO.

[01/12/14]   BERGAMO ORIO AL SERIO- TIRANE NGA FUNDI I MUAJIT JANAR DERI NE FUND TE MUAJIT MARS. VETEM 40 EURO.

[01/12/14]   VAZHDOJME ME TIRAN-BERGAMO ORIO AL SERIO. PER VETEM 40 EURO VAJTJA. NGA FUNDI I MUAJIT JANAR DERI NE FUND TE MUAJIT MARS.

[01/12/14]   MOS E BESONI PO DESHET. VETEM 40 EURO. TIRANA-MALPENSA
NGA DT 25/01 DHE DERI NE FUND TE MUAJIT MARS.

[01/12/14]   MOS E BESONI PO DESHET. VETEM 40 EURO. MALPENSA TIRAN.
NGA DT 21/01 DHE DERI NE FUND TE MUAJIT MARS.

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING

Agjensia Turistike Enjoy Travelling Ju Uron Gezuar Vitin E RI 2014.
Qofte nje vit i mbare per te gjithe ju. Nje vit i mbare dhe ne udhetime sa me komode per te gjithe. Dhe ishallah nuk pona falimentojne dhe kto kompanite e tjera. GEZUAR TE GJITHVE 2014.

Agjensia Turistike Enjoy Travelling Ju Uron Gezuar Vitin E RI 2014.
Qofte nje vit i mbare per te gjithe ju. Nje vit i mbare dhe ne udhetime sa me komode per te gjithe. Dhe ishallah nuk pona falimentojne dhe kto kompanite e tjera. GEZUAR TE GJITHVE 2014.

[12/26/13]   PROMOCIONE PER MUAJIN JANAR!
Tiranë - Milano - Tiranë 110 euro (vajtje - ardhje)
Tiranë - Bolongia - Tiranë 110 euro (vajtje - ardhje)
Tiranë - Romë - Tiranë 110 euro (vajtje - ardhje)
Tiranë - Verona - Tiranë 110 euro (vajtje - ardhje)
Tiranë - Bergamo - Tiranë 110 euro (vajtje - ardhje)
Tiranë - Venezia - Tiranë 110 euro (vajtje - ardhje)

[07/31/13]   Mykonos: Kroçiere në 4 Ishujt e Greqisë (Mykonos, Patmos, Kretë, Santorini), Kushadasi, 5 Ditë €299. Nisje 29 Gusht.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Akomodim në Kroçieren Louis Cruises për 4 Ditë Lundrim, Mëngjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere, Pijet, Koncerte, Aktivitetet e ndryshme, Disko në Kroçiere, Shoqërues shqiptar.

[07/31/13]   Santorini: Kroçiere në 4 Ishujt e Greqisë (Mykonos, Patmos, Kretë, Santorini), Kushadasi, 5 Ditë €299. Nisje 29 Gusht.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Akomodim në Kroçieren Louis Cruises për 4 Ditë Lundrim, Mëngjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere, Pijet, Koncerte, Aktivitetet e ndryshme, Disko në Kroçiere, Shoqërues shqiptar.

[07/30/13]   OFERTE PROMOCIONALE....
Fluturime drejt Tiranes nga
Milano,Bergamo,Verona,Genova,Pisa,Firenze,Venezia,Bologna,Roma
duke filluar nga 34.99 euro. Taksa perfshire. Kjo oferte eshte e vlefshme per biletat e blera online 40 dite para fluturimit dhe zgjat nga data 1 Nentor deri me 28 shkurt 2014. Biletat jane te parimbursueshme dhe te pandryshueshme.
Vende te limituara...

Shkodra - ArtPlus

Sena Brahimi

Shkodra - ArtPlus

Sena Brahimi

Shkodra - ArtPlus

Sena Brahimi

nje like tek kjo faqja

Klodian Tahiri 2
(Sarande)

nje like tek kjo faqja

Klodian Tahiri 1
(Shkoder)

[04/21/13]   Per destinacionin Tirane Venecia vetem 55 e vajtja. Me dt 27/5 dhe me dt nga 1 qershori e deri me 5 qershor. Per vetem 55 e.

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING

Milano Malpensa-Tirane. Per nisjet me datat 1/6 dhe 3/6 per vetem 55 euro per person. Vende te limituara.

AGJENSI TURISTIKE ENJOY TRAVELLING

I gjithe qershori me cmime te lira si asnjehere tjeter. Per Fluturimet nga Milano per ne Tirane.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


PERBALLE XHAMISE, TEK TREGU I DOLLARIT SHKODER
Shkodër
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.

Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh Vataksi Travel - Agjensi Udhetimesh
Ura Re E Bunes
Shkodër, 4001

NE JU GARANTOJME OFERTA FANTASTIKE Fluturime ne shume destinacione per vetem 15€ Klikoni LIKE qe te ndiqni ofertat tona

Agjensi GOLD Travel&TOURS Agjensi GOLD Travel&TOURS
SHESHI DUGAJT E REJA ,TEK TRUMA
Shkodër, 4001

NE JU OFROJME PAFUNDESI MUNDESISH DHE OFERTASH.BILETA AVIONI,TRAGETI,AUTOBUSI..PAKETA TURISTIKE ...

Best Travel & Adventures Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU Pran Postes Shqiptare
Shkodër, 4001

#bestoffersforwinter #bestdestinationstovisitwithus We are Best Travel & Adventures! We do the Best or Nothing!

High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Angel Travelagency Angel Travelagency
Sheshi Isa Boletini
Shkodër, 4001

Travel & tour

Lida Travel Lida Travel
Ura Dervishbeg
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh: -Ofrojme bileta avioni ne cdo destinacion te Botes -Bileta Trageti -Bileta Autobusi Tokesore dhe Detare -Guida Turistike :)

Peaks Of The Balkans   The crossborder Peaks Of The Balkans The crossborder
Shkoder
Shkodër, 4001

virginbalkanpeaks it's a travel agency, located at shkoder Albania, it offers tours all around Balkans, it offers a wide range of tours ,starting from hikeng/walking , paragliding, scuba diving, rafting, culinary and heritage activities

Coral Travel - Shkoder Coral Travel - Shkoder
Kryqezimi Tek Ish-Dega E Brendshme Shkoder
Shkodër, 4001

Administratore: SAIDA BIZAKU (QALLIJA) ''PROFESIONISTE NE BOTEN E UDHETIMIT''

Shkodra City Shkodra City
Shkodra City
Shkodër, 4001

This page is about Shkodra City one of the best places in Europe.... 🚩We help tourists with our Guide and Information 📸Everyday we share amazing places of #ShkodraCity 👉Follow us on facebook @shkodraciity

Top Travel Top Travel
Parruce
Shkodër

Udhetim me avion, traget dhe autobuz Paketa turistike